5

@Ojciec5tkidzieci Kuurła, za republiki to było.

4

@Walker Mam nadzieję że pisząc komentarze na LR masz założoną maseczkę...

2

@Bykunn Czyli na Instagramie pornografia jest wszechobecna? Bo znaczna część dziewczyn tam nie ma kontraktów reklamowych związanych z bielizną, a występują w identycznych pozach.

5

@Bykunn Tutaj pojawia się problem jak definiujemy słowo pornografia. Dla mnie sytuacja byłaby zupełnie inna gdyby w wątkach pojawiały się jakieś wulgarne opisy, pisanie o tym co robiło się w łóżku, wulgarne zdjęcia, filmy. Wtedy można mówić o pornografii i nie powinno być to dopuszczone, bo to po prostu brak smaku, poza kwestami prawnymi.
Natomiast wątki rankingowe zawierają wyłącznie nazwisko i zdjęcia pań, nawet nie wulgarne, i to wszystko. Nawet nie ma linków do wiadomych zdjęć i filmów. Gdzie tutaj pornografia?

4

@Ojciec5tkidzieci No możesz pisać o wszystkim, dopóki mi to odpowiada. Czego nie rozumiesz tutaj?

6

@Bykunn Niektóre treści umieszczane tutaj przez lewą stronę mogą być dużo bardziej szkodliwe dla młodych ludzi niż goła baba.

0

@sawyer00 Tak jak w 2013/14 wyjazdówki były czerwono żółte i się śmiali że jak Korona Kielce. A już nikt nie pomyślał o kolorach Katalonii.

7

@Gosciuu No ale gra w Katalonii gdzie krzyż św Jerzego jest jednym z symboli.

1

@Kgorecki2500 A to nie jest tak że po kilku dniach próbują znowu pobrać? Zazwyczaj opłatę pobierają kilka dni wcześniej niż termin płatności. Tak przynajmniej mam ze Spotify. Dostaję wiadomości że nie udało się pobrać płatności a premium cały czas działa. Jak zmieniłeś limit i masz dalej dostęp do Netflixa to nie przejmuj się po prostu, za kilka dni powinni pobrać sobie. Gorzej gdyby zablokowali ci konto :P

0

@Blanco16 Może wtedy niektórzy choć przez chwilę oglądaliby te mecze o których piszą na LR

11

@Kgorecki2500 To lubię najbardziej. Zadajesz pytanie i samemu sobie na nie odpowiadasz.

0

@avanes Cuenca, Tello, Deulofeu, Rafinha... Wobec nich wszystkich były ogromne oczekiwania. Dlatego obecni piłkarze mają trudniej niż kilkanaście lat temu. Teraz każdy wyróżniający się z miejsca staje się nowym Messim, Xavim, Iniestą, Puyolem czy Alvesem. Presja rośnie niesamowicie, trzeba mieć potężną psychikę aby to udźwignąć, same umiejętności to nie wszystko. Na szczęście jak na razie wszystko wskazuje że Fati ma obie rzeczy.

0

@amanter Przecież on nie był zły. Biały policjant udusił go i zamordował umyślnie wyłącznie dlatego że był ciemnej karnacji. Rasizm po prostu.

0

@Matan_Zajcev Wiesz co, ja nie jestem trenerem ani nic, totalny amator, po prostu mówię co sam robiłem. Choć faktycznie gdy czytałem o tym wszystkie plany (bo są specjalne plany treningowe tylko na pompki, to ciekawe swoją drogą) były układane tak że po kilku dniach był dzień przerwy. Ja akurat znam siebie i po prostu robię sobie przerwę gdy czuję rano że powinienem zrobić tą przerwę. Więc to nie tak dosłownie codziennie, bo to jednak ma być pożyteczne i przyjemne a nie bolesne. Wszystko z głową.

5

@FC1899Barca No mi się nawet ona podoba. Tylko pomysł z różnokolorowymi nogawkami to już chyba przegięcie, no ale zobaczymy jak będzie na żywo.

1

@BOIXOS1 Screena po prostu zrób, jakość się znacznie zmniejszy.

1

@sebasarna18 To bardzo proste, musisz po prostu codziennie powtarzać serie. Wiem po sobie, kiedyś też robiłem około 10 i dalej nie umiałem już. Ale dzień po dniu udawało mi się coraz więcej, 12...14...16...20...25...30... Do 40 doszedłem nawet, później przestałem ćwiczyć ale od niedawna znowu zacząłem i jestem na etapie trzech serii po 20. Polecam robić 3 serie. W twoim przypadku to zrób na przykład dwie serie po 7, a w trzeciej tyle ile możesz. Mniej więcej co dwa dni powinieneś móc zrobić o jedną pompkę więcej, ale to wiadomo zależy. U mnie to fajnie działało, od razu po obudzeniu się trzy serie i miałem to już z głowy, a i pomaga się wybudzić.
A i triceps jak fajnie urósł :P Bez żadnych dodatkowych ćwiczeń. Klata też inaczej wygląda niż przed tym. Jakbym nie był suchoklatesem to bym się wkręcił w ćwiczenia na siłowni ale niestety nie potrafię przytyć więc raczej nic z tego nie będzie.

0

A mogli dać Viki. Ewentualnie Roxie. A nie jakieś Brzozowskie...

Teledysk nie jest zły, ale ilość autotune jest aż straszna dla uszu. Po głosie nie poznałbym kto to śpiewa, ale niestety to nie jest komplement. Szykuje się kolejna owocna Eurowizja.

8

@BarcaInfo Dest to jest ziomal, cały czas jakby na haju był.

0

@konrad1661 Nie wiem czy to coś zmienia, ale pracę możesz zmienić w każdym momencie. Piłkarz może zmienić klub tylko w okienkach transferowych.

0

@paweldunajecfcb Bawią cię żarty o gejach? Jesteś homofobem.

0

@DonMatteo901 Akurat riposta bardzo głupia i nie na temat.

5

@Quavosk O, to ten co popiera pedofilię i nienawidzi kobiet.

0

@głardiola Czy @Rewolucja123 popierał zmianę trenera w środku sezonu? Nie przypominam sobie

0

Wierzycie w horoskopy? Ja dawno temu czytałem o sobie i dziwiłem się dlaczego za każdym razem pasowały do mojej sytuacji. Po czasie się dowiedziałem, one są po prostu pisane w ten sposób aby każdy sobie dopowiedział odpowiednią część. Na przykład "nagły przypływ gotówki" to może oznaczać wszystko: podwyżkę w pracy, nową pracę, 100 zł od babci, znaleziony banknot w starej kurtce czy podczas sprzątania pokoju. I już mamy Hej! Sprawdziło się!
Druga sprawa, chyba nawet ciekawsza, to sam fakt że znaki zodiaku są według kalendarza, czyli jeśli skorpiony mają szczęście w tym miesiącu, to czy to oznacza że każda osoba która ma urodziny w tym czasie ma to szczęście? Albo cechy charakterystyczne dla danego znaku, przecież to nie ma sensu. Czyli mój znajomy ma urodziny tydzień po mnie i z tego powodu powinniśmy być tacy sami z charakteru :D Czy to może ja źle to rozumiem?

2

@macio_944 Z kraju jestem dumny, ale z państwa nie.

1

@speed1 No i zajebiście. Śmieszne trochę że dopiero jedna osoba się odezwała, a tyle tu niedowiarków którzy wyśmiewają wiarę w awans.

1

Jak nie awansujemy to wpłacam 100 zł na dowolną zbiórkę charytatywną. Szukam kogoś kto przyjmie wyzwanie i zrobi to samo jeśli awansujemy.

1

@macio_944 Ja uwielbiałem właśnie te szczegóły i nawiązania. Gestykulacja Pepa, kółeczka Xaviego, spokój Iniesty, "drybling" Messiego. Szkoda że w 2012 zmienili aktora Messiego, to już nie było to samo. Postacie Puyola i Ramosa grane przez tę samą osobę również wybitne :D A no i piosenki to istne perełki. Piękne czasy. A i ile języka się nauczyłem oglądając z napisami to moje.

3

@macio_944 Kuuur kiedyś to biło! Pamiętam jak całe sezony oglądałem, cudo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?