fcbarca - twoje forum do wszystkiego Znowu ja, teraz z pytaniem technicznym. Mam problem z łączeniem słuchawek bluetooth. Po sparowaniu z komputerem wszystko się łączy i działa. Jednak po ponownym uruchomieniu nie jestem w stanie się połączyć. Słuchawki są sparowane, system je wykrywa, ale gdy klikam na połączenie to pojawia się błąd że słuchawki są rozłączone. Wina nie leży w słuchawkach bo z telefonem cały czas łączą się bez żadnego problemu. Gdy reinstalowałem sterowniki BT to naprawiło to problem, jednak znowu tylko do czasu ponownego uruchomienia. Niech się jakiś informatyk wypowie. Co się tu dzieje? Czy muszę instalować sterowniki za każdym razem gdy chcę się połączyć? Szukanie w internecie też niewiele dało, bo nikt nie ma tego problemu co ja.
@TheNekro94 O właśnie o tym myślałem żeby jakoś to tylko mailowo wysłali. Chcę prezent zamówić bezpośrednio do adresata no i zastanawiam się czy da się tak zrobić.
Może ktoś się orientuje. Jest w ogóle taka możliwość żeby przy zamówieniu czegoś z allegro w paczce nie było żadnej faktury, paragonu czy niczego takiego z ceną? Zawsze jak cokolwiek zamawiałem to takie coś było.
@Ojciec5tkidzieci Przecież to jest wielkie zwycięstwo! Ja nie wiem gdzie tam widać jakieś polityczne gierki, prywatna firma to robi co chce, a poza Trump sam się prosił o bana, bo łamał regulamin.
@clyde Kiedyś w pracy musiałem się tak wyginać żeby dosięgnąć rzeczy z kartonu. I taka babka z 45 lat powiedziała w pewnym momencie: "Noo, Nano, ale jesteś giętki, no no" xD
@Kapitan_SW Czyli według ciebie dokonując analizy konkretnego zawodnika, w której po kolei oceni się każde jego zagranie można dojść do dwóch przeciwstawnych wniosków, tak? Oceniając to samo spotkanie można udowodnić że zawodnik zagrał przeciętnie, jak i że zagrał wybitnie?
@Kapitan_SW Nikt ci nie każe nic udowadniać, ale on właśnie poświęca te 90 minut na analizę. Robi to bo ma taką ochotę. Powiedz mi czy według ciebie Roberto zagrał dobrze z PSG? Pewnie odpowiesz, że to nie ma znaczenia i ja się z tym w pełni zgadzam. Tylko jeżeli ktoś zrobiłby analizę jego gry w tym meczu i wyszłoby że miał sporo niecelnych zagrań i ogólnie nie grał dobrze, to to są fakty. To że strzelił historycznego gola to jedno, w analizie gry to nie ma aż takiego znaczenia. Ja lubię gdy ktoś nie podąża za tłumem i ma swoje zdanie, odmienne od większości, które uzasadnia argumentami. To daje możliwość spojrzenia na całą sprawę znacznie szerzej. Przy założeniu że nie oglądałem tego meczu, to czytając opinie myślałbym że de Jong zagrał wybitnie wczoraj. Czy tak było? Nie sądzę.
@Stanio87 Nie wiem. Samo to że widzisz coś innego, nie sprawia że tak właśnie jest. Niecelne podanie nie jest równe niecelnemu podaniu. Można źle podać wykonując ryzykowne podanie prostopadłe, które przy celnym wykonaniu stwarza stuprocentową sytuację, a można się zagapić i źle podać do najbliższego kolegi, narażając drużynę na niebezpieczną kontrę. W statystykach oba zagrania mają tę samą wagę. Wszystko zależy od konkretnej sytuacji.
@FkubaC Nie uważam żeby trzeba było być analitykiem, aby podyskutować na ten temat. Sam lubię czytać analizy wszelkiego rodzaju, zwłaszcza taktyczne. Wiem też ile pracy potrzeba aby takową zrobić samemu. I mnie też irytuje takie podejście, że kontrze do faktów stawia się emocje czy ogólny obraz widziany sprzed TV. Można się dowiedzieć że de Jong zagrał dobrze bo strzelił gola i ogólnie fajnie się go oglądało. Tylko jakie to ma znaczenie, gdy ktoś podaje fakty na temat jego gry. Swego czasu wygraliśmy z Sevillą bodajże 4-2 na wyjeździe i Messi strzelił hattricka wtedy. Po meczu był wychwalany że kolejny niebiański występ, a fakty były takie że grał bardzo słabo wtedy. Oglądając tamten mecz w pewnym momencie zacząłem sobie liczyć jego złe decyzje i było ich raz 6 z rzędu, każdy kontakt to strata. Strzelił 3 gole i chwała mu za to, bo dzięki temu wygraliśmy, ale w analizie bierze się pod uwagę głównie grę zawodnika, a nie samą liczbę goli, czy asyst. Przykład z Sevillą akurat bo ten mecz pamiętam.
@busquets5 Ja pamiętam doskonale rewanżowy Klasyk w 2019. Wygraliśmy w Madrycie 3-0. Odczucia były bardzo pozytywne, komentarze w stylu że rozwaliliśmy Real. Podczas gdy rzeczywistość była zupełnie inna. Nie byliśmy nawet wyraźnie lepsi od Realu, no ale liczy się przecież wynik. Wygrana 3-0 no to nie mogliśmy zagrać źle. Czyli ostatecznie ten mecz zagraliśmy bardzo dobrze, bo odczucia były pozytywne ze względu na wynik. Nie wiem jak takie podejście może być równe z analizą. Właśnie mało komu się chce, a jemu się chce. A w odpowiedzi dostaje że pisze głupoty bo mnie się wydaje że było inaczej.
@sebasek99 Sam właśnie to robisz. Jego argumenty są poparte konkretnymi przykładami, one są wyjęte z meczu który się odbył. Jeżeli piłkarz źle podał w 30. minucie, no to nic tego nie zmieni. To że tobie się wydaje że zagrał dobrze, nie zmieni tego, jeśli tak nie było. Powierzchowność osądów to właśnie "zagrał dobrze i tyle" lub "czepiasz się bo go nie lubisz". To nie ma żadnej wartości.
@busquets5 Niestety każdy ma takie prawo, tylko on swoje zdanie uzasadnia konkretnymi sytuacjami z meczu, a "wy" mówicie że zagrał super bo tak mi się wydaje. Która ocena jest bardziej wartościowa? Jak się z nim nie zgadzasz to wymień dobre sytuacje z meczu i wykaż że było ich więcej niż złych. A nie samo gadanie "a bo mnie sie wydaje".
@Coutinho007 Chodziło mi że zawsze coś u niego jest źle, nie gra, bo młody, bo chudy, bo gwiazdorzy, bo trener go nie lubi, bo trener nie dostrzega jego talentu, bo zawsze coś. U innych nie ma tych problemów.
@MesQueUnClub_87 Fati po jednym treningu już debiutował. Nie dlatego że ma ładny uśmiech, czy napisze na IG że kocha ten klub. Zadebiutował dlatego że ówczesny trener uznał, że jego poziom jest wystarczający na pierwszy skład. Oczywiście pomogły mu w tym kontuzje, ale jednak wybronił się na boisku. U tego Puiga wszystko jest nie tak. Ktoś wierzy że trenerzy mają po prostu konflikt z nim? Ja nie wiem jak jest, ale wierzę że jest jakiś powód tego, że nie gra.
Nie rozumiem tej szydery. Ktoś chce przeanalizować występ piłkarza i po wnikliwej analizie nie znalazł wielu pozytywów, za to ktoś inny odpowiada mu żeby nie analizował dokładnie tylko kierował się emocjami. I że według niego piłkarz zagrał dobrze bo takie ma wrażenie i takie emocje odczuwał podczas oglądania. To po co w takim razie analizy? Roberto od wielu dostał ocenę 10 za mecz z PSG. Czy słusznie, czy nie, zależy jak na to patrzeć.
0
@GeneralXavi Jasne. Według niego "urządzenie działa poprawnie"
1
@FDJ pomoc jak od prawdziwego fachowca, no niech pan tam popróbuje, może pomoże, 200 zł się należy :D
0
@FDJ 2 razy. Mam kilka razy instalować to samo, czy jakieś inne może?
0
fcbarca - twoje forum do wszystkiego
Znowu ja, teraz z pytaniem technicznym. Mam problem z łączeniem słuchawek bluetooth. Po sparowaniu z komputerem wszystko się łączy i działa. Jednak po ponownym uruchomieniu nie jestem w stanie się połączyć. Słuchawki są sparowane, system je wykrywa, ale gdy klikam na połączenie to pojawia się błąd że słuchawki są rozłączone. Wina nie leży w słuchawkach bo z telefonem cały czas łączą się bez żadnego problemu. Gdy reinstalowałem sterowniki BT to naprawiło to problem, jednak znowu tylko do czasu ponownego uruchomienia. Niech się jakiś informatyk wypowie. Co się tu dzieje? Czy muszę instalować sterowniki za każdym razem gdy chcę się połączyć? Szukanie w internecie też niewiele dało, bo nikt nie ma tego problemu co ja.
1
@FC1899Barca Symfonia.
1
@FC1899Barca A kibice nie skandowali wtedy Madrid, cabrón, saluda al campeón?
0
@TheNekro94 O właśnie o tym myślałem żeby jakoś to tylko mailowo wysłali. Chcę prezent zamówić bezpośrednio do adresata no i zastanawiam się czy da się tak zrobić.
0
Może ktoś się orientuje. Jest w ogóle taka możliwość żeby przy zamówieniu czegoś z allegro w paczce nie było żadnej faktury, paragonu czy niczego takiego z ceną? Zawsze jak cokolwiek zamawiałem to takie coś było.
2
@Bartunek W moim przypadku wódki się z niczym nie miesza, nawet z większą ilością wódki, bo zawsze się kończy tak samo xd
Dlatego wolę Perełki
0
Ale mi jest niedobrze od rana... Chyba za dużo o Realu myślałem...
5
@Foton A to o cenę nie pyta się przed zabiegiem?
0
@Jakchcesz No a co niby ma? Sklep to prywatna firma i mają prawo podwyższyć cenę.
0
In Sasin we trust...
5
@Ojciec5tkidzieci Przecież to jest wielkie zwycięstwo! Ja nie wiem gdzie tam widać jakieś polityczne gierki, prywatna firma to robi co chce, a poza Trump sam się prosił o bana, bo łamał regulamin.
5
@Bobo25 Bo to wszystko to jest teatr.
1
@clyde Kiedyś w pracy musiałem się tak wyginać żeby dosięgnąć rzeczy z kartonu. I taka babka z 45 lat powiedziała w pewnym momencie: "Noo, Nano, ale jesteś giętki, no no" xD
0
@Kapitan_SW Czyli według ciebie dokonując analizy konkretnego zawodnika, w której po kolei oceni się każde jego zagranie można dojść do dwóch przeciwstawnych wniosków, tak? Oceniając to samo spotkanie można udowodnić że zawodnik zagrał przeciętnie, jak i że zagrał wybitnie?
0
@Kapitan_SW Nikt ci nie każe nic udowadniać, ale on właśnie poświęca te 90 minut na analizę. Robi to bo ma taką ochotę. Powiedz mi czy według ciebie Roberto zagrał dobrze z PSG? Pewnie odpowiesz, że to nie ma znaczenia i ja się z tym w pełni zgadzam. Tylko jeżeli ktoś zrobiłby analizę jego gry w tym meczu i wyszłoby że miał sporo niecelnych zagrań i ogólnie nie grał dobrze, to to są fakty. To że strzelił historycznego gola to jedno, w analizie gry to nie ma aż takiego znaczenia. Ja lubię gdy ktoś nie podąża za tłumem i ma swoje zdanie, odmienne od większości, które uzasadnia argumentami. To daje możliwość spojrzenia na całą sprawę znacznie szerzej. Przy założeniu że nie oglądałem tego meczu, to czytając opinie myślałbym że de Jong zagrał wybitnie wczoraj. Czy tak było? Nie sądzę.
@Stanio87 Nie wiem. Samo to że widzisz coś innego, nie sprawia że tak właśnie jest. Niecelne podanie nie jest równe niecelnemu podaniu. Można źle podać wykonując ryzykowne podanie prostopadłe, które przy celnym wykonaniu stwarza stuprocentową sytuację, a można się zagapić i źle podać do najbliższego kolegi, narażając drużynę na niebezpieczną kontrę. W statystykach oba zagrania mają tę samą wagę. Wszystko zależy od konkretnej sytuacji.
0
@FkubaC Nie uważam żeby trzeba było być analitykiem, aby podyskutować na ten temat. Sam lubię czytać analizy wszelkiego rodzaju, zwłaszcza taktyczne. Wiem też ile pracy potrzeba aby takową zrobić samemu. I mnie też irytuje takie podejście, że kontrze do faktów stawia się emocje czy ogólny obraz widziany sprzed TV. Można się dowiedzieć że de Jong zagrał dobrze bo strzelił gola i ogólnie fajnie się go oglądało. Tylko jakie to ma znaczenie, gdy ktoś podaje fakty na temat jego gry. Swego czasu wygraliśmy z Sevillą bodajże 4-2 na wyjeździe i Messi strzelił hattricka wtedy. Po meczu był wychwalany że kolejny niebiański występ, a fakty były takie że grał bardzo słabo wtedy. Oglądając tamten mecz w pewnym momencie zacząłem sobie liczyć jego złe decyzje i było ich raz 6 z rzędu, każdy kontakt to strata. Strzelił 3 gole i chwała mu za to, bo dzięki temu wygraliśmy, ale w analizie bierze się pod uwagę głównie grę zawodnika, a nie samą liczbę goli, czy asyst. Przykład z Sevillą akurat bo ten mecz pamiętam.
0
@busquets5 Ja pamiętam doskonale rewanżowy Klasyk w 2019. Wygraliśmy w Madrycie 3-0. Odczucia były bardzo pozytywne, komentarze w stylu że rozwaliliśmy Real. Podczas gdy rzeczywistość była zupełnie inna. Nie byliśmy nawet wyraźnie lepsi od Realu, no ale liczy się przecież wynik. Wygrana 3-0 no to nie mogliśmy zagrać źle. Czyli ostatecznie ten mecz zagraliśmy bardzo dobrze, bo odczucia były pozytywne ze względu na wynik. Nie wiem jak takie podejście może być równe z analizą.
Właśnie mało komu się chce, a jemu się chce. A w odpowiedzi dostaje że pisze głupoty bo mnie się wydaje że było inaczej.
0
@sebasek99 Sam właśnie to robisz. Jego argumenty są poparte konkretnymi przykładami, one są wyjęte z meczu który się odbył. Jeżeli piłkarz źle podał w 30. minucie, no to nic tego nie zmieni. To że tobie się wydaje że zagrał dobrze, nie zmieni tego, jeśli tak nie było. Powierzchowność osądów to właśnie "zagrał dobrze i tyle" lub "czepiasz się bo go nie lubisz". To nie ma żadnej wartości.
0
@busquets5 Niestety każdy ma takie prawo, tylko on swoje zdanie uzasadnia konkretnymi sytuacjami z meczu, a "wy" mówicie że zagrał super bo tak mi się wydaje. Która ocena jest bardziej wartościowa? Jak się z nim nie zgadzasz to wymień dobre sytuacje z meczu i wykaż że było ich więcej niż złych. A nie samo gadanie "a bo mnie sie wydaje".
1
@MesQueUnClub_87 No właśnie i chyba wszyscy się zastanawiamy dlaczego tak się dzieje.
0
@Coutinho007 Chodziło mi że zawsze coś u niego jest źle, nie gra, bo młody, bo chudy, bo gwiazdorzy, bo trener go nie lubi, bo trener nie dostrzega jego talentu, bo zawsze coś. U innych nie ma tych problemów.
1
@MesQueUnClub_87 Fati po jednym treningu już debiutował. Nie dlatego że ma ładny uśmiech, czy napisze na IG że kocha ten klub. Zadebiutował dlatego że ówczesny trener uznał, że jego poziom jest wystarczający na pierwszy skład. Oczywiście pomogły mu w tym kontuzje, ale jednak wybronił się na boisku. U tego Puiga wszystko jest nie tak. Ktoś wierzy że trenerzy mają po prostu konflikt z nim? Ja nie wiem jak jest, ale wierzę że jest jakiś powód tego, że nie gra.
1
Nie rozumiem tej szydery. Ktoś chce przeanalizować występ piłkarza i po wnikliwej analizie nie znalazł wielu pozytywów, za to ktoś inny odpowiada mu żeby nie analizował dokładnie tylko kierował się emocjami. I że według niego piłkarz zagrał dobrze bo takie ma wrażenie i takie emocje odczuwał podczas oglądania. To po co w takim razie analizy?
Roberto od wielu dostał ocenę 10 za mecz z PSG. Czy słusznie, czy nie, zależy jak na to patrzeć.
0
Uno, dos y tres, Barça!
0
@SonBarcaGoku XD a może po prostu sytuacja wymaga takich działań? Choć nie, najpewniej obaj to betoni bo tak pisze LR
0
Tak płaczecie o te zmiany, a trener Sociedadu też tylko jedną zrobił.
0
@kielon93 To wszystko to jest teatr. Podobnie jak maseczki dla piłkarzy na "ławce" czy jadących w autokarze.