0


"Wiele krytyki pada z ust hipokrytów, którzy podają się za barcelonistów, a wcale nimi nie są. Niektórzy oszukują was i nie podoba mi się to. Zwodzą was, oszukują was, wcale mi się to nie podoba! Nie dajcie się złapać w tę pułapkę. Jeśli nie podawali by się za barcelonistów, to nikt by ich nie czytał ani słuchał. Hej, al loro!, nie jesteśmy aż tacy słabi!"
Przemowa szefa.

5

@DonMatteo901 ośmieszanie przeciwników poprzez ogrywanie ich przy użyciu tricków przy prowadzeniu

0

@macio_944 Jak pasztet? I niby jak to ma działać przeciwwirusowo?

2

@Janiama I co sprawdzają się serio? Bo ja już wyrzuciłem i w sumie się zastanawiam czy słusznie zrobiłem. O takim zastosowaniu nie słyszałem jeszcze. Spróbuję następnym razem!

25

Co robicie z tymi białymi kulkami po wypiciu mozzarelli?

0

@Quavosk No tak powinno być, gdybyś był wolnym człowiekiem to miałbyś takie prawo. Niestety wszystko wskazuje na to że za niedługo każdy będzie musiał się zaszczepić aby móc funkcjonować w społeczeństwie.

4

@Quavosk Na ulotce Apapu są jeszcze gorsze skutki uboczne możliwe.

0

@Quavosk Skacz kiedy każą ci, to rozkazy od góry, masz czas i tak nie dożyjesz do emerytury

4

Ciekawostka: Kapitan FC Barcelony i reprezentacji Argentyny, sześciokrotny zdobywca Złotej Piłki, najlepszy strzelec w historii FC Barcelony, ligi hiszpańskiej i reprezentacji Argentyny, Lionel Andrés Messi Cuccittini ma 169 cm wzrostu.

3

@Zip Dziwne że na stronie Barcelony ludzie emocjonują się wyborami na prezydenta klubu.

5

Tak jak na ławce chciałbym trenera który jest prawdziwym liderem drużyny, tak jak był nim Guardiola, tak samo jako prezydenta chciałbym lidera klubu. Człowieka dla którego Barça jest czymś więcej niż pracą, dla którego Barça jest pasją i miłością, tak jak dla mnie. Chcę znowu żeby Barça była dumna, żeby miała szacunek na świecie, żeby była wzorem. Czy nie wszyscy tego chcemy? I ja nawet nie mówię wyłącznie o poziomie sportowym. Jako instytucja mieliśmy liczne kompromitacje. Gardzę Bartomeu za to co zrobił z moim ukochanym klubem (wspólnie z Rosellem, tak tak Sandro nie zapominam o tobie) Z wyjątkowego klubu zrobił największą firmę na świecie. Podejrzani sponsorzy, szemrane transfery, plany sprzedaży nazwy Camp Nou, poziome koszulki, traktowanie legend, chaotyczne decyzje sportowe... To nie jest moja Barça. Co prawda miał też swoje zasługi, klub rozrósł się bardzo, w internecie jesteśmy najwięksi, miliard przychodu robi wrażenie, ale czy to jest warte tego wszystkiego? Co by o Laporcie nie mówić, nikt mu nie zarzuci że nie kocha Barçy. Ja mu wierzę, może jest to naiwne ale wierzę mu. Wierzę w to że te populizmy "kiedyś to było" są tylko na potrzeby wyborów. Wierzę że zbierze wokół siebie odpowiednich ludzi którzy pomogą przywrócić dumę Barcelonie. Oprócz Laporty prezydenta lubię też Laportę człowieka. Podoba mi się jego charakter, podoba mi się że jest wyszczekany i nie gryzie się w język. Widać w tym pasję i szczerość. Podoba mi się też że jest zagorzałym antimadridistą. Uważam że takiego człowieka potrzebujemy. Baner w Madrycie jest bardzo wymowny. Laporta wraca do gry. Ja mu ufam.

4

Mbappé, Hålandy i inne transfery, kibicu kochany, ja tobie dam!
Klasyki, tryplety, to wszystko wygramy, tylko mnie wybierz na prezydenta!
Lajlajlajlajlaj, lajlajlajlaj...

11

Skoro i tak żaden z kandydatów nie prezentuje konkretnego projektu sportowego, to już wolę by prezydentem był prawdziwy culé z jajami. Força Laporta!

6

O co chodzi z tymi herbami XD oni je z zamkniętymi oczami rysowali czy mieli 3 sekundy tylko?

89

Papryk Vege prezentuje "La Rambla"

- Źródło?
- W nosie mam twoje źródło! Dawaj mi zielonego!

TEJ WIOSNY
- Ty, ja mu mówię że na jeden przystanek nie będę kupował biletu, a on mi coś gada że i tak mandat, to mu uciekłem, cham nieskorbany!

SCENARIUSZ NAPISANY WRAZ Z REDAKCJĄ FCBARCA.COM

JANUSZ CHABIOR
- poszukujemy moderatorów, myślących niekonwencjonalnie, poza schematami, potrafiących ogarnąć ten tłum miłych użytkowników, praca w stresie, na pełnej petardzie!

W 2021 21,37% KOMENTARZY NA LA RAMBLI TO "SEZON PRZEJŚCIOWY"

CZARNA PLANSZA
- musimy ogarnąć te serwery, za wszelką kurde cenę

BOGUSŁAW LINDA
- dobra, masz tu unbana i szybko się oddal

KATARZYNA WARNKE
- hahahaha, za zielone to się jeszcze nie oddawałam czynnościom erotycznym, hahahaha

AGNIESZKA DYGANT
- co kurde nigdy bana nie dostałeś?

TOMASZ OŚWIECIŃSKI
- hehe dawać te składy kurcze już!!!

PIOTR STRAMOWSKI
- jeśli jeszcze raz zobaczę, że wstawiasz tweeta byłego premiera i przewodniczącego... to cię znajdę i wymierzę sprawiedliwość własnoręcznie, rozumiesz to kurde?

W KINACH

JANUSZ CHABIOR
- kruci, komentarze w czasie meczu...

5

@Golab W Fifie daję juniora do składu i w debiucie 2 gole strzela więc nie rozumiem twojego zdziwienia. Koeman out. A no i jeszcze Busi, Lenglet i Rakitić.

53

1

@Ingiel No głupie przepisy bo jeśli miałyby sens, to przy wejściu powinny być maseczki i bezwzględnie każdy kto wchodzi powinien ją założyć poprawnie i jeszcze ktoś powinien kontrolować czy nikt jej nie zdejmuje. A tak to po prostu wszystko jest po staremu tylko że ludzie mają coś na twarzy. Z początku mi się to podobało bo im mniej mojej twarzy widać tym ładniejszy jestem, ale no ile można.

7

Ter Stegen - Semedo, Piqué, Lenglet, Alba - Roberto, Rakitić, Busquets, Vidal - Messi, Suárez kiedyś to było...

2

@Kondziubarca No dla mnie jest niepojęte jak można nakazać żeby na ulicy chodzić w maseczce :D Tutaj się ją zakłada tuż przy wejściu do sklepu i zdejmuje po wyjściu. Nie ma sensu bojowanie i odmawianie założenia bo nic się nie zyska, a tylko sprzedawca będzie narażony na mandat. Chore czasy niestety.

33

@Pilka_jest_okragla Dlatego śmieszą porównania Mbappé czy Fatiego do Messiego.

1

@Ingiel No nie do końca, wtedy nie wpuszczą mnie do sklepu. To jest jedyny powód dla którego noszę to gówno. Choć muszę przyznać że raz mi się przydała. Gdy byłem w pracy to zaczęło padać i gdy już wracałem to siodełko od roweru było mokre więc przetarłem je maseczką i dzięki temu jechałem na suchym. Przydatna rzecz.

0

@Striker Nie wiem jak będzie żegnany Busquets. Ja na pewno pożegnam go ze wzruszeniem i podziękowaniami za te wszystkie sukcesy, bo miał w nich ogromny udział. Xavi też miał okres po 2012 roku gdzie grał "słabo" i był krytykowany że spowalnia grę i już nie gra jak kiedyś. Nie przeszkodziło mu to w pięknym pożegnaniu. Choć tutaj miał też po prostu farta bo udało się wygrać tryplet. Taki Puyol na przykład odszedł rok wcześniej na konferencji, a nie na stadionie świętującym tryplet.

3

@TheNekro94 Jak się nie ma 15 lat, to nic dziwnego że się nabiera na takie rzeczy. Sam wtedy szukałem opcji na łatwe pieniądze, klikałem w reklamy i wypełniałem ankiety za punkty w nadziei na kilkaset złotych :D Trochę mi głupio, ale dzięki temu nauczyłem się że to ściema i uchroniło mnie to przed jakimiś poważniejszymi wtopami w przyszłości.

0

@Striker Czyli po dobrym meczu z Levante czy Eibarem trzeba go krytykować bo zagrał do dupy z Bayernem? Bo tylko tego dotyczy mój post.

2

@IronSanHybrid A to w Polsce trzeba je nosić tak dokładnie, w sensie żeby zakrywały też nos? W Holandii jest obowiązek maseczek i ja zawsze gdy wchodzę do sklepu to noszę ją na ustach, a często to i tak że nawet ust nie zakrywają i nikt się nie czepia. Nie wyobrażam sobie chodzenia w takiej szmacie na nosie, pomijam że musiałabym wymieniać ją co godzinę, bo to po prostu niehigieniczne.

1

@Rewolucja123 No, do tego symulant. Pamiętasz jego symulkę z Interem? To było jakoś w 753 r. p.n.e.

2

@Survier Są takie dwa prymitywne plemiona w Amazonii i jedno w Brukseli.

5

Z Busim jest to samo co z Valverde. Krytyka nie ze względu na zachowanie, tylko za nazwisko. Obojętnie co by się nie działo. A gdy ktoś pochwalił ich za coś dobrego, to od razu miłośnik i zaślepiony fanatyk.

4

@Hanok No, to nic takiego. 118 minuta meczu, w którym od pierwszej połowy graliśmy w 10.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?