1

@KrystianR nie wiąże ponieważ za dziecka choć dalej nim jest nie umiał wiązać i grał w rozwiązanych i tak się nauczył i dobrze mu idzie więc ich nie wiąże

0

@masq a to że teraz jest dobry to nie ma znaczenia ??? Lepiej oddać dobrego bramkarza bo był 2 lata słaby a wziąć nie wiadomo co ???

0

A to już nie można mieć kolegi prezesa???

0

@KrystianR niech mu wola walki się nie zmienia . Nie możemy być wszyscy spokojni .potrzeba na boisku gościa z charakterem. Będzie starszy ro mam nadzieje ze dojdą jeszcze do tego cechy przywódcze i będzie jak Puyol

0

@Pawel13sz z tego 3 do do Barcy B haha

0

@van Baster trzymam za słowo mogę nawet gdzieś podjechać pociągiem żeby się napić ale nie to żebym był alkoholikiem hahah

0

@Medium niech się cali spalą

1

@DaPidejpi No powiem że z 40

0

@cyron1 nie twierdzę że nie

0

@tbas pewnie brak sił

1

@Quahoo ja myślę że nie ma znaczenia kto gdzie mieszka

0

@Deeespacito i wtedy skończy się dembele starający Sue i wróci stary dobry Dembuś grający na konsoli bo hajsik się będzie zgadzał. Tego się boję

1

@Donio skąd wiesz ze sędziowie na varze nie sprawdzali ??? Sprawdzili dali głównemu znać gramy dalej . Nie każda akcja musi być przerywana.

1

@kejdzi @patryk12224 kolega nie ogladal meczu dlatego proszę że przez lengleta przegrali haha. Przy bramce to był akurat brak pomocy ze strony Garcii po Lenglet musiał trzymać dwóch przeciwników

0

@Exerion daj adres

0

@Exerion bo dla mnie kibic który wyzywa swoją drużynę nie powinien nazywać się kibicem . Możesz powiedzieć że zagrali słabo ale nie że są dziadami . Dla mnie taki ktoś tylko z liścia i do domu.

0

@Exerion skąd oni biorą takich jak ty ? Swoją drużynę nazywać dzidami . To idź do białych idealnie się wpasujesz.

0

@Exerion o kim mówisz?

1

@kamiVeB fifa22 z kumplem

14

Jest jedno rozwiązanie jeżeli szkopy siedziały na miejsach ludzi którzy mieli karnety to wprowadzić im zakaz nabywania karnetów i już.

0

@AmigoBlancos obrona żeby intruzi nie byli wstanie tutaj wejść

3

@urbipl brawo dla tych Panów lub Pań za pomysł

4

Roberto wraca i będzie ogień

0

@Emhyr w wielki piątek kiełbasę je???

0

@Sulimo powiem Ci porno jest dużo w internecie hehe

0

@Uukasz_93 a dalej są liderem haha

0

@arraco No to za 5lat napisz do mnie i postaw odrazu piwo za swoją głupotę aaa i twój ojciec też może postawić bo pewnie po jednych pieniądzach jesteście

2

@Tasde @Sergio_Devils @zeko0 proszę was nie ośmieszajcie sie z tym karnym . Gdy real taki dostał to byście miesiąc płakali. Po pierwsze pilka najpierw odbiła się od tułowia po drugie i tak by to nic nie zmieniło. Var sprawdził i uznał jak wiekszosc normalnych ludzi że nic nie było. Powiem wam coś. Ochłonijcie i jutro napiszcie jeszcze raz. Trzeba grać w pilke 90 min a nie ostatnie 10

0

Widzę tutaj duży najazd na sędziego. Przestańcie. W którym momencie popełnił błąd taki który zaważył by na wyniku spotkania ??? Trzeba było grać 90 min a nie 15

0

@arraco a Puyol w jego wieku jak grał??? Pamiętasz czy mama pieluchy Ci zmieniała??? Ocenisz za parę lat narazie daj mu grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?