@sebasek99 Co masz na myśli że teksty często nie jego? Nie wiem czy to jest ironia z twojej strony, ale na każdym albumie zaledwie parę utworów jest nie jego, 90% to jego teksty. Jedynie na ostatnim albumie Invincible jest on przypisany jako współautor, ale wciąż nie można powiedzieć że to nie jego tekst.
@sebasek99 Dlatego podziwiam Michaela Jacksona. Jego acapelle były nagrywane na jednym "ujęciu" bez filtrów. No i coś co obecnie rzadko się słyszy, czyli każdy refren śpiewał osobno, a nie jak teraz, że refren jest zaśpiewany raz i po prostu wklejany kilka razy.
@wyjasniecie A nie zauważyłeś że te posty Konfederacji pojawiają się jako odpowiedź na lewe posty? Dziwnym trafem wcześniej ich nie było. Sam nie jestem za zakazem polityki na LR, ale z całą pewnością powinno się banować oczywiste prowokacje. Tym bardziej gdy ich autor notorycznie bezczelnie twierdzi że wcale nie prowokuje. Muszę przyznać też że na początku to było ciekawe i w pewien sposób naprawdę zabawne, kreatywne. Jednak z czasem nie pojawia się nic nowego i nawet nie muszę zaglądać w odpowiedzi żeby wiedzieć co tam się znajdzie. Nuda.
@tomek8756 To jest takie samo gadanie że o dla mnie wygląd się nie liczy i dziewczyna może mieć 100 kg. No wszystko pięknie ale tak po prostu nie jest. Podobają mi się atrakcyjne, zgrabne dziewczyny i nie widzę w tym nic złego.
@wyjasniecie A to coś dziwnego że ludzie martwią się o swoje zdrowie po przyjęciu pewnej substancji? U większości ludzi zakażenie przechodzi tak że osoby nawet nie wiedzą o tym. U innych jest to katar i osłabienie. Bardzo dziwne że ludzie nie chcą przyjmować jakiejś substancji która ma ich ochronić przed tym ogromnym zagrożeniem. Tym bardziej mając na uwadze zapowiedzi producentów że te 2 dawki mogą okazać się niewystarczające.
@wyjasniecie "Ciekawe, że ludzie dalej boja się możliwych skutków ubocznych szczepionki, a nie wirusa, świat stanął na głowie." To chyba najlepiej świadczy o tym strasznym wirusie. Sam kiedy zachorowałem to najbardziej przejąłem się tym żebym nie stracił pracy. Taki groźny ten śmiercionośny wirus.
@macio_944 " że w tychże korporacjach pracują tysiące ludzi. Wśród tych tysięcy ludzi, z pewnością jest jakiś odsetek osób należących do grupy LGBT. To właśnie m.in. dla nich są te wszystkie akcje, nie tylko przez cele czysto biznesowe. Takie akcje mają na celu po prostu okazanie wsparcia dla grup, których prawa jeszcze nie są na tym samym poziomie co prawa heteroseksualistów."
@macio_944 Hahaha, no na bank te flagi są wstawiane dla homoseksualistów. :D Czasami się zastanawiam czy wy naprawdę wierzycie w to, co piszecie czy to tylko tworzenie takiej postaci na potrzeby dyskusji.
@NaFazieHitman Uuu foliarz. Nie mam czasu nawet ci odpisać bo jestem umówiony na trzecią dawkę szczepionki. Bez tego nie wpuszczą mnie na demonstrację w obronie praw mniejszości nieheteronormatywnych. Na razie.
@Jakchcesz Dziwnym trafem ten serwis nie jest taki konsekwentny w karaniu innych osób za podobne "wykroczenia". Ale gdzie tam jakieś polityczne gierki? Przypadek pewnie. Nic się nie dzieje przecież.
@Krzychu1010 Z takich gdzie nie widać loga tej marki. Najczęściej kupuję przez Zalando. Mogę polecić River Island. Ostatnio dorwałem buty ze skóry za 20 euro, przecenione z 70 :D Ogólnie kupowanie przecenionych rzeczy to według mnie jedyna rozsądna opcja jeśli chodzi o ubrania. Oczywiście poza lumpem.
@IronSanHybrid Dziękuję, nie spodziewałem się tego naprawdę. Korzystając z okazji chciałbym podziękować moim braciom i siostrom z La Rambli. Pomijając dosłownie milion rzeczy które nas dzieli, to chciałem powiedzieć że jednak łączą nas wspólne barwy i kocham was wszystkich. Jeżeli moim filmikiem sprawiłem komuś radość to szczerze się cieszę, bo o to chodzi w życiu, żeby się cieszyć. Dobranoc kochani.
Co wam powiem, to wam powiem, ale naprawdę polecam zrobić jak ja, po paru piwkach przeglądać LR i to co tutaj się teraz dzieje mając odpaloną na drugiej karcie muzyczkę z Benny Hilla. Niezła faza.
1
@sebasek99 Co masz na myśli że teksty często nie jego? Nie wiem czy to jest ironia z twojej strony, ale na każdym albumie zaledwie parę utworów jest nie jego, 90% to jego teksty. Jedynie na ostatnim albumie Invincible jest on przypisany jako współautor, ale wciąż nie można powiedzieć że to nie jego tekst.
1
@sebasek99 Dlatego podziwiam Michaela Jacksona. Jego acapelle były nagrywane na jednym "ujęciu" bez filtrów. No i coś co obecnie rzadko się słyszy, czyli każdy refren śpiewał osobno, a nie jak teraz, że refren jest zaśpiewany raz i po prostu wklejany kilka razy.
28
@wyjasniecie A nie zauważyłeś że te posty Konfederacji pojawiają się jako odpowiedź na lewe posty? Dziwnym trafem wcześniej ich nie było. Sam nie jestem za zakazem polityki na LR, ale z całą pewnością powinno się banować oczywiste prowokacje. Tym bardziej gdy ich autor notorycznie bezczelnie twierdzi że wcale nie prowokuje. Muszę przyznać też że na początku to było ciekawe i w pewien sposób naprawdę zabawne, kreatywne. Jednak z czasem nie pojawia się nic nowego i nawet nie muszę zaglądać w odpowiedzi żeby wiedzieć co tam się znajdzie. Nuda.
15
Komentarz usunięty
7
@tomek8756 To jest takie samo gadanie że o dla mnie wygląd się nie liczy i dziewczyna może mieć 100 kg. No wszystko pięknie ale tak po prostu nie jest. Podobają mi się atrakcyjne, zgrabne dziewczyny i nie widzę w tym nic złego.
8
@Zoker Unia jak zwykle stara się aby ludziom było lepiej.
7
@JarekS A już podobno było wszystko ugadane i sam Depay zaakceptował mniejsze zarobki byle tylko dołączyć do Barçy.
3
@DaPidejpi Może jeszcze wprowadźmy zaproszenia do znajomych i zaczepki. To nie jest portal społecznościowy tylko serwis informacyjny.
2
@Colon A mi się śniło że zapisałem sobie ten filmik i wysyłałem link każdemu kto napisał na pw z prośbą o to.
8
"Na samym początku mojej przygody w Barcelonie przegraliśmy dwumecz z Realem o Superpuchar Hiszpanii 1:5. A potem... Bardzo cenię te mistrzostwa."
8
@wyjasniecie A to coś dziwnego że ludzie martwią się o swoje zdrowie po przyjęciu pewnej substancji? U większości ludzi zakażenie przechodzi tak że osoby nawet nie wiedzą o tym. U innych jest to katar i osłabienie. Bardzo dziwne że ludzie nie chcą przyjmować jakiejś substancji która ma ich ochronić przed tym ogromnym zagrożeniem. Tym bardziej mając na uwadze zapowiedzi producentów że te 2 dawki mogą okazać się niewystarczające.
4
@wyjasniecie "Ciekawe, że ludzie dalej boja się możliwych skutków ubocznych szczepionki, a nie wirusa, świat stanął na głowie." To chyba najlepiej świadczy o tym strasznym wirusie. Sam kiedy zachorowałem to najbardziej przejąłem się tym żebym nie stracił pracy. Taki groźny ten śmiercionośny wirus.
7
@VenoM Proszę zachowywać odstęp 1,5 komentarza ode mnie.
4
@macio_944 Prezes PSG po zobaczeniu takiej informacji: https://scaledynamix.com/wp-content/uploads/2018/08/takemymoney.jpg
0
@macio_944 " że w tychże korporacjach pracują tysiące ludzi. Wśród tych tysięcy ludzi, z pewnością jest jakiś odsetek osób należących do grupy LGBT. To właśnie m.in. dla nich są te wszystkie akcje, nie tylko przez cele czysto biznesowe. Takie akcje mają na celu po prostu okazanie wsparcia dla grup, których prawa jeszcze nie są na tym samym poziomie co prawa heteroseksualistów."
6
@macio_944 Hahaha, no na bank te flagi są wstawiane dla homoseksualistów. :D Czasami się zastanawiam czy wy naprawdę wierzycie w to, co piszecie czy to tylko tworzenie takiej postaci na potrzeby dyskusji.
12
@NaFazieHitman Uuu foliarz. Nie mam czasu nawet ci odpisać bo jestem umówiony na trzecią dawkę szczepionki. Bez tego nie wpuszczą mnie na demonstrację w obronie praw mniejszości nieheteronormatywnych. Na razie.
4
@Jakchcesz Dziwnym trafem ten serwis nie jest taki konsekwentny w karaniu innych osób za podobne "wykroczenia". Ale gdzie tam jakieś polityczne gierki? Przypadek pewnie. Nic się nie dzieje przecież.
0
@Krzychu1010 Z takich gdzie nie widać loga tej marki. Najczęściej kupuję przez Zalando. Mogę polecić River Island. Ostatnio dorwałem buty ze skóry za 20 euro, przecenione z 70 :D Ogólnie kupowanie przecenionych rzeczy to według mnie jedyna rozsądna opcja jeśli chodzi o ubrania. Oczywiście poza lumpem.
3
@DaPidejpi A jaki sklep kosztuje 1000 zł?
3
@IronSanHybrid Dziękuję, nie spodziewałem się tego naprawdę. Korzystając z okazji chciałbym podziękować moim braciom i siostrom z La Rambli. Pomijając dosłownie milion rzeczy które nas dzieli, to chciałem powiedzieć że jednak łączą nas wspólne barwy i kocham was wszystkich. Jeżeli moim filmikiem sprawiłem komuś radość to szczerze się cieszę, bo o to chodzi w życiu, żeby się cieszyć. Dobranoc kochani.
12
Co wam powiem, to wam powiem, ale naprawdę polecam zrobić jak ja, po paru piwkach przeglądać LR i to co tutaj się teraz dzieje mając odpaloną na drugiej karcie muzyczkę z Benny Hilla. Niezła faza.
3
NIE dla zakazu polityki na Rambli.
TAK dla banowania za prowokacje polityczne.
9
@FafitFCB Hmm, a czy przypadkiem prowokacje nie są zabronione przez regulamin?
12
@SaulGoodman Masz rację, biedny Cranchips :(
2
@ElKamil Nano Kamilowi radzi, niech sobie Kamil swoje rady wsadzi.
13
@Transu96 Czuwam.
30
Jeżeli pamiętasz Ramblę bez polityki, to masz niedługo do emerytury.
0
@patry295 Śmieszne wydaje się twierdzenie że moderacja ma wpływ na to jakie treści pojawiają się na stronie. Od tego jest redakcja.
4
@Rewolucja123 O proszę. Czyli można kulturalnie powymieniać się opiniami.