2

Śnieg w lutym... Co za czasy... Globalne ocieplenie jego mać!

0

@Hosh Czyli dwóch tatusiów lub dwie mamusie mogą w pełni zastąpić ojca i matkę?

2

@Batys Mi brakuje tych gwizdów w czasie trwania hymnu.

12

@eckov Jestem mordercą. Dodatkowo wczoraj dopuściłem się zbrodni bo przeszedłem przez zupełnie pusty pasaż handlowy, taka mini galeria...bez maseczki!

41

Śmieszy i smuci ten cały lokdałn. Śmieszy bo mało kto go tak naprawdę przestrzega, a smuci bo tkwimy w takiej głupocie zupełnie niepotrzebnie. W Holandii niby od 2 tygodni jest godzina policyjna, po 21 nie można wychodzić z domu bez powodu, bo policja sprawdza. Pracuję na drugie zmiany więc zawsze wracam do domu przed 2 w nocy. Dostałem z pracy zaświadczenia specjalne które trzeba pokazać policji. Liczba zatrzymań przez ten czas wyniosła okrągłe zero. Raz radiowóz przejechał tuż obok mnie i nawet się nie zatrzymał. No niezła godzina policyjna. Z kolei wczoraj chciałem sobie kupić słuchawki, sprawdziłem że taki sklep elektroniczny jest otwarty więc poszedłem do niego. Drzwi otwarte normalnie więc wszedłem, w środku pusto było. Wychodzi facet i mówi że zamknięte. Ja mówię no panie jak zamknięte jak wszedłem :D A on że jest covid i przez to nie można kupować, tylko można odbierać paczki. Mówię mu że tylko słuchawki chcę kupić, a on że rozumie i mu przykro ale nie można, tylko odbiór. No to się go zapytałem czy jak w tej chwili zamówię te słuchawki online to będę mógł je odebrać w sklepie? On tak patrzy chwilę, widać było po nim że sam nie wie co ma zrobić, bo chyba nikt mu nie zadał takiego pytania które podsumowuje idiotyzm tych obostrzeń. Mi tam trudno było się nie śmiać. No ale spojrzał na ulice czy nikt nie idzie i mówi dobra chodź ale szybko, jakie chcesz te słuchawki xD Wybrałem, ale żeby już zapłacić to kazał przejść do tylnego wyjścia, tam był terminal za taką szybą, kazał mi stanąć za szybą i zapłacić. No ja tam nie wytrzymałem ze śmiechu, było widać że on też, no ale trwał przy tym. Po zapłaceniu kazał mi też wyjść tylnym wyjściem. Bardzo śmieszne to było, ale jednocześnie właśnie smutne, taki idiotyzm, a facet musiał tak zrobić, bo gdyby ktoś zobaczył, to dostałby ogromną karę. Ciekawe kiedy/czy wróci normalność...

0

20

@Bartunek I poszło zgłoszenie.
9.3.1.
- używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne lub obelżywe

0

@puyol_presidend5 Iturralde Gonzalez

0

@wajcha Tak, dokładnie tak myślę. Sory, ale według mnie tylko idiota przechodzi przez ulicę nie patrząc czy coś jedzie, nawet pomimo zielonego światła. Ja zawsze tak robię, w dupie mam moje pierwszeństwo jeśli jest zagrożone moje zdrowie.

18

@BarcaInfo Jordi Alba: Leo, taka sprawa jest…

4

@NaFazieHitman Panie daj pan spokój, jutro carbonara wjeżdża i tyle. Przynajmniej się najem :D

5

Jak to jest możliwe że nieźle gotuję, głównie kuchnia włoska. Makarony wszelkiego rodzaju, sam robię sosy, dobrze przyprawiam mięso, wiele osób mnie chwali. A już jak próbuję po prostu usmażyć kurczaka w panierce to mi kompletnie nie wychodzi XD A niby to najprostsze co można zrobić w kuchni. Panierka przypalona, w środku trochę surowe... Smacznego! Przynajmniej tzatziki mi wyszły zajebiście...

26

Sevilla. Okej. Wolałbym jakąś słabszą drużynę, ale wszystkie słabe drużyny już odpadły.

11

@tomek8756 Że Jacek Sasin prze...

3

Tak słucham radia w pracy i zastanawia mnie czemu ten Jason Derulo musi się przedstawiać w każdej swojej piosence? Bez tego nikt go nie pozna czy co?

3

@FC1899Barca Jasne że były, trzeba tylko uważnie oglądać. On bardzo się zmienił po 2015. Gdy zaczął wychodzić na boisko z opaską, zbiegło się to też z czasem gdy po prostu dojrzał, zaczął być kapitanem i brać odpowiedzialność za kolegów i drużynę. Wycofany, cichy to był za Guardioli i wcześniej. A no i na początku tego sezonu był też taki nieobecny, widać było jak na dłoni ile go kosztowało to całe zamieszanie z odejściem. Mniej więcej od października wrócił uśmiech na jego twarzy.

0

Widzę jakieś zgrzyty na samej górze. Z @Moderacja się nie zadziera. Nawet redaktorzy nie są bezpieczni.

2

@MesQueUnClub_87 Za siebie odpowiem że źle widzisz, sam napisałem "Przecież gdyby spojrzały w lewo i widziały że jedzie auto i się nie zatrzyma, to by stanęły, poczekały i przeszły dalej. Kierowca popełnia wykroczenie, to jasne, kobiety musiały poczekać mimo pierwszeństwa, jasne, ale byłyby całe i zdrowe. A chyba to jest najważniejsze." Nigdzie nie napisałem i nie twierdzę że kierowca się zachował poprawnie, bo tak po prostu nie było. Chodzi mi tylko o debilizm przechodniów. Są sytuacje że debil za kierownicą powoduje stłuczkę i obrażenia u pieszych, ale ta sytuacja nie jest taką. Chciałbym właśnie bardziej zwrócić uwagę na zachowanie pieszych którzy chyba bardziej powinno uważać, bo to nie oni są chronieni przez kawał blachy, szyby i pasy. Kierowcy nic się nie stanie, a oni mogą nawet stracić życie.
@JimMorrisonFCB No to ja właśnie poruszam tą "inną kwestię" :D

2

@Azi No nie zgodzę się. Widziałem inne sytuacje gdzie kierowca rzeczywiście wyprzedzał inny samochód, czy pędził bez patrzenia na to, że przejeżdża przez przejście. Po prostu nie mogę zrozumieć jak ktoś przychodzi przez ulicę i nawet nie zerknie czy aby na pewno nic nie jedzie. Przecież gdyby spojrzały w lewo i widziały że jedzie auto i się nie zatrzyma, to by stanęły, poczekały i przeszły dalej. Kierowca popełnia wykroczenie, to jasne, kobiety musiały poczekać mimo pierwszeństwa, jasne, ale byłyby całe i zdrowe. A chyba to jest najważniejsze.

13

https://www.facebook.com/twojegliwice/posts/2155586631238762
Nie mam prawa jazdy, ale nie sądzę żeby to coś zmieniało. Kierowca potrącił 2 osoby na pasach. Wiadomo, jego będzie wina, ale ja nie mogę zrozumieć zachowania tych osób. Widać dokładnie z jaką prędkością nadjeżdżało to auto. To nie jedna z tych sytuacji że debil pędzi przez pasy na dwupasmowej drodze. Jedzie wolno, a te osoby przy przechodzeniu nawet głowy nie odwróciły żeby sprawdzić czy jest pusto na tych pasach. Dla mnie to jest debilizm, a nie zachowanie kierowcy. Przy przechodzeniu przez ulicę w ogóle nie obchodzą mnie przepisy, obojętnie czy to przejście, czy mam zielone światło, zawsze patrzę czy mogę bezpiecznie przejść. Nie rozumiem myślenia na zasadzie "mam zielone = idę". Wkurza mnie to bardzo, bo w takiej sytuacji zawsze kierowca będzie winny. I mówię to ja, pieszy, który nigdy nie prowadził samochodu.

0

@sonek Składałem już w tej sprawie specjalne oświadczenie https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9465842#comment-9465842

24

To tylko puchar... To tylko Granada... Wiem o tym, ale i tak mam taką dziecięcą, może naiwną nadzieję na to, że ten mecz będzie przełomem. Kiedyś napisałem że kluczem do przełamania tych koszmarów na wyjazdach będzie właśnie taki mecz. Wyjazdowy, w którym przegrywamy, a ostatecznie udaje się wygrać. Bardzo chciałbym aby po tym meczu chłopaki pamiętali o nim i uwierzyli w to że potrafią. Chciałbym żeby przy następnym trudnym meczu wyjazdowym, gdy nie będzie szło, gdy będziemy przegrywać, gdy stracimy gola w 85. minucie, żeby wtedy powiedzieli sobie "Hej, z Granadą się udało, dlaczego ma się nie udać teraz? Spróbujmy!" I żeby się nie poddawali. Psychika jest kluczem w tym naszym problemie z przegrywaniem wygranych (dwu)meczów.

1

@DonMatteo901 Co to za fotomontaż? Prawdziwy Messi spuszcza głowę i człapie po boisku.

10

Niezłą miałem sytuację przed chwilą. Dzwoni jakiś numer, pan się przedstawia z jakiejś firmy pożyczkowej i że chce z panią Sylwią rozmawiać. Ja mówię że to pomyłka. A on że pani Sylwia podała ten numer przy podpisywaniu umowy i to jest jej numer. Zapytał czy od dawna jestem właścicielem tego numeru, odpowiedziałem że ponad 5 lat. Facet nie ustępuje i mówi że chce z panią Sylwią, na moje stwierdzenie że to pomyłka i ja nie jestem panią Sylwią odpowiedział że to nie jest pomyłka i chce rozmawiać z panią Sylwią xD No nieźle skoro on wie lepiej kim ja jestem. Odpowiedziałem że jak chce z panią Sylwią to niech zadzwoni do programu 1 z 10, po chwili milczenia ponownie powiedział że to nie pomyłka i że życzy miłego dnia i się rozłączył.

0

@marcin000019 W sensie że ludzie myśleli że Messi im dał dużo pieniędzy, a oni nic nie dostali.

9

@Zoker El Mundo: "Tyran Messi niszczy życie małym dzieciom"

0

@Witekk10 A ktoś coś pisał o mnie? Nie zauważyłem.

32

Pamiętam takiego kolegę z czasów podstawówki. Wkurzał wszystkich i robił z siebie głupka. Miał radochę gdy skarżyliśmy się na niego i gdy mówiliśmy mu żeby się już zamknął. Wtedy rozkręcał się bardziej i bardziej. Aż do czasu gdy wszyscy zaczęliśmy go zwyczajnie olewać. Nikt nie reagował na jego popisy. Krótką chwilę pokrzyczał głośniej, ale później już coraz słabiej, aż w końcu zamilkł i mieliśmy spokój. Tak tylko mówię, bo mi się przypomniało po prostu. Miłego.

5

@DaPi Na szczęście my żyjemy w IV Rzeczypospolitej gdzie obecnie panuje prawo i sprawiedliwość.

2

@klopx No jak powiesz do kogoś piesku to raczej nie ma to pozytywnego znaczenia XD, a kocie to można do partnera, czy nawet o piłkarzach się mówi że są kotami
E: No właśnie, niezły @klopx z tego wyszedł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?