@Roni/VEB Tak myślałem że taka odpowiedź padnie. Przed chwilą widziałem filmik w którym facet pytał o to spotkanych na ulicy Amerykanów. Odpowiedzi wahały się od 2 do 4.
@michal26 Co ty gadasz. Dla mnie Sąd Rodzinny i Wesołowska to jest kopalnia beki. Niektóre teksty mnie rozwalają i na poważnie bardzo bawią. Nie zrozum mnie źle, nie mówię że to jest słabe, po prostu bardzo zabawne, a samo wykonanie jest niezłe.
Po co jest ten przepis że Camp Nou może być zapełnione w 20%? Jaki to ma sens? Skoro chodzi o ludzkie zdrowie to niech ktoś pilnuje żeby ludzie zachowywali dystans. A pewnie będzie tak że wszyscy i tak przesiądą się bliżej murawy i będą siedzieć obok siebie. Więc zapytam ponownie jaki w tym jest sens? Kolejny idiotyzm w tym teatrze przez który cierpią najmniejsi bo nic to nie da, a sporo osób straci szansę zobaczenia meczu na żywo.
Jak żyję na tym świecie to rzadko bywałem poważnie chory. Przeziębienia mijały szybko, nie byłem bardzo osłabiony, parę dni i byłem jak nowo narodzony. Ale i przyszedł czas na mnie żebym i ja zapoznał się bliżej z koronawirusem. Zaczęło się niewinnie, zauważyłem że nie czuję smaku jedzenia. W ciągu kilku godzin straciłem całkowicie węch i smak. Następnego dnia było gorzej, leżałem w łóżku i nie miałem siły wstać. Tak przeleżałem cały dzień, osłabiony, bez smaku ani węchu. Po dwóch dniach odzyskiwałem siły i pomału wracał węch i smak. Kolejnego dnia już wszystko wróciło do normy. To moja historia z koronawirusem, piszę to ku przestrodze, miejcie się na baczności i miejcie świadomość jak często wygląda ta choroba. Życzę wam aby w najgorszym przypadku trafiło się wam to co mnie.
Według mnie powinno się zmienić wykonywanie rzutu karnego podczas meczu. Powinno wyglądać to tak jak w serii jedenastek, czyli bez dobitek. Wtedy zniknąłby problem wbiegających w pole karne zawodników bo po prostu albo byłoby wznowienie ze środka w przypadku gola, albo rozpoczęcie gry z 5. metra przez bramkarza w przypadku spudłowania.
@Esteban_ Jasne że tak. Sezon 18/19 miał bardzo dobry. Po wygraniu młodzieżowej LM początek stracony przez kontuzję, potem Valverde stopniowo wprowadzał go w pierwszej drużynie. Na koniec sezonu miał ponad 1000 minut, co dla wielu, w tym dla niego samego, było wielkim zaskoczeniem. Widać było w jego grze nieszablonowość i odwagę mimo młodego wieku i słabej pozycji w drużynie. Nie wiedzieć czemu od lata 2019 nie grał wcale. To jedna z dziwnych rzeczy które działy się w tym klubie w ostatnich latach.
@tobiasson92 To jest tylko bezczelne wycieranie sobie mordy covidem. Usprawiedliwianie tragicznej sytuacji służby zdrowia wirusem. Przez ostatnie 30 lat nikt nie dbał o służbę zdrowia no i teraz mają w końcu wymówkę. Mogą powiedzieć "hej, nie chcesz się szczepić? Spoko, ale przez ciebie szpitale będą przepełnione." Gówno prawda. Nie przez ciebie tylko przez nieudolne rządy które miały w dupie ludzi i ich zdrowie przez te wszystkie lata. Covid to tylko dobitnie obnażył.
@Hrzan Dostałem maila z przypomnieniem o tej weryfikacji. Przeszedłem na odpowiednią stronę i wpisałem kwoty i dostałem informację że wszystko przebiegło pomyślnie i konto jest zweryfikowane. Ani tam, ani w żadnej innej zakładce na koncie nie ma nic o tym co zrobić z tymi przelewami.
Przy weryfikacji konta bankowego na Paypalu dostałem dwa niewielkie przelewy od PayPala właśnie abym mógł potwierdzić że konto nalezy do mnie, musiałem podać dokładne kwoty które mi przysłali. Udało się i weryfikacja przebiegła pomyślnie. Ale nic tam nie ma o zwrocie tych kwot. Sami mi pobiorą z konta czy to taki bonus? Jeżeli to zostanie to mam pomysł na łatwy zarobek. Potrzebuję tylko setek ludzi z emailami i kontami bankowymi. Więcej info na pw.
0
Widzieliście relację Messiego na jego FB?
0
@Encore Taki mądry na Twitterze. Ciekawe jakby był takim prezydentem to jakby to wszystko wyglądało.
1
@Roni/VEB Tak myślałem że taka odpowiedź padnie. Przed chwilą widziałem filmik w którym facet pytał o to spotkanych na ulicy Amerykanów. Odpowiedzi wahały się od 2 do 4.
0
W ilu językach potraficie powiedzieć "dziękuję"?
10
@DaPidejpi Zauważyłem to, po prostu koledzy nie chcą mu robić przykrości
0
@Katalonbar
0
@michal26 Co ty gadasz. Dla mnie Sąd Rodzinny i Wesołowska to jest kopalnia beki. Niektóre teksty mnie rozwalają i na poważnie bardzo bawią. Nie zrozum mnie źle, nie mówię że to jest słabe, po prostu bardzo zabawne, a samo wykonanie jest niezłe.
2
Miło z jego strony.
7
Po co jest ten przepis że Camp Nou może być zapełnione w 20%? Jaki to ma sens? Skoro chodzi o ludzkie zdrowie to niech ktoś pilnuje żeby ludzie zachowywali dystans. A pewnie będzie tak że wszyscy i tak przesiądą się bliżej murawy i będą siedzieć obok siebie. Więc zapytam ponownie jaki w tym jest sens? Kolejny idiotyzm w tym teatrze przez który cierpią najmniejsi bo nic to nie da, a sporo osób straci szansę zobaczenia meczu na żywo.
3
Jak żyję na tym świecie to rzadko bywałem poważnie chory. Przeziębienia mijały szybko, nie byłem bardzo osłabiony, parę dni i byłem jak nowo narodzony. Ale i przyszedł czas na mnie żebym i ja zapoznał się bliżej z koronawirusem. Zaczęło się niewinnie, zauważyłem że nie czuję smaku jedzenia. W ciągu kilku godzin straciłem całkowicie węch i smak. Następnego dnia było gorzej, leżałem w łóżku i nie miałem siły wstać. Tak przeleżałem cały dzień, osłabiony, bez smaku ani węchu. Po dwóch dniach odzyskiwałem siły i pomału wracał węch i smak. Kolejnego dnia już wszystko wróciło do normy. To moja historia z koronawirusem, piszę to ku przestrodze, miejcie się na baczności i miejcie świadomość jak często wygląda ta choroba. Życzę wam aby w najgorszym przypadku trafiło się wam to co mnie.
4
@masq Ja sikam bo to wygodne oraz dla oszczędności czasu i wody.
5
Według mnie powinno się zmienić wykonywanie rzutu karnego podczas meczu. Powinno wyglądać to tak jak w serii jedenastek, czyli bez dobitek. Wtedy zniknąłby problem wbiegających w pole karne zawodników bo po prostu albo byłoby wznowienie ze środka w przypadku gola, albo rozpoczęcie gry z 5. metra przez bramkarza w przypadku spudłowania.
1
@Esteban_ Jasne że tak. Sezon 18/19 miał bardzo dobry. Po wygraniu młodzieżowej LM początek stracony przez kontuzję, potem Valverde stopniowo wprowadzał go w pierwszej drużynie. Na koniec sezonu miał ponad 1000 minut, co dla wielu, w tym dla niego samego, było wielkim zaskoczeniem. Widać było w jego grze nieszablonowość i odwagę mimo młodego wieku i słabej pozycji w drużynie. Nie wiedzieć czemu od lata 2019 nie grał wcale. To jedna z dziwnych rzeczy które działy się w tym klubie w ostatnich latach.
3
@AntekGriezmann Puyol - Lenglet i Ibrahimovic - Braithwaite uderzyły najmocniej
8
@tobiasson92 To jest tylko bezczelne wycieranie sobie mordy covidem. Usprawiedliwianie tragicznej sytuacji służby zdrowia wirusem. Przez ostatnie 30 lat nikt nie dbał o służbę zdrowia no i teraz mają w końcu wymówkę. Mogą powiedzieć "hej, nie chcesz się szczepić? Spoko, ale przez ciebie szpitale będą przepełnione." Gówno prawda. Nie przez ciebie tylko przez nieudolne rządy które miały w dupie ludzi i ich zdrowie przez te wszystkie lata. Covid to tylko dobitnie obnażył.
1
@BombowiecKrawczyk Mylisz się, jesteś na La Rambli.
3
@zeko0 Thibaut Courtois
13 Andrij Łunin
Obrońcy
Jesús Vallejo
2 Daniel Carvajal
3 Éder Militão
4 David Alaba
5 Raphaël Varane
6 Nacho Fernández
12 Marcelo Vieira
19 Álvaro Odriozola
23 Ferland Mendy
Pomocnicy
Martin Ødegaard
Daniel Ceballos
Takefusa Kubo
8 Toni Kroos
10 Luka Modrić
11 Marco Asensio
14 Casemiro
15 Federico Valverde
22 Isco Alarcón
Napastnicy
Luka Jović
Gareth Bale
7 Eden Hazard
9 Karim Benzema
17 Lucas Vázquez
20 Vinícius Júnior
24 Mariano Díaz
25 Rodrygo Goes
0
@Hrzan Dostałem maila z przypomnieniem o tej weryfikacji. Przeszedłem na odpowiednią stronę i wpisałem kwoty i dostałem informację że wszystko przebiegło pomyślnie i konto jest zweryfikowane. Ani tam, ani w żadnej innej zakładce na koncie nie ma nic o tym co zrobić z tymi przelewami.
0
Przy weryfikacji konta bankowego na Paypalu dostałem dwa niewielkie przelewy od PayPala właśnie abym mógł potwierdzić że konto nalezy do mnie, musiałem podać dokładne kwoty które mi przysłali. Udało się i weryfikacja przebiegła pomyślnie. Ale nic tam nie ma o zwrocie tych kwot. Sami mi pobiorą z konta czy to taki bonus? Jeżeli to zostanie to mam pomysł na łatwy zarobek. Potrzebuję tylko setek ludzi z emailami i kontami bankowymi. Więcej info na pw.
1
@sintesox We live in La Rambla.
0
@Ghotti Harry musisz!
3
@Seledynowy A pojawił ci się kod kreskowy w miejscu ukłucia?
5
@CZaras Helena Paździoch z domu Majsner.
5
@sebasek99 Zdjęcie jak zdjęcie. Mnie bardziej zastanawia skąd oni mają nagrania utworów Mozarta czy Beethovena.
9
@Pilka_jest_okragla Pamiętam jakby to było tydzień temu.
0
@kuz No a potem co? Znowu trzeba?
0
@kamiVeB A po szczepionce ile się ma?
0
@kkbarca A to nie działa tak że jak już miałeś to nie możesz się znowu zarazić?
0
@kkbarca Czyli już raz przechodziłeś?
5
Bycie jest wielką tragedią.