0

@paweldunajecfcb dlatego że Balde jest lepszy ???

0

@MysticCat średnio koło 100

0

@Mixtape @AlexDark00 wy tak cały czas ??? Jak gramy dobrze tzn ze przeciwnik grał słabo dlatego my dobrze a jak przeciwnik grał dobrze tzn ze my słabo??? Czyli wychodzi na to że my zawsze słabo ale to wszystko zależy od przeciwnika jak zagrał hahaha . Dobrzy jesteście. Czyli my nigdy dobrze . No to teraz czekam żebyście mi powiedzieli kiedy zagraliśmy dobrze ???

0

@AlexDark00 No był bo my biliśmy bardzo dobrzy to chyba jest jasne i proste do zrozumienia

1

@Pawel13sz na zawsze z nami piłkarzami

0

@sbur mam tak samo jak ty
moje myśli a w nich
twarz viniego
tak bardzo znienawidzonego

0

@Kgorecki2500 No i Milan masz remis

0

@PawkoFCB a na gole to się zgodzę

1

@dantek321 ale moim zdaniem tam byl faul

0

@PawkoFCB proszę cię przelicznik 1,2 z monaco ??? Jakby monaco nie grało, w jakiej formie by nie byli to jest mecz na szczycie i na taki kurs to słabo wrzucać na kupon

0

@Jacob94 ale obrona jest bardzo dobra tylko potrzeba jej czasu na ogranie się razem

0

@peetwithbarca Roberto z bramka jest moc

1

@Pilka_jest_okragla ele większa połowa dalej twierdzi pewnie ze jest słaby nie oglądając spotkan tylko czytając znafców

0

@mordini123 ja właśnie chce cplus eleveny polsaty ale bez jakiegoś pakietu podstawowego bo mam tv kablowej

0

@sonek a mogę wziąć sam canal plus online w tym pakiecie sportowym z c+ sport eleveny i polasaty premium mając inna tv ???

2

@JaCules1211 jakbyś czytał wszytskie wiadomości na stronie to byś wiedział że jest chory i ma gorączkę. Pozdrawiam

1

@yoli No to już mamy takiego

0

@sevs wyglada jakby Bundesliga była mocniejszą ligą

1

@betonito a co ci przeszkadza w zrobieniu cztero paka w niedzielę?

9

Z kim byśmy nie grali i co ile niech oni się boją a nie my

1

Wrócę jutro jak się skończy śmieszne fame . Oglądanie tego równa się z .... lepiej nie będę kończył bo jutro nie wrócę. A teraz lets go z hejtem .

0

@ZygmuntTrzeciFaza dobra decyzja wtedy będziemy potęgą jak weźmiemy takich luksemburczykow. @PJ777 a my mamy mieć mocny skład czy już przyzwyczaiłeś się do przeciętności?

1

@D10SLEO dobry biznes to zrobili w San Sebastian

0

@Voronko kto z tej trójki nie wejdzie to będzie zaskoczenie

7

@Huck ta to oddajmy wszystkich z ławki bierzmy juniorów bo są tani

1

@Voronko może nie przewiduje ale byłbym bardzo zadowolony bo nie lubię szwabów

0

@MesQueUnClub_87 to na pewno ale przychodzą tu nowi

54

Oby tylko Aube teraz zostawili

0

@Mixtape zobaczymy czy będą tu prawdziwi kibice czy maruderzy sami ja będę kochał i bronił tego klubu nawet jak przegramy 10:0

10

No i dobrze wychodzimy z grupy z Interem i gramy dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?