@xkikutx Ja zawsze w tej sytuacji przypominam sobie i polecam każdemu poczytać komentarze po pierwszym meczu z Liverpoolem i po rewanżu. A to tylko tydzień różnicy.
@Ojciec5tkidzieci Czasami płaci się też za samo pobycie w fajnym miejscu. Chyba że ktoś naprawdę idzie tam się najeść i wychodzi. Wtedy rzeczywiście niezbyt to mądre.
@macio_944 Oczywiście że by tak było. Głównie dlatego że Mentzen czy ktokolwiek inny np. z Konfederacji nie rządzili przez 2 kadencje. A jeśli Cristiano Ronaldo teraz powie że należy być skromnym i najważniejsza jest drużyna to też mam bić mu brawo?
Szacun dla Rakiticia. Wczoraj po golu cieszył się tak samo, jak wtedy gdy grając u nas strzelił Sevilli. Niby taki szczegół ale miło się patrzy na to. Widać że obie drużyny wiele dla niego znaczą.
Wczoraj w pracy nagle usłyszałem w radiu słynne Darude - Sandstorm. No i to naprawdę jest fajne :D Pomijając śmieszki z tej piosenki i memy. Przyjemnie się tego słucha.
Właśnie wyszłem se z domu i idę przez miasto. Przypominam że rzecz się dzieje w Holandii, gdzie obowiązuje godzina policyjna, przedłużona właśnie do 2 marca. Pomijam że nie mam maseczki. Czy ktoś mnie zatrzymał? Jakaś policja? Ludzie, tutaj nikogo nie ma!!
@msmsms No nie wiem czy byłby ulubieńcem. Albę czy czasami Suáreza kibice Barçy też się wstydzili czy wyśmiewali ich za pajacerkę. A na boisku Cristiano często był ogromnym chamem i prostakiem.
@BarcaInfo Teraz po fakcie każdy mądry i każdy uważa go za świetny transfer. Ale sytuacja wtedy była niesamowicie napięta. Sam Suárez mówił kiedyś że po tym wszystkim co się działo po mundialu, gdy dowiedział się że Barça, klub jego marzeń, chce go pozyskać to rozpłakał się. To dobrze podsumowuje co się działo wtedy wokół niego.
Ale to się świetnie ogląda. Dwie ikony. Największy artysta w historii i największy sportowiec w historii. Nie wytrzymałem ze śmiechu gdy pod koniec Jordan zaczął podśpiewywać Jam mówiąc wcześniej że "I think I got it" próbując zrobić moonwalk :D
@YoNoEntiendoNada No rzeczywiście bardzo głupie pytanie. To już jest taki poziom zlewacenia że nie ma sensu dyskusja z kimś, dla kogo takie coś jest normalne. I niezły przykład matki i babci :D Ciekawe czy gdyby matka i babcia chciała adoptować dziecko, to czy mogłyby to zrobić.
3
@macio_944 żart «wypowiedź lub zachowanie mające kogoś rozśmieszyć»
• żarcik
21
No i takie są fuckty.
https://scontent-ams4-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/148705386_849059478973472_369627341361644647_o.jpg?_nc_cat=100&ccb=3&_nc_sid=110474&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=CqeDlaDGrAsAX8oquCx&_nc_ht=scontent-ams4-1.xx&tp=14&oh=bd1988ae16abbf44598e47e616a838c2&oe=604A60B1
2
@xkikutx Ja zawsze w tej sytuacji przypominam sobie i polecam każdemu poczytać komentarze po pierwszym meczu z Liverpoolem i po rewanżu. A to tylko tydzień różnicy.
3
@Ojciec5tkidzieci Czasami płaci się też za samo pobycie w fajnym miejscu. Chyba że ktoś naprawdę idzie tam się najeść i wychodzi. Wtedy rzeczywiście niezbyt to mądre.
7
Ja se już normalnie 15 pączków zjadłem. Tylko popijam gorzką yerbą żeby mnie nie zemdliło.
1
@Cochise To są dzieciaki po prostu, nic się z tym nie zrobi. I uprzedzając docinki mi nie chodzi wcale o wiek.
0
@macio_944 Oczywiście że by tak było. Głównie dlatego że Mentzen czy ktokolwiek inny np. z Konfederacji nie rządzili przez 2 kadencje.
A jeśli Cristiano Ronaldo teraz powie że należy być skromnym i najważniejsza jest drużyna to też mam bić mu brawo?
9
@DonMatteo901 Ale... ale... Oni zalegalizują aborcję...
0
@Murazor Piszę o zmianach które pozwalały nam odzyskiwać kontrolę na boisku. Czy czasami nawet zmiany formacji dzięki którym wygrywaliśmy mecze.
0
@Krzywy95 Nie wiem co pamiętasz, ja pamiętam że często zmiany Valverde ratowały nam punkty.
0
@BarcaInfo Coś za łatwo upadł. Messi by biegł dalej, ten poczuł kontakt i szybciej machał rękami niż zawodnik Sevilli go powalił.
1
@ProMILs Zapłacone za wyjechanie? Wyjechały? W czym problem. Czy się stoi, czy się leży...
21
Szacun dla Rakiticia. Wczoraj po golu cieszył się tak samo, jak wtedy gdy grając u nas strzelił Sevilli. Niby taki szczegół ale miło się patrzy na to. Widać że obie drużyny wiele dla niego znaczą.
1
@macio_944 TVP to w ogóle nie powinno istnieć, jako stacja finansowana z budżetu.
@Kapitan_SW No właśnie nie do końca.
2
@macio_944 Akurat szkodliwe media powinno się wyłączać.
0
@Gregsky10 Co ty gadasz. Oni nienawidzą kobiet i chcą batować homoseksualistów xD
0
@Comentateiro Brzmi bardzo podobnie do tematu aborcji.
2
Wczoraj w pracy nagle usłyszałem w radiu słynne Darude - Sandstorm. No i to naprawdę jest fajne :D Pomijając śmieszki z tej piosenki i memy. Przyjemnie się tego słucha.
0
Właśnie wyszłem se z domu i idę przez miasto. Przypominam że rzecz się dzieje w Holandii, gdzie obowiązuje godzina policyjna, przedłużona właśnie do 2 marca. Pomijam że nie mam maseczki. Czy ktoś mnie zatrzymał? Jakaś policja? Ludzie, tutaj nikogo nie ma!!
11
@msmsms No nie wiem czy byłby ulubieńcem. Albę czy czasami Suáreza kibice Barçy też się wstydzili czy wyśmiewali ich za pajacerkę. A na boisku Cristiano często był ogromnym chamem i prostakiem.
8
@SiSenior XD
1
@Janiama Niezły ten Modrić skoro sam tyle wygrał.
69
@macio_944 Większość z nich to pewnie bardziej "anty PIS" niż "pro lewica"
7
@BarcaInfo Teraz po fakcie każdy mądry i każdy uważa go za świetny transfer. Ale sytuacja wtedy była niesamowicie napięta. Sam Suárez mówił kiedyś że po tym wszystkim co się działo po mundialu, gdy dowiedział się że Barça, klub jego marzeń, chce go pozyskać to rozpłakał się. To dobrze podsumowuje co się działo wtedy wokół niego.
4
@DLFCB Ciekawe czy to głosowanie czy na podstawie statystyk z każdego roku. Śmieszy ten Modrić.
0
@Mns21 Super partia ... !
0
@Kapitan_SW Aha.
1
0
Macie jakieś argumenty przeciwko adopcji dzieci przez związki trójkątów?
0
@YoNoEntiendoNada No rzeczywiście bardzo głupie pytanie. To już jest taki poziom zlewacenia że nie ma sensu dyskusja z kimś, dla kogo takie coś jest normalne.
I niezły przykład matki i babci :D Ciekawe czy gdyby matka i babcia chciała adoptować dziecko, to czy mogłyby to zrobić.