10

No i dobrze wychodzimy z grupy z Interem i gramy dalej

0

@ini_barca przecież w każdej gazecie jest o naszej piłkarce

0

@Jackazz normalne były wszedłem na stronę chciałem kupić dwa bilety i sobie odpuściłem

1

@ee_chyba_nie kiedyś jak Barcelona grała w Pradze zainteresowałem się biletami że strony czeskiej jeden bilet kosztował wtedy ok800zl. ale były dostępne z tym że nie było mnie stać

11

Auba wczoraj pokazał że lepiej go zostawić bo da nam bramki .

1

Buhahaah taki kozak był,takich klubów szukał żeby grać w LM w zeszłym sezonie a tu proszę wylądował w Lecce które będzie bronić się przed spadkiem

1

Widzę tutaj większa połowa to się podnieca tym meczem jakby tohyl półfinał LM albo LE(hehe) a piłkarze typowy luzik bez spiny poprostu chcą przetrwać bez kontuzji

0

@FCB_dimiC kryminał to takie komentarze

1

@Deviler pewnie bronksa

0

@Toretto aha no to trzeba było tak odrazu hehe

0

@Toretto No to jak będziesz w Barcelonie na pierwszy mecz ro kup na 2 następne tylko w czym problem ?

0

@RivaldoVitorBorba jak masz nie iść to po co kupujesz ?

1

@KichuBlaugrana ten mecz będzie na pełnym luzie więc raczej by się nie pokazał

1

@gilbert3 kiedy odszedł???

1

@dariooo serio ???

1

@pyra92 ty z Madrytu jesteś?

2

@Eto'o9 R10 a jakby Bomba strzeliła koło jego domu to by pół roku z piwnicy niw wychodził taki twardziel

19

Widzę trochę napinke na ten mecz . A ja powiem tak jeżeli byłbym trenerem jednego z dwóch zespołów to bym próbował się dogadać i zagrać taki mecz gwiazd jak NBA niech się pobawią niech dadzą show kibicom dużo bramek sztuczek i mecz zakończony remisem

0

@Janiama kiedy Czesi byli mistrzami europy??? Kiedy byli vice mistrzami świata bo jakoś od lat 90 nie kojarzę żeby takie zdarzenia miały miejsce

0

@Emhyr ale w Rakowie też ogrom piłkarzy obcokrajowców

0

@P33ck i w Anglii 3/4 druzyn to olewa i dopiero jak uda im się dotrzeć do cwiercfinalu lub półfinału to zaczynają grać poważnie

0

@Dariusz40 mówię o sytuacji mięsistym pomocnikiem . Czytaj dokładnie.

0

@Katalonbar pamiętam tamten mecz i tą bramkę

15

@sergio5 ot prosta sprawa trener cię nie chce to nie grasz . Co w tym dziwnego ? Skończyło się klepanie każdego po pleckach

0

@kinioo są w grobie szejk wie co zrobić żeby z tego grona wypaść

0

@Dariusz40 zapewne nie zrozumiemy bo przecież taki np. Kante to dzik taki wielki na swojej pozycji umięśniony

0

@Pinokio tego że dali właśnie mu nadzieję bo chcą oddać dwóch lepszych zawodników od niego

0

@Pinokio nie wiem jak skoro inni sprzedają to są jakieś sposoby a jak nie ma to poprostu szantaż że nie zostanie zgłoszony do rozgrywek i tyle. Treningi oddzielnie indywidualnie w tzw. Klubie Kokosa .

0

@MatBac1991 hmm nie rozumiem twojej odpowiedzi

0

@MatBac1991 a ma tak wpisane czy tylko dziennikarze tak napisali żeby była sensacja i trochę dramaturgi ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?