Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@paweldunajecfcb dlatego że Balde jest lepszy ???
0
@MysticCat średnio koło 100
0
@Mixtape @AlexDark00 wy tak cały czas ??? Jak gramy dobrze tzn ze przeciwnik grał słabo dlatego my dobrze a jak przeciwnik grał dobrze tzn ze my słabo??? Czyli wychodzi na to że my zawsze słabo ale to wszystko zależy od przeciwnika jak zagrał hahaha . Dobrzy jesteście. Czyli my nigdy dobrze . No to teraz czekam żebyście mi powiedzieli kiedy zagraliśmy dobrze ???
0
@AlexDark00 No był bo my biliśmy bardzo dobrzy to chyba jest jasne i proste do zrozumienia
1
@Pawel13sz na zawsze z nami piłkarzami
0
@sbur mam tak samo jak ty
moje myśli a w nich
twarz viniego
tak bardzo znienawidzonego
0
@Kgorecki2500 No i Milan masz remis
0
@PawkoFCB a na gole to się zgodzę
1
@dantek321 ale moim zdaniem tam byl faul
0
@PawkoFCB proszę cię przelicznik 1,2 z monaco ??? Jakby monaco nie grało, w jakiej formie by nie byli to jest mecz na szczycie i na taki kurs to słabo wrzucać na kupon
0
@Jacob94 ale obrona jest bardzo dobra tylko potrzeba jej czasu na ogranie się razem
0
@peetwithbarca Roberto z bramka jest moc
1
@Pilka_jest_okragla ele większa połowa dalej twierdzi pewnie ze jest słaby nie oglądając spotkan tylko czytając znafców
0
@mordini123 ja właśnie chce cplus eleveny polsaty ale bez jakiegoś pakietu podstawowego bo mam tv kablowej
0
@sonek a mogę wziąć sam canal plus online w tym pakiecie sportowym z c+ sport eleveny i polasaty premium mając inna tv ???
2
@JaCules1211 jakbyś czytał wszytskie wiadomości na stronie to byś wiedział że jest chory i ma gorączkę. Pozdrawiam
1
@yoli No to już mamy takiego
0
@sevs wyglada jakby Bundesliga była mocniejszą ligą
1
@betonito a co ci przeszkadza w zrobieniu cztero paka w niedzielę?
9
Z kim byśmy nie grali i co ile niech oni się boją a nie my
1
Wrócę jutro jak się skończy śmieszne fame . Oglądanie tego równa się z .... lepiej nie będę kończył bo jutro nie wrócę. A teraz lets go z hejtem .
0
@ZygmuntTrzeciFaza dobra decyzja wtedy będziemy potęgą jak weźmiemy takich luksemburczykow. @PJ777 a my mamy mieć mocny skład czy już przyzwyczaiłeś się do przeciętności?
1
@D10SLEO dobry biznes to zrobili w San Sebastian
0
@Voronko kto z tej trójki nie wejdzie to będzie zaskoczenie
7
@Huck ta to oddajmy wszystkich z ławki bierzmy juniorów bo są tani
1
@Voronko może nie przewiduje ale byłbym bardzo zadowolony bo nie lubię szwabów
0
@MesQueUnClub_87 to na pewno ale przychodzą tu nowi
54
Oby tylko Aube teraz zostawili
0
@Mixtape zobaczymy czy będą tu prawdziwi kibice czy maruderzy sami ja będę kochał i bronił tego klubu nawet jak przegramy 10:0
10
No i dobrze wychodzimy z grupy z Interem i gramy dalej