2

To jest takie dziwne że drużyna grając w 10 biega więcej niż drużyna w pełnym składzie? Nawet na logikę, mniej ludzi musi pokryć większy obszar boiska. A swoją drogą niektórym wydaje się że im więcej km przebiegniętych, tym lepiej. A z tym nie do końca się zgodzę. Na stojąco nie da się wygrać, ale to przeciwnik powinien biegać więcej niż my. To świadczy tylko o tym że mamy częściej piłkę i kontrolujemy grę, a przeciwnik biega za nią, tracąc siły.

1

@IronSanHybrid Zadzwoniłem właśnie. Powiedzieli że jeśli chcę to mogę je zatrzymać jeśli dopłacę połowę ceny lub mogę je zwrócić za darmo. Zdziwiło mnie że właśnie nie byli zdziwieni że taki problem wystąpił, tak jakby często się to zdarzało.

3

@NGTRX A może 2 w jednym? Odeślę te 1 słuchawki, ale tak normalnie jakbym się rozmyślił i poproszę o zwrot pieniędzy?

6

Polecam sklep internetowy Xiaomi. Zamówiłem słuchawki a przysłali mi 2 opakowania xD Dziwna sprawa bo są 2 paczki i w każdej jest ta sama faktura, w sensie numer ten sam. Myślicie że powinienem zwrócić im to? Bo z jednej strony zapłaciłem za jedne słuchawki, no a z drugiej to nie mój błąd, a i raczej nikt nie zbiednieje z tego powodu.

1

@Colon Fajny traktor.

1

@MNSbEstEver Polecam kupić zestaw gdzie masz mnóstwo próbek różnych smaków. Wtedy możesz spróbować różnych i wybrać te kilka lub jeden nawet który ci smakuje. Potem sobie zamów właśnie te ulubione smaki już w większych paczkach. Ja tak zaczynałem właśnie. Na allegro są fajne zestawy już z matero w bardzo niskiej cenie.

37

Prowadź kapitanie. A po sezonie, jeśli będziesz miał na to ochotę, odejdziesz jak Król.

239

Here we go again.

1

@Barca4231 Jak miałeś synchronizację z chmurą to mogą tam być. Jeśli nie, to zostaje jakiś program do odzyskiwania plików, może się udać.

2

@TheNekro94 Może to taki pstryczek w stronę gnoja Messiego któremu nawet nie chciało się docenić na Instagramie debiutu kolegów. Co z niego za kapitan… Ja bym go zesłał do drugiej drużyny, tak na 2 tygodnie. Dla przykładu.

6

Czy tylko ja zawsze jem pizzę bez żadnego sosu czy keczupu? Myślałem że to zupełnie normalne, aż do czasu gdy wspólnie z kumplem zamówiłem pizzę na dwóch, przywieźli, zaczynamy jeść i on do mnie ej tu mam sos, nałóż sobie, a ja powiedziałem że nie chcę i ten był wielce zdziwiony jak można jeść pizzę bez sosu. No normalnie. Lubię smak pizzy, nie muszę go psuć sosem.

1

Co sądzicie o  

1

@kerouac Tytuł odnosi się do rządów Bartomeu?

4

@Bartolomeusz Nie. Liga jest najważniejsza.

17

@daniel32778 Aj tam dziecko od razu.

119

Polska to jest naprawdę nietolerancyjny kraj. Mój współlokator postanowił zrobić pewien test. Przebrał się w tęczowe ciuchy i pomalował włosy na różowo. Został zwyzywany od pedałów, 2 razy opluty, pobity, a na końcu skopany. A nie zdążył nawet wyjść z mieszkania.

8

@BarcaInfo To jest niesamowite ile wielkich zawodników pluje na ten zarząd.

9

proszę jak za Valverde chodziła piłeczka…

1

@OsehShalom No ale zrozumiałeś co ja napisałem? Osoba składa mi życzenia rano osobiście i po kilku godzinach ta sama osoba pisze mi na tablicy na fb. Jaki ja mam problem w tym? Bawi mnie to po prostu bo to nie ma sensu.
Co więcej teraz nie mam takich sytuacji bo mam wszystko zablokowane i prywatne. I teraz przynajmniej wiem kto naprawdę pamięta o moich urodzinach.

2

Śmieszą mnie takie życzenia czy pożegnania przez social media. Zarówno wśród piłkarzy jak i moich znajomych. Z tą różnicą że piłkarze czy ogólnie celebryci robią to "dla publiki", po prostu tak wypada. A co powiedzieć o znajomych? Pamiętam jak kiedyś przyszedłem do szkoły w dzień moich urodzin. Niektórzy składali mi życzenia, uściski itd. Miło co nie? I jakie było moje zdziwienie i rozbawienie jak 2 godziny później ta sama dziewczyna która rano mnie ściskała napisała mi na profilu facebokowym życzenia xD Pytam po co? Jestem jakiś dziwny i w ogóle staroświecki chyba ale nie piszę na fb życzeń osobom które widzę na co dzień, bo po prostu składam im je osobiście. Piszę tylko do tych z którymi nie mam codziennego kontaktu, a i tak co do bliższych to wolę zadzwonić.

6

To taki eksperyment społeczny. Pokazuje po prostu co dopalacze robią z człowiekiem.

17

Mówi się że piłkarz to zawód jak każdy inny. Trochę racji w tym jest, różnica jedynie taka że piłkarz zarabia przeogromne pieniądze za swoją pracę. Suárez przez ostatnie 6 lat pracował w Barcelonie i za tą pracę otrzymywał miliony euro. Tylko jakie to ma znaczenie? Mimo tego że po prostu wykonywał swój zawód ja po prostu chcę mu powiedzieć: dziękuję. Dziękuję za wszystkie te momenty mojego szczęścia, radości, łez, krzyków. Gra dla Barçy była dla niego marzeniem dzieciństwa i to było widać. Dawał z siebie wszystko. Zostawia za sobą wspaniałe wspomnienia: pierwszy gol w Klasyku w 2015 i jego szalona radość po nim, mecz życia z PSG, gol w Berlinie. Potem sezon 15/16 w którym mogliśmy oglądać najlepszą 9 w historii Barçy, a także jedną z najlepszych w historii. Irytował często niecelnymi podaniami, marnowaniem setek czy wymuszaniem fauli. Ale co z tego? Skoro w następnej akcji strzelał nożycami gola na wagę zwycięstwa. Świetne woleje i niezliczone inteligentne przepuszczanie piłki. Chcę mu też podziękować że współtworzył najlepsze tridente w historii futbolu. Był to świetny transfer w na pewno niełatwym momencie. W 2014 przychodził świeżo po skandalu z Chiellinim na mundialu i z wizją kilkumiesięcznej banicji. Na boisku walczak, prowokator, bad boy. Za to w życiu prywatnym wydaje się być dobrą i rodzinną osobą. Mimo że jest dla mnie zupełnie obcą osobą to na zawsze część niego będzie u mnie w sercu. Przez tyle lat był częścią mojej barcelońskiej rodziny. Dziękuję za wszystko i życzę powodzenia, Grubasie!

8

@IronSanHybrid Podziwiam że tak szybko to obliczasz wszystko. Plusik też za podawanie kwot w dwóch walutach. Oby tak dalej!

1

@Danny Gaucho Mi właśnie o to chodzi. Chyba źle wyjaśniłem bo sporo osób nie zrozumiało.

0

@Danny Gaucho Ale wtedy to skąd wiesz że ci się podoba? Ze zdjęcia? :D Mi chodzi o taką relację że znasz tą dziewczynę. Ze szkoły, z pracy, obojętnie, jakaś twoja koleżanka ci się podoba i chciałbyś się zacząć spotykać z nią.

1

@lukas10 To fajnie. Mi by głupio trochę było załatwiać przez wiadomość takie rzeczy. Już jeśli nie osobiście w rozmowie to już bym wolał zadzwonić.

0

Pytanie do chłopaków. Zaprosiliście kiedyś dziewczynę na randkę wysyłając do niej wiadomość na Facebooku? Czy tam SMS, nieważne. Dla mnie to trochę śmieszne. Już nawet nie mówię o wyznawaniu miłości przez wiadomość. I tak dopowiem że nie chodzi mi o omówienie spotkania przez wiadomość, chodzi mi o sytuację gdy na przykład ktoś pisze "hej, wiesz bardzo mi się podobasz, pójdziemy do kina?".

1

@kerouac Puig nie jest w planach trenerach a ty chcesz fetować…

5

Zwykle nie podobają mi się te "mody" na LR, ale teraz za każdym razem gdy czytam w komentarzu "Amigosi", obojętnie jaki by to komentarz nie był, to uśmiech sam się pojawia :D genialne słówko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?