24

@Rewolucja123 Popieram. Może nareszcie zapanuje tu prawo i sprawiedliwość.

0

Ciekawe czy ostatnie wybory personalne Bidena, to nietolerancja i rasizm, czy może te osoby dostały stanowiska ze względu na swoje kwalifikacje.

15

Gratulacje Użytkowniku!
Zostałeś wybrany by otrzymać DARMOWEGO iPhone X, PlayStation 4 lub Samsung Galaxy S6!
Proszę kliknij OK by potwierdzić nagrodę zanim damy ją komuś innemu!

0

@Katalończyk 99 Nie ma tam nic o drużynie :D
Najpierw krzyczy Dawaj Ilaix!
Potem wykrzykuje Szukaj zagrania do boku! Do boku!
Junior!(Firpo) Lewa strona wolna. Wszystko grasz środkiem... Do boku!

0

@semafor Mniej wulgarne niż zjebka? To znaczy jakie? Dupa?

4

@koksik2700 A "dwudziestu latach" czy "dwadzieścia latach"?

3

@tomek8756 Mogłem, ale nie oni pierwsi się czepiają o ten punkt. Wiele osób błędnie myśli (sam tak myślałem do pewnego czasu) że używanie wulgaryzmów jest niezgodne z regulaminem, a to po prostu nie jest prawda. Jest wyraźnie zaznaczone co jest zabronione. Na pewno słowo zjebka nie podchodzi pod ten punkt. Nawet prawdziwe wulgaryzmy, jeśli są dobrze użyte, nie spowodują usunięcia komentarza.

35

@Chakalaka @semafor przeczytaj to dokładnie
9.3. W serwisie FCBarca.com niedopuszczalne jest:

9.3.1.
- używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne lub obelżywe w sposób niestosowny lub w nadmiernych ilościach, a w szczególności w komentarzach niekonstruktywnych;

Jeżeli po przeczytaniu tego fragmentu dalej uważasz że słowo "zjebka" użyte w zdaniu "Vinicius i zjebka od Marcelo we wczorajszym meczu." jest niezgodne z regulaminem (XD) to współczuję.

2

@GeneralXavi Thank you from mountain.

0

@Quavosk To nie to znaczenie, nie chodzi że ktoś mi dokucza. Prosiłem o zrobienie czegoś i jestem lekceważony, po złości ta osoba robi coś niedokładnie o co prosiłem.

0

@Maciek1983 To wiem, chcę napisać "dlaczego robisz to złośliwie?" I nie mam pomysłu żeby dobrze to oddać

0

Jak najlepiej przetłumaczyć na angielski słowo "złośliwy" w znaczeniu jak ktoś robi coś po złości, żeby nas zirytować. Maliciously chyba nie pasuje za bardzo w tym sensie.

8

@Hosh To żeś porównał xD Powiedz jeszcze że Guardiola ma dużo więcej klasy od Setiéna, oceniając po sposobie w jakim się pożegnali z klubem.

1

@LS Do tego powiadomienia o poleceniach, przypomnienia o urodzinach i automatyczny post w przypadku zmiany avatara.

6

@YoNoEntiendoNada Twój nick bardzo dobrze opisuje ciebie w tej dyskusji. Prawie się oplułem gdy przeczytałem twoją szczegółową analizę tego czy ten Braithwait jest tą 9 Barçy, czy może nie jest. Śmieszy tym bardziej że wyglądasz na inteligentnego, więc wierzę że to nie było na serio.

1

@sebasek99 Wcale nie jest to samo i nikt tak tu nie twierdził. Sam podałem ten przykład. Zarzutem było to że w tych postach występuje pornografia, co jest nieprawdą. Konkretne zdjęcia podane w tych postach nie różnią się od instagramowych.
Chyba że, tak jak pisałem wcześniej, uznajemy że nazwisko aktorki porno to już pornografia, wtedy zgoda.

3

@sebasek99 Gdzie masz te zdjęcia "scen seksu"? Bo chyba nie mówisz o postach z rankingami.

8

@Chaoss Zaraz ci odpowie że w avatarze masz aktorkę porno, którą pewnie się zachwycasz i jest to dziwne.

29

@Chakalaka Ad personam to atakujesz sam siebie, bo wystarczy tylko czytać to co wypisujesz. Nie trzeba się w ogóle odzywać.

23

@pride1899 To jest takie typowe lewicowe upośledzenie umysłowe. Myślenie za innych, "dbanie" o innych, ustalanie życia innym. Pornografia jest zła, więc zakażmy dyskusji o niej na tej stronie. Co z tego że te dyskusje same w sobie nie zawierają pornografii, bo zdjęcia w nich przedstawiane nie różnią się zbytnio od zdjęć na Instagramie, no chyba że samo nazwisko aktorki to już pornografia. Co z tego że w tych dyskusjach uczestniczą starsze osoby niż 13-latkowie. Zakazać! Nie wiem gdzie oni żyją, ale dzieciaki dużo wcześniej zaczynają się interesować seksem i pornografią, bardzo mało prawdopodobne jest to aby ktoś zainteresował się tym tematem korzystając z tej strony.

8

@DaPi Okej, to powodzenia w ograniczaniu dostępu do pornografii w internecie w dzisiejszych czasach. Miłego.

0

@MessiTheBesst Ale ty nie rozumiesz o co mi chodzi. Rosjanie wyzwolili nas od Niemców. To zdanie jest faktem.
Jeżeli na ulicy napadanie cię blondyn i będzie cię bił, to jak obok będzie przechodził brunet i go pogoni, a potem sam zacznie ciebie bić, to teoretycznie wyzwolił cię od agresora blondyna.

4

@DaPi A według ciebie jest to możliwe żeby jakiś dzieciak dowiedział się pierwszy raz o stronach pornograficznych korzystając z fcbarca.com?

6

@DaPi Racja. Piłkarzom też powinno się zabronić przeklinać, bo w końcu na stadionie są też dzieci.

0

@SiSenior Sam tak napisałeś. A swego czasu Czarzasty powiedział coś podobnego https://oko.press/czarzasty-armia-czerwona-wyzwolila-polske/
No i miał rację. Można się sprzeczać o co mu chodziło, ale Rosja wtedy wyzwoliła Polskę od Niemców.

7

@SiSenior Problem w tym że oni istotnie wyzwolili nas z okupacji niemieckiej. To że później wprowadzili swoją okupację to już swoją drogą, ale czepiając się słówek, to to stwierdzenie jest prawdziwe.

6

5

Ale schiza. Wczoraj byłem w pracy na drugą zmianę i zapomniałem w ogóle o meczu. Wracam do domu przed 2 w nocy i widziałem komentarze meczowe. Sprawdzam wynik.
Smutne jest po prostu w jakim kryzysie mentalnym się znajdujemy już. Ani trochę nie chodzi o porażkę. Znowu w ostatniej minucie tracimy gola. Znowu przegrywamy wygrany mecz. Zachowanie Messiego, może będę fanboyem, ale całkowicie go rozumiem. Przez 10 lat podziwiałem go za to, że w każdym meczu jest niemiłosiernie kopany i faulowany, a mimo to zachowuje spokój i gra dalej. Szczerze imponowała mi ta jego cierpliwość, nawet nie jako piłkarza ale jako człowieka. Dopiero teraz nie wytrzymał. To tylko taki wymowny obrazek który może symbolizować co się stanie na koniec sezonu. On ma dosyć.

0

@GeneralXavi Nie mam pojęcia o co chodzi. Teraz znowu reinstalowałem te sterowniki i musiałem usunąć całkowicie te słuchawki i sparować jeszcze raz. Dziwne jest to że bez problemu wykrywa je cały czas. Problem jest tylko przy połączeniu. Teraz po tym się udało, ale zapewne jutro już nie będzie działać. Dziwne to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?