5

@ranger3120 Przynajmniej masz prawidłowe poczucie własnej wartości.

17

@arasz1819 Wiesz, u nas się Messiego wygania z klubu.

3

@DaPi Ale to ty dzwonisz.

7

@BARCA_FOR_EVER Wystarczy po każdym meczu, głosy będą się różnić w zależności od wyniku.

22

Mi się płakać chce że takie wieczory jak wczoraj muszą odbywać się przy pustych trybunach. Pamiętam jak kamery pokazywały płaczących ze szczęścia kibiców w remontadzie z PSG. Jak Messi po wolnym z Liverpoolem świętował z kibicami... Zupełnie inna atmosfera, dreszcze mam za każdym razem jak słyszę ten krzyk stadionu po ważnym golu, może wiele osób nie zwraca na to uwagi oglądając mecz, ale mi tego cholernie brakuje...

4

@tobiasson92 A co z Murzynkiem Bambo? Też rasistowski, a Tuwim napisał ten wiersz aby właśnie szerzyć tolerancję dla czarnych, pokazując że taki murzynek nie różni się niczym od białych europejskich dzieci.

5

@DaPi Badia to w ogóle super gość. Po meczu zawsze przybija piątki z kibicami. Często bierze udział w jakichś akcjach promocyjnych w centrum handlowym. Banery Piasta w Gliwicach to głównie on. Nawet na Facebooku sobie pisze z kibicami. Kapitan. I też ulubieniec całych Gliwic.

10

@LeoMessiah Do dzisiaj uważałem że to Todibo, ale po jego słowach chyba jednak postawię na Henry'ego.

3

@kuz Przynajmniej ładna.

0

@macio_944 Może w przyszłości pomyśli zanim coś powie, gnój jeden!

5

Aj Todibo. A ja cię kiedyś lubiłem, no nic, nie chcę tego robić ale twoje słowa wymagają natychmiastowych i brutalnych działań, przykro mi. Poleciał unlike.

0

@Pogba Bez przerwy to ja serio od lat mam z nim problemy :D Powiadomienia przychodzą kiedy chcą, a najczęściej wcale. Raz można wyszukiwać zdjęcia w konwersacji, raz nie. Często wiadomości wysłane, okazują się nie wysłane. Czasem mam tak że wchodzę w konwersację a tam pusto, nie ma żadnej wiadomości, a czasem są tylko moje. Zdjęcia profilowe często są niewidoczne u części kontaktów. A to tylko kilka przykładów z brzegu, pewnie za 5 minut przypomni mi się drugie tyle. Tragedia ta aplikacja, no ale wszyscy z niej korzystają, więc co zrobić.

0

@Pogba Od kilku lat chyba

4

@DaPi Setkę se walnij i tyle, mi pomogło i na maturze ustnej, i na rozmowie kwalifikacyjnej do pracy. I ja wcale nie żartuję.
A co do oddechu, to on też może zdziałać cuda, zwłaszcza jeśli się czymś denerwujesz. Polecam taki sposób że przez 3 sekundy nabierasz powietrza, 2 sekundy trzymasz, 5 sekund wypuszczasz. Zrób takich 6 serii, minie minuta, twój mózg będzie zajęty liczeniem sekund i oddechem zamiast myśleniem o egzaminie czy czymś innym, a jednocześnie dostarczysz organizmowi mnóstwo tlenu, którego bardzo potrzebuje, bo ludzie gdy się stresują czymś mają tendencję do słabego i płytkiego oddechu. Ten sposób też wydawał mi się śmieszny, ale przestał mnie śmieszyć gdy wypróbowałem go na sobie i za każdym razem po prostu działa.

1

@mat32 Nie bardzo.

2

@wojopancer Fati bo gra u nas.

67

Pedri wczoraj: Noga mnie nie boli... Noga mnie nie boli...
Umtiti: Dobrze, akcentuj "nie boli" noga mnie nie boli
Pedri: Noga mnie NIE boli, noga mnie NIE boli...

1

Mieliście kiedyś tak że zamawiacie ubrania online (ja akurat na Zalando zamówiłem) i już zamówienie opłacone i tylko czekacie na wysłanie. A na następny dzień jak sprawdzacie status to przy jakiejś rzeczy jest informacja że anulowane, a reszta normalnie czeka na wysyłkę. Kurde znalazłem super kurtkę bardzo przecenioną i teraz jak wchodzę to jest że wyprzedana, a jak zamawiałem to normalnie była dostępna. Głównie dlatego zamówiłem teraz, głównie dla tej kurtki, reszta to by dostawa była darmowa. Czy to znaczy że jednak nie dostanę jej? Dziwne że jest dostępna przy zamawianiu a potem jednak nie. Smutno mi nie ukrywam.

1

@BarcaInfo Ciekawe jest że mieliśmy ten mecz pod kontrolą. Real całkowicie był zniszczony psychicznie. Poprzedni pucharowy mecz mimo wygranej aż 3-0 graliśmy dosyć słabo i to Real przeważał.

4

Ajaj Barto... Wystarczyło iść do fryzjera i gwiazdki by zniknęły...

12

@Rewolucja123 Piękny to był sezon, patrząc na cały ten okres. Jasny plan, realizowany przez trenera i piłkarzy. Wszystko się posypało na tym zasranym Anfield.

3

@macio_944 do tego potraktowanie Cruyffa, Abidala, Guardioli, Valverde. Podejrzani sponsorzy z Kataru. Zbyt wysokie pensje nieadekwatne do poziomu prezentowanego przez piłkarzy. Genialne przedsezonowe tournee w pogoni za pieniędzmi. A pewnie i tu lista się nie kończy

7

I bardzo dobrze. Może w końcu zapanuje w tym klubie prawo i sprawiedliwość.

5

Victor, Alves, Piqué, Puyol, Abidal, Xavi, Xavi, Xavi, Xavi, Xavi, Busquets, Iniesta, Messi, Henry, Pedro.

5

@macio_944 Z tym że Laporta szczerze kocha swoją ojczyznę.

4

@LioMessi10 No tak było, nie zmyślam.

39

Laporta: Przebudujemy nasz obiekt treningowy w Madrycie i to Real Madryt za to zapłaci! Make Barcelona Great Again!

0

@paweldunajecfcb fcbarcelona.com jeśli masz konto

33

Pytanie: Jaki ma pan plan na naprawę finansów Barcelony?

Font: Finanse Barcelony to temat o którym można bardzo wiele mówić. Jak kiedyś powiedział Xavi w swojej wypowiedzi... Yyy prawda... Yyy tak, jako smakujesz, aż się zepsujesz, prawda. I właśnie wtedy, wtedy gdy brakuje nam Xaviego, zaczynamy rozumieć że był on absolutnie…kluczowy.

6

Czyli tak. Jak wygramy, to piłkarze przezwyciężyli błędną taktykę Koemana i udało im się pokonać rywala. Jak przegramy, to przez błędną taktykę Koemana. Właściwie nie opłaca się oglądać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?