0

Widzieliście relację Messiego na jego FB?

0

@Encore Taki mądry na Twitterze. Ciekawe jakby był takim prezydentem to jakby to wszystko wyglądało.

1

@Roni/VEB Tak myślałem że taka odpowiedź padnie. Przed chwilą widziałem filmik w którym facet pytał o to spotkanych na ulicy Amerykanów. Odpowiedzi wahały się od 2 do 4.

0

W ilu językach potraficie powiedzieć "dziękuję"?

10

@DaPidejpi Zauważyłem to, po prostu koledzy nie chcą mu robić przykrości

0

0

@michal26 Co ty gadasz. Dla mnie Sąd Rodzinny i Wesołowska to jest kopalnia beki. Niektóre teksty mnie rozwalają i na poważnie bardzo bawią. Nie zrozum mnie źle, nie mówię że to jest słabe, po prostu bardzo zabawne, a samo wykonanie jest niezłe.

2

Miło z jego strony.

7

Po co jest ten przepis że Camp Nou może być zapełnione w 20%? Jaki to ma sens? Skoro chodzi o ludzkie zdrowie to niech ktoś pilnuje żeby ludzie zachowywali dystans. A pewnie będzie tak że wszyscy i tak przesiądą się bliżej murawy i będą siedzieć obok siebie. Więc zapytam ponownie jaki w tym jest sens? Kolejny idiotyzm w tym teatrze przez który cierpią najmniejsi bo nic to nie da, a sporo osób straci szansę zobaczenia meczu na żywo.

3

Jak żyję na tym świecie to rzadko bywałem poważnie chory. Przeziębienia mijały szybko, nie byłem bardzo osłabiony, parę dni i byłem jak nowo narodzony. Ale i przyszedł czas na mnie żebym i ja zapoznał się bliżej z koronawirusem. Zaczęło się niewinnie, zauważyłem że nie czuję smaku jedzenia. W ciągu kilku godzin straciłem całkowicie węch i smak. Następnego dnia było gorzej, leżałem w łóżku i nie miałem siły wstać. Tak przeleżałem cały dzień, osłabiony, bez smaku ani węchu. Po dwóch dniach odzyskiwałem siły i pomału wracał węch i smak. Kolejnego dnia już wszystko wróciło do normy. To moja historia z koronawirusem, piszę to ku przestrodze, miejcie się na baczności i miejcie świadomość jak często wygląda ta choroba. Życzę wam aby w najgorszym przypadku trafiło się wam to co mnie.

4

@masq Ja sikam bo to wygodne oraz dla oszczędności czasu i wody.

5

Według mnie powinno się zmienić wykonywanie rzutu karnego podczas meczu. Powinno wyglądać to tak jak w serii jedenastek, czyli bez dobitek. Wtedy zniknąłby problem wbiegających w pole karne zawodników bo po prostu albo byłoby wznowienie ze środka w przypadku gola, albo rozpoczęcie gry z 5. metra przez bramkarza w przypadku spudłowania.

1

@Esteban_ Jasne że tak. Sezon 18/19 miał bardzo dobry. Po wygraniu młodzieżowej LM początek stracony przez kontuzję, potem Valverde stopniowo wprowadzał go w pierwszej drużynie. Na koniec sezonu miał ponad 1000 minut, co dla wielu, w tym dla niego samego, było wielkim zaskoczeniem. Widać było w jego grze nieszablonowość i odwagę mimo młodego wieku i słabej pozycji w drużynie. Nie wiedzieć czemu od lata 2019 nie grał wcale. To jedna z dziwnych rzeczy które działy się w tym klubie w ostatnich latach.

3

@AntekGriezmann Puyol - Lenglet i Ibrahimovic - Braithwaite uderzyły najmocniej

8

@tobiasson92 To jest tylko bezczelne wycieranie sobie mordy covidem. Usprawiedliwianie tragicznej sytuacji służby zdrowia wirusem. Przez ostatnie 30 lat nikt nie dbał o służbę zdrowia no i teraz mają w końcu wymówkę. Mogą powiedzieć "hej, nie chcesz się szczepić? Spoko, ale przez ciebie szpitale będą przepełnione." Gówno prawda. Nie przez ciebie tylko przez nieudolne rządy które miały w dupie ludzi i ich zdrowie przez te wszystkie lata. Covid to tylko dobitnie obnażył.

1

@BombowiecKrawczyk Mylisz się, jesteś na La Rambli.

3

@zeko0 Thibaut Courtois

13 Andrij Łunin

Obrońcy

Jesús Vallejo

2 Daniel Carvajal

3 Éder Militão

4 David Alaba

5 Raphaël Varane

6 Nacho Fernández

12 Marcelo Vieira

19 Álvaro Odriozola

23 Ferland Mendy

Pomocnicy

Martin Ødegaard

Daniel Ceballos

Takefusa Kubo

8 Toni Kroos

10 Luka Modrić

11 Marco Asensio

14 Casemiro

15 Federico Valverde

22 Isco Alarcón

Napastnicy

Luka Jović

Gareth Bale

7 Eden Hazard

9 Karim Benzema

17 Lucas Vázquez

20 Vinícius Júnior

24 Mariano Díaz

25 Rodrygo Goes

0

@Hrzan Dostałem maila z przypomnieniem o tej weryfikacji. Przeszedłem na odpowiednią stronę i wpisałem kwoty i dostałem informację że wszystko przebiegło pomyślnie i konto jest zweryfikowane. Ani tam, ani w żadnej innej zakładce na koncie nie ma nic o tym co zrobić z tymi przelewami.

0

Przy weryfikacji konta bankowego na Paypalu dostałem dwa niewielkie przelewy od PayPala właśnie abym mógł potwierdzić że konto nalezy do mnie, musiałem podać dokładne kwoty które mi przysłali. Udało się i weryfikacja przebiegła pomyślnie. Ale nic tam nie ma o zwrocie tych kwot. Sami mi pobiorą z konta czy to taki bonus? Jeżeli to zostanie to mam pomysł na łatwy zarobek. Potrzebuję tylko setek ludzi z emailami i kontami bankowymi. Więcej info na pw.

1

@sintesox We live in La Rambla.

0

@Ghotti Harry musisz!

3

@Seledynowy A pojawił ci się kod kreskowy w miejscu ukłucia?

5

@CZaras Helena Paździoch z domu Majsner.

5

@sebasek99 Zdjęcie jak zdjęcie. Mnie bardziej zastanawia skąd oni mają nagrania utworów Mozarta czy Beethovena.

9

@Pilka_jest_okragla Pamiętam jakby to było tydzień temu.

0

@kuz No a potem co? Znowu trzeba?

0

@kamiVeB A po szczepionce ile się ma?

0

@kkbarca A to nie działa tak że jak już miałeś to nie możesz się znowu zarazić?

0

@kkbarca Czyli już raz przechodziłeś?

5

Bycie jest wielką tragedią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?