0

@LuisSalvano Ale on nic nie napisał, podał informację po prostu.

0

@Objectivo Mało sprawiedliwe dla kogo?
A swoją drogą czy twój awatar nie narusza podpunktu 9.3.1.
- posiadanie awataru przedstawiającego treści, które mogą zostać uznane za obraźliwe, wulgarne lub naruszające zasady współżycia społecznego; ?

8

@Rastafarnianin Ulice dołączają do elitarnego grona miejsc odpornych na wirusa takich jak kościoły czy markety.

0

@PatrychoO No pewnie o to że w ogóle taki przepis jest skoro maseczka nie chroni przed niczym więcej jak mandatem.

6

Nieironicznie Benzema jest świetnym napastnikiem i uważam że sprawdziłby się u nas idealnie.

0

@Dankhog Chyba dla ciebie. Dla mnie sama liga jest lepszym osiągnięciem niż sama LM. A co dopiero krajowy dublet przy samej LM.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Dest ter Stegen Piqué Griezmann

4

Jeżeli te maseczki działają to z jakiej racji chcą znieść obowiązek ich noszenia? A jeżeli nie działają to z jakiej racji jest ten obowiązek ich noszenia? To wszystko nie trzyma się kupy.

1

@Geble Ale o czym ty mówisz? Podałem konkretny przykład z mojego życia, napisałem dlaczego uważam że to nie było złe. A ty porównujesz to do klapsa od kierownika w robocie.
Mamy chyba inne pojęcie podniesienia ręki na dziecko. Dla mnie porażką jest krzyczenie na dziecko i bicie je pasem. Samo danie klapsa porażką nie jest bo powinno być połączone z informacją. Dziadek kilkukrotnie mi mówił żebym tak nie robił, nie działało, to użył innego argumentu który zadziałał. Dostałem klapsa za pokazywanie języka. Teraz nie potrafię zrozumieć dlaczego tak robiłem i dlaczego przestałem, ale 5 letni ja zrozumiał że nie pokazuje się tego języka.

4

@sebasek99 No nie wiem. Jak miałem z 5 lat to bardzo często pokazywałem język dziadkowi. Wiele razy mówił mi żebym tak nie robił, a ja dalej tak robiłem. Za którymś razem zdzielił mnie w dupę aż podskoczyłem. I dziwnym trafem od tamtej pory już ani razu tego języka nie pokazałem. Zgodnie z logiką szeroko pojętej lewicy powinienem teraz po latach oskarżyć go o naruszenie mojej nietykalności cielesnej i możliwe że o przemoc względem nieletniego. Bynajmniej nie uważam żeby mi to zaszkodziło, a wręcz przeciwnie. Bo chyba o to chodzi w klapsach, krótko i dosadnie. Nie chodzi o bicie dzieci pasem, kablem czy nie wiadomo czym. Klaps to ma być narzędzie a nie sposób sam w sobie na wychowanie.

1

@koziar Uff, może w końcu będę mógł sobie spokojnie usiąść.

0

@koziar Myślę że ten o którym myślisz ma trochę więcej oleju w głowie niż taki jeden Czarodziej z rocznika 1980 i wymyślił sobie nieco lepszy następny nick.

0

@AmigoBlancos Z tym "bossem" to jednak trochę inaczej było

0

@Chinaski XD ‎‎‎

0

@Quavosk Jakiś argument za odrzuceniem takiej poprawki?

3

@lucca87 Z powodu pandemii władze ligi zdecydowały że żaden zespół nie odpada, a 3 drużyny z drugiej ligi awansowały. Ciekawy pomysł bo co kolejkę jedna drużyna nie gra.

0

@MesQueUnClub_87 Może policzyli 6-2 na Bernabéu jako siódmy tytuł w 2009.

123

@Persyfl zabójczy wirus o śmiertelności poniżej 2% wśród zakażonych. Świat stanął na głowie tak jak by ten wynik wynosił co najmniej 20% jak nie lepiej. No ale trzeba więcej obostrzeń! Najlepiej jakieś nowe podatki wprowadzić w imię walki z koronawirusem.

7

"Chcieliście trzy? Macie tutaj trzy. Visca el Barça! y Visca Catalunya!"
https://zapodaj.net/images/9ce67c7537e73.jpg
Ale to było piękne…

5

@Jakchcesz Ma dużo więcej związku niż ci się wydaje kolego. Czemu tego o pustyni nie traktujesz dosłownie a o ulepszaniu kosmosu już tak?

6

@Arkon No i co w związku z tym?

4

@Jakchcesz XD A co sądzisz o tym że pod rządami socjalistów nawet piasku zabraknie na pustyni?

9

@Arkon Proste rozumowanie to jest to :D Konfederacja niby taka wolnościowa a zabrania złodziejom kradzieży. To gdzie ta wolność?

1

@Janiama Zgadzam się. Śmiesznie to brzmi ale najwięcej się widzi w meczu, gdy patrzy się wszędzie tylko nie na piłkę. Większość kibiców nie widzi nic bo patrzy wyłącznie na piłkę.

8

Badania pokazują że można napisać cokolwiek a ludzie i tak podświadomie uwierzą w to, bo tak pokazują badania.

2

@Colon @Ojciec5tkidzieci
Dirty Diana


Wspaniały utwór, trochę mocniejsza i trochę bardziej rockowa twarz króla popu. Wybieram ją bo naprawdę często słyszę ten utwór w różnych miejscach, może przez to wydaje mi się że wcale się słychać że ma ponad 30 lat, brzmi całkiem dobrze dzisiaj.
Nominuję @Janiama

0

@Chakalaka To dobrze bo chciałem cię o coś spytać. Co sądzisz o "cieszynce" Cristiano z tego meczu? https://www.independent.ie/incoming/article36028791.ece/6fd64/AUTOCROP/w620/Ronaldo%20.jpg

0

@Chakalaka Pamiętasz pierwszy mecz Superpucharu Hiszpanii w 2017 jak przegraliśmy 1-3 z Realem?

4

@paweldunajecfcb nie żyje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?