0

Jeszcze raz piszę z prośbą. Pamiętacie może w jakich meczach były jakieś ujęcia na Koemana, cieszącego się po golach? Lub jakieś ciekawe reakcje jego w trakcie meczu. Potrzebuję do filmu. Mecze z Athletikiem i Granadą już mam.

2

@insp1re Świat jest jak mój avatar - czarno-biały. Jeśli biały został pobity, no to był jakiś powód ku temu. Jeśli czarny został pobity, to dlatego że był czarny.

9

@SkN E tam. W końcu muszą przyznać mi rację. Sernika nie je się z rodzynkami i tyle.

0

@Zip Czy to kolejny rasistowski żart?

0

@Zoker O super, o coś takiego mi chodziło, dzięki! Jakby coś jeszcze ci wpadło do głowy to z chęcią przyjmę

0

@Zoker Takie w stylu Zidana trochę :D

0

Jako że nie oglądam w tym sezonie żadnych meczów, to muszę piszę do was z pomocą. Pamiętacie może jakieś ciekawe reakcje Koemana na gole? Może w którymś meczu było ujęcie na jego radość po strzelonym golu? Byłbym wdzięczny o podanie takich przykładów. Potrzebuję do filmu.

4

@LuisSalvano Zazdroszczę takiego podejścia. Dla mnie Superpuchar zawsze był takim pół-towarzyskim turniejem który otwierał sezon. Był to czas na jakieś eksperymenty, nowi piłkarze debiutowali w tych meczach i wiadomo fajnie było zacząć sezon od wygranej, ale w przypadku porażki nie było jakiegoś wielkiego smutku. A w tej nowej formie to dopiero jakiś żart jest. Szczególnie patrząc trochę szerzej niż że "to tylko 2 mecze". No niezupełnie. Podróż w środku sezonu, szybkie mecze i podróż z powrotem. A co możemy zyskać? Ano puchar. Ale czy ta gra jest warta świeczki? Dla mnie ani trochę.

1

@MesQueUnClub96 Jedyny nieśmieszny żart dzisiaj to ten o lewicy.

14

@NaFazieHitman Może po prostu chciał żebyś tak stał na mrozie jak ten głupek.

0

@Bobo25 Iluzjoniści raczej. A swoją drogą część tych spektakli to ustawka na potrzeby show.

0

@Walker W komentarzach na youtubie zawsze jest wyjaśniana ta cała magia, więc jak komuś nie przeszkadza zepsucie sobie tego efektu to może tam zajrzeć. Sam występ kiedyś widziałem więc na pewno jest na yt.

4

Nie mogłem uwierzyć w to, co tu widziałem. Więc zadzwoniłem do mojego przyjaciela Johnnego i powiedziałem mu: Johnny, la gente está muy loca!

1

@kuz Podobno Valverde, zachwycony słowami Enrique przed remontadą z PSG, chciał powiedzieć coś podobnego. Niestety trochę przekręcił te słowa i w szatni powiedział im "Słuchajcie, jeżeli my strzeliliśmy im 3 gole, to oni mogą nam strzelić 4."

42

@Ratamahatta Co to za mowa nienawiści?

1

@Valverde_In Fajnie jakby działało jak na Facebooku, że nawet w dyskusjach w komentarzach nie widzi się komentarzy tej osoby. W obecnej formie to ja nawet nie ignoruję nikogo, bo i tak korciłoby mnie żeby przeczytać kolejną głupotę.

2

@Janiama A to coś zmienia czy Laporta wygra teraz czy w czerwcu? Skoro i tak teraz nic się nie da zrobić to lepiej żeby teraz oficjalnie został tym prezydentem i zaczął przygotowania do następnego sezonu.

0

Macki Péreza dosięgają nawet wyborów w Barcelonie...

0

@Pawelsky Czyli wrzucasz jeszcze raz zdjęcie, które ci usunęli? Miłego odpoczynku.

8

@BarcaInfo Ale minął tego Boatenga :O I ta podcinka nad Neuerem...

0

@pele1282 Szkoda. Wydawał się takim powiewem świeżości, który niewątpliwie by się przydał temu klubowi. Młody, pełen energii, pomysłów, konkretny. Populizmy które wygłaszał były jasne, ale miałem nadzieję że robi to tylko po to, by przyciągnąć uwagę ludzi. Okazuje się że to jego wszystkie karty. No nic, pozostaje mieć nadzieję że culé Laporta podoła zadaniu.

9

@jakub1906 Już pomijając artykuł. Niestety wszedłem w komentarze. Nieźle tam mają w bani. Ktoś napisał (totalnie z dupy, no ale cóż) że drużyna Guardioli to najlepsza drużyna w historii. No i odpowiedź białego, że to drużyna Zidana jest najlepsza w historii bo wygrali 3 LM z rzędu xD
Jakby tego było mało, komentarz o tym że za Xaviego Barcelona lała Real 5-0 i 6-2, to odpowiedź że słabe info bo Real zlał Barcelonę 11-1 xDDD Już nawet pomijając wszystkie kontrowersje wokół tego meczu, to jakie to ma znaczenie w tej sprawie? Ktoś przywołuje mecze sprzed 10 lat, a w odpowiedzi dostaje mecz sprzed prawie 80 lat. Mało śmieszne czy smutne? Według mnie jest to śmieszne i smutne dlatego, że te pierwsze komentarze to czysty troll, a biali odpowiadają tak całkowicie na poważnie.

10

@Khardan Dla mnie gorszym jest fakt że są ludzie którzy wręcz się cieszą z tych działań.

10

Komentarz usunięty

7

@Sherem Chyba w tym wszystkim nie zapomina się o działaniach korporacji względem Parlera. Człowieku, oni otwarcie nakłaniali ich do cenzury pod groźbą usunięcia ich z serwerów.

3

@YoNoEntiendoNada Nie wiem co tutaj jest śmiesznego. Na koncie POTUS też cenzurowali jego wpisy i nie chcieli umieszczać kolejnych.
No spoko, prywatny portal więc coś takiego jak konstytucja USA tam nie obowiązuje.

53

Najlepsze w tym wszystkim z Trumpem że kolejny raz lewicy wydaje się że robią dobrze dla siebie, a skutek będzie całkiem odwrotny. Przez taką cenzurę Trump może tylko zyskać. Zyskać uwagę i być może poparcie tych ludzi, ktorzy nie głosowali na niego, ogólnie nawet nie zgadzali się z nim, ale nienawidzą cenzury ani brudnych gierek, jakich dopuszczają się lewicowe korporacje. Przez to mogą po prostu stanąć po jego stronie nie ze względu na poglądy, a po prostu jako pokaz zwykłej przyzwoitości. Najsmutniejsze jest też to, że oni ani troszkę się nie kryją z tą cenzurą. Nie udają, nie kłamią, nie załatwiają cichaczem. Oni otwarcie i oficjalnie komunikują "albo cenzurujesz go z nami, albo usuwamy cię z naszego sklepu i wyłączamy ci serwery". Po prostu. A stado baranów jeszcze się z tego cieszy. "Prywatna firma więc może robić co chce, pseudowolnościowcu!" No, nie wiedziałem że prywatnej firmy nie obowiązuje prawo. Niestety to wszystko są efekty marksizmu kulturowego, który rozpoczął się lata temu. To nie stało i nie dzieje się teraz, to co widzimy teraz to tylko efekty.
Ciekawe jak to się skończy. Wszystko znowu jest napięte do granic. Skoro można łamać prawo w stosunku do prezydenta USA, to do kogo nie można?

4

@ksobi Tak właśnie myślałem. Więc spore szanse będzie mieć Kidawa-Błońska.

0

Wiadomo kto jest odpowiedzialny za dostarczenie kart wyborczych do lokali 24 stycznia?

1

@barcelonaLM To akurat temat na osobną dyskusję :D Jeden z nielicznych plusów tej pandemii że faktycznie część ludzi ZACZĘŁA myć ręce. Ale mi chodzi ogólnie w publicznych miejscach. Nie chodzi tylko o Polskę, bo zauważyłem to w pracy w Holandii akurat. Często jest tak że ktoś wychodzi z toalety i tak robi, albo jak wchodzi do kantyny na przerwę to tak samo myje ręce przed jedzeniem. No ja tak bym nie potrafił, bo to bez sensu, albo umyj te ręce porządnie, albo nie myj wcale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?