41

Macie tą swoją tolerancję... Szkoda dziecka.
https://zapodaj.net/images/2ff8eda38ddd3.jpg

2

@tmQbassive Ja wiem że dziś Dzień Niewiniątek ale nie pozwalaj sobie za dużo. Chyba żartujesz z tą lepszą redakcją.

38

Nawet nie żartujcie z tym dźwiękiem że ma zostać na stałe… Oddawajcie fajerwerki!

0

0

@4drian0 Chłopak: Thank you
Messi: ¿Qué?

20

Noo, nareszcie! W końcu moje podanie zostało pozytywnie rozpatrzone... I to od razu honorowy... Nie płacz Nano, nie płacz... Wzruszyłem się.
https://zapodaj.net/images/1c8b8d4466083.jpg

0

@masq Co masz na myśli z podskakiwaniem? Korzystam właśnie z Firefoxa.

11

fcbarca.com - najlepsza strona klubowa w Polsce.
Post może zostać usunięty, bo nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

0

@Mns21 W jakim sensie może mi się podobać dziecko? Ja nie potrafię spojrzeć na nią jak na kobietę. Czasami bardzo ładnie wygląda jej stylizacja, cała ona na scenie, to rzeczywiście mogę powiedzieć że mi się podoba. Ale już ktoś stwierdził że mam obsesję na jej punkcie, nazwał mnie spermiarzem i sugerował nawet coś związanego z pedofilią, co dla mnie jest bardzo obrzydliwe, bo to straszne jakie ktoś ma myśli na temat 13 latki że może pomyśleć o innej osobie w ten sposób.

0

Ciekawe czy dostanę coś związanego z moją obsesją na punkcie Viki Gabor.
E: Jednak nie, ale to się zmienia za każdym odświeżeniem strony :D Myślałem że spersonalizowane.

14

@Chakalaka Czyli według ciebie dziecko jest własnością matki? To jest dopiero toksyczna ideologia.

2

@klopx No rzeczywiście super, tak mi się spodobały że kliknąłem 2 razy.

2

@priest9999 To bardziej była era MSN. Nie zgodzę się ze stwierdzeniem że "nawet Smuda by z nimi wygrywał" ale według mnie Lucho miał mniejszy udział w tych sukcesach niż Guardiola w swoich.
Aha no i jeszcze sam fakt że za Guardioli przez 3 lata byliśmy na samym szczycie, a za Enrique mieliśmy fantastyczny rok, od wiosny 2015 do wiosny 2016. Przed tym i po tym nie było wcale różowo.

5

Warto przypomnieć że za 25 minut rozpoczyna się hiszpański prima aprilis więc na pewno pojawią się kolejne "rewelacje" między innymi o Messim.

2

@Barwindg Teraz ci tak dobrze. Kiedyś to całe jedzenie było zielone! Zielony makaron, ziemniaki, sałata…

0

Leo, jak to jest być piłkarzem, dobrze?

0

Kiedy został przeprowadzony ten wywiad?

7

@NeroTFP - Siema, nie mogę teraz gadać, leci gala która mnie nie interesuje i wkurzam się widząc jej wyniki
- Ale to ty dzwonisz
- Na razie

0

@Klaudix Pudło, dobra koniec tej zabawy bo chyba nikt nie odgadnie :D
1. Billie Jean, 2. Smooth Criminal, 3. Beat It

0

@Klaudix Serio nie takie łatwe :D 2 dobrze, 1 i 3 wciąż nieodgadnięte

0

@Ojciec5tkidzieci Śmieszne jest to że rzeczywiście wśród tych 3 jest Smooth Criminal, ale akurat to nie jedyneczka

0

1
Ale ona przyszła i stanęła przy mnie
Poczułem zapach słodkich perfum
To wszystko działo się zbyt szybko
Zabrała mnie do jej pokoju, eh eh eh
2
Więc wyszli na zewnątrz
To była niedziela - co za czarny dzień
Resuscytacja usta-usta
Brzmiące bicie serca - zastraszenia
3
Musisz im pokazać że nie boisz się
Igrasz ze swoim życiem, to nie "prawda czy wyzwanie"
Skopią cię, potem pobiją, potem powiedzą że to okej
Więc spadaj, ale ty chcesz być zły

Kto odgadnie jakie to piosenki Michaela Jacksona?
Ja jako największy jego fan na tej stronie miałbym problem z tym więc powodzenia.

3

@MontelQ Ja lubię ładne, zgrabne dziewczyny. Ani nie chubby ani nie modelki szkielety.

1

Zarwana noc, zarwany dzień. I o co ta afera?

18

@banann16 Porównujesz samochód, gdzie wady mogą spowodować czyjąś śmierć do gry wideo?

6

@Foo Tam ma wykonawców do takiej gry. Nie to co u nas...

0

Święta się kończą a ja zacząłem właśnie słuchać kolęd na yt. Wcześniej odpowiednio się uwrażliwiłem i jest naprawdę spoko. Miłego wieczoru kochani.

4

@lukaszbarca15 No bo religia to jest maszynka do zarabiania kasy i kontrolowaniu ludzi, tu się zgadzam. Z tym że ja nic o religii nie napisałem.

10

@Herato Jak dla mnie cały ten świat jest zbyt idealnie zaprojektowany żeby był po prostu dziełem przypadku. A swoją drogą wytłumaczenie "wielki wybuch" jest dla mnie naukowym nazwaniem Boga. Bo na pytanie skąd się wziął ten wybuch to nikt nie zna odpowiedzi, po prostu nagle wybuchło i z tego powstał świat. Czym to się różni od koncepcji że po prostu nagle Bóg stworzył świat? Za życia nikt z nas nie pozna odpowiedzi na to pytanie i musimy się z tym pogodzić.

15

Wyciekły nagrania z interwencji policji w czasie ostatniej wigilii
https://streamable.com/r6tfwy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?