0

@patry295 A dlaczego akurat 3 dzieci?

3

Jeśli zostanę księdzem to mój ojciec będzie do mnie mówił "ojcze"?

2

@Joe_Pesci Ciekawe jest to że sam miałem dokładnie takie same odczucia jak wy. Wyglądało na to że pójście na ten protest to taka "moda", byle tylko wrzucić właśnie na IG. Do tego jakiś śmieszny tekst na transparencie żeby lajki wpadły. Mnie dlatego obrzydzają takie "spontaniczne" protesty. Niby chodziło o aborcję, potem już jednak nie tylko o aborcję a ogólnie o ten (nie)rząd. Na końcu się okazało że tak w sumie protesty walczą o postulaty lewicy i LGBT. Tfu! A to kosztem kobiet i głównie młodych osób.

1

@marcin62 Tak​​​​

3

A kosmici obserwują nas i już mieli lądować na Ziemi aby się ujawnić, coś ich jednak tchnęło żeby zajrzeć na LR. Zajrzeli. Zobaczyli. Zawrócili.

11

Idę sobie i widzę że zbliża się osiedlowy menel, gdy już był obok i chciał coś powiedzieć to zapytałem go czy ma 2 zł. Jego mina bezcenna. A ja oddalam się wesół.

5

@Chakalaka To zależy jak na to patrzeć. Jeśli wziąć pod uwagę całą jego kadencję to zdecydowanie więcej zrobił dla pokoju.

0

@Chakalaka I tyle?

0

@Chakalaka A z kim zaczął wojnę?

36

@BarcaInfo "Leo, jak ja cię kocham... Kocham cię bardziej niż mojego ojca" xD aż się zaśmiał

0

@Colon do czego to?

0

@justfootball Skądże, panie władzo.

0

Jak się kupuje samochód w salonie to przy odbiorze trzeba pokazać prawo jazdy?

1

@patry295 zgadzam się. Ja właśnie jeśli chodzi o muzykę to nie ograniczam tego do słuchania. Lubię bardzo analizować teksty. Wiadomo do tego nadają się lepsze utwory niż jakieś radiowe piosenki. Mnóstwo czasu spędzałem na analizowaniu tekstów Jacksona, dzięki temu też poprawiłem angielski. Lubię szukać jakichś znaczeń, nawiązań, interpretacji. Oprócz tekstów lubię też skupiać się na samych dźwiękach. Amatorsko zajmowałem się tworzeniem muzyki więc jest to ciekawe dla mnie, podpatrywanie jakich zabiegów użyli twórcy, konkretne dźwięki, sample itp.
Ciekawe dla mnie jest też obserwowanie w jaki sposób artyści oddają emocje w swoich utworach. Ogólnie dużo spędzam na takim węszeniu dookoła utworu. Wszystko mnie interesuje.

1

@MesQueUnClub_87 Wiele osób ma podobne zainteresowania, przynajmniej tak ogólnie. Bo mnóstwo osób właśnie tak odpowiada jak ty na przykład. Filmy, muzyka, gotowanie jeszcze podróże i sport.
Choć czepiam się niepotrzebnie pewnie no bo tak dokładniej to z czasem się dowiaduje o człowieku, tak naturalnie wraz z rozwojem znajomości.
Tak to jest bo mnie nosi rano po yerbie i bym pogadał z kimś a wszyscy śpią jeszcze :D

1

@draxidox Czyli lubisz mieszać klej na budowie i lubisz brudzić ręce w oleju silnikowym?

3

Też macie problem z mówieniem o swoich zainteresowaniach? W sensie, może nie problem, ale po prostu nie wiem co odpowiedzieć gdy ktoś pyta czym się interesuję. No bo co to zmienia? Lubię naprawdę różne rzeczy. Podobnie jak z pytaniem "czego słuchasz?". Co ja mam odpowiedzieć? Słucham rapu. Albo słucham rocka. No ale co to znaczy? Ja słucham praktycznie wszystkiego. Od Michaela Jacksona, Eminema i Kravitza, przez Coldplay, Lady Pank i Hollywood Undead, po w końcu Darię Zawiałow, Czajkowskiego czy Viki Gabor. Uwielbiam też muzykę filmową Zimmera czy epickie utwory Two Steps From Hell. Rapu też słucham, choć nie wszystko, głównie Eripe, a czasami trochę mainstreamowe Taconafide. Do czego nie jestem przekonany to taki ostry metal, dla mnie to po prostu darcie mordy oraz... disco polo :P Choć muszę powiedzieć że Ruda tańczy jak szalona podoba mi się nawet, nie żeby słuchać na co dzień, ale gdy leci to słucham z przyjemnością, uważam też że Oczy zielone to nawet fajny utwór, niestety przez częstotliwość puszczania tego nieco mi zbrzydło. Jak widać u mnie muzyka jest bardzo szerokim tematem i naprawdę trudno mi odpowiadać w skrócie czego słucham. Są utwory typowo rozrywkowe które lubię choć nie mają głębszego przekazu czy nie są skomplikowane muzycznie, ale przecież tym się różni muzyka rozrywkowa od wyższej. Muzykę traktuję głównie jako formę sztuki niż samą rozrywkę. I to również jest szerokie pojęcie. Za sztukę uważam czysty talent muzyczny Jacksona, ponadczasowość Mozarta, wywołujące łzy czy ciarki utwory Two Steps From Hell ale też "pancze" Eripe, ktory używa mnóstwo nawiązań do frazeologizmów, historii, futbolu również czy też (nie) zwykłej gry słów. O muzyce mógłbym godzinami gadać, nawet tutaj się rozpisalem, choć wcale nie miałem takiego zamiaru. Po prostu wydaje mi się to bardzo ciekawe. Dlatego, tak nawiązując do początku mojego wpisu, trudno mi w skrócie odpowiadać na takie pytania. Ja bardzo lubię rozmawiać na każdy temat, chętnie słucham o czymś nowym. Nie obchodzi mnie więc, w pewnym sensie, czym dana nowa osoba się interesuje, bo nie ma to dla mnie znaczenia, w tym sensie że chętnie porozmawiam o wszystkim. Dla mnie powiedzenie że "interesuję się muzyką" nic nie mówi. No bo ja mogę tak powiedzieć, ale ktoś inny pod tym pojęciem może mieć na myśli że po prostu lubi słuchać radia. Nie wiem czy zrozumiale wyjaśniłem co mam na myśli :D
Jestem ciekawy czy wy też macie podobne wrażenia. Czy dla was odpowiedź interesuję się podróżami, filmami i muzyką jest wystarczająca. Lub odpowiedź że lubię słuchać rocka coś mówi o człowieku.
Może to zależy od człowieka, ale ja mogę godzinami mówić o tematach które lubię, ale też mogę godzinami pytać kogoś o jego zainteresowania, o których sam niewiele wiem.

3

2

Komentarz usunięty

8

@Fawrf Gerard Piqué: 2 tryplety
Real Madryt: 0 trypletów
Piqué > Real

1

@Kwasiak98 Messi

6

Ale miałem wyczucie. Siedzę przed tv i zamulam bo właśnie zjadłem śniadanie. Mówię a przełączę na jakieś kanały muzyczne żeby coś leciało i akurat trafiłem na 4funTV. I akurat w tym momencie mówili o Michaelu Jacksonie i jego Smooth Criminal, to mój ulubiony utwór od niego. No i typ mówi że wybitny artysta, ale "niestety wszystko wskazuje na to że nie był dobrym człowiekiem". No i tu aż mi się smutno zrobiło. Jak można takie bzdury wygadywać. Ten człowiek przeznaczył na cele charytatywne ponad 300 milionów dolarów, gdy został poparzony podczas kręcenia reklamy dla Pepsi to dostał od nich odszkodowanie i całość przeznaczył na klinikę w której leczono właśnie poparzenia, w ciągu swojego życia pomógł tysiącom chorych dzieci. Zapraszał dzieciaki chore na nowotwory którym zostało mało życia do swojego rancza Neverland, tam mogły choć na chwilę zapomnieć o swojej chorobie, całe dnie spędzały na jedzeniu waty cukrowej, jeżdżeniu na kolejkach górskich czy karuzelach. To wszystko za darmo, Jackson płacił za wszystko. Gdy podróżował po świecie podczas swoich tras koncertowych to wolny czas między koncertami spędzał na odwiedzaniu szpitali. W końcu w swoich utworach śpiewał o miłości, o ratowaniu planety i ludzkości, krytykował rasizm czy przemoc policji. Był za dobry po prostu dla tego świata, więc i cierpiał przez to. Najpierw oskarżony w latach 90. o molestowanie, dziwnym trafem rodzice rzekomo pokrzywdzonego chłopca wycofali oskarżenie po dostaniu 20 mln dolarów. W 2003 drugie oskarżenie, dwuletni proces zakończony jednomyślnym uniewinnieniem, dziesiątki funkcjonariuszy FBI przeszukiwało jego mieszkanie i nic nie znaleźli.
Niedawny "dokument" Leaving Neverland pełny niedomówień czy po prostu kłamstw stworzony przez dwóch chłopaków, którzy w przeszłości zeznawali na korzyść Jacksona podczas jego rozpraw. Nagle po jego śmierci przypomnieli sobie że jednak nie był niewinny. Nie mieli odwagi spojrzeć mu w oczy kłamiąc? Czekali aż nie będzie mógł się bronić? Chciwość ludzka jest niesamowita. Po co to piszę wszystko? Czemu tak przeżywam to? Kto właściwie ogląda 4funTV na przykład? Pewnie niewiele osób. Ale właśnie większość osób nie wie o tym wszystkim co napisałem. I słysząc "Michael Jackson" myślą o muzyku który nie chciał być czarny i się wybielił, był chory psychicznie i uzależniony od narkotyków i w ogóle to ciągle robił operacje plastyczne i molestował dzieci. Smuci mnie że tyle osób nie wie o tym człowieku i jaką niezwykłą postacią był.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Zrobiłem sobie pulpety. Do tego sos koperkowy. Tak byłem dosyć sceptycznie nastawiony, próbowałem tego sosu no i nie za bardzo mi smakował. No ale mówię dobra, tak było w przepisie no to ktoś wie co robi. No i dopiero gdy spróbowałem pulpetów z tym sosem... Poezja. Ciekawa sprawa że sos sam w sobie niedobry, ale razem z mięsem super się komponuje. Do tego kasza gryczana. A w lodówce już chłodzą się Perełki... Jest dobrze kochani.

1

@Barcza223 Co jest w tym smutnego? Jak pytasz o coś to oczekujesz odpowiedzi chyba a nie poleceń.

1

@nitey Co za tragedia. Jakie delikatne te dzisiejsze wojowniczki dyskryminacji i sprawiedliwości społecznej. Kiedyś miałem długie włosy i zostałem nazwany "panią" w sklepie. Kurde, mogłem się zdenerwować i nakrzyczeć na panią kasjerkę jak śmie nazywać mnie panią. Większość osób z długimi włosami to kobiety, czyli nazywajmy paniami każdą taką osobę bo przecież to wiadome że to baba xd

5

@nitey Nick "nitey", w avatarze Messi. Forum dla kibiców Barcelony gdzie większość to mężczyźni bo więcej mężczyzn interesuje się piłką. No naprawdę dziwne i komiczne jak ktoś mógł pomyśleć że osoba o takim nicku i avatarze może być chłopakiem. No jakiś debil tylko mógłby tak pomyśleć, a do tego pewnie faszysta, rasista, nekrofil, filantrop, archeolog i graniastosłup, czyli w skrócie po prostu wyborca Konfederacji.

1

@DonMatteo901 Akurat przez przypadek włączyłem końcówkę tego wywiadu jak był na żywo na YT i słyszałem ten fragment. Mazurek zapytał go czy często zamawia jedzenie, no i przy odpowiedzi Winnicki powiedział że "akurat w Warszawie najlepszy kebab robią Polacy", więc miał na myśli jakiś konkretny lokal w którym je a nie że ogólnie.

8

@ProMILs Ty nic nie wiesz co się dzieje u ciebie... Jak przez okno w kuchni wyglądasz to co widzisz?

18

Są tynkarze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?