0

@Tomo_95 a Niemiec już buduje i też

0

@dasouzar11 że to on ściągnął Luka a wszyscy się śmiali

2

@Tomo_95 wezmą gaz ze Skandynawii

0

@Kitek1640 ale z kupą w gaciach haha

1

@Kondziubarca chociaż się przyznajesz brawo

0

@Kitek1640 nie długo to nie będziesz mógł oglądać meczu Barcy bo z kałachem w piwnicy będziesz siedział

2

@Marcelinho99 a co niektórzy stękali na niego na Adama

1

@tobiasson92 a gdzie on smieszkuje . Podaje info i to bardzo dobrze

0

@Borneo spokoczko. Ja w tygodniu złożę wszystko u siebie w pracy . Robimy zbiórkę i wszystko pojedzie na Ukrainę

0

@panczo dla wojskowych samolotów? Jak będę chcieli to i tak polecą

0

@Borneo No to za dużo nie przyniesiesz ze sklepu

5

@kejdzi jego ryj . Taki plastus że jak się patrzy to już jakby płakał

0

@Adao420 YouTube wpis live camera from ukraine. Masz wszystko .

0

@heniek168 tylko dziwie się ze Ukraińcy właśnie nie chca przejąć tych pojazdów

0

@Gwyn podejrzewam że nie reprezentację same zrezygnują z występów

0

@Kondziubarca a ja myślę że będzie kombinował żeby wejść do Polski

0

@MarioVeB! Mam to gdzieś. Niszczyć całe ZSRR

0

@panczo a ilu zawodników miało formę przez ostatnie dwa lata ??? Może daj czas nowemu sztabowi a nie odrazu oddajesz wymienisz cały zespół bo był słaby?

0

Odrazu widać różnicę jak grasz z lepszymi partnerami

0

@bari_94 setki tysiące może coś zdziałać partyzntka jest najmocniejsza . Tego boi się ten rusek . Bo partyzntka działa po swojemu a wojsko na rozkazy

0

@Mathew16 haha ja dzisiaj jadę po lpg bo mi poprostu się kończy a nie ze panikuje jak inni debile

2

@panczo nawet nie doczytałem do końca ale może lepiej skupić się żeby wrócił do formy niż go oddawać. Pomyśl czasami to nie boli .

0

@krisubarca jasne twoje zdanie. Dla mnie to jeden błąd i tyle . Araujo też tragedia ? Po jego przyjęciu było bardzo niebezpieczne

0

@karci0 zagrałbym tak z chęcią z tym że zawsze często ja broniłem. Byłem chudy jak patyk a grałem z 5 lat starszymi i tak nauczyłem się bronić

0

@krisubarca ter stegen tragedia ??? A co takiego zrobił. Popełnił jeden błąd. Dla mnie tragedia to jakby popełnił ich mnóstwo. Osimeh czy jak mu tam jest denerwujący ale jest naprawdę dobry

2

Jednym słowem po pierwszej połowie. PODNIETA.

2

@socha bardzo dobrze dembek ławka. Mamy kim grać. Gdyby nie było mógłbyś płakać

0

@Ronnie1992 nasi Ukraińcy nie przyszli dzisiaj do pracy spakowali graty i pojechali na Ukrainę

1

@danio1899 psg też ma takie gwiazdy i dostają lanie od Nantes hahaha wiec mogą brać sobie kogo chcą a i tak będziemy ich lać

0

@!34RC3!_0N4 wycofaj się póki możesz hehe teraz już będzie tylko gorzej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?