1

@sebasek99 Jasne że duma. Ma podobny wyraz twarzy jak Messi po strzeleniu wolnego z Liverpoolem.

1


Ale to jest satysfakcjonujące.

9

Wszystkie mecze w tym roku wygrane, a tu jak zwykle płacz.

0

@MaziFCB Powinieneś się przyzwyczaić do tego na tej stronie :D Było tak z Valverde, jest tak z Koemanem, będzie tak z Xavim.

1

@El Madridista. Alonso miał tą elegancję w prowadzeniu. I z tego co pamiętam zawsze na starcie zyskiwał kilka pozycji. Kilka lat temu, jak jeszcze oglądałem F1, to wyciskał z tego Ferrari absolutnie maxa. Mimo że w kwalifikacjach czas uzyskiwał 7-8, to wyścigi kończył w pierwszej 4, dzięki właśnie swoim umiejętnościom, a nie bolidowi. I ja nie jestem znawcą tego sportu, po prostu ta moja opinia jest na podstawie własnych obserwacji wyścigów i słuchania tego, co o nim mówili komentatorzy. A i tak do dzisiaj pamiętam sezon 2010, gdy przegrał tytuł z Vettelem w ostatnim wyścigu bo nie potrafił wyprzedzić Petrova...

1

0

Wcześniej pisałem że ten fragment nowego programu Paczesia na yt mi zupełnie nie podszedł. Teraz jestem po obejrzeniu całego i mogę szczerze polecić :D Typ humoru trochę inny od poprzednich, przynajmniej w moim odczuciu, ale były momenty które nawiązywały do najlepszych programów. Naprawdę warto obejrzeć.

1

@losiek100 Widziałem tylko fragment z yt, no i wyłączyłem gdzieś w połowie, w ogóle się nie śmiałem. A wcześniejsze jego programy oglądam do teraz po kilka razy.

0

@kodi77 Poproszę.

0

Śmieszna i smutna zarazem myśl mnie naszła tego poranka. Kiedyś mówiło się "gra jak Barcelona" i to był świetny komplement. Teraz "gra jak Barcelona" to wcale nie jest komplement. :/

26

Barcelona pierwszy raz od 16 lat nie przekroczyła liczby 100 goli w roku. W 2020 było to tylko 99 goli, gorszy wynik był dopiero w 2004, gdzie drużyna strzeliła ich 91.
Warto zauważyć że to tyle samo co strzelił sam Messi w 2012. Myślę że to dobrze pokazuje co on wtedy po prostu odjebał.

2

@LionelM95 Jasne że z głowy, tak jak Hajto.
Nie no, Transfermarkt :D https://www.transfermarkt.com/lionel-messi/meistetore/spieler/28003

6

@Herato Arsenal 2010, Valencia 2012, Espanyol 2012, Osasuna 2013, Eibar 2017, Eibar 2020, no i 5 goli z Bayerem 2012

A u Cristiano: Racing 2010, Sevilla 2011, Celta 2016, Andora 2016, Litwa 2019, Elche 2014, Malmo 2015, Girona 2018, 5 goli z Granadą 2015 i Espanyolem 2015

1

@Rastafarnianin widzę że 11 oznaczyłeś więc też poproszę o oznaczanie

9

Dziwne że jeszcze nikt nie napisał życzeń urodzinowych dla Ziemi. Nasza kochana planeta ma już 2021 lat! Ale staruszka.

2

Wow, co za wideo.


Na pewno nie należę do tych, co chcieliby Cristiano w Barcelonie tylko po to żeby zagrał razem z Messim w jednym zespole, to jednak byłoby ciekawe zobaczyć ich razem na przykład w MLS. Niemniej mnie jako montażystę zachwyca montaż właśnie, wiem co mówię, żeby zrobić takie sklejki potrzeba mnóstwo czasu na dopasowywaniu a przede wszystkim szukaniu odpowiednich fragmentów. Świetna robota. Polecam obejrzeć bo naprawdę warto.

0

Można wyłączyć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

Z ostatniej chwili: Premier Mateusz Morawiecki wydał specjalne oświadczenie, w którym zarzeka się, że do końca roku nie podniesie żadnego podatku! Politolodzy uważają, że ta obietnica premiera wyjątkowo ma szanse być prawdziwa.

0

Ale to jest żałosne. Dobra, czekam na Viki i przełączam na coś innego.

O, Iza jest. To może zostanę, ale tylko chwilę...

33

Ja Sylwestra spędzam samemu, a i tak jest za dużo osób.

0

@barcelona97 Sylwester z TVP

3

@codemat Samemu, głównie przez internet i strony związane z Barceloną. Bardzo mi się podoba ten język i chciałem się nauczyć więc miałem łatwiej. Nigdy nie miałem w szkole niestety ani też nie byłem na żadnych kursach.

4

@codemat Akurat mówię całkiem nieźle po hiszpańsku więc sobie rozmawiałem z nim. Powiedziałem mu o tym Enrique to stwierdził że kiedyś mu ktoś powiedział że ma głos jak Figo. Na moje stwierdzenie że to "cabrón" przytaknął więc widać że to swój chłop.
A i swoją drogą dziękuję że mój apel o fajerwerki został wysłuchany.

18

Ale miałem super dzień w pracy. Tak się złożyło że pracowałem z Hiszpanem który ma identyczny głos jak Luis Enrique :D Serio, nie mogłem wytrzymać jak z nim rozmawiałem. Nasłuchałem się konferencji prasowych Lucho więc pamiętam jego głos i dziś przez cały dzień mi się przypominał, super sprawa. Ta sama chrypka i akcent. A może to naprawdę on i sobie dorabia w magazynach?

1

@NaFazieHitman Wiadomo że nagrał to w bardzo żartobliwym tonie ale samo przesłanie jak najbardziej prawidłowe. Nie warto się stosować do tych instrukcji z internetu. Może na początku tak bo to taka frajda bo coś nowego, ale wiem po sobie że z czasem to się staje w pewnym sensie monotonne. Tak jakby się kawę robiło. No i plusem yerby jest to że właściwie można modyfikować dowolnie te zasady, tak żeby tylko smakowało. Jedynie pamiętać żeby nie był wrzątek i tyle.

4

Warto przypomnieć najlepszy poradnik do yerba mate jaki kiedykolwiek powstał.


Polecany przede wszystkim nowym yerbowiczom.

0

@snupson Na allegro. Masz mnóstwo "zestawów startowych", widziałem takie gotowe z matero i bombillą, ale skoro masz je już to pewnie też są wersje samych yerb. Małe saszetki, każda z innym smakiem, fajna sprawa aby spróbować różnych i samemu wybrać te ulubione.

0

@ShinobiQWE A to ciekawe co piszesz. Zwykle czytałem opinie że Wiktoria jest naturalna a właśnie Roksana się za mocno maluje. Ja na to inaczej patrzeć bo są jednak osobami publicznymi i do tego występują na scenie. Tak samo jak Michał Szpak, zawsze jak się widzę z wujkiem to go wyzywa jak widzi go w jakimś programie że o co to on na siebie włożył, pomalowane paznokcie ma, długie włosy itp, ale przecież on raczej tak nie chodzi do sklepu po chleb tylko to jest stylizacja.
Taka już moda jest dzisiaj, pokaż mi gwiazdy które wyglądają naturalnie na jakichś pokazach czy podczas występów.

1

@ShinobiQWE Nie zapominaj o tym że to są piosenkarki. Makijaż jest elementem stylizacji. No i obie są starsze od 10 letniej Ali, która rzeczywiście jest dzieckiem.
A swoją drogą widziałem wywiad Viki gdzie mówiła że jej ulubiony moment dnia to wieczór gdy wraca do domu i może zmyć z siebie ten cały makijaż. Jakby nie było mają jeszcze czas na dorastanie. Choć w przemyśle muzycznym jest to utrudnione bo już teraz są traktowane jak dorosłe. Mam nadzieję że nie odbije się to na nich w przyszłości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?