Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomo_95 a Niemiec już buduje i też
0
@dasouzar11 że to on ściągnął Luka a wszyscy się śmiali
2
@Tomo_95 wezmą gaz ze Skandynawii
0
@Kitek1640 ale z kupą w gaciach haha
1
@Kondziubarca chociaż się przyznajesz brawo
0
@Kitek1640 nie długo to nie będziesz mógł oglądać meczu Barcy bo z kałachem w piwnicy będziesz siedział
2
@Marcelinho99 a co niektórzy stękali na niego na Adama
1
@tobiasson92 a gdzie on smieszkuje . Podaje info i to bardzo dobrze
0
@Borneo spokoczko. Ja w tygodniu złożę wszystko u siebie w pracy . Robimy zbiórkę i wszystko pojedzie na Ukrainę
0
@panczo dla wojskowych samolotów? Jak będę chcieli to i tak polecą
0
@Borneo No to za dużo nie przyniesiesz ze sklepu
5
@kejdzi jego ryj . Taki plastus że jak się patrzy to już jakby płakał
0
@Adao420 YouTube wpis live camera from ukraine. Masz wszystko .
0
@heniek168 tylko dziwie się ze Ukraińcy właśnie nie chca przejąć tych pojazdów
0
@Gwyn podejrzewam że nie reprezentację same zrezygnują z występów
0
@Kondziubarca a ja myślę że będzie kombinował żeby wejść do Polski
0
@MarioVeB! Mam to gdzieś. Niszczyć całe ZSRR
0
@panczo a ilu zawodników miało formę przez ostatnie dwa lata ??? Może daj czas nowemu sztabowi a nie odrazu oddajesz wymienisz cały zespół bo był słaby?
0
Odrazu widać różnicę jak grasz z lepszymi partnerami
0
@bari_94 setki tysiące może coś zdziałać partyzntka jest najmocniejsza . Tego boi się ten rusek . Bo partyzntka działa po swojemu a wojsko na rozkazy
0
@Mathew16 haha ja dzisiaj jadę po lpg bo mi poprostu się kończy a nie ze panikuje jak inni debile
2
@panczo nawet nie doczytałem do końca ale może lepiej skupić się żeby wrócił do formy niż go oddawać. Pomyśl czasami to nie boli .
0
@krisubarca jasne twoje zdanie. Dla mnie to jeden błąd i tyle . Araujo też tragedia ? Po jego przyjęciu było bardzo niebezpieczne
0
@karci0 zagrałbym tak z chęcią z tym że zawsze często ja broniłem. Byłem chudy jak patyk a grałem z 5 lat starszymi i tak nauczyłem się bronić
0
@krisubarca ter stegen tragedia ??? A co takiego zrobił. Popełnił jeden błąd. Dla mnie tragedia to jakby popełnił ich mnóstwo. Osimeh czy jak mu tam jest denerwujący ale jest naprawdę dobry
2
Jednym słowem po pierwszej połowie. PODNIETA.
2
@socha bardzo dobrze dembek ławka. Mamy kim grać. Gdyby nie było mógłbyś płakać
0
@Ronnie1992 nasi Ukraińcy nie przyszli dzisiaj do pracy spakowali graty i pojechali na Ukrainę
1
@danio1899 psg też ma takie gwiazdy i dostają lanie od Nantes hahaha wiec mogą brać sobie kogo chcą a i tak będziemy ich lać
0
@!34RC3!_0N4 wycofaj się póki możesz hehe teraz już będzie tylko gorzej