Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
No i dobrze wychodzimy z grupy z Interem i gramy dalej
0
@ini_barca przecież w każdej gazecie jest o naszej piłkarce
0
@Jackazz normalne były wszedłem na stronę chciałem kupić dwa bilety i sobie odpuściłem
1
@ee_chyba_nie kiedyś jak Barcelona grała w Pradze zainteresowałem się biletami że strony czeskiej jeden bilet kosztował wtedy ok800zl. ale były dostępne z tym że nie było mnie stać
11
Auba wczoraj pokazał że lepiej go zostawić bo da nam bramki .
1
Buhahaah taki kozak był,takich klubów szukał żeby grać w LM w zeszłym sezonie a tu proszę wylądował w Lecce które będzie bronić się przed spadkiem
1
Widzę tutaj większa połowa to się podnieca tym meczem jakby tohyl półfinał LM albo LE(hehe) a piłkarze typowy luzik bez spiny poprostu chcą przetrwać bez kontuzji
0
@FCB_dimiC kryminał to takie komentarze
1
@Deviler pewnie bronksa
0
@Toretto aha no to trzeba było tak odrazu hehe
0
@Toretto No to jak będziesz w Barcelonie na pierwszy mecz ro kup na 2 następne tylko w czym problem ?
0
@RivaldoVitorBorba jak masz nie iść to po co kupujesz ?
1
@KichuBlaugrana ten mecz będzie na pełnym luzie więc raczej by się nie pokazał
1
@gilbert3 kiedy odszedł???
1
@dariooo serio ???
1
@pyra92 ty z Madrytu jesteś?
2
@Eto'o9 R10 a jakby Bomba strzeliła koło jego domu to by pół roku z piwnicy niw wychodził taki twardziel
19
Widzę trochę napinke na ten mecz . A ja powiem tak jeżeli byłbym trenerem jednego z dwóch zespołów to bym próbował się dogadać i zagrać taki mecz gwiazd jak NBA niech się pobawią niech dadzą show kibicom dużo bramek sztuczek i mecz zakończony remisem
0
@Janiama kiedy Czesi byli mistrzami europy??? Kiedy byli vice mistrzami świata bo jakoś od lat 90 nie kojarzę żeby takie zdarzenia miały miejsce
0
@Emhyr ale w Rakowie też ogrom piłkarzy obcokrajowców
0
@P33ck i w Anglii 3/4 druzyn to olewa i dopiero jak uda im się dotrzeć do cwiercfinalu lub półfinału to zaczynają grać poważnie
0
@Dariusz40 mówię o sytuacji mięsistym pomocnikiem . Czytaj dokładnie.
0
@Katalonbar pamiętam tamten mecz i tą bramkę
15
@sergio5 ot prosta sprawa trener cię nie chce to nie grasz . Co w tym dziwnego ? Skończyło się klepanie każdego po pleckach
0
@kinioo są w grobie szejk wie co zrobić żeby z tego grona wypaść
0
@Dariusz40 zapewne nie zrozumiemy bo przecież taki np. Kante to dzik taki wielki na swojej pozycji umięśniony
0
@Pinokio tego że dali właśnie mu nadzieję bo chcą oddać dwóch lepszych zawodników od niego
0
@Pinokio nie wiem jak skoro inni sprzedają to są jakieś sposoby a jak nie ma to poprostu szantaż że nie zostanie zgłoszony do rozgrywek i tyle. Treningi oddzielnie indywidualnie w tzw. Klubie Kokosa .
0
@MatBac1991 hmm nie rozumiem twojej odpowiedzi
0
@MatBac1991 a ma tak wpisane czy tylko dziennikarze tak napisali żeby była sensacja i trochę dramaturgi ?