Słonie to chyba jedne z najfajniejszych zwierząt na świecie. Potężny a wydaje się jakby był dzieckiem, obrzuca się błotem, tapla się w bajorku, bawi się trąbą. Wydaje się niezwykle łagodny mimo swoich rozmiarów. Nikomu nie wadzi, super zwierzę. I mimo tego doświadczają tyle cierpienia ze strony największego szkodnika na świecie czyli nas. Nawet nie wyobrażacie sobie jaką radość czuję za każdym razem gdy słyszę o przypadku że kłusownik zginął w potyczce ze słoniem. Piękne zwierzęta i niestety bardzo smutne.
@NaFazieHitman Ale mi się smutno robi patrząc na obrazki z tego meczu. Widać było że oni byli szczęśliwi. Wydawało się że w końcu wrócimy do piłkarskiego nieba. Cały sezon się starali i mieli 3-0 u siebie w półfinale. Leo wydawał się mówić do kibiców zrobiliśmy to dla was! Za Paryż, za Turyn, za Rzym... Macie powrót do nieba! Cieszmy się razem! Piękny to był sezon z koszmarnym zakończeniem.
@Ratamahatta Niekoniecznie. Po tym weekendzie cmentarze dalej będą zamknięte? Jeśli nie no to na pewno sporo osób wyruszy na groby. Chyba że dłużej ten zakaz potrwa.
To jest niesamowite. Lata afer, wyprzedawania za bezcen polskich spółek, ciągle rosnącej biurokracji, niezliczonych nowych podatków, państwo z tektury, bankructwo systemu emerytalnego, tragedia w służbie zdrowia, rabowanie pieniędzy z OFE, podwyższanie wieku emerytalnego, kwota wolna od podatku niższa niż u murzynów w Afryce... Cisza, wszystko w porządku. Zakaz aborcji - ludzie wychodzą na ulice. To jest po prostu smutne w jakim kraju żyjemy.
@justfootball No bo to pewnie decyzja na pokaz, żeby było że coś robią. Tak jak zamykanie lasów xD czy godziny dla seniora. Sensu to nie ma, ale w dzienniku można powiedzieć że rząd aktywnie walczy z pandemią.
Nigdy nie rozumiałem tego przymusu chodzenia na cmentarz 1 listopada. W ogóle nie czuć chęci, takiego pewnego rodzaju spotkania ze zmarłym bliskim, chwili refleksji. Zamiast tego idzie się bo tak trzeba, trzeba się wystroić żeby ciotka ze Szczecina widziała że się powodzi, trzeba kupić droższe znicze i więcej niż wujek Władek, trzeba zapewnić żeby bukiet był największy, trzeba przechwalać się jak to dobrze nie idzie. Chodzenie dlatego że tak trzeba. Teraz wielka tragedia bo cmentarze zamknięte. Jest 365 innych dni w roku aby pójść na cmentarz. Myślę że dziadek czy wujek się nie obrażą kiedy odwiedzicie ich 18 marca czy 27 września. To że decyzja podjęta w beznadziejnym czasie to już tradycja tego nierządu ale narzekanie że to wielki problem dla ludzi to naprawdę przesada. Jedyni którzy mogą narzekać to ci którzy sprzedają gadżety pod cmentarzem, im naprawdę się dostanie bo nie zarobią.
Ale ja lubię jesień... Dziwny jestem ale uwielbiam deszcz, złote drzewa, spadające liście, temperaturę która wymaga ubrania swetra, kurtki i wysokich butów. Jedynie szkoda że tak szybko robi się ciemno.
Nie oglądałem meczu. Widzę że Araújo zszedł w przerwie i za niego wszedł Busquets. Jak potem wyglądało nasze ustawienie? Kto grał obok Lengleta? Czy może trójka obrońców?
@Messiah10 Ja chyba poważnie mam konto premium bo żadnych takich ekscesów nie mam. Na mobilnej pojawi mi się (i to nawet nie za każdym razem) tylko jedna reklama na cały ekran, gdzie wystarczy kliknąć obojętnie gdzie w czarną ramkę aby zniknęła. Używam Chrome bez żadnego adblocka. Na komputerze mam wyłączone blokowanie reklam na tej stronie i jedyna jaką widzę to taki prostokątny baner. Chyba za zasługi dla strony i wzorowe sprawowanie na LR dostałem konto premium bez żadnej zapłaty.
Ale jaja w 1 z 10. Finał, zostało dwóch graczy. Facet ma 2 szanse, dziewczyna jedną, oboje po 31 punktów, zostało aż 25 pytań. No i dziewczyna bierze na siebie xD Oczywiście źle odpowiada na pytanie i odpada.
@NGTRX Nie pochwalam tego co zrobił, to oczywiste. Ale zachowanie tych protestujących jest trochę podobne do tego że ktoś chce popełnić samobójstwo i rzuca się pod pociąg. W wyniku tego setka niewinnych ludzi spóźnia się do pracy czy coś.
@Chakalaka Ja bym zatrzymał te kobiety. Jak można się dziwić że kierowca w nie wjechał kiedy one bez powodu blokowały mu przejazd. Znajdowały na jezdni która z definicji służy do jazdy samochodem, a nie do stania. To tak jak kibole płaczą jaka to policja zła bo zastrzeliła kiedyś jakiegoś człowieka na stadionie. No faktycznie zła policja, szkoda tylko że gdyby ten człowiek zachowywał się jak kibic to nic by mu się nie stało.
@PrinceDamon No błagam, naprawdę nie widzisz różnicy? On capslockiem podkreślił konkretny fragment podpunktu z regulaminu, który cytował. U ciebie użycie capsa było całkowicie zbędne i śmiało można to nazwać nadużyciem, no bo powiedz sam, co miało to na celu?
Dziękuję panie Arnoldzie za te wszystkie chwile w których mnie pan rozbawiał. Z wypowiedzi osób które go znały można wywnioskować że pomimo swoich chorób Gnatowski był bardzo pogodnym i wesołym człowiekiem. Można powiedzieć że w końcu udał się "do siebie na górę".
Kupował ktoś płyty muzyczne, które były określane jako edycje limitowane z autografem artysty? Ciekawi mnie czy to na pewno będzie taki autograf typowy czyli że naprawdę dany artysta własnoręcznie to podpisał czy na przykład ten sam podpis wydrukowany po prostu do każdej płyty, jak to bywa na przykład na jakichś plakatach czy coś. Mogę się spodziewać że to będzie naprawdę własnoręczny podpis i na kazdej płycie będzie on inny?
8
Słonie to chyba jedne z najfajniejszych zwierząt na świecie. Potężny a wydaje się jakby był dzieckiem, obrzuca się błotem, tapla się w bajorku, bawi się trąbą. Wydaje się niezwykle łagodny mimo swoich rozmiarów. Nikomu nie wadzi, super zwierzę. I mimo tego doświadczają tyle cierpienia ze strony największego szkodnika na świecie czyli nas. Nawet nie wyobrażacie sobie jaką radość czuję za każdym razem gdy słyszę o przypadku że kłusownik zginął w potyczce ze słoniem. Piękne zwierzęta i niestety bardzo smutne.
2
Wszyscy się wypowiadają to i ja się wypowiem. Według mnie może to i jest prawda ale nie zmienia to faktu że
4
@NaFazieHitman Ale mi się smutno robi patrząc na obrazki z tego meczu. Widać było że oni byli szczęśliwi. Wydawało się że w końcu wrócimy do piłkarskiego nieba. Cały sezon się starali i mieli 3-0 u siebie w półfinale. Leo wydawał się mówić do kibiców zrobiliśmy to dla was! Za Paryż, za Turyn, za Rzym... Macie powrót do nieba! Cieszmy się razem! Piękny to był sezon z koszmarnym zakończeniem.
5
@geass Jakoś Valverde potrafił nim zarządzać.
2
@Ratamahatta Niekoniecznie. Po tym weekendzie cmentarze dalej będą zamknięte? Jeśli nie no to na pewno sporo osób wyruszy na groby. Chyba że dłużej ten zakaz potrwa.
1
@Striker Właśnie nie. W aucie była i zamknęła szybę. Trochę sławy i już jej sodówka odbija.
8
Ale miałem sen. Spotkałem Viki Gabor, zapytałem ją o zdjęcie, to powiedziała że nie bo jestem za brzydki żeby być z nią na zdjęciu.
7
To jest niesamowite. Lata afer, wyprzedawania za bezcen polskich spółek, ciągle rosnącej biurokracji, niezliczonych nowych podatków, państwo z tektury, bankructwo systemu emerytalnego, tragedia w służbie zdrowia, rabowanie pieniędzy z OFE, podwyższanie wieku emerytalnego, kwota wolna od podatku niższa niż u murzynów w Afryce... Cisza, wszystko w porządku. Zakaz aborcji - ludzie wychodzą na ulice. To jest po prostu smutne w jakim kraju żyjemy.
1
@justfootball No bo to pewnie decyzja na pokaz, żeby było że coś robią. Tak jak zamykanie lasów xD czy godziny dla seniora. Sensu to nie ma, ale w dzienniku można powiedzieć że rząd aktywnie walczy z pandemią.
59
Nigdy nie rozumiałem tego przymusu chodzenia na cmentarz 1 listopada. W ogóle nie czuć chęci, takiego pewnego rodzaju spotkania ze zmarłym bliskim, chwili refleksji. Zamiast tego idzie się bo tak trzeba, trzeba się wystroić żeby ciotka ze Szczecina widziała że się powodzi, trzeba kupić droższe znicze i więcej niż wujek Władek, trzeba zapewnić żeby bukiet był największy, trzeba przechwalać się jak to dobrze nie idzie. Chodzenie dlatego że tak trzeba. Teraz wielka tragedia bo cmentarze zamknięte. Jest 365 innych dni w roku aby pójść na cmentarz. Myślę że dziadek czy wujek się nie obrażą kiedy odwiedzicie ich 18 marca czy 27 września. To że decyzja podjęta w beznadziejnym czasie to już tradycja tego nierządu ale narzekanie że to wielki problem dla ludzi to naprawdę przesada. Jedyni którzy mogą narzekać to ci którzy sprzedają gadżety pod cmentarzem, im naprawdę się dostanie bo nie zarobią.
9
Ale ja lubię jesień... Dziwny jestem ale uwielbiam deszcz, złote drzewa, spadające liście, temperaturę która wymaga ubrania swetra, kurtki i wysokich butów. Jedynie szkoda że tak szybko robi się ciemno.
0
Nie oglądałem meczu. Widzę że Araújo zszedł w przerwie i za niego wszedł Busquets. Jak potem wyglądało nasze ustawienie? Kto grał obok Lengleta? Czy może trójka obrońców?
0
@Messiah10 Ja chyba poważnie mam konto premium bo żadnych takich ekscesów nie mam. Na mobilnej pojawi mi się (i to nawet nie za każdym razem) tylko jedna reklama na cały ekran, gdzie wystarczy kliknąć obojętnie gdzie w czarną ramkę aby zniknęła. Używam Chrome bez żadnego adblocka. Na komputerze mam wyłączone blokowanie reklam na tej stronie i jedyna jaką widzę to taki prostokątny baner. Chyba za zasługi dla strony i wzorowe sprawowanie na LR dostałem konto premium bez żadnej zapłaty.
3
Dymisja Bartomeu to sprawka Kaczyńskiego który chce naprawić nastroje w społeczeństwie.
12
Ale jaja w 1 z 10. Finał, zostało dwóch graczy. Facet ma 2 szanse, dziewczyna jedną, oboje po 31 punktów, zostało aż 25 pytań. No i dziewczyna bierze na siebie xD Oczywiście źle odpowiada na pytanie i odpada.
0
@NGTRX Nie pochwalam tego co zrobił, to oczywiste. Ale zachowanie tych protestujących jest trochę podobne do tego że ktoś chce popełnić samobójstwo i rzuca się pod pociąg. W wyniku tego setka niewinnych ludzi spóźnia się do pracy czy coś.
3
@Chakalaka Ja bym zatrzymał te kobiety. Jak można się dziwić że kierowca w nie wjechał kiedy one bez powodu blokowały mu przejazd. Znajdowały na jezdni która z definicji służy do jazdy samochodem, a nie do stania. To tak jak kibole płaczą jaka to policja zła bo zastrzeliła kiedyś jakiegoś człowieka na stadionie. No faktycznie zła policja, szkoda tylko że gdyby ten człowiek zachowywał się jak kibic to nic by mu się nie stało.
0
@darek60 Kto ci tak nagadał że w USA masz prywatną służbę zdrowia?
0
@PrinceDamon No błagam, naprawdę nie widzisz różnicy? On capslockiem podkreślił konkretny fragment podpunktu z regulaminu, który cytował. U ciebie użycie capsa było całkowicie zbędne i śmiało można to nazwać nadużyciem, no bo powiedz sam, co miało to na celu?
7
@ObywatelPL Ale za to miał 100% celności podań.
12
To musiało się stać w 2020… Tegoroczne halloween po raz pierwszy od 666 lat przypada w piątek 13.
14
Podoba mi się to że prosto z mostu mówi o wałkach. A nie dyplomatyczne "nie rozmawiam o sędziach bo to trudna praca".
1
Płakać mi się chce jak słyszę hymn śpiewany acapella i te puste trybuny... Covid ty kurwo jebana.
5
@DaPi Taki szczegół że Dest ma 3 razy więcej meczów rozegranych po lewej stronie od Roberto.
6
@Jarema2000 Trzeba zdjąć tą czarną zasłonkę z obiektywu
0
@Pilka_jest_okragla Odnośnik do tego filmiku powinien widnieć w słowniku oksfordzkim przy pozycji "perfection".
11
@ProMILs Naiwny jesteś :D Kilka miesięcy przed wyborami rzucą jakimś plusem czy trzynastką, czternastką, dwudziestką i cała ta złość przejdzie.
74
Dziękuję panie Arnoldzie za te wszystkie chwile w których mnie pan rozbawiał.
Z wypowiedzi osób które go znały można wywnioskować że pomimo swoich chorób Gnatowski był bardzo pogodnym i wesołym człowiekiem.
Można powiedzieć że w końcu udał się "do siebie na górę".
4
Bojaaaan iii… pięć zero! Pięć zero!
0
Kupował ktoś płyty muzyczne, które były określane jako edycje limitowane z autografem artysty? Ciekawi mnie czy to na pewno będzie taki autograf typowy czyli że naprawdę dany artysta własnoręcznie to podpisał czy na przykład ten sam podpis wydrukowany po prostu do każdej płyty, jak to bywa na przykład na jakichś plakatach czy coś. Mogę się spodziewać że to będzie naprawdę własnoręczny podpis i na kazdej płycie będzie on inny?