O widzę robią postępy. Otworzyli ponownie głosowanie na 15 minut i już nie działa odświeżenie strony żeby ponownie zagłosować. Ale za to okno incognito załatwia sprawę XD beka że nie potrafią zabezpieczyć głosowania i zapewnić minimalnej uczciwości.
O i Francja wie co należy zrobić z występem eurowizyjnym. Na pewno znowu będą wysoko. Dziewczynka podobna do tej z 2018 co zajęła drugie miejsce. W zeszłym roku też dosyć głupi tekst bo bim bam bom i z tego co pamiętam byli na trzecim miejscu. Scenografia robi swoje.
Podobnie jak w meczach, brak publiczności sprawia że jest mniejsze widowisko i jest mniej emocjonujące. Niby to takie szczegóły ale lubiłem w zeszłej edycji ten ryk publiczności po występie Viki czy za każdym razem gdy punkty były przyznawane Polsce. Do tego takie niby głupoty jak machanie flagami czy klaskanie. To tworzy nastrój. Niby dźwięk jest ale to nie jest to samo. Jestem perfekcjonistą i bardzo mnie to gryzie. Przez wydaje się to takie tandetne i sztuczne, jakby na siłę. Znowu sprawdza się powiedzenie że kiedyś to było...
@kuz Tu się nie zgodzę, głos ma niesamowity, to prawda, ale sam występ słaby był, oceniając pod kątem konkursu. Co do Białorusi to zaskoczył mnie ten występ, pozytywnie, fajny pomysł i wykonanie. Niemniej nie uważam żeby mogli wygrać. Rok temu mieli jeden z lepszych występów a mimo tego byli dość nisko ostatecznie.
Bardzo poważna ta edycja. Według mnie faworytami będzie: Holandia, bo banalny tekst i motyw, wpadający w ucho refren i fajna prezencja na scenie; Francja, bo jak zwykle mają odrypaną scenografię, cukierkową wręcz; no i Hiszpania niestety, mówię niestety bo ta piosenka jest w takim stylu którego nie lubię, taki nowoczesny gównopop czy trap, do tego dziewczynka ma 9 lat i to mi tym bardziej nie pasuje do takiego występu, no ale to już kwestia gustu, a teraz to popularne więc powinno mieć dużo głosów.
@IronSanHybrid Trudno się nie zgodzić. W obu przypadkach było show, była oprawa sceniczna, był power. Ala broni się tylko głosem. Choć tak jak pisałem zepsuli jej piosenkę dodając tekst na siłę. No i sam występ to taka Holandia dużo lepszy miała, Białoruś też mnie zaskoczyła pozytywnie.
@Ojciec5tkidzieci Masz wyczucie :P niżej już napisałem. W Szansie był ogień, ale ta polska wersja i ci tancerze którzy nie pasują w ogóle to już słabizna. A co co samej piosenki to przy refrenie miałem ciarki jak słyszałem pierwszy raz. Taka mała dziewczynka i taki mocny głos. Refren wpada w ucho i to najważniejsze w tego typu konkursie.
Zaraz Ala na TVP. Szkoda że tak zniszczyli tą jej piosenkę dodając na siłę polski tekst. Wersja z Szansy na sukces była świetna, do tego ta orkiestra na żywo, było naprawdę super. No ale zobaczymy, jak już pisałem, w tym konkursie poziom nie jest najważniejszy. Ważne kto głosuje i ile razy :D Myślę że wygra.
@Triv44 Nawet trzeba. No można, rok temu też można było i głównie dzięki temu Viki wygrała z tym Kazachem, który prowadził u jury i w głosach innych krajów.
Właśnie zagłosowałem w konkursie Eurowizji Junior. Trzeba wybrać 3 występy, jeden z moich głosów poszedł na Alę Tracz, oczywiście bynajmniej nie dlatego że reprezentuje Polskę, po prostu najbardziej podoba mi się właśnie jej piosenka ;) No ale tak serio miałem zamiar zagłosować 2 razy, raz z wifi a drugi przez dane komórkowe, takie tam małe oszustwo. Ale z ciekawości postanowiłem sprawdzić czy są jakieś zabezpieczenia na tej stronie głosowania. Otworzyłem po prostu nową kartę incognito i ku mojemu zdziwieniu normalnie można jeszcze raz głosować xD Trochę żenada że największy konkurs muzyczny ma takie słabe, a w zasadzie nie ma żadnych zabezpieczeń. Ciekawi mnie czy na dorosłej Eurowizji też tak można głosować. Tam przynajmniej nie można głosować na swój kraj, co prawda w dobie VPN ta blokada pewnie niewiele da, ale liczy się sam fakt. W Juniorze normalnie można głosować na swój kraj, dodając do tego brak zabezpieczenia jeśli chodzi o adres IP mamy bardzo niesprawiedliwy konkurs. Najpewniej Polska wygra trzeci raz z rzędu. U nas ten konkurs jest chyba najbardziej popularny w porównaniu z innymi krajami. Wszystko przez wygrane Roxie i Viki. Nie zdziwię się jeśli posypią się głosy krytyki ze strony innych krajów. Fajnie jest wygrać ale w miarę uczciwie. No ale jak to mówią w Madrycie, sukces to sukces, nieważne w jakim stylu. Może to jest właściwe podejście, choć jako cruyffista nie jestem do tego przekonany. Takie tam nawiązanie do futbolu, żeby post nie spadł przez spam.
Edit: Dobra, nieważne. Nawet nie trzeba włączać karty incognito XD No to już naprawdę są jaja.
@Encore Ja nie wiem czy to robisz specjalnie. Ja od początku piszę o jego grze, a nie o liczbach. Może nie oglądałeś tych meczów lub nie pamiętasz ich, możliwe. Geniusz Messiego nie objawia się w tych 50 golach na sezon, jego geniusz widać w każdym meczu, w tej jednej pojedynczej akcji, w tym pojedynczym zagraniu. Ograniczanie go do statystyk jest bardzo brutalne. Ślepy tylko nie zauważyłby wpływu Messiego na grę Argentyny na tamtym mundialu. No ale czego mogę oczekiwać 6 lat po tym wydarzeniu, skoro nawet w trakcie turnieju słyszałem opinie że najlepszym zawodnikiem Argentyny jest Di María bo dużo biega xD
@Potezne_zakola No myślę że dzięki Messiemu który miał udział przy każdym golu Argentyny w fazie grupowej jak i pucharowej. Do tego turniej życia grał Mascherano.
5
44 punkty XD dobra można wyłączyć
22
Od Ukrainy 0 punktów... Oddajcie nam Lwów sukinsyny!
0
@kuz Choć w zeszłym roku jak wykonywali tą wspólną piosenkę to też był playback. Możliwe że zawsze tak robią.
2
@IronSanHybrid Zobaczysz że będzie wysoko. Ludzie lubią takie gówno.
E: No widzisz już mają pierwsze 10 punktów XD
0
@Rust_Cohle Ja tam wole takie 18-19. Miesięcy.
2
@kuz I ten widoczny green screen
0
Ta Ala jakaś taka przyjemniejsza dla oka…
0
@JordiElNino Mi się aż telefon rozładował.
6
@IronSanHybrid No wiesz co… A 11 listopada wywieszasz flagę?
1
Ale one wyrosły. Wokalnie poziom wyżej niż każdy z tych uczestników.
0
@Lisek Ja dałem na Alę, Rosję i Serbię. Na Alę bo to Ala, a dwa pozostałe najbardziej mi się podobały.
0
O widzę robią postępy. Otworzyli ponownie głosowanie na 15 minut i już nie działa odświeżenie strony żeby ponownie zagłosować. Ale za to okno incognito załatwia sprawę XD beka że nie potrafią zabezpieczyć głosowania i zapewnić minimalnej uczciwości.
0
@Peniu I do care.
0
@Dziki15 Jest pół na pół, głosy jury i głosy publiczności.
3
O i Francja wie co należy zrobić z występem eurowizyjnym. Na pewno znowu będą wysoko. Dziewczynka podobna do tej z 2018 co zajęła drugie miejsce. W zeszłym roku też dosyć głupi tekst bo bim bam bom i z tego co pamiętam byli na trzecim miejscu. Scenografia robi swoje.
3
Podobnie jak w meczach, brak publiczności sprawia że jest mniejsze widowisko i jest mniej emocjonujące. Niby to takie szczegóły ale lubiłem w zeszłej edycji ten ryk publiczności po występie Viki czy za każdym razem gdy punkty były przyznawane Polsce. Do tego takie niby głupoty jak machanie flagami czy klaskanie. To tworzy nastrój. Niby dźwięk jest ale to nie jest to samo. Jestem perfekcjonistą i bardzo mnie to gryzie. Przez wydaje się to takie tandetne i sztuczne, jakby na siłę. Znowu sprawdza się powiedzenie że kiedyś to było...
1
@pepo_barcarzadzi Oj tam, nie mów tak. Tutaj na LR każdy jest ekspertem od wszystkiego :D
0
@kuz Tu się nie zgodzę, głos ma niesamowity, to prawda, ale sam występ słaby był, oceniając pod kątem konkursu. Co do Białorusi to zaskoczył mnie ten występ, pozytywnie, fajny pomysł i wykonanie. Niemniej nie uważam żeby mogli wygrać. Rok temu mieli jeden z lepszych występów a mimo tego byli dość nisko ostatecznie.
1
@pepo_barcarzadzi Podobnie myślę, piękny występ.
1
Bardzo poważna ta edycja. Według mnie faworytami będzie: Holandia, bo banalny tekst i motyw, wpadający w ucho refren i fajna prezencja na scenie; Francja, bo jak zwykle mają odrypaną scenografię, cukierkową wręcz; no i Hiszpania niestety, mówię niestety bo ta piosenka jest w takim stylu którego nie lubię, taki nowoczesny gównopop czy trap, do tego dziewczynka ma 9 lat i to mi tym bardziej nie pasuje do takiego występu, no ale to już kwestia gustu, a teraz to popularne więc powinno mieć dużo głosów.
1
@IronSanHybrid Niby tak, jednak w poprzednim roku gdyby nie głosy internautów to wygrałby Kazachstan ze swoją balladą.
1
@IronSanHybrid Trudno się nie zgodzić. W obu przypadkach było show, była oprawa sceniczna, był power. Ala broni się tylko głosem. Choć tak jak pisałem zepsuli jej piosenkę dodając tekst na siłę. No i sam występ to taka Holandia dużo lepszy miała, Białoruś też mnie zaskoczyła pozytywnie.
1
@Ojciec5tkidzieci Masz wyczucie :P niżej już napisałem. W Szansie był ogień, ale ta polska wersja i ci tancerze którzy nie pasują w ogóle to już słabizna.
A co co samej piosenki to przy refrenie miałem ciarki jak słyszałem pierwszy raz. Taka mała dziewczynka i taki mocny głos. Refren wpada w ucho i to najważniejsze w tego typu konkursie.
1
Zaraz Ala na TVP. Szkoda że tak zniszczyli tą jej piosenkę dodając na siłę polski tekst. Wersja z Szansy na sukces była świetna, do tego ta orkiestra na żywo, było naprawdę super. No ale zobaczymy, jak już pisałem, w tym konkursie poziom nie jest najważniejszy. Ważne kto głosuje i ile razy :D Myślę że wygra.
4
@MesQueUnClub96 Myślę że Gortat jest w czołówce.
2
@Triv44 Nawet trzeba.
No można, rok temu też można było i głównie dzięki temu Viki wygrała z tym Kazachem, który prowadził u jury i w głosach innych krajów.
2
Właśnie zagłosowałem w konkursie Eurowizji Junior. Trzeba wybrać 3 występy, jeden z moich głosów poszedł na Alę Tracz, oczywiście bynajmniej nie dlatego że reprezentuje Polskę, po prostu najbardziej podoba mi się właśnie jej piosenka ;) No ale tak serio miałem zamiar zagłosować 2 razy, raz z wifi a drugi przez dane komórkowe, takie tam małe oszustwo. Ale z ciekawości postanowiłem sprawdzić czy są jakieś zabezpieczenia na tej stronie głosowania. Otworzyłem po prostu nową kartę incognito i ku mojemu zdziwieniu normalnie można jeszcze raz głosować xD Trochę żenada że największy konkurs muzyczny ma takie słabe, a w zasadzie nie ma żadnych zabezpieczeń. Ciekawi mnie czy na dorosłej Eurowizji też tak można głosować. Tam przynajmniej nie można głosować na swój kraj, co prawda w dobie VPN ta blokada pewnie niewiele da, ale liczy się sam fakt. W Juniorze normalnie można głosować na swój kraj, dodając do tego brak zabezpieczenia jeśli chodzi o adres IP mamy bardzo niesprawiedliwy konkurs. Najpewniej Polska wygra trzeci raz z rzędu. U nas ten konkurs jest chyba najbardziej popularny w porównaniu z innymi krajami. Wszystko przez wygrane Roxie i Viki. Nie zdziwię się jeśli posypią się głosy krytyki ze strony innych krajów. Fajnie jest wygrać ale w miarę uczciwie. No ale jak to mówią w Madrycie, sukces to sukces, nieważne w jakim stylu. Może to jest właściwe podejście, choć jako cruyffista nie jestem do tego przekonany. Takie tam nawiązanie do futbolu, żeby post nie spadł przez spam.
Edit: Dobra, nieważne. Nawet nie trzeba włączać karty incognito XD No to już naprawdę są jaja.
18
@Encore Ja nie wiem czy to robisz specjalnie. Ja od początku piszę o jego grze, a nie o liczbach. Może nie oglądałeś tych meczów lub nie pamiętasz ich, możliwe. Geniusz Messiego nie objawia się w tych 50 golach na sezon, jego geniusz widać w każdym meczu, w tej jednej pojedynczej akcji, w tym pojedynczym zagraniu. Ograniczanie go do statystyk jest bardzo brutalne. Ślepy tylko nie zauważyłby wpływu Messiego na grę Argentyny na tamtym mundialu. No ale czego mogę oczekiwać 6 lat po tym wydarzeniu, skoro nawet w trakcie turnieju słyszałem opinie że najlepszym zawodnikiem Argentyny jest Di María bo dużo biega xD
16
@Encore xD No, ciekawe kto podawał temu Di Maríi...
32
@Potezne_zakola No myślę że dzięki Messiemu który miał udział przy każdym golu Argentyny w fazie grupowej jak i pucharowej. Do tego turniej życia grał Mascherano.