Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KrystianR nie wiąże ponieważ za dziecka choć dalej nim jest nie umiał wiązać i grał w rozwiązanych i tak się nauczył i dobrze mu idzie więc ich nie wiąże
0
@masq a to że teraz jest dobry to nie ma znaczenia ??? Lepiej oddać dobrego bramkarza bo był 2 lata słaby a wziąć nie wiadomo co ???
0
A to już nie można mieć kolegi prezesa???
0
@KrystianR niech mu wola walki się nie zmienia . Nie możemy być wszyscy spokojni .potrzeba na boisku gościa z charakterem. Będzie starszy ro mam nadzieje ze dojdą jeszcze do tego cechy przywódcze i będzie jak Puyol
0
@Pawel13sz z tego 3 do do Barcy B haha
0
@van Baster trzymam za słowo mogę nawet gdzieś podjechać pociągiem żeby się napić ale nie to żebym był alkoholikiem hahah
0
@Medium niech się cali spalą
1
@DaPidejpi No powiem że z 40
0
@cyron1 nie twierdzę że nie
0
@tbas pewnie brak sił
1
@Quahoo ja myślę że nie ma znaczenia kto gdzie mieszka
0
@Deeespacito i wtedy skończy się dembele starający Sue i wróci stary dobry Dembuś grający na konsoli bo hajsik się będzie zgadzał. Tego się boję
1
@Donio skąd wiesz ze sędziowie na varze nie sprawdzali ??? Sprawdzili dali głównemu znać gramy dalej . Nie każda akcja musi być przerywana.
1
@kejdzi @patryk12224 kolega nie ogladal meczu dlatego proszę że przez lengleta przegrali haha. Przy bramce to był akurat brak pomocy ze strony Garcii po Lenglet musiał trzymać dwóch przeciwników
0
@Exerion daj adres
0
@Exerion bo dla mnie kibic który wyzywa swoją drużynę nie powinien nazywać się kibicem . Możesz powiedzieć że zagrali słabo ale nie że są dziadami . Dla mnie taki ktoś tylko z liścia i do domu.
0
@Exerion skąd oni biorą takich jak ty ? Swoją drużynę nazywać dzidami . To idź do białych idealnie się wpasujesz.
0
@Exerion o kim mówisz?
1
@kamiVeB fifa22 z kumplem
14
Jest jedno rozwiązanie jeżeli szkopy siedziały na miejsach ludzi którzy mieli karnety to wprowadzić im zakaz nabywania karnetów i już.
0
@AmigoBlancos obrona żeby intruzi nie byli wstanie tutaj wejść
3
@urbipl brawo dla tych Panów lub Pań za pomysł
4
Roberto wraca i będzie ogień
0
@Emhyr w wielki piątek kiełbasę je???
0
@Sulimo powiem Ci porno jest dużo w internecie hehe
0
@Uukasz_93 a dalej są liderem haha
0
@arraco No to za 5lat napisz do mnie i postaw odrazu piwo za swoją głupotę aaa i twój ojciec też może postawić bo pewnie po jednych pieniądzach jesteście
2
@Tasde @Sergio_Devils @zeko0 proszę was nie ośmieszajcie sie z tym karnym . Gdy real taki dostał to byście miesiąc płakali. Po pierwsze pilka najpierw odbiła się od tułowia po drugie i tak by to nic nie zmieniło. Var sprawdził i uznał jak wiekszosc normalnych ludzi że nic nie było. Powiem wam coś. Ochłonijcie i jutro napiszcie jeszcze raz. Trzeba grać w pilke 90 min a nie ostatnie 10
0
Widzę tutaj duży najazd na sędziego. Przestańcie. W którym momencie popełnił błąd taki który zaważył by na wyniku spotkania ??? Trzeba było grać 90 min a nie 15
0
@arraco a Puyol w jego wieku jak grał??? Pamiętasz czy mama pieluchy Ci zmieniała??? Ocenisz za parę lat narazie daj mu grać