@VamosRakieta to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Służy do dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej.
@Colon Tym razem trochę inny rodzaj muzyki, wyjątkowo nie MJ. Dua Lipa - Hallucinate
Piosenkę usłyszałem w radiu jadąc samochodem i od razu mi się spodobała. Uwielbiam jak wymawia tytułowe słowo. Jest to mój pierwszy kontakt (ciekawie to brzmi) z Dua Lipą. Nie jest to wybitne dzieło, a takie właśnie typowo radiowe. Choć i takie też muszą się znaleźć na moich listach. Nominuję @Ojciec5tkidzieci@Janiama@DonMatteo901@sebasek99@Hosh
@Dasty Piqué też się wkurwił trochę. Ten to ma pecha, tutaj pewnie by to trafił, a Dembélé mu odebrał tę szansę. Wcześniej Munir zabrał mu gola na 5-0 na Bernabéu.
@koksik2700 Trochę nietrafne porównanie. My ten mecz przegraliśmy w głowach a nie pod względem sportowym. W pierwszej połowie graliśmy co najmniej na równi, choć i tak stworzyliśmy dużo więcej sytuacji niż Liverpool. Wszystko się posypało po drugim golu. Od tej pory już nie graliśmy w piłkę. Widać było po twarzach że oni są wszyscy osrani po prostu i tylko czekali aż się skończy ta męka. Bezradność całkowita.
@koksik2700 Co do wpływu na wynik dwumeczu, uważam że to nie miało znaczenia, Liverpool gdyby musiał to by strzelił i piątą, i szóstą... Natomiast sam fakt w jaki sposób "wykończył" tę akcję to rzeczywiście tragedia.
@LyFT Jasne, tylko bardziej boli to jak się spojrzy na moment tej porażki i sposób. Grając u siebie, prowadząc 1-0, przy potknięciach bezpośrednich rywali. Straszne to jest. Takie prezenty nie zdarzają się 2 razy.
Tak sobie myślę. Jeśli wygramy z Atlético i na końcu to Real wygra mistrzostwo, dzięki naszej porażce z Granadą to... To będzie chyba gorsze uczucie niż gdybyśmy mieli 10 punktów straty.
@Homeopata8989 To raczej chodzi o sam fakt istnienia tego nakazu. Jeśli maseczki są potrzebne to po co znosić ten nakaz? A jeśli są zbędne to po co był ten nakaz?
@anxted Jakby te filmiki nagrywała dla kogoś prywatnie, na przykład chłopaka, a on by je po złości upublicznił, to faktycznie można by nazywać ją ofiarą. Ale ona nagrywała to w internecie dla zarobku. Z własnej woli udostępniła to do sieci. Kto jest winny że to wyciekło na szerszą skalę? Kto oprócz niej?
@Kacper1998 Nie rozumiesz dlaczego nie chce wrócić? Pomyśl chwilę co by było gdyby wrócił i wcale nie gralibyśmy tak jak za jego czasów. Zniszczyłby swój status. Wtedy miał dużo łatwiej bo nikt nie miał co do niego oczekiwań. Teraz przy dosłownie każdym ruchu byłby pod ogromną presją. Ma zdecydowanie więcej do stracenia niż do zyskania. Nie musi nikomu nic udowadniać.
@sintesox No tak, niech 90% ludzi będzie z maturą która przez to nic nie znaczy, a może pokrzyżować komuś plany dostania się na wymarzone studia fizyczne, bo nie zna lektur
@Zoker Matura to powinna być taka trudna żeby zdawało ją 10% uczniów, a nie jak teraz zdaje 90%. Wtedy gdy ktoś zda to wiadomo że jest to ktoś i coś potrafi, a teraz jak ktoś zda no to co z tego bo prawie każdy też zdał.
2
@Hopner15 To hologram
1
@Mario96w Płacę i wymagam!
0
@Nano22 @Mario96w da się i w poście, a nie tylko w odpowiedzi
0
Barca
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@VamosRakieta to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Służy do dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej.
3
@Colon Tym razem trochę inny rodzaj muzyki, wyjątkowo nie MJ.
Dua Lipa - Hallucinate
Piosenkę usłyszałem w radiu jadąc samochodem i od razu mi się spodobała. Uwielbiam jak wymawia tytułowe słowo. Jest to mój pierwszy kontakt (ciekawie to brzmi) z Dua Lipą. Nie jest to wybitne dzieło, a takie właśnie typowo radiowe. Choć i takie też muszą się znaleźć na moich listach.
Nominuję @Ojciec5tkidzieci @Janiama @DonMatteo901 @sebasek99 @Hosh
0
@armat94 @Coutinho007 hehehe... O grubaska chodzi.
1
Czy Luisa Suáreza można określać legendą klubu obok Cruyffa i Puyola?
6
@Dasty Piqué też się wkurwił trochę. Ten to ma pecha, tutaj pewnie by to trafił, a Dembélé mu odebrał tę szansę. Wcześniej Munir zabrał mu gola na 5-0 na Bernabéu.
1
@koksik2700 Trochę nietrafne porównanie. My ten mecz przegraliśmy w głowach a nie pod względem sportowym. W pierwszej połowie graliśmy co najmniej na równi, choć i tak stworzyliśmy dużo więcej sytuacji niż Liverpool. Wszystko się posypało po drugim golu. Od tej pory już nie graliśmy w piłkę. Widać było po twarzach że oni są wszyscy osrani po prostu i tylko czekali aż się skończy ta męka. Bezradność całkowita.
2
@koksik2700 Co do wpływu na wynik dwumeczu, uważam że to nie miało znaczenia, Liverpool gdyby musiał to by strzelił i piątą, i szóstą... Natomiast sam fakt w jaki sposób "wykończył" tę akcję to rzeczywiście tragedia.
11
@dge21 A co to jest to całe google?
1
@LyFT Jasne, tylko bardziej boli to jak się spojrzy na moment tej porażki i sposób. Grając u siebie, prowadząc 1-0, przy potknięciach bezpośrednich rywali. Straszne to jest. Takie prezenty nie zdarzają się 2 razy.
30
Tak sobie myślę. Jeśli wygramy z Atlético i na końcu to Real wygra mistrzostwo, dzięki naszej porażce z Granadą to... To będzie chyba gorsze uczucie niż gdybyśmy mieli 10 punktów straty.
2
@Homeopata8989 To raczej chodzi o sam fakt istnienia tego nakazu. Jeśli maseczki są potrzebne to po co znosić ten nakaz? A jeśli są zbędne to po co był ten nakaz?
6
@anxted Jakby te filmiki nagrywała dla kogoś prywatnie, na przykład chłopaka, a on by je po złości upublicznił, to faktycznie można by nazywać ją ofiarą. Ale ona nagrywała to w internecie dla zarobku. Z własnej woli udostępniła to do sieci. Kto jest winny że to wyciekło na szerszą skalę? Kto oprócz niej?
30
@draxidox Jest i ona!! Długo kazała czekać. Ale w sumie nic dziwnego, bezrobotni zwykle śpią do południa.
39
Najważniejsze że Real nie wygra.
44
Here we go again.
2
@TheHeisenberg @macio_944 Tak, krzyczy Kaiserslautern, odnosi się do tej sytuacji
12
@axegrinder To jest takie wyrażenie w Hiszpanii którym określa się odpadnięcie.
6
@Kacper1998 Nie rozumiesz dlaczego nie chce wrócić? Pomyśl chwilę co by było gdyby wrócił i wcale nie gralibyśmy tak jak za jego czasów. Zniszczyłby swój status. Wtedy miał dużo łatwiej bo nikt nie miał co do niego oczekiwań. Teraz przy dosłownie każdym ruchu byłby pod ogromną presją. Ma zdecydowanie więcej do stracenia niż do zyskania. Nie musi nikomu nic udowadniać.
1
@Bykunn Ja miałem tak że zupełnie nie chciało mi się jeść bo nic nie czułem. Na szczęście szybko to minęło.
0
@sintesox No tak, niech 90% ludzi będzie z maturą która przez to nic nie znaczy, a może pokrzyżować komuś plany dostania się na wymarzone studia fizyczne, bo nie zna lektur
1
@Zoker Matura to powinna być taka trudna żeby zdawało ją 10% uczniów, a nie jak teraz zdaje 90%. Wtedy gdy ktoś zda to wiadomo że jest to ktoś i coś potrafi, a teraz jak ktoś zda no to co z tego bo prawie każdy też zdał.
0
@Mat_Cat @tadzik447 wołają cię
0
@BorzyKrzys Ciekawe jak by to skomentowała była premier i przewodnicząca... Maja Staśko.
2
@szela1899 Ja bym nie chciał z tego samego powodu z jakiego on sam nie chce.
14
@lukaszmatusiewicz Sędziowie się wahają. Możliwe warianty to 100 euro grzywny lub 25 lat więzienia.