2

Przy wygranej z Eibarem mamy mistrzostwo gdy Atleti przegra?

1

@EdinsonCavani Ciekawe, Polaczku.

20

Mam na imię Dawid. Koronę przechorowałem bardzo łagodnie, 1 dzień osłabienia, 2 dni strata węchu i smaku, po kilku dniach wszystko wróciło do normy. Morał? Zmieniajcie imię na Dawid, wtedy covid wam niestraszny.

7

@ranger3120 mi też nie przychodzą, muszę sam wejść do apki żeby wiadomości się zaktualizowały, taki urok tej aplikacji, błąd na błędzie

5

@zadafcb ŁI OL LIW IN ZI JELOŁ SABMARIN, ZI JELOŁ SABMARIN, ZI JELOŁ SABMARIN

12

@Colon Kupiłem 4 Perły żeby wspierać lubelski przemysł piwowarski. Zamierzam je później wypić ku chwale Ojczyzny.

0

Co sądzicie o tym utworze?


0

@Colon Masz rację.

0

@Boro79 To paczka z Zalando. Wydrukowałem etykietę zwrotu, często zamawiam i zwracam, normalnie zanosi się do punktu i tam nadaje. Tylko teraz tak się złożyło że zaraz ma przyjechać kurier znowu z paczką z Zalando i zastanawiam się czy jest sens iść do tego punktu czy może jest możliwe żeby odebrał ją od razu.

0

@Rust_Cohle Ty, kiedyś pisałem tu o paczce i ktoś napisał że kurier na pewno przyjedzie gdy pójdę na dwójkę do kibla. Śmiałem się wtedy. A jakiś czas później serio miałem taką sytuację xD i cyk awizo i zapieprzaj do punktu.

0

@IronSanHybrid Taki mam zamiar :D Ale zastanawia mnie czy w ogóle jest taka możliwość.

0

Mam do wysłania paczkę jako zwrot, wszystko jest opłacone. Dzisiaj przyjedzie kurier z tej samej firmy i przywiezie mi inną paczkę. Może przy okazji zabrać tą moją paczkę ze zwrotem czy nie ma takiej możliwości i muszę iść do punku nadania? Wie ktoś jak to wygląda?

25

@culesjasiules Ja zawsze mówiłem że lubię. Śmieszą mnie ludzie którzy narzekali na nieprawdziwość tych informacji, tak jak by BI gdzieś pisał że tak jest na pewno albo jak by to on podawał te informacje. Pretensje powinny być do dziennikarzy którzy puszczają ploty z dupy. On tylko je podawał z Twittera tutaj tak, aby ktoś kto nie ma Twittera (np. ja) miał dostęp do najświeższych informacji nie wychodząc z LR. Poświęcał swój czas i chwała mu za to.

4

@Rewolucja123 Zawsze wygrywamy dzięki piłkarzom a przegrywamy przez trenera.

7

@Wilczeq Niesamowite że od jego odejścia przegraliśmy każdy ligowy Klasyk.

13

@Kgorecki2500 Neguje to że należy nakładać podatki na ludzi w celu "walki z globalnym ociepleniem"

2

@wyjasniecie Ale złomowanie

0

@AlicjaFCB To są typowe osoby którym brakuje miłości w domu i przyjaźni. Desperacko chcą zwrócić na siebie uwagę żeby poczuć się lepiej. Z jednej strony to śmieszne ale z drugiej smutne.

7

@BarcaInfo Ja nie jestem takim optymistą w sprawie Xaviego. Pep przychodził bo miał do tego predyspozycje i namaszczenie Cruyffa. Do tego udało mu się z drugą drużyną. Od początku z Xavim wygląda to tak że ma przyjść bo Guardioli się udało. Do tego oczekiwania - co do Pepa nikt nie miał żadnych, u Xaviego każda porażka będzie wyolbrzymiana i sam on będzie na każdym kroku porównywany z Pepem.

0

@DaPidejpi No ale mogła dać rywalce ze 2 gemy, nic by to nie zmieniło w wyniku. A nie tak bezczelnie i okrutnie do 0.

4

@KimBassinger1 To chyba właśnie działa w drugą stronę. No i ten świetny argument że mało zgonów bo lockdowny, maseczki i obostrzenia zdały egzamin :D Nie przekonasz że wirus wcale nie taki silny jak mówią w telewizji, wszystko pasuje pod konkretną tezę.

64

Dlaczego w tenisie nie mówi się o braku szacunku do przeciwnika przy takim wyniku? Wszyscy chwalą wygranego. A w piłce jak się wygra 6-0 lub wyżej to już że to znęcanie się nad przeciwnikiem, ośmieszanie go i brak szacunku. Ja jestem zdania że swego rodzaju brakiem szacunku jest właśnie lekceważenie i odpuszczanie przy wysokim prowadzeniu.

1

@Emhyr Ja bym celował w Amazon

3

https://streamable.com/o4oyxh Ta akcja i asysta Messiego to prawdziwe dzieło sztuki. Dembélé miał szczęście że jego pierwszy gol w Barçy padł po takiej akcji. Messi Król.

1

@tbas Mógł zrobić jak lewica. Czyli głośno krzyczeć jaki to PiS zły i niedobry, a później po cichu wspólnie głosować.

1

@avanes Ja współczuję tym którzy tego nie łykną. Bo i tak będą musieli żyć w takim państwie.

0

@BarcaaVEB Człowiek sie przejęzyczył... Sensacja rewelacja

3

@Criss18Barca Człowieku cały świat staje na głowie bo umiera 2% pośród zakażonych ludzi. Najczęstsze objawy tej strasznej choroby to grypa, a sporą część osób choruje nawet o tym nie wiedząc. Skoro to nie jest wyolbrzymienie to nie wiem co nim jest.

0

@Janiama Dest się nie nadaje na wahadło?

2

@clyde To wszystko daje Konfederacja. No ale chlip chlip aborcja geje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?