1

@kaamil1910 Żyje się bardzo w porządku, jednak tęskni się za krajem, choć to na pewno sprawa indywidualna.

40

@BorzyKrzys Taka mądra, niech wytypuje zwycięzców w meczach Ekstraklasy.

9

@PawkoFCB Nie myśl za dużo o tym. Tak musi być po prostu, to wszystko dla naszego dobra. Musimy zaufać rządowi.

28

@Barcakolcz Zapomniałeś o Ligach Mistrzów w Rzymie i Londynie oraz Manicie z Realem.

0

@martin86 Racja. Też się dziwię po co go jeszcze trzymają w tym klubie. Więcej szkodzi niż pomaga.

6

Czy była tu kiedyś lepsza seria niż obrazy @Rastafarnianin ? "I very much doubt it"

0

@Janas11224 Początek to jeden z moich ulubionych utworów w ogóle. Piękne dzieło Zalewskiego.

13

@jordus100 JPSGiRM

2

@barpol11 O kurde. To oficjalnie?

10

@GeneralXavi Chcącemu nie dzieje się krzywda. Ja robię podobnie jak ty. W dupie mam moje pierwszeństwo i moje zielone światło. I tak rozglądam się i pozostaję czujny, bo mam dużo więcej do stracenia niż idiota chroniony kawałem blachy.

3

@AntekGriezmann "Zobaczymy czy nam też strzelą 8 goli"

9

Marzenie żeby Dania wygrała EURO i Braithwaite zdobył MVP turnieju. Wtedy może odejść w chwale za 40 mln.

9

@Kgorecki2500 To jest wyższy poziom już. Kolega jest właśnie z lewej strony i kiedyś temat zszedł na PRL. Ja powiedziałem że no naprawdę fajny ustrój gdzie ludzie stali w kolejkach żeby kupić chleb. Jego odpowiedź? "A skąd to wiesz że ludzie stali w kolejkach?" Chciał mnie przekonać że to nieprawda. Do tego często mówi że "Po 89' prawica w Polsce cały czas fałszuje historię". No co ja mam odpowiedzieć na takie coś?

9

@Persyfl A po co pracować skoro państwo da dochód gwarantowany?

0

@Cochise Nie wiem gdzie ty widzisz sektę. Takie są realia że ktoś musi robić brudną robotę. Działalność partii to nie tylko pisanie postów na FB i występy w TV.

0

@Encore No w twoim pytaniu zdecydowanie wybrałbym 3 ZP dla Messiego, bo to jednocześnie oznacza dużo trofeów dla klubu.
Inaczej by było gdyby odszedł do City. Wtedy wolałbym jedną Ligę dla Barcelony kosztem ZP Messiego który gra w City.

11

@Encore Czyli zakładasz że przez 3 lata będzie wygrywał Złote Piłki bez wygrywania trofeów w klubie. Rozumiem samą ideę pytania na zasadzie, czy wolicie sukcesy Messiego czy klubu, ale dopóki on gra u nas to jedno łączy się z drugim.

21

@Encore Trochę głupie pytanie bo jakby Messi dostał ZP to by znaczyło że grał dobrze w Barcelonie, a co za tym idzie wygrał jakieś trofea z klubem, na przykład La Ligę.

2

@Zoker No bo o to chodzi. Ale lepiej płakać że oni są zacofani i ortodoksyjni. I w ogóle rasiści, homofobi, ksenofobi i pedofile.

2

@Cochise Oni po prostu uderzają w skrajne środowiska i dlatego muszą wygłaszać skrajne oświadczenia. Ludzie bliżej centrum którzy są trochę myślący i tak na nich zagłosują z powodu braku sensownej alternatywy, a dzięki skrajnej polityce zdobędą głosy skrajnych wyborców którzy czasami są nawet fanatykami. I właśnie ci fanatycy się "wkręcą" w tą politykę i zajmą się pracą u podstaw i będą roznosić ulotki, reklamować partię, działać na rzecz partii. Osoby nie będące na skraju są mniej skłonni do takiego poświęcenia dla partii politycznej.

1

@Danio2584 Ja ci polecam wspierać na allegro zestaw startowy i tam będziesz miał pełno ofert. Najlepiej wybrać taką z matero i bombillą oraz z wieloma próbkami różnych smaków, wtedy będziesz mógł zobaczyć które ci zasmakują i potem kupić sobie więcej tych ulubionych.

46

OJO! Kataloński dziennikarz zapytał poza kamerami Joana Laportę o sytuację związaną z pozostaniem Leo Messiego w Barcelonie. Prezydent Laporta odpowiedział: "Proszę wyjść z mojej łazienki." [TeleSrele]

3

@DaPidejpi Słyszał hymn ze stadionu i później pojawił się na murawie, a my możemy najwyżej w telefonie posłuchać.

2

@tomek8756 - Musi pan zażywać więcej potasu
- oK

8

Od tego tygodnia w Holandii znieśli przymus noszenia maseczki w sklepach czy miejscach publicznych. Potwierdzone, byłem w sklepie i wszyscy bez maseczek. Byłem ciekawy jak to będzie w mojej pracy. Do teraz było tak że maseczkę trzeba było mieć przy wejściu, podczas rozpoczęcia pracy, przy chodzeniu na przerwę oraz przy zakończeniu pracy. Ciekawy był ten punkt z przerwą. Wyglądało to tak że gdy nie miałem przerwy i przechodziłem obok kantyny to wszystko było w porządku gdy maseczki nie miałem, ponieważ byłem w pracy a tam nie trzeba było jej nosić. Wszystko się zmienia gdy nastaje godzina przerwy. Jestem w tym samym miejscu tylko 5 minut później i już muszę mieć maseczkę ponieważ idę na przerwę. Ale wystarczy że postawię stopę w kantynie i już mogę ją zdjąć ponieważ w kantynie nie trzeba jej nosić. Podobna sytuacja przy wyjściu z przerwy, wychodząc muszę mieć, ale przejdę 10 kroków to mogę już zdjąć ponieważ jestem w strefie pracy. Brzmi jak żart? Możliwe, ale taka była rzeczywistość ostatnich miesięcy. Dodam jeszcze że ochrona w mojej firmie poważnie tego przestrzegała. Serio, w godzinach przerwy stali przed kantyną i szukali osób bez maseczek i spisywali ich nazwiska. Po kilku takich spisaniach gagatek mógł nawet wylecieć z pracy za nieprzestrzeganie reguł. Dosyć poważne konsekwencje mając na uwadze że te wymagania co do maseczek wyglądały tak jak to opisałem. No ale to było wtedy gdy do sklepu też nie można było wejść bez maseczki. Mówię sobie hej skoro w kraju już nie trzeba no to pewnie w pracy też. Wczoraj idę i widzę że nic się nie zmieniło i przy wejściu mają maseczki. Zapytałem ochrony jak to wyglada. Tutaj dodam że byłem kilkukrotnie spisany już i się pilnowałem bo jednak praca to praca, zasady mimo że idiotyczne to jednak co mi to da że się będę stawiał? Głupio by było stracić bardzo fajną pracę z tak głupiego powodu. Co się okazało? Że dalej trzeba mieć maseczkę przy wejściu i wyjściu, ale za to już w środku wcale. Nawet w godzinach przerwy. Niby fajnie. Ale co to jest za idiotyzm? Najlepsze że to nie koniec. Powiedział mi że teraz trzeba tylko przy wejściu i wyjściu, a od przyszłego tygodnia... nie trzeba wcale! No to jest jakaś komedia. Ja się czuję jakby ktoś robił sobie ze mnie jaja. Ale nikt się nie śmieje i nikt nie żartuje, wszyscy są śmiertelnie poważni, jak widać po zachowaniu ochrony która skrupulatnie polowała na bezmaseczkowiczów. Podsumowując, w tym tygodniu muszę mieć ten kawałek materiału na twarzy przy wejściu i wyjściu, ale za to nie muszę już chodzić w nim na przerwę, a za tydzień już wcale nie muszę. I oni o tym wiedzą już teraz że za tydzień to znoszą :D No to dlaczego do jasnej cholery muszę ją nosić dzisiaj i jutro? Co się zmieni za parę dni? To jest niepojęte. I po takich sytuacjach ktoś chce mi wmówić że to wszystko jest dla naszego dobra i zdrowia. To jest kabaret, cyrk i farsa, szkoda tylko że głównym bohaterem jest każdy człowiek.

57

Niewiarygodne jakie piły posyła Messi. Obejrzałem teraz skrót jego występu i czułem się jakbym oglądał jakiś filmik typu najlepsze zagrania jakiegoś zawodnika w ciągu sezonu, a on to wszystko robi w jednym meczu. Najlepszy piłkarz w historii.

12

@Ojciec5tkidzieci Pewnie z miejsca dostanie pierwszy skład i do tego jakiś ważny numer, może nawet 10.

0

@macio_944 Pierwszy raz widzę ten komentarz. Ale spojrzałem na profil tego pana i nawet nieusunięte komentarze są pełne braku podstawowej kultury więc raczej nie chodzi o nienawiść do osób innej orientacji a po prostu zwykle chamstwo. Choć po takim tekście jak na screenie słusznie dostał (prawdopodobnie) perma.

0

@DaPidejpi Podasz przykład posta w którym ktoś potępia ludzi o innej orientacji?

2

@LeoMessiah Najbardziej lubię zespołowe. Potem rajdy i strzały z dystansu. Jakoś nie przemawiają do mnie przewrotki. Choć wiadomo że gola Rooneya z City do teraz pamiętam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?