1

2

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=342476217235093&id=100044181516324
Konfederata jak zwykle bzdury wygaduje. Do tego jest z tej samej partii co Korwin który nienawidzi kobiet i popiera pedofilię.

2

@abram3k Bartomeu to ma jednak łeb do interesów.

13

To jest niesamowite jak gra potrafi być realistyczna. Próbuję zrobić rewolucję w FM i jestem dogadany z Wijnaldumem, Pau Torresem i Lautaro Martinezem ale oczywiście żaden nie przyjdzie bo Griezmann, Umtiti i Dembélé "wyśmiewają" oferty kontraktów i nie chcą przejść w ramach tych transakcji. I w rezultacie zostaję na lodzie ze szrotem z niebotycznie wysokimi pensjami. Dobrze im tutaj pomimo że jasno stwierdziłem że nie będą grać, ale gdzie dostaną takie pieniądze jak nie w Barcelonie? Niby gra ale widać jaki burdel jest w tym klubie.

2

@AntekGriezmann No i dobrze. Muszę mieć z czego zrobić następny filmik.

2

@kaamil1910 A ja jestem hetero i nie jestem z tego dumny. Tak samo jak z tego że mam czarne włosy albo że jestem praworęczny.

0

@Pawelec7 Aj tam, przecież to wszystko jest robione dla dobra tych mniejszości.

10

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=10160550443184305&id=197394889304 Ciekawe że pod postem najwięcej jest Wrr i to wcale nie od tych zaściankowych i homofobicznych Polaków.

34

@FCMichalo Herbu nie zmienili, wszystko według mnie w porządku.

6

@Jacu327 Śmieszne jak gol ze spalonego w finale Ligi Mistrzów.

9

A tyle śmiechów było z tej husarii Bednarka...


8

@KacperVEB Zgasił Cristiano porównywalnie do Pedro.
W 2010 roku w Klasyku podczas jednej z przepychanek Cristiano lekceważąco rzucił do Pedro:
- Kim ty w ogóle jesteś?
- Mistrzem świata, a ty kim jesteś? - odparł młody Kanaryjczyk.

34

Sam nie jestem katolikiem ale jakoś bardzo lubię gdy znane osoby nie kryją się ze swoją wiarą. Wolę to niż te całe "nowoczesne" postępowe wynalazki.

3

@kaamil1910 A gdzie tam było, pierwszy raz to widzę.

8

@adambądkowski93 Słowa nie oddadzą jego geniuszu.

3

@Janas11224 https://streamable.com/qqtzoa ta wersja zawsze lepsza

25

@Abominacja Ciekawe jest to że twój tęczowy kolega polubił posta 7 sekund po wstawieniu.

2

Jaką polecacie maszynkę do golenia twarzy? Nie mam brody, golę na zero. Mam też One Blade do ciała, ale jakoś nie lubię golić nią twarzy. Do teraz miałem jakąś zwykłą za 50 zł, ale czuję że to czas by wymienić na coś lepszego. A, no i kiedyś miałem taką z trzema kółkami jakby i nie podobało mi się, obecna to jest taki prostokąt i taką też bym chciał.

59

❗Socios podczas dzisiejszego zgromadzenia poprosili o to by obok Camp Nou powstał pomnik Leo Messiego. [FCB]

0

@tomek8756 Meksyk i Włochy

0

@Mixtape Ma rację

0

@Pilka_jest_okragla Gayà, środkowy obrońca - może Pau Torres i pomocnik typu Wijnaldum. Najważniejsze pozbyć się Dembélé i Coutinho.

0

@SaulGoodman No i tak się żyje powoli.

2

@Criss18Barca To żart czy serio tak jest? :D
Nie jestem pewny bo jest to na tyle mało prawdopodobne że rząd mógłby się zgodzić na taki zapis. Coś jak 10 mln euro dla Valencii w przypadku gdyby André Gomes wygrał Złotą Piłkę.

0

Chciałbym zacząć przygodę z Harrym Potterem. Dlatego pytam, lepiej jest zacząć od książki czy filmu? Czy może nie ma to znaczenia? No i kolejne części są chronologiczne? Czy jest jakaś specjalna kolejność żebym wszystko miał po kolei?

0

@R10marquez Staną na środku przejścia i sobie rozmawiają, nie patrzą jak idą i wpadają na innych, nie ogarniają że najpierw się wychodzi a potem wchodzi. A ja wyszedłem tylko na 10 minut.

3

Co by nie mówić to jednak lokdałny miały swoje nieliczne plusy. Teraz wszystko pootwierane i znowu pełno ludzi wszędzie. Introwertycy nie lubią tego. Do tego łatwo się wkurzam i wyszedłem teraz tylko do sklepu a już mnie mnóstwo ludzi wkurzyło przez swój brak myślenia. A tak ostatnie miesiące miałem spokój pod tym względem. Ale pewnie po wakacjach wszystko wróci do "normy"...

1

@marcin62 Od Brazylii 2014 robi wszystko co może. Jakbym był Argentyńczykiem to nie miałbym do niego pretensji bo widać że daje z siebie wszystko. Oby mu się teraz udało…
@Zip No, a najlepsze w tym jest to że odszedł na całe 0 meczów.

6

@Messibestplayerintheworld Dlaczego oni nie pracują w NASA?

4

Ale to jest dobre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?