@Omoziu No to jaki jest sens tego że osoba zaszczepiona ma więcej praw? Takich jak wchodzenie do budynków publicznych czy może nawet możliwość podróżowania w przyszłości?
@itmustbejoke I kolejny raz pokazał brak szacunku dla barw narodowych, rzucając opaską. Jasne że można powiedzieć że to tylko opaska, kawałek materiału, ale chyba nie o to w tym chodzi.
A swoją drogą o ile brak VARu można jakoś uargumentować, to nie potrafię zrozumieć dlaczego nie ma goal-line.
Ciekawi mnie czy "prank" polegający na tym że w takim KFC bierze się dolewkę do 5 litrowej butelki i to jest śmieszne jest tylko na polskim YT czy może zagranicą też ludzie robią tego typu żarty. Widział może ktoś takie coś w USA?
@DonMatteo901 Jaki hit? Od kiedy to właściciel jest mniej ważny od niewolnika? Pan mówi masz robić tak, to masz tak robić i już. Nie pytaj czemu on tego nie robi, nie pytaj o sens tego, nie myśl o tym sensie, najlepiej o niczym nie myśl tylko rób posłusznie i płać. Oni chcą tylko twojego dobra. Co z tego że z dnia na dzień masz go coraz mniej?
@KapiFCB Czy jest ktoś kto jeździ rowerem i ma nałożoną maseczkę? Ja nawet sobie tego wyobrazić nie potrafię. Oczywiście nałożoną to mam na myśli nałożoną, a nie zwisającą na brodzie.
Wiem że te reklamy mogą być irytujące, ale nie włączajcie adblocków. Macie La Ramblę za darmo. Dajcie im zarobić. Dziwnie się czuję z takim apelem, ale wydaje mi się to oczywiste.
@macio_944 Mówię o takiej jednorazowej, niebieskiej. Chodzisz w niej 5 godzin bez przerwy? Wszystkie zarazki osadzają się na niej i je wdychasz cały czas, jeżeli masz ją nałożoną poprawnie. No jest napisane że po 2-4 godzinach skuteczność spada i należy ją wymienić, przepraszam zaniżyłem ten czas do 1 godziny.
@lucca87 To filmik mojego dzieciństwa. Dzięki niemu zainteresowałem się montażem filmowym. Cudowne wspomnienia, mimo lat wcale się nie zestarzał. A przy golu Iniesty łzy same płyną.
48
@Pablit Czyli aborcja ma być po prostu kolejnym środkiem antykoncepcyjnym? "Na życzenie" ale to obrzydliwie brzmi.
0
Kilka lat temu wygraliśmy Ligę Mistrzów w Berlinie.
0
@Gosciuu Żur z kartoflami i schabowy z kapustą
2
@Omoziu No to jaki jest sens tego że osoba zaszczepiona ma więcej praw? Takich jak wchodzenie do budynków publicznych czy może nawet możliwość podróżowania w przyszłości?
6
@itmustbejoke I kolejny raz pokazał brak szacunku dla barw narodowych, rzucając opaską. Jasne że można powiedzieć że to tylko opaska, kawałek materiału, ale chyba nie o to w tym chodzi.
A swoją drogą o ile brak VARu można jakoś uargumentować, to nie potrafię zrozumieć dlaczego nie ma goal-line.
0
@robsesh Bo w pierwszym sezonie obowiązuje 5 zmian w meczu, a w kolejnych jest normalnie 3.
0
@Barcza223 No ale widziałeś takie coś? Wiem że większość to kopie ale chodzi mi o ten konkretny przypadek. Bo wydaje mi się to takie niestety polskie.
0
Ciekawi mnie czy "prank" polegający na tym że w takim KFC bierze się dolewkę do 5 litrowej butelki i to jest śmieszne jest tylko na polskim YT czy może zagranicą też ludzie robią tego typu żarty. Widział może ktoś takie coś w USA?
0
@Dzemix111 W telewizji wydawał się wyższy.
1
@MaaNDooG Słabe te pionki, nawet nie potrafią trzymać długopisu, nie to co te w pałacu prezydenckim.
3
@Janas11224 Mi wystarczy tylko Michael Jackson.
21
@BarcaInfo Warto przypomnieć najładniejszą z nich
1
@banann16 Oj tam, czepiasz się. To po prostu przypadek.
1
@lukaszbarca15 Powiedz to pracownikom siłowni.
10
@Mathew86 To jest po prostu lewicowe pragnienie układania ludziom życia.
11
@MarioVeB! Toś pojechał teraz. Ci gnoje dręczą ludzi obostrzeniami i nakazami. Sami mają je głęboko w dupie i pokazują to na każdym kroku.
12
@DonMatteo901 Jaki hit? Od kiedy to właściciel jest mniej ważny od niewolnika? Pan mówi masz robić tak, to masz tak robić i już. Nie pytaj czemu on tego nie robi, nie pytaj o sens tego, nie myśl o tym sensie, najlepiej o niczym nie myśl tylko rób posłusznie i płać. Oni chcą tylko twojego dobra. Co z tego że z dnia na dzień masz go coraz mniej?
15
Nie chcę nic sugerować, ale odkąd rządzi PiS to nie wygraliśmy ani jednej Ligi Mistrzów.
3
@MesQueUnClub96 Ty słuchaj śmieciu, bez brody to ty jesteś jak krowa bez ogona
1
@Kgorecki2500 Matura ustna bez przygotowania be like:
13
Swoją drogą mamy taką pandemię, że gdybym nie miał telewizora to nawet bym nie wiedział że śmiercionośny wirus szaleje na świecie.
1
@KapiFCB Czy jest ktoś kto jeździ rowerem i ma nałożoną maseczkę? Ja nawet sobie tego wyobrazić nie potrafię.
Oczywiście nałożoną to mam na myśli nałożoną, a nie zwisającą na brodzie.
0
@PershingFanatykLMFCB Straszne, odświeżenie strony jest niemożliwe do wykonania.
@Striker No masz się czym chwalić, naprawdę, gratulacje.
24
Wiem że te reklamy mogą być irytujące, ale nie włączajcie adblocków. Macie La Ramblę za darmo. Dajcie im zarobić. Dziwnie się czuję z takim apelem, ale wydaje mi się to oczywiste.
6
@DonMatteo901 Coś jak LR.
2
@Stasiuburza na kristiano
0
@macio_944 Mówię o takiej jednorazowej, niebieskiej. Chodzisz w niej 5 godzin bez przerwy? Wszystkie zarazki osadzają się na niej i je wdychasz cały czas, jeżeli masz ją nałożoną poprawnie.
No jest napisane że po 2-4 godzinach skuteczność spada i należy ją wymienić, przepraszam zaniżyłem ten czas do 1 godziny.
2
@lucca87 To filmik mojego dzieciństwa. Dzięki niemu zainteresowałem się montażem filmowym. Cudowne wspomnienia, mimo lat wcale się nie zestarzał. A przy golu Iniesty łzy same płyną.
0
@macio_944 No ale zaprzeczysz temu, że powinno się ją wymieniać co godzinę, bo inaczej traci swój sens?
0
@Gwyn Głupie jest co? Opis zachowania ludzi? Może u ciebie wygląda to inaczej, ale napisałem co widzę u siebie.