A ja wolę żeby nasz trener po Klasyku zruzgał sędziego gdy ten na to zasługuje. Taki Valverde na przykład pewnie by mówił że to trudna praca i należy się zrozumienie. Dlatego tutaj Koeman ma u mnie plusa. Jak będziemy pozwalać na małe rzeczy, to później będą nas "kochać" coraz bardziej. Zawodnicy też powinni głośniej o tym mówić. Oczywiście nie na zasadzie że "przegraliśmy przez sędziego" tylko przyznać że zagrali słabo lecz sędziowanie również było słabe. Szkoda że te nasze karne nie są bardziej klarowne, wtedy można byłoby głośno mówić o skandalu, a tak idealna sytuacja. Punkty stracone, a sędziego można jakoś wybronić za nieodgwizdanie tych karnych.
@ToWinaSedziego Lubię. Wczoraj właśnie przyszła mi paczka z nowymi smakami i niektóre już spróbowałem. @Colon ze Stevią (obrzydliwe, okropnie słodkie), z koprem i rumiankiem (bardzo dobra, aromatyczna) oraz wersję Katuava Moringa (niezła, choć głównie czuć miętę). Mam jeszcze Pajarito cytrynowe, ale to raczej bez zaskoczenia będzie w smaku, spróbuję jutro.
@Persyfl ma rację. Trzeba by spytać @Chakalaka . Tak naprawdę to on nas wszystkich wykiwał. Celowo wkleił grafikę z Twittera @BarcaInfo żeby pokazać szerszej publiczności łamanie prawa jakiego ten się dopuścił oznaczając nieswoją grafikę nazwą @BarcaInfo . Później bohatersko udawał (?) debila który właściwie to nie wie o co chodzi, słysząc zarzut że skopiował grafikę z twitterowego konta. Geniusz, wizjoner, Prometeusz naszych czasów zrobił to wszystko po to żebyśmy ujrzeli łamanie prawa przez @BarcaInfo . Brawo, chylę czoła @Chakalaka , wykiwałeś nas jak Tusk miliony Polaków.
@Persyfl Ja mam tylko szczerą nadzieję że bawisz się równie dobrze jak ja. Bo nie wierzę że piszesz na serio. Nie można na poważnie pisać setnego komentarza w dyskusji z pytaniem "ale o co chodzi?" gdzie wszystko jest wyjaśnione w pierwszych 5 komentarzach.
@Persyfl Może trzeba jak dziecku, spróbuję. @Chakalaka wkleił grafikę na której widniał podpis @BarcaInfo . Jedyną możliwością jest to że zabrał ją z konta @BarcaInfo , bo sama grafika w oryginale nie ma podpisu @BarcaInfo . Gdy @BarcaInfo zarzucił @Chakalaka że podbiera posty z jego Twittera to ten zaprzecza temu, mówiąc że nie wie o co chodzi, gdzie oczywistym jest że wie, bo musiał zabrać tę grafikę z konta @BarcaInfo gdyż tylko tam widnieje ona w wersji z podpisem @BarcaInfo , którą to wersję pozwolił sobie wkleić @Chakalaka .
To niezłe DPD. Zamówiłem sobie paczkę pełną yerby. Właśnie kurier mi ją dostarczył, karton lekko otworzony i sypie się yerba z niego. Otwieram karton, a tam saszetka z próbką yerby otwarta i zawartość rozsypana, każda pozostała yerba miała otwarty kartonik ale jednak saszetka pozostała nietknięta. Pewnie na granicy szukali czegoś. Trochę śmieszne w sumie. Pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją. Mogli chociaż posprzątać po tym przeszukaniu...
Jesteście przesądni? Ja chyba kiedyś byłem ale to przez wychowanie i naśladowanie starszych. Dziadkowie mi powtarzali że jak się wrócę po coś do domu to muszę chwilę usiąść bo inaczej będę miał pecha, no i jako dziecko tak faktycznie robiłem, no bo kto chce mieć pecha? Robiłem tak do pewnego dnia gdzie się gdzieś spieszyłem i zapomniałem czegoś, nie miałem czasu usiąść i po prostu wyszedłem, jakieś było moje zdziwienie gdy wcale pecha tego dnia jak i następnego nie miałem. Od tej pory już tak nie robiłem. Innych przykładów nie przypominam sobie, ale wiem że niektórzy unikają na drodze czarnego kota, nie przechodzą pod drabiną, pukają w drewno, rozsypaną sól wysypują przez ramię… Śmieszą mnie te rytuały piłkarzy, którzy przy wejściu na murawę podskakują trzy razy, koniecznie muszą wejść prawą nogą, robią znak krzyża trzy razy albo jakieś inne tańce podskoki. Gdy ktoś w to wierzy to wiadomo że to robi, ale z boku to wygląda komicznie czasami. Kilka lat temu zbiłem lustro więc powinienem mieć 7 lat nieszczęść. A nie powiedziałbym że tak jest. Jak wy na to patrzycie? Macie jakieś przesądy, zwyczaje, rytuały? Czy też uważacie że to nie ma sensu.
Rozwala mnie ta mentalność niektórych. Sędzia doliczył za mało minut - no i co z tego? W 94 minuty nie potrafiliśmy strzelić no to w 96 byśmy strzelili? Sędzia nie sprawdził kontrowersyjnej sytuacji w polu karnym - no i co z tego? Barcelona sama sobie winna, mogli strzelić wcześniej.
Końcowy wynik to 1-2, mogliśmy dostać karnego na Dembélé przy stanie 0-2 w pierwszej połowie. Jak by tego mało to właśnie w tej ostatniej minucie nasz strzał wylądował na poprzeczce. Te powyższe sytuacje z sędziami miały bezpośredni wpływ na wynik. Jak można je ignorować? Co innego gdyby wynik był 0-3 i Real by dominował.
4
A ja wolę żeby nasz trener po Klasyku zruzgał sędziego gdy ten na to zasługuje. Taki Valverde na przykład pewnie by mówił że to trudna praca i należy się zrozumienie. Dlatego tutaj Koeman ma u mnie plusa. Jak będziemy pozwalać na małe rzeczy, to później będą nas "kochać" coraz bardziej. Zawodnicy też powinni głośniej o tym mówić. Oczywiście nie na zasadzie że "przegraliśmy przez sędziego" tylko przyznać że zagrali słabo lecz sędziowanie również było słabe. Szkoda że te nasze karne nie są bardziej klarowne, wtedy można byłoby głośno mówić o skandalu, a tak idealna sytuacja. Punkty stracone, a sędziego można jakoś wybronić za nieodgwizdanie tych karnych.
1
@MesQueUnClub96 tzw. wojny gangów
1
@Colon w wersji Menta Boldo jesteś przepyszny.
1
@ToWinaSedziego Lubię. Wczoraj właśnie przyszła mi paczka z nowymi smakami i niektóre już spróbowałem. @Colon ze Stevią (obrzydliwe, okropnie słodkie), z koprem i rumiankiem (bardzo dobra, aromatyczna) oraz wersję Katuava Moringa (niezła, choć głównie czuć miętę). Mam jeszcze Pajarito cytrynowe, ale to raczej bez zaskoczenia będzie w smaku, spróbuję jutro.
1
@kimpanjest Proszę wstać, sąd idzie, rozprawę poprowadzi sędzia Anna Maria wpwelentowska.
0
@Rust_Cohle Nie no nie świruj pawiana, to tylko takie jajca są normalnie.
16
@Rust_Cohle No panie @Rust_Cohle nikim.
34
@Ciule123 Tutaj lepszy opis https://zapodaj.net/images/a3e67c7bbece5.jpg
0
Jak to mówią: Pokaż mi swój najlepiej oceniany komentarz, a powiem ci kim jesteś.
0
@Colon Ulubiony to na pewno dwumecz o Superpuchar Hiszpanii w 2011. A jeśli chodzi o sam finał to chyba jednak Milan - Liverpool.
1
@13th Polecam, produkcja wyrobów emaliowanych, norma to 100247 wyrobów na godzinę, jak ktoś nie wyrabia to się nim pali w piecu
11
@Janas11224 Do tego otwarcie lasów.
12
Ciekawe że również na tej stronie wystarczy po prostu dać mówić lewicy a ona sama już wystarczająco się ośmieszy.
38
@Persyfl ma rację. Trzeba by spytać @Chakalaka . Tak naprawdę to on nas wszystkich wykiwał. Celowo wkleił grafikę z Twittera @BarcaInfo żeby pokazać szerszej publiczności łamanie prawa jakiego ten się dopuścił oznaczając nieswoją grafikę nazwą @BarcaInfo . Później bohatersko udawał (?) debila który właściwie to nie wie o co chodzi, słysząc zarzut że skopiował grafikę z twitterowego konta. Geniusz, wizjoner, Prometeusz naszych czasów zrobił to wszystko po to żebyśmy ujrzeli łamanie prawa przez @BarcaInfo . Brawo, chylę czoła @Chakalaka , wykiwałeś nas jak Tusk miliony Polaków.
38
@Persyfl Ja mam tylko szczerą nadzieję że bawisz się równie dobrze jak ja. Bo nie wierzę że piszesz na serio. Nie można na poważnie pisać setnego komentarza w dyskusji z pytaniem "ale o co chodzi?" gdzie wszystko jest wyjaśnione w pierwszych 5 komentarzach.
6
@Hrzan A to bez dekalogu nie wiesz że nie należy zabijać albo kraść?
1
@RobiS Mieszkam w Holandii, a zamówiłem z Polski.
39
@Persyfl Może trzeba jak dziecku, spróbuję.
@Chakalaka wkleił grafikę na której widniał podpis @BarcaInfo . Jedyną możliwością jest to że zabrał ją z konta @BarcaInfo , bo sama grafika w oryginale nie ma podpisu @BarcaInfo . Gdy @BarcaInfo zarzucił @Chakalaka że podbiera posty z jego Twittera to ten zaprzecza temu, mówiąc że nie wie o co chodzi, gdzie oczywistym jest że wie, bo musiał zabrać tę grafikę z konta @BarcaInfo gdyż tylko tam widnieje ona w wersji z podpisem @BarcaInfo , którą to wersję pozwolił sobie wkleić @Chakalaka .
21
@BarcaInfo Już widzę ten płacz w Madrycie gdyby wynik był odwrotny.
0
@Colon Racja, resztki yerby która sypała się po drodze gdy kurier niósł paczkę wróciły do Pachamamy.
0
To niezłe DPD. Zamówiłem sobie paczkę pełną yerby. Właśnie kurier mi ją dostarczył, karton lekko otworzony i sypie się yerba z niego. Otwieram karton, a tam saszetka z próbką yerby otwarta i zawartość rozsypana, każda pozostała yerba miała otwarty kartonik ale jednak saszetka pozostała nietknięta. Pewnie na granicy szukali czegoś. Trochę śmieszne w sumie. Pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją. Mogli chociaż posprzątać po tym przeszukaniu...
8
https://www.facebook.com/13Pinto/posts/322301139253438
Pinto jak się ściął :D Zupełnie inny człowiek bez tych dredów.
14
@kuz Niech odpoczywa w pokoju.
1
Jesteście przesądni? Ja chyba kiedyś byłem ale to przez wychowanie i naśladowanie starszych. Dziadkowie mi powtarzali że jak się wrócę po coś do domu to muszę chwilę usiąść bo inaczej będę miał pecha, no i jako dziecko tak faktycznie robiłem, no bo kto chce mieć pecha? Robiłem tak do pewnego dnia gdzie się gdzieś spieszyłem i zapomniałem czegoś, nie miałem czasu usiąść i po prostu wyszedłem, jakieś było moje zdziwienie gdy wcale pecha tego dnia jak i następnego nie miałem. Od tej pory już tak nie robiłem. Innych przykładów nie przypominam sobie, ale wiem że niektórzy unikają na drodze czarnego kota, nie przechodzą pod drabiną, pukają w drewno, rozsypaną sól wysypują przez ramię… Śmieszą mnie te rytuały piłkarzy, którzy przy wejściu na murawę podskakują trzy razy, koniecznie muszą wejść prawą nogą, robią znak krzyża trzy razy albo jakieś inne tańce podskoki. Gdy ktoś w to wierzy to wiadomo że to robi, ale z boku to wygląda komicznie czasami. Kilka lat temu zbiłem lustro więc powinienem mieć 7 lat nieszczęść. A nie powiedziałbym że tak jest. Jak wy na to patrzycie? Macie jakieś przesądy, zwyczaje, rytuały? Czy też uważacie że to nie ma sensu.
2
@paweldunajecfcb Było tu ostatnio o takim jednym, nie pamiętam tytułu ale niedawno zdobył jakieś pierwsze miejsce na IMDb
5
@Barca1992 Ja mam po prostu teczki na każdego, więc uważaj sobie kolego.
22
Tak apropo "kradzieży" grafik od innych użytkowników.
To się chyba nazywa różnica klas.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-5066421#comment-5066421
Mogli napisać że nie wiedzą o co chodzi.
17
Rozwala mnie ta mentalność niektórych. Sędzia doliczył za mało minut - no i co z tego? W 94 minuty nie potrafiliśmy strzelić no to w 96 byśmy strzelili?
Sędzia nie sprawdził kontrowersyjnej sytuacji w polu karnym - no i co z tego? Barcelona sama sobie winna, mogli strzelić wcześniej.
Końcowy wynik to 1-2, mogliśmy dostać karnego na Dembélé przy stanie 0-2 w pierwszej połowie. Jak by tego mało to właśnie w tej ostatniej minucie nasz strzał wylądował na poprzeczce. Te powyższe sytuacje z sędziami miały bezpośredni wpływ na wynik. Jak można je ignorować? Co innego gdyby wynik był 0-3 i Real by dominował.
4
@Tabi9 I to jeszcze gol zdobyty na orliku a nie na Bernabéu.
0
@Dankhog Okej, czyli jak zwykle zdania ekspertów LR podzielone, dzięki :D