0

Czyli ten nowy produkt medyczny nie chroni przed zachorowaniem czy zarażaniem, tylko sprawia że samą chorobę będzie się przechodzić łagodnie. To co w takim razie w sytuacji gdy już przechorowałem koronę? Przed czym ma mnie uchronić teraz? Żebym się drugi raz nie zaraził? A potem trzeci, czwarty...?

5

@HighestInTheRoom A jakby postawił i Firpo zagrałby jeszcze gorzej, to byś napisał, że po co miesza składem i wymyśla Firpo na ŚO.

7

@kuz Czyżby Majeczka? Obsesja na punkcie seksu i wszystkim co z nim powiązane jest naprawdę przerażająca u tych osób które wstają lewą nogą.

1

@RivaldoVitorBorba Że nie mogą teraz myśleć o tym co było, brakuje intensywności, często jest dwóch na jednego przy linii bocznej. Musimy uspokoić grę na 1-2 minuty i potem gramy z pewnością przede wszystkim w obronie. Mniej więcej, byłoby łatwiej gdyby ten ruski się nie wtrącał

30

Proponuję obok tej ikonki Patrona wprowadzić jeszcze małą szczepionkę tylko dla zaszczepionych użytkowników.

1

@Zoker Nie wiem o czym piszesz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@GeneralXavi Nie dziwi mnie taki wynik, bo to jest oczywiste. Szkoda że niektórzy nie rozumieją o co tu chodzi i uważają że to jest równoznaczne z przyzwoleniem na jazdę osób pijanych.

7

Gram sobie w F1 i wykręciłem niezły czas na jednym okrążeniu. Wypiłem 2 piwa i zagrałem jeszcze raz - prawie 3 sekundy szybciej. No i niech mi ktoś powie że po piwie się gorzej jeździ...

1

@Pilka_jest_okragla A oni dalej porównują legendę klubu i wieloletniego kapitana do każdego trenera który po prostu trenuje drugą drużynę.

6

Nie wygrał trypletu - jak dla mnie jasne jest że trzeba go wyrzucić. Guardioli się udało, tak samo jak Enrique.

5

@|Nuno| Ale bzdury. Jeszcze dopisz że on powiedział że Barcelona była lepsza w meczu z Bayernem.

0

@fart To nie jest kwestia zdania tylko faktów. Ja pamiętam jak graliśmy za Valverde w Lidze Mistrzów w 2019 - jak drużyna, zjednoczona i z jasnym planem. Można też pamiętać męczenie buły z Valladolid na wyjeździe w lidze, ale po co? Można też cały sezon streścić jako "dupa, znowu to samo co z Romą", ale to nie ma żadnej wartości.

0

@kuz Akurat Valverde sam się podał do dymisji po Liverpoolu, to Bartomeu przekazał mu pełne poparcie i chciał aby ten pozostał na stanowisku. A z Flickiem to nie do końca o to chodziło bo miał konflikty w klubie i to też miało wpływ na jego odejście.

8

@adambądkowski93 Ciekawe czy będą się wymieniać koszulkami.

2

@fart Patrząc na kolejny sezon czyli 18/19 błędem byłoby zwolnienie Valverde po Rzymie.

0

@fart No, rzeczywiście, kompromitacje na wyjeździe - wina Valverde.

2

@kuz Co wy z tym Rzymem że to tam się wszystko zaczęło? Nie pamiętasz co się działo rok wcześniej? 1-3 z City, 0-4 z PSG, 0-3 z Juve.

0

@kamiVeB Messi w koszykówce be like

1

@Zoker Ja tam się uśmiałem z rana. Szkoda że tak jak mówisz nic nowego i ciągle ta sama śpiewka wykonywana przez tych samych osobników. Jednak zastanawia mnie cały czas czy oni piszą na serio czy specjalnie tworzą taką "postać" na potrzeby Rambli. Obie wersje są bardzo zabawne.

13

Gdy ci smutno, gdy ci źle, wejdź sobie na LR i poczytaj posty lewej strony i uśmiej się.

0

@tomek8756 U mnie 20 i straszna duchota i też widziałem ludzi z maseczkami na rowerach. Na ulicy nikt prawie nie ma, sam założyłem przy wejściu do galerii ale gdy zobaczyłem że sporo osób nawet w środku chodzi bez to też zdjąłem. Zakładam bo podobno trzeba i nie chcę żeby mnie ochrona wyrzuciła czy nie wpuściła do jakiegoś sklepu, ale skoro inni nie przestrzegają to też nie noszę bo najwyraźniej nie ma takiego nakazu.

2

Sugerowanie że istnieje kuchnia lepsza niż włoska.

18

@BorzyKrzys Gdzie ty tam widzisz coś zabawnego. To jest smutna rzeczywistość.

2

@BartexXx Piękny komentarz

8

@pt9 Za Rakiticia dawali 90 mln, a w kolejnym oknie został sprzedany za 1,5 mln.

2

@maroon 500 zł dali to szczepionki nie dadzą? Nie wierzysz w ten wspaniały rząd, antypolaku.

3

@JANEK777 Tym razem były premier wyjątkowo w punkt.

13

@Jackazz Po pierwsze nie mów o mnie dziad. A po drugie to jakbyś miał na sobie spodnie to może i bym się nie odsunął.

16

Real Madryt... Jak ja ich nienawidzę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?