Ale dymy. Prowokacje w internecie, no coś niesamowitego, to chyba ma miejsce tylko na tej stronie. Ale niektórzy są delikatni, że dotyka ich bezpośrednio każda pierdoła. Według mnie prowokacje, a zwłaszcza słabe, świadczą wyłącznie o osobie która się ich dopuszcza. Po co więc się tym przejmować? Czasem wystarczy tylko się uśmiechnąć z politowaniem.
@Rust_Cohle Ja im ufam. Przynajmniej poluzowali część obostrzeń. Na przykład teraz mogę już spokojnie iść do lasu. A za PO nie przypominam sobie żadnego luzowania obostrzeń.
@Zoker No ale ja pytam o sam test, nie o kwarantannę. Skoro maseczki są po to żebym nieświadomie nie roznosił wirusa, to jeżeli test jest negatywny to po co mam ją nosić? Bo tak?
@jeyx77x No tak, Valverde nigdy nie zmieniał formacji XD Nie było 3-5-2, nie było 4-4-2, nie było 4-2-3-1... Cały czas beton grał jednym i tym samym. No ludzie to już przestaje być nawet zabawne.
To tylko 14 dni. Jeżeli teraz wykażemy się dyscypliną, będziemy siedzieć w domach, dbać o siebie i o bliskich, to już wkrótce będziemy mogli wrócić do normalnego życia. No może nie 14 dni, może miesiąc albo dwa. Wytrzymajcie do lata, jednak nie, musicie jeszcze zaczekać jesienią, to będziecie mieli normalne Święta. Przykro nam, ale jeszcze miesiąc, no może do Wielkanocy. Wytrzymajcie do lata, tym razem już się uda. Chyba jednak to potrwa kilka lat, ale nie bójcie się, kiedyś z tego wyjdziemy.
Musicie nosić maskę lub przyłbicę. To bardzo pomaga zatrzymać wirusa. Jednak nie, nie możecie nosić przyłbicy, musicie nosić maskę, ale to też mało daje, lepiej podwójną maskę albo potrójną. Musicie nosić ją wszędzie, również na dworze, w sumie, to noście też ją lepiej w domu i w samochodzie, jak jedziecie nim sami, bo może policja was zatrzyma do kontroli, to będzie jak znalazł.
Musicie wszyscy się zaszczepić, to epidemia się skończy. No może nie do końca, bo za rok znowu będziecie się musieli zaszczepić. Ale niestety wtedy epidemia się nie skończy, bo musicie zaczekać, aż cały świat się zaszczepi. Ale to znowu nie wystarczy, bo cały świat co roku będzie musiał się zaszczepić.
Jeżeli ktoś dalej myśli, że to się samo skończy, to ja już nie pomogę. Będziecie nakładali coraz większą liczbę masek, szczepili się coraz częściej, tracili kontakt z innymi ludźmi, marnowali przyszłość własnych dzieci, porzucali dotychczasowe normy społeczne, czekając nie wiadomo na co.
Jedyne wyjście, jedyna nadzieja na powrót do normalności, to zakończenie tej histerii, pogonienie psychopatów, pozwolenie lekarzom leczyć, nauczycielom nauczać a uczniom się uczyć, barmanom nalewać piwo a wszystkim ludziom normalnie żyć. Inaczej zostaniemy jakąś karykaturą społeczeństwa, w którym ludzie będą siedzieć w domach i kontaktować się tylko przez Internet. Bez podróży, spacerów i normalnych relacji. Gra toczy się o podstawową wolność i prawo do normalnego życia. Jak damy sobie wolność odebrać, to szybko jej nie odzyskamy.
@BarcaInfo To jest niewiarygodne, za każdym razem gdy widzę te liczbę obok jego nazwiska to nie mogę w to uwierzyć. Dla mnie on cały czas ma 25 lat. Kiedy te 10 lat minęło?
@Chakalaka Pan premier jak zwykle celnie podsumowuje ten (nie)rząd. Złoty człowiek, szkoda że już nie steruje tym okrętem zwanym Polską. Za jego rządów okręt ten dumnie płynął po morzach i oceanach świata. Niestety pod obecnymi sterami kwestią czasu jest kiedy osiądzie dupą na mieliźnie.
@bartekvisca Nie wiem, ja od zawsze byłem chudy. Wystarcza mi jeden duży posiłek na cały dzień. Gdy chodzę do pracy to jeszcze jest okej bo codziennie sobie coś gotuję, to zawsze zjem tam. Gorzej gdy mam wolne bo wtedy to często nie chce mi się nic jeść. I tu nie chodzi o lenistwo że nie chce mi się gotować bo nawet na pizzę czy kebaba nie mam smaka czasem a bardzo je lubię.
Ludzie to mają dziwne problemy. Są tacy którzy chcieliby jeść i nie tyć. A ja bym chciał nie jeść i tyć. Masakra, chcę przytyć około 10 kg, ale to jest niemożliwe bo w ogóle nie chce mi się jeść. Właśnie zjadłem "śniadanie" czyli to co zostało mi z wczorajszego "obiadu" który jadłem po 19. Czy takie wynalazki typu Apetizer by niejadek zjadł obiadek naprawdę działają? Czy to tylko takie bajery dla dzieci? Albo jakiś inny sposób?
Szybka sprawa. Jak mogę natychmiast przelać sobie pieniądze na polskie konto? Muszę zapłacić kartą online, a dostępne mam jedynie holenderskie konto. Myślałem nad psc ale tam są strasznie duże prowizje. Z PayPala też nie bo przelew idzie kilka dni, a ja bym chciał natychmiast. Co mogę zrobić? Najlepiej jakbym mógł gdzieś doładować konto za pomocą psc i potem z tego zrobić przelew blik, wiem że na forbecie tak się da, ale tam trzeba zagrać za wpłaconą kwotę żeby móc wypłacić więc lipa. Kurde, to jest właśnie ten genialny system bankowy w Holandii, dają ci kartę do konta którą nie możesz nigdzie zapłacić online. Polska pod względem bankowości to 100 lat przed murz...Holendrami.
1
Ale dymy. Prowokacje w internecie, no coś niesamowitego, to chyba ma miejsce tylko na tej stronie. Ale niektórzy są delikatni, że dotyka ich bezpośrednio każda pierdoła. Według mnie prowokacje, a zwłaszcza słabe, świadczą wyłącznie o osobie która się ich dopuszcza. Po co więc się tym przejmować? Czasem wystarczy tylko się uśmiechnąć z politowaniem.
4
@Rust_Cohle Ja im ufam. Przynajmniej poluzowali część obostrzeń. Na przykład teraz mogę już spokojnie iść do lasu. A za PO nie przypominam sobie żadnego luzowania obostrzeń.
4
@Kluivert_P
5
@Rust_Cohle To pewnie tylko na 2 tygodnie. Wytrzymamy!
0
@Persyfl Normalny test na obecność antygenów wirusa.
1
@Zoker No ale ja pytam o sam test, nie o kwarantannę. Skoro maseczki są po to żebym nieświadomie nie roznosił wirusa, to jeżeli test jest negatywny to po co mam ją nosić? Bo tak?
1
Jak zrobiłem test i jest negatywny no to przez kilka dni nie muszę nosić maseczki?
1
@jeyx77x No widzisz, jak się nie pamięta to potem różne głupoty się powiela.
6
@jeyx77x No tak, Valverde nigdy nie zmieniał formacji XD
Nie było 3-5-2, nie było 4-4-2, nie było 4-2-3-1... Cały czas beton grał jednym i tym samym. No ludzie to już przestaje być nawet zabawne.
0
@ProMILs No i teraz ten mądry tekst zamieni się w bełkot prawaka no bo są to słowa Mentzena
33
To tylko 14 dni. Jeżeli teraz wykażemy się dyscypliną, będziemy siedzieć w domach, dbać o siebie i o bliskich, to już wkrótce będziemy mogli wrócić do normalnego życia. No może nie 14 dni, może miesiąc albo dwa. Wytrzymajcie do lata, jednak nie, musicie jeszcze zaczekać jesienią, to będziecie mieli normalne Święta. Przykro nam, ale jeszcze miesiąc, no może do Wielkanocy. Wytrzymajcie do lata, tym razem już się uda. Chyba jednak to potrwa kilka lat, ale nie bójcie się, kiedyś z tego wyjdziemy.
Musicie nosić maskę lub przyłbicę. To bardzo pomaga zatrzymać wirusa. Jednak nie, nie możecie nosić przyłbicy, musicie nosić maskę, ale to też mało daje, lepiej podwójną maskę albo potrójną. Musicie nosić ją wszędzie, również na dworze, w sumie, to noście też ją lepiej w domu i w samochodzie, jak jedziecie nim sami, bo może policja was zatrzyma do kontroli, to będzie jak znalazł.
Musicie wszyscy się zaszczepić, to epidemia się skończy. No może nie do końca, bo za rok znowu będziecie się musieli zaszczepić. Ale niestety wtedy epidemia się nie skończy, bo musicie zaczekać, aż cały świat się zaszczepi. Ale to znowu nie wystarczy, bo cały świat co roku będzie musiał się zaszczepić.
Jeżeli ktoś dalej myśli, że to się samo skończy, to ja już nie pomogę. Będziecie nakładali coraz większą liczbę masek, szczepili się coraz częściej, tracili kontakt z innymi ludźmi, marnowali przyszłość własnych dzieci, porzucali dotychczasowe normy społeczne, czekając nie wiadomo na co.
Jedyne wyjście, jedyna nadzieja na powrót do normalności, to zakończenie tej histerii, pogonienie psychopatów, pozwolenie lekarzom leczyć, nauczycielom nauczać a uczniom się uczyć, barmanom nalewać piwo a wszystkim ludziom normalnie żyć. Inaczej zostaniemy jakąś karykaturą społeczeństwa, w którym ludzie będą siedzieć w domach i kontaktować się tylko przez Internet. Bez podróży, spacerów i normalnych relacji. Gra toczy się o podstawową wolność i prawo do normalnego życia. Jak damy sobie wolność odebrać, to szybko jej nie odzyskamy.
1
@BarcaInfo To jest niewiarygodne, za każdym razem gdy widzę te liczbę obok jego nazwiska to nie mogę w to uwierzyć. Dla mnie on cały czas ma 25 lat. Kiedy te 10 lat minęło?
7
Kurde ależ szkoda tej porażki z Levante w przedostatniej kolejce…
15
@DonMatteo901 "Na szczęście nie użyli słowa "Murzyn", wtedy byłoby obraźliwie."
5
@Volk No, dobrze że Lenglet nie grał zajebiście podczas kontuzji Umtitiego :D
1
#KoemanOut ㅤ
1
@AnnaMarianna
0
@lukaszbarca15 Chyba najpierw liczy się liczba goli. Dziwny zapis ale na to wygląda
7
@Chakalaka Pan premier jak zwykle celnie podsumowuje ten (nie)rząd. Złoty człowiek, szkoda że już nie steruje tym okrętem zwanym Polską. Za jego rządów okręt ten dumnie płynął po morzach i oceanach świata. Niestety pod obecnymi sterami kwestią czasu jest kiedy osiądzie dupą na mieliźnie.
26
@BorzyKrzys Wybuchają przez globalne ocieplenie. No i dlatego że gwałcone są prawa mniejszości, kobiet, LGBTQW i murzynów.
0
@bartekvisca Nie wiem, ja od zawsze byłem chudy. Wystarcza mi jeden duży posiłek na cały dzień. Gdy chodzę do pracy to jeszcze jest okej bo codziennie sobie coś gotuję, to zawsze zjem tam. Gorzej gdy mam wolne bo wtedy to często nie chce mi się nic jeść. I tu nie chodzi o lenistwo że nie chce mi się gotować bo nawet na pizzę czy kebaba nie mam smaka czasem a bardzo je lubię.
7
Ludzie to mają dziwne problemy. Są tacy którzy chcieliby jeść i nie tyć. A ja bym chciał nie jeść i tyć. Masakra, chcę przytyć około 10 kg, ale to jest niemożliwe bo w ogóle nie chce mi się jeść. Właśnie zjadłem "śniadanie" czyli to co zostało mi z wczorajszego "obiadu" który jadłem po 19. Czy takie wynalazki typu Apetizer by niejadek zjadł obiadek naprawdę działają? Czy to tylko takie bajery dla dzieci? Albo jakiś inny sposób?
1
@Kgorecki2500 Ja też wtedy oglądałem, no i nie powiedziałbym że wyglądało to źle. Taka Alex Morgan na przykład...
5
@Chakalaka Widzę że jak zwykle unikamy niewygodnych tematów. Powtarzasz się już przyjacielu.
6
@Chakalaka Tusk obiecał że nie będzie podwyższał podatków.
6
@fart Zostawmy politykę. Porozmawiajmy o Barcelonie. A więc czy pamiętacie jakąś tam pandemię czy wirusy za Valverde?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@MaziFCB No wiesz, sam Modrić ma więcej Złotych Piłek niż Xavi z Iniestą.
0
Szybka sprawa. Jak mogę natychmiast przelać sobie pieniądze na polskie konto? Muszę zapłacić kartą online, a dostępne mam jedynie holenderskie konto. Myślałem nad psc ale tam są strasznie duże prowizje. Z PayPala też nie bo przelew idzie kilka dni, a ja bym chciał natychmiast. Co mogę zrobić?
Najlepiej jakbym mógł gdzieś doładować konto za pomocą psc i potem z tego zrobić przelew blik, wiem że na forbecie tak się da, ale tam trzeba zagrać za wpłaconą kwotę żeby móc wypłacić więc lipa.
Kurde, to jest właśnie ten genialny system bankowy w Holandii, dają ci kartę do konta którą nie możesz nigdzie zapłacić online. Polska pod względem bankowości to 100 lat przed murz...Holendrami.
0
@marcin000019 Zakleili żeby dzieci się nie huśtały bo jest pandemia.