@Pilka_jest_okragla Ten klub to w ogóle żart. Sposób pożegnania Cruyffa, Abidala, Valverde, trochę też Guardioli czy teraz Setiéna pokazuje jak ludzie czy zwykła przyzwoitość nie mają znaczenia dla zarządu. W każdym normalnym miejscu gdy chce się kogoś zwolnić to mu się mówi prosto w oczy "słuchaj nie chcemy cię już tu, dziękujemy za wszystko ale pora się rozstać". A nie jak było z Valverde gdzie zapewniali go o pełnym poparciu, a niedługo później wyjebali go z hukiem. Nie jak było z Abidalem, gdzie miał obiecane przedłużenie kontraktu gdy wróci na boisko po operacjach, a finalnie nic takiego nie miało miejsca. Nie jak z Rakiticiem na początku sezonu, gdzie nie chcieli go sprzedawać i mówili że liczą na niebo, a potem przez kilka miesięcy nie wstawał z ławki. Wcale bym się nie zdziwił gdyby z Suárezem naprawdę nikt nie rozmawiał na ten temat.
Budzę się, sprawdzam pogodę na dziś: 22 stopnie i uśmiech pojawia się na twarzy. Sprawdzam na kolejne 10 dni a tam codziennie około 20-24 stopni i od razu humor się poprawia :D Dosyć już tych upałów.
@Crack18 No wiesz co. Jeśli dziewczyna ci się nie podoba z wyglądu no to według mnie ma to prawo istnieć jako wyłącznie przyjaźń. Gorzej jeśli ci się podoba. Wiem po sobie bo już dwa razy nie udało mi się poprzestać na przyjaźni z atrakcyjną dziewczyną.
W ogóle widzę że niektórzy niczego się nie nauczyli po aferach z Neymarem. Nawet jeśli Messi by odszedł teraz za 250 mln to niby kogo Barça miałaby kupić? Wszystkie kluby natychmiast stawiałyby ceny zaporowe za swoich piłkarzy wiedząc że Barça jest w desperacji i że ma mnóstwo pieniędzy do wydania. Jak było z Coutinho? Jak było z Dembélé? Wiem że ludzie mają krótką pamięć i większość nie potrafi myśleć no ale bez przesady.
@D10SLEO No ciekawe, ja wiele razy słyszałem jak darł mordę typu "buena Ansu!" czy "vamos Riqui!". Zdarza mu się też mieć pretensje ale komu się to nie zdarza? Już nie róbmy z niego jakiegoś chama czy potwora…
@Lionello Właśnie to jest bardzo zabawne w tej całej tragedii. Gdy Messi ma najwięcej goli, asyst, podań i samemu wygrywa mecze to jest super bo najlepszy piłkarz świata. Wtedy już to uzależnienie od jednego zawodnika nie przeszkadza. A gdy nie uda mu się samemu wygrać to już płacz że czemu nikt inny nic nie robi, wszyscy tylko podają Messiemu. No i ta pseudo dyskusja dotycząca opaski kapitana. Tak jakby ten gadżet coś znaczył. Piqué czy ter Stegen opaski nigdy nie mieli a jednak motywują kolegów, wcześniej podobnie było z na przykład Mascherano. Iniesta z opaską kiedyś krzyczał na kogoś? Motywował po golu? Nie przypominam sobie. Były jakieś skargi na niego? Również nie przypominam sobie. Puyol był jedyny w swoim rodzaju i właśnie dlatego jest tak kochany i uwielbiany przez barcelonistów. Nie trzeba mieć opaski żeby zabierać głos na boisku czy w szatni. Messi zawsze był taki że porażki przeżywał w sobie. Wiele wypowiedzi czytałem że kiedyś po porażkach po kilka dni nie odzywał się do nikogo i chodził wkurzony. Dopiero po narodzinach Thiago to się zmieniło. Wiadomo że ja też bym chciał żeby on machał łapami żywiołowo i emocjonalnie nakłaniał kolegów do gry, ale on taki po prostu nie jest. To tak samo jak mieć pretensje do Busiego że gra słabo gry Valverde kazał mu grać jak Kanté. Wiele razy widziałem w Messim kapitana drużyny. Często on działa na innych samą swoją obecnością. Uważnie trzeba oglądać mecze. Ile razy było tak że gdy wziął piłkę to przeciwnicy po prostu zaczynali panikować. Oni się go boją. Po prostu. A jak działa na kolegów? "Gdy wiesz że musisz przebiec dodatkowe kilometry dla Messiego, to po prostu to robisz" podobne słowa powiedział kiedyś Rakitić. To jest kapitan tego zespołu, czasem jest naszym przekleństwem, jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało, ale posiadanie go w składzie to dar.
@elmayakos Korzystam od wielu lat z Sony Vegasa i go polecam. Z tego co wiem wersja próbna jest za darmo na 30 dni. Nie jestem pewny co do znaku wodnego, wydaje mi się że pojawi się dopiero po tych 30 dniach, niemniej nietrudno jest znaleźć sposoby na pełną aktywację ;) Ogólnie jeśli zaczynasz to osobiście nie polecam zaczynać od jakichś prostych programów typu Camtasia tylko właśnie od początku taki Vegas na przykład. Zwłaszcza jeśli planujesz dalej się bawić w montaż, a nie że tylko jednorazowo potrzebujesz coś zrobić. W razie jakichś pytań służę pomocą bo coś tam umiem :P
@pauletaa Jak chcesz mocną to tylko właśnie @Colon Tradicional. Zakochałem się w tym smaku od początku mojej przygody z yerbą (co jest chyba dziwne, bo jest to jedna z mocniejszych yerb a podobno trzeba zaczynać od tych słabych :P) i do dzisiaj piję głównie ją. Bardzo mocna, aromatyczna, daje kopa i wprawia w taki fajny nastrój. Zawsze ją polecam. A jak pijesz ją z palo santo to już w ogóle raj dla podniebienia :D Ostatnio właśnie z matero palo santo zamówiłem zwykłą Kurupi i też mi smakuje. A co do mocy, to jeśli chodzi ci o takiego kopa po prostu, a nie o smak, no to zdecydowanie wersje z guaraną są najlepsze, tylko są one dosyć słodkie.
@Comentateiro No być może był lepszy, nie wiem bo nie oglądałem, ale nie zmienia to faktu że gdyby Lyon strzelił to by wygrał. Gdyby wcześniej Sterling strzelił na 2-2 to prawdopodobnie City by awansowało, a tak zamiast 2-2 stało się 1-3 i odpadnięcie. To kto był lepszy nie ma wielkiego znaczenia, w piłce decydują detale i momenty szczęścia lub pecha. Ile razy bywało że lepsza drużyna przegrywała? Futbol to gra błędów, a wygrywa ten który popełni ich mniej.
@Comentateiro No nie wiem. W piłce po prostu bardzo dużo, a może nawet mnóstwo zależy od szczęścia. Najprostszy przykład, pomyśl co by było z Barceloną gdyby ten strzał Iniesty z Chelsea poszedł 10 cm w górę i trafiłby w poprzeczkę. Nie byłoby Rzymu, nie byłoby trypletu, sekstetu, być może nie byłoby najlepszej drużyny w historii. Za dużo jest krytykowania piłkarzy czy trenerów a za mało trzeźwego spojrzenia na sytuację.
Oglądam Va Banque i jak patrzę na Babiarza no to jakbym widział Valverde :D Nie wiem czemu ale jakoś tak podobny jest, taki miły starszy pan, który wcale nie jest taki stary, myślałem że ma ponad 60 lat, a okazuje się że tylko 56.
@KierownikLucas Jest to formalnie możliwe, ale mało kto się zdecyduje na to, bo jest to bardzo trudne do pogodzenia. A już tym bardziej na najwyższym poziomie.
@Encore Ciekawa opinia. Zwłaszcza patrząc na to że dotychczas grał najlepiej gdy grał wyżej. Piwot w 4-2-3-1 to zupełnie inna pozycja niż defensywny pomocnik u nas w 4-3-3.
21
@DaPi Ma 28 lat i strzelił 2 z 8 goli Bayernu.
0
@HansLanda No zapewne tak by było. W końcu ty tak mówisz.
0
@HansLanda No niezłe wymuszanie. Dziwne żeby najlepszy piłkarz świata zarabiał gigantyczne pieniądze. Każdy cent w jego pensji jest w pełni zasłużony.
0
@Fawrf Chodziło mi o usunięcie go z funkcji honorowego prezydenta przez Rosella.
6
@Pilka_jest_okragla Ten klub to w ogóle żart. Sposób pożegnania Cruyffa, Abidala, Valverde, trochę też Guardioli czy teraz Setiéna pokazuje jak ludzie czy zwykła przyzwoitość nie mają znaczenia dla zarządu. W każdym normalnym miejscu gdy chce się kogoś zwolnić to mu się mówi prosto w oczy "słuchaj nie chcemy cię już tu, dziękujemy za wszystko ale pora się rozstać". A nie jak było z Valverde gdzie zapewniali go o pełnym poparciu, a niedługo później wyjebali go z hukiem. Nie jak było z Abidalem, gdzie miał obiecane przedłużenie kontraktu gdy wróci na boisko po operacjach, a finalnie nic takiego nie miało miejsca. Nie jak z Rakiticiem na początku sezonu, gdzie nie chcieli go sprzedawać i mówili że liczą na niebo, a potem przez kilka miesięcy nie wstawał z ławki. Wcale bym się nie zdziwił gdyby z Suárezem naprawdę nikt nie rozmawiał na ten temat.
0
@Kyman Lavezzi... Maradona...
0
@Bykunn Waalwijk. Ostatnie 3 tygodnie to praktycznie codziennie było koło 34 więc chyba rozumiesz skąd u mnie taką radość :D
14
@Kyman de Light, Frankie de Jong i Tobido
5
Budzę się, sprawdzam pogodę na dziś: 22 stopnie i uśmiech pojawia się na twarzy. Sprawdzam na kolejne 10 dni a tam codziennie około 20-24 stopni i od razu humor się poprawia :D Dosyć już tych upałów.
2
Natknąłem się na ten filmik i postanowiłem obejrzeć po 4 latach
Aż się łezka zakręciła…
0
@Crack18 No wiesz co. Jeśli dziewczyna ci się nie podoba z wyglądu no to według mnie ma to prawo istnieć jako wyłącznie przyjaźń. Gorzej jeśli ci się podoba. Wiem po sobie bo już dwa razy nie udało mi się poprzestać na przyjaźni z atrakcyjną dziewczyną.
7
W ogóle widzę że niektórzy niczego się nie nauczyli po aferach z Neymarem. Nawet jeśli Messi by odszedł teraz za 250 mln to niby kogo Barça miałaby kupić? Wszystkie kluby natychmiast stawiałyby ceny zaporowe za swoich piłkarzy wiedząc że Barça jest w desperacji i że ma mnóstwo pieniędzy do wydania. Jak było z Coutinho? Jak było z Dembélé? Wiem że ludzie mają krótką pamięć i większość nie potrafi myśleć no ale bez przesady.
0
@D10SLEO No ciekawe, ja wiele razy słyszałem jak darł mordę typu "buena Ansu!" czy "vamos Riqui!". Zdarza mu się też mieć pretensje ale komu się to nie zdarza? Już nie róbmy z niego jakiegoś chama czy potwora…
3
@Hiacynk Mmm granie bez napastnika...
9
Krótko o odejściu Messiego. Jeśli ma już odejść to jak Król, a nie tylnymi drzwiami w atmosferze klęsk i skandali.
0
@macio_944 Paweł rządzi.
4
@Zoker miłego dnia życzę
3
@Lionello Właśnie to jest bardzo zabawne w tej całej tragedii. Gdy Messi ma najwięcej goli, asyst, podań i samemu wygrywa mecze to jest super bo najlepszy piłkarz świata. Wtedy już to uzależnienie od jednego zawodnika nie przeszkadza. A gdy nie uda mu się samemu wygrać to już płacz że czemu nikt inny nic nie robi, wszyscy tylko podają Messiemu. No i ta pseudo dyskusja dotycząca opaski kapitana. Tak jakby ten gadżet coś znaczył. Piqué czy ter Stegen opaski nigdy nie mieli a jednak motywują kolegów, wcześniej podobnie było z na przykład Mascherano. Iniesta z opaską kiedyś krzyczał na kogoś? Motywował po golu? Nie przypominam sobie. Były jakieś skargi na niego? Również nie przypominam sobie. Puyol był jedyny w swoim rodzaju i właśnie dlatego jest tak kochany i uwielbiany przez barcelonistów. Nie trzeba mieć opaski żeby zabierać głos na boisku czy w szatni. Messi zawsze był taki że porażki przeżywał w sobie. Wiele wypowiedzi czytałem że kiedyś po porażkach po kilka dni nie odzywał się do nikogo i chodził wkurzony. Dopiero po narodzinach Thiago to się zmieniło. Wiadomo że ja też bym chciał żeby on machał łapami żywiołowo i emocjonalnie nakłaniał kolegów do gry, ale on taki po prostu nie jest. To tak samo jak mieć pretensje do Busiego że gra słabo gry Valverde kazał mu grać jak Kanté. Wiele razy widziałem w Messim kapitana drużyny. Często on działa na innych samą swoją obecnością. Uważnie trzeba oglądać mecze. Ile razy było tak że gdy wziął piłkę to przeciwnicy po prostu zaczynali panikować. Oni się go boją. Po prostu. A jak działa na kolegów? "Gdy wiesz że musisz przebiec dodatkowe kilometry dla Messiego, to po prostu to robisz" podobne słowa powiedział kiedyś Rakitić. To jest kapitan tego zespołu, czasem jest naszym przekleństwem, jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało, ale posiadanie go w składzie to dar.
1
@elmayakos Korzystam od wielu lat z Sony Vegasa i go polecam. Z tego co wiem wersja próbna jest za darmo na 30 dni. Nie jestem pewny co do znaku wodnego, wydaje mi się że pojawi się dopiero po tych 30 dniach, niemniej nietrudno jest znaleźć sposoby na pełną aktywację ;) Ogólnie jeśli zaczynasz to osobiście nie polecam zaczynać od jakichś prostych programów typu Camtasia tylko właśnie od początku taki Vegas na przykład. Zwłaszcza jeśli planujesz dalej się bawić w montaż, a nie że tylko jednorazowo potrzebujesz coś zrobić. W razie jakichś pytań służę pomocą bo coś tam umiem :P
1
@pauletaa Jak chcesz mocną to tylko właśnie @Colon Tradicional. Zakochałem się w tym smaku od początku mojej przygody z yerbą (co jest chyba dziwne, bo jest to jedna z mocniejszych yerb a podobno trzeba zaczynać od tych słabych :P) i do dzisiaj piję głównie ją. Bardzo mocna, aromatyczna, daje kopa i wprawia w taki fajny nastrój. Zawsze ją polecam. A jak pijesz ją z palo santo to już w ogóle raj dla podniebienia :D Ostatnio właśnie z matero palo santo zamówiłem zwykłą Kurupi i też mi smakuje.
A co do mocy, to jeśli chodzi ci o takiego kopa po prostu, a nie o smak, no to zdecydowanie wersje z guaraną są najlepsze, tylko są one dosyć słodkie.
1
@Comentateiro No być może był lepszy, nie wiem bo nie oglądałem, ale nie zmienia to faktu że gdyby Lyon strzelił to by wygrał.
Gdyby wcześniej Sterling strzelił na 2-2 to prawdopodobnie City by awansowało, a tak zamiast 2-2 stało się 1-3 i odpadnięcie. To kto był lepszy nie ma wielkiego znaczenia, w piłce decydują detale i momenty szczęścia lub pecha. Ile razy bywało że lepsza drużyna przegrywała? Futbol to gra błędów, a wygrywa ten który popełni ich mniej.
1
@Comentateiro No nie wiem. W piłce po prostu bardzo dużo, a może nawet mnóstwo zależy od szczęścia. Najprostszy przykład, pomyśl co by było z Barceloną gdyby ten strzał Iniesty z Chelsea poszedł 10 cm w górę i trafiłby w poprzeczkę. Nie byłoby Rzymu, nie byłoby trypletu, sekstetu, być może nie byłoby najlepszej drużyny w historii.
Za dużo jest krytykowania piłkarzy czy trenerów a za mało trzeźwego spojrzenia na sytuację.
53
Jakiś czas temu założyłem się z @MesQueUnClub_87 o 100 zł o to że Barça wygra LM. https://zapodaj.net/images/4d65c9a7b86c7.png
Niestety jak to wyszło to wszyscy widzieliśmy. Zgodnie z zakładem wpłaciłem właśnie 100 zł tutaj https://zrzutka.pl/walka-o-zycie-mojej-mamy?wplata=3edbe5
Zakład zakładem, ale zachęcam również was do wpłaty. Jest jakaś ważniejsza osoba w życiu od mamy?
12
Uwielbiam ten pierwszy łyk yerby który tak wykręca mordę. Jestem dziwnym człowiekiem.
0
Oglądam Va Banque i jak patrzę na Babiarza no to jakbym widział Valverde :D Nie wiem czemu ale jakoś tak podobny jest, taki miły starszy pan, który wcale nie jest taki stary, myślałem że ma ponad 60 lat, a okazuje się że tylko 56.
3
No i bardzo dobrze że Koeman. Pochettino niech spieprza na tą swoją farmę w Argentynie.
0
@KierownikLucas Jest to formalnie możliwe, ale mało kto się zdecyduje na to, bo jest to bardzo trudne do pogodzenia. A już tym bardziej na najwyższym poziomie.
4
Nie wiem o co dalej ten lament po Bayernie. Do straty pierwszego gola wyglądaliśmy całkiem nieźle.
4
@pt9 Tylko taka drobna różnica. Bayern nie ma Messiego w składzie. Müller haruje i w ataku, i w obronie.
2
@Encore Ciekawa opinia. Zwłaszcza patrząc na to że dotychczas grał najlepiej gdy grał wyżej. Piwot w 4-2-3-1 to zupełnie inna pozycja niż defensywny pomocnik u nas w 4-3-3.