@Mixtape A ja się wcale nie zgadzam. On zaprowadził Argentynę do trzech finałów z rzędu. Porażki 2 razy po karnych, raz w dogrywce. Co on ma więcej zrobić? Jasne, mógłby strzelić gola jak Maradona z Anglią. Taka tylko różnica że on ciągle jest podwajany, potrajany czy poczwarzany, słów brakuje. Oglądając mecze przyjrzyjcie się temu, naprawdę. On ani przez chwilę nie jest sam. Paralitycy z drużyny i tak nic nie zrobią sami więc rywale wiedzą że nie muszą ich kryć. A pomimo tego zmasowanego krycia Messi i tak stwarza największe zagrożenie. On jest po prostu najlepszy w historii, można się z tym nie zgadzać, to jasne, ale nic tego nie zmieni.
@tommyVERceti Ten sweter to chyba chodziło ci o kardigan. Bardzo fajnie że przeszedłeś taką zmianę. Ja mam podobnie. Gdy ubiorę się dobrze i wiem że dobrze wyglądam to czuję się dużo lepiej i dużo bardziej pewny siebie. To naprawdę działa. Dlatego lubię jesień bo najładniej można się ubrać.
@BarcaInfo O wiesz co. Ostatnio właśnie z nią pisałem na początku roku. Chce przelew, ale u niej to nic dziwnego bo za każdym razem tak było, zawsze oddawała itp. Jak teraz napisałeś to może i się zgadza. I tak jeszcze nie zrobiłem przelewu bo coś nie odpisuje, dzięki. Zadzwonię do niej i spytam.
Śmieszna sytuacja. Przed chwilą napisała do mnie znajoma z czasów szkoły, nie miałem z nią kontaktu po szkole, poza paroma prośbami z jej strony abym jej pożyczył kasę. Gdy zobaczyłem wiadomość od niej, myślałem że chce mi złożyć życzenia, ale jednak tradycji stało się zadość i spytała o pieniądze :P No i z jednej strony niemiło bo zlekceważyła moje urodziny, no ale z drugiej strony przynajmniej nie kręciła że "o hej najlepszego, co tam opowiadaj, słuchaj masz pożyczyć kasę?" xD Byliście kiedyś w takiej sytuacji? Jak ocenić jej zachowanie? Dla mnie to takie pół na pół, ale jednak ze wskazaniem że dobrze że nie kręciła że ta kasa to tak przy okazji.
@kuz Jak statystyki przekłamują obraz gry zawodnika to głowa mała xD Turan to jeden z najgorszych transferów ostatnich lat. 40 mln wydano na niego, a on w ogóle tu nie pasował. Świetne liczby, no i do tego hattrick w arcy ważnym ostatnim meczu grupowym z Borussią. Nawet patrząc wyłącznie na liczby to gole Griezmanna wielokrotnie dawały nam czy to prowadzenie czy wyrównanie. A Arda u nas był jak dziecko we mgle, kompletnie utracił wszystkie atuty które pokazywał w Atléti. A niektórzy tu robią z niego godnego zmiennika Neymara.
@BarcaInfo Do tej pory się zastanawiam co było większym upokorzeniem dla Realu. Jeffrén strzelający na 5-0, czy Messi bez buta asystujący przy golu na 0-3 na Berbabéu. Choć sobie właśnie przypomniałem że gdyby nie indolencja strzelecka Munira, to w 2015 Piqué by strzelił gola na 0-5 xD No tego to by Madryt nie wytrzymał.
Czy tylko u mnie w szkołach (obojętnie gimnazjum czy technikum) na historii nie było nic o Tadeuszu Kościuszce? Wstyd się przyznać ale do pewnego momentu nie miałem pojęcia kim był ten człowiek. Dopiero w 2 lub 3 klasie technikum był jakiś konkurs wiedzy właśnie o nim, no i wiadomo zapisałem się na ten konkurs z Matim bo hehe minie nam matma. No i podczas przygotowań do tego konkursu gdy czytałem o nim i oglądałem filmy to nabrałem podziwu dla niego. Przecież to jest bohater narodowy i to nie tylko nasz a również USA. Wybitny strateg, generał, wizjoner, patriota i mąż stanu. Do tej pory nie mogę zrozumieć jak to może być że ważniejsze dla ministrów edukacji są kultury Mezopotamii czy nauka o tym na czym polegała trójpolówka w średniowieczu. Wstyd po prostu. No chyba że to tylko ja tak trafiłem i w innych szkołach poświęcono mu choć lekcję...
We wtorek mam urodziny. Fajnie by było jakby redakcja wprowadziła z tej okazji jakieś bajery na stronę. Hmm... No nie wiem... Może jakieś fajerwerki przy dawaniu polecenia czy coś takiego.
Edit: O kurde, nie spodziewałem się takiej szybkiej reakcji :D @Redakcja Kocham was!
@Valdes1231https://allegro.pl/oferta/zestaw-yerba-mate-green-10x50g-matero-miodowe-9141806260 Ogólnie poszukaj czegoś takiego, matero wybierz ceramiczne, weź najtańsze bo nie wiadomo czy ci zasmakuje więc szkoda kasy wydawać na jakieś wypasione. Te miodowe jest według mnie bardzo ładne więc z pewnością wystarczy na początek a lepiej wygląda niż takie zwykłe jednokolorowe. A co do samej yerby to najlepiej żeby było dużo takich próbek, każda z nich jest opisana więc zobaczysz która ci zasmakuje i wtedy dopiero możesz kupić większe opakowanie tej konkretnej którą polubisz, bo wątpliwe żeby każda ci smakowała ;) No i mówią że najlepiej zacząć od łagodnych i owocowych, u mnie to się nie sprawdziło bo od pierwszego zalania zakochałem się w @Colon Tradicional, które jest jedną z najmocniejszych yerb o mocnym smaku. No ale to już bardzo indywidualna kwestia. W razie jakichś pytań służę pomocą :P
@DonMatteo901 Byliśmy zieloną wyspą w 2009 i teraz również świetnie sobie radzimy. Dobrze że przez te wszystkie lata rządzili nami tacy wspaniali ludzie, którzy chcieli tylko naszego dobra. Szkoda tylko że zostało go nam już tak mało…
Jeździ tu ktoś skuterem, motorowerem czy czymś podobnym? W Holandii popularne są takie małe skuterki do 25 km/h na które nie trzeba prawa jazdy. Zamierzam kupić sobie taki i ciekawi mnie czy łatwo się na tym jeździ? W sensie to coś takiego jak rower elektryczny tylko że spalinowy? Czy jeśli nigdy nie jeździłem na skuterze to długo muszę się uczyć czy wsiadam i jadę? Chciałbym pojechać do sklepu, kupić ten skuter i od razu wrócić nim do domu. Czy to jednak za dużo jak na pierwszą jazdę? :P
@Shapiro Narzekają pewnie ci którzy nigdy nic tam nie kupili :D Wydaje im się że to jakieś podróby który jakiś Andrzej z Białegostoku sprzedaje. A często są to oficjalne produkty w dużo lepszych cenach niż w sklepach.
73
@Mixtape A ja się wcale nie zgadzam. On zaprowadził Argentynę do trzech finałów z rzędu. Porażki 2 razy po karnych, raz w dogrywce. Co on ma więcej zrobić? Jasne, mógłby strzelić gola jak Maradona z Anglią. Taka tylko różnica że on ciągle jest podwajany, potrajany czy poczwarzany, słów brakuje. Oglądając mecze przyjrzyjcie się temu, naprawdę. On ani przez chwilę nie jest sam. Paralitycy z drużyny i tak nic nie zrobią sami więc rywale wiedzą że nie muszą ich kryć. A pomimo tego zmasowanego krycia Messi i tak stwarza największe zagrożenie. On jest po prostu najlepszy w historii, można się z tym nie zgadzać, to jasne, ale nic tego nie zmieni.
15
Ej... Właśnie ubyło mi 102 zł z mojego konta... Wie ktoś o co może chodzić? W opisie jest coś o ING, ale ja mam mBank.
0
@masq Żaden, tylko bloker. Ziaja 7 zł z Rossmana działa wyśmienicie
1
@Tollusiek Sportowo chodzi o to że nie jest to strój formalny tylko bardziej luźny. Niekoniecznie do uprawiania sportu :D
2
@tommyVERceti Ten sweter to chyba chodziło ci o kardigan. Bardzo fajnie że przeszedłeś taką zmianę. Ja mam podobnie. Gdy ubiorę się dobrze i wiem że dobrze wyglądam to czuję się dużo lepiej i dużo bardziej pewny siebie. To naprawdę działa. Dlatego lubię jesień bo najładniej można się ubrać.
79
Pewnie było ale nie mogę się powstrzymać.
Rano żona budzi Neuera:
- Manuel, wstawaj, już siódma.
- Coo?! Znowu Torres?!
18
O której Manuel Neuer wróci do domu? Przed siódmą. Hehehe...
1
@BarcaInfo O wiesz co. Ostatnio właśnie z nią pisałem na początku roku. Chce przelew, ale u niej to nic dziwnego bo za każdym razem tak było, zawsze oddawała itp. Jak teraz napisałeś to może i się zgadza. I tak jeszcze nie zrobiłem przelewu bo coś nie odpisuje, dzięki. Zadzwonię do niej i spytam.
0
Śmieszna sytuacja. Przed chwilą napisała do mnie znajoma z czasów szkoły, nie miałem z nią kontaktu po szkole, poza paroma prośbami z jej strony abym jej pożyczył kasę. Gdy zobaczyłem wiadomość od niej, myślałem że chce mi złożyć życzenia, ale jednak tradycji stało się zadość i spytała o pieniądze :P No i z jednej strony niemiło bo zlekceważyła moje urodziny, no ale z drugiej strony przynajmniej nie kręciła że "o hej najlepszego, co tam opowiadaj, słuchaj masz pożyczyć kasę?" xD Byliście kiedyś w takiej sytuacji? Jak ocenić jej zachowanie? Dla mnie to takie pół na pół, ale jednak ze wskazaniem że dobrze że nie kręciła że ta kasa to tak przy okazji.
0
@Songo91 @Colon
5
@kuz Jak statystyki przekłamują obraz gry zawodnika to głowa mała xD Turan to jeden z najgorszych transferów ostatnich lat. 40 mln wydano na niego, a on w ogóle tu nie pasował. Świetne liczby, no i do tego hattrick w arcy ważnym ostatnim meczu grupowym z Borussią. Nawet patrząc wyłącznie na liczby to gole Griezmanna wielokrotnie dawały nam czy to prowadzenie czy wyrównanie. A Arda u nas był jak dziecko we mgle, kompletnie utracił wszystkie atuty które pokazywał w Atléti. A niektórzy tu robią z niego godnego zmiennika Neymara.
8
@BarcaInfo Do tej pory się zastanawiam co było większym upokorzeniem dla Realu. Jeffrén strzelający na 5-0, czy Messi bez buta asystujący przy golu na 0-3 na Berbabéu.
Choć sobie właśnie przypomniałem że gdyby nie indolencja strzelecka Munira, to w 2015 Piqué by strzelił gola na 0-5 xD No tego to by Madryt nie wytrzymał.
0
Czy tylko u mnie w szkołach (obojętnie gimnazjum czy technikum) na historii nie było nic o Tadeuszu Kościuszce? Wstyd się przyznać ale do pewnego momentu nie miałem pojęcia kim był ten człowiek. Dopiero w 2 lub 3 klasie technikum był jakiś konkurs wiedzy właśnie o nim, no i wiadomo zapisałem się na ten konkurs z Matim bo hehe minie nam matma. No i podczas przygotowań do tego konkursu gdy czytałem o nim i oglądałem filmy to nabrałem podziwu dla niego. Przecież to jest bohater narodowy i to nie tylko nasz a również USA. Wybitny strateg, generał, wizjoner, patriota i mąż stanu. Do tej pory nie mogę zrozumieć jak to może być że ważniejsze dla ministrów edukacji są kultury Mezopotamii czy nauka o tym na czym polegała trójpolówka w średniowieczu. Wstyd po prostu. No chyba że to tylko ja tak trafiłem i w innych szkołach poświęcono mu choć lekcję...
1
@itmustbejoke Istotnie kartkę van Persie otrzymał wówczas czerwoną.
145
We wtorek mam urodziny. Fajnie by było jakby redakcja wprowadziła z tej okazji jakieś bajery na stronę. Hmm... No nie wiem... Może jakieś fajerwerki przy dawaniu polecenia czy coś takiego.
Edit: O kurde, nie spodziewałem się takiej szybkiej reakcji :D @Redakcja Kocham was!
4
O, pojawiła mi się reklama między postami na LR. Pierwszy raz takie coś widzę. Też tak macie?
1
@Valdes1231 https://allegro.pl/oferta/zestaw-yerba-mate-green-10x50g-matero-miodowe-9141806260
Ogólnie poszukaj czegoś takiego, matero wybierz ceramiczne, weź najtańsze bo nie wiadomo czy ci zasmakuje więc szkoda kasy wydawać na jakieś wypasione. Te miodowe jest według mnie bardzo ładne więc z pewnością wystarczy na początek a lepiej wygląda niż takie zwykłe jednokolorowe. A co do samej yerby to najlepiej żeby było dużo takich próbek, każda z nich jest opisana więc zobaczysz która ci zasmakuje i wtedy dopiero możesz kupić większe opakowanie tej konkretnej którą polubisz, bo wątpliwe żeby każda ci smakowała ;) No i mówią że najlepiej zacząć od łagodnych i owocowych, u mnie to się nie sprawdziło bo od pierwszego zalania zakochałem się w @Colon Tradicional, które jest jedną z najmocniejszych yerb o mocnym smaku. No ale to już bardzo indywidualna kwestia. W razie jakichś pytań służę pomocą :P
0
@barcelonaLM Wszyscy jesteśmy hipokrytami
22
Gole z rzutów wolnych w ostatnich 10 latach:
33 - Lionel Messi
31 - Juventus
26 - Real Madryt
24 - AS Roma
1
@Danny Gaucho Hehehe☕
1
Bardziej lubię zwierzątka i dzieci niż dorosłych.
2
Skąd wracają Litwini?
2
@AdiKingu96 Wiesz że każdy duży klub jest zadłużony?
Problemem nie są długi tylko nienormalne wynagrodzenia, brak jakiejkolwiek hierarchii płacowej.
0
@justfootball Creo que hablo bien.
Mi favorita: ¿qué cojones es esto? y por supuesto ¡Puta madrid!
3
@Jakchcesz No spojrzałem, i co dalej?
3
@DonMatteo901 Byliśmy zieloną wyspą w 2009 i teraz również świetnie sobie radzimy. Dobrze że przez te wszystkie lata rządzili nami tacy wspaniali ludzie, którzy chcieli tylko naszego dobra. Szkoda tylko że zostało go nam już tak mało…
0
@VirtuoZ Jak się klika w ofertę gdzie buty Nike są za 50 zł to może faktycznie, trzeba dokładniej poszukać. Sam kupiłem wiele razy i nie żałuję.
1
Jeździ tu ktoś skuterem, motorowerem czy czymś podobnym? W Holandii popularne są takie małe skuterki do 25 km/h na które nie trzeba prawa jazdy. Zamierzam kupić sobie taki i ciekawi mnie czy łatwo się na tym jeździ? W sensie to coś takiego jak rower elektryczny tylko że spalinowy? Czy jeśli nigdy nie jeździłem na skuterze to długo muszę się uczyć czy wsiadam i jadę? Chciałbym pojechać do sklepu, kupić ten skuter i od razu wrócić nim do domu. Czy to jednak za dużo jak na pierwszą jazdę? :P
3
@Shapiro Narzekają pewnie ci którzy nigdy nic tam nie kupili :D Wydaje im się że to jakieś podróby który jakiś Andrzej z Białegostoku sprzedaje. A często są to oficjalne produkty w dużo lepszych cenach niż w sklepach.
1
@13th https://www.eobuwie.com.pl/