5

@IronSanHybrid La Rambla dla początkujących

0

@eckov I ja mu wtedy mówię…

5

@Verema Kończą się już.

0

@KapiFCB Naprawdę sądzisz że mógłby otrzymać ZP grając w jednej drużynie z Messim? Sam w to bardzo wątpię. Niemniej podobno sam Messi przekonywał Neymara do pozostania mówiąc że "będzie grał tak, aby ten otrzymał ZP".

14

Dobrze że Polacy klękają tylko przed swoim bogiem. https://zapodaj.net/images/b6e0e29301653.jpg

35

Siekiera, motyka, baba goła, Bartomeu to pierdoła.
Siekiera, motyka, bum cyk cyk, Bartomeu stary pryk.
Siekiera, motyka, smętna bajka, u Bartomeu mięntka fajka.
Siekiera, motyka, małpi wuj, Bartomeu to jest

6

@Chakalaka Michael Jackson
Smooth Criminal


Billie Jean

Beat It

Dirty Diana

Leave Me Alone

Another Part Of Me

Human Nature (na żywo na Wembley)
38:00
Al Capone

Who Is It

Bad

Earth Song

Man in the Mirror

1

@macio_944 Ja to widzę tak. Bramkarz Valladolid nie może mieć swojego dnia. Musimy ten mecz wygrać. Następny jest Klasyk, dodatkowej motywacji nie trzeba, a że gramy w Madrycie to powinno być naszym atutem. Jeśli wygramy te 2 mecze, to rozpędzeni z pewnością pokonamy Athletic w finale. A potem? Pełne skupienie i na Camp Nou gramy o mistrzostwo z Atlético. To wszystko wydaje się takie proste, ale jednocześnie jest cholernie trudne. Musimy wygrać wszystko, a Atlético musi choć raz zremisować. Czy nam się uda? Nie wiem, ale komu jak nie nam? Leo, prowadź.

7

Od tych, którzy na każdym kroku widzą prowokacje bardziej bawią mnie tylko ci, którzy uważają że żadnych prowokacji nie ma.

0

@Emhyr Jak poniżej 100 mln to Lautaro. Jeśli Håland możliwy no to Håland.

4

Przeglądam właśnie pewną stronę jubilerską w poszukiwaniu naszyjnika dla mnie. Naszła mnie myśl że pomoże zerknę na coś dla mojej mamy, może się trafi coś fajnego na dzień matki. No i zdziwiłem się czemu podobne rzeczy, z tych samych materiałów są dużo droższe w wersji "dla niej" aniżeli "dla niego". Powinniśmy walczyć o równouprawnienie w tej kwestii? Choć znając lewą stronę to pewnie domagali by się podwyżki cen męskiej biżuterii, a nie obniżki damskiej.

Edit: Ah i ten kochany Wielki Brat. Już cała Rambla w reklamach biżuterii :P

25

@BarcaInfo No i to nie bardzo mi się podoba.

4

@RobiS Nie jest głupie. Jeśli chodzi o samą zdatność do spożycia to się nadaje. Tylko po prostu nie warto tego robić bo już nie będzie działać tak silnie. Zawsze warto zaparzyć sobie rano nową. Jak wypijesz taką z całego dnia to możesz nawet nic nie poczuć.

3

@neeed @ShawnC Zdania ekspertów są podzielone

20

@arkasath Gdyby Laporta był prezydentem w poprzedniej kadencji, nie byłoby pandemii.

7

3

@FafitFCB chyba ty

6

@sendesara W pomocy też nienajgorzej bo Frankie sobie radzi coraz lepiej, a i jest ciągle młody Puiq

0

@chavez Jeżeli odnosisz się do naszego trypletu i obrony LM Realu to odpowiedź jest oczywista.

13

Były prezes Rady Ministrów (2007-2014), były przewodniczący Rady Europejskiej (2014-2019), od 2019 przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej, Donald Franciszek Tusk za pomocą Twittera wyraził swoją radość z powodu wygranej FC Barcelony w derbowym meczu z Realem Madryt.
https://mobile.twitter.com/donaldtusk/status/944566284431306752
Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej (2003-2014) poddał tym samym w wątpliwość swoje przywiązanie do Realu Madryt, które deklarował w 2007, mówiąc: "Kiedy w Madrycie miałem okazję zobaczyć stadion mojej ukochanej... nie tak jak Lechia... ale też ukochanej drużyny, Realu Madryt, to marzyło mi się, że przyjedzie ktoś kiedyś też do Polski i zrobi po tylu latach posuchy taką legendę z polskiej drużyny, jak kiedyś z Realu."

3

@JohnnyBarca I od razu Sport lub Marca wygrzebią jakieś jego zdjęcie za dzieciaka w koszulce Barçy/Realu

1

@tadzik447 Trzymaj się Tadzik, ty dobrze mnie rozumiesz.

2

@Maicej Zbrodnia i kara, Wesele, Ludzie bezdomni. To z takich łatwiejszych i takich gdzie jest mnóstwo motywów. Serio, u mnie w klasie nawet zawody były kto wymyśli lepszy przykład do dowolnego tematu z Ludzi bezdomnych :D Przeraźliwie nudna powieść ale motywy są takie oczywiste i łatwe. Streszczenie szczegółowe to protip.

86

@DonMatteo901 Śmieszy mnie to oburzenie tutaj tej lewej strony która mówi "haha ale was to boli, a to tylko klękanie i nic to nie znaczy". No to jeśli to tylko klękanie i nic nie znaczy to po co to robić?

0

@Encore Toś porównał teraz xD Szczególnie że właśnie od 2015 zaczął się zjazd Cristiano jeśli chodzi o poziom gry.

6

Najgorsze w tej całej szopce z wirusem że nikt pewnie nawet nie zauważył a to już ponad rok minął. Co więc stoi na przeszkodzie żeby taki stan trwał kolejny rok, 5 lat, czy 10? Może musimy się nauczyć żyć tak. Dawne czasy może już nigdy nie wrócą.

1

@sebasek99 Jak ci się nie podoba to nie komentuj. Mi się nie podoba twoja opinia więc napisałem o tym komentarz.

2

@macio_944 "Ja nie jestem jak każda" - powiedziała każda

7

Taki paradoks alternatywek. Wszystkie chcą wyglądać wyjątkowo, a w efekcie wszystkie wyglądają tak samo.

0

@Janas11224 Ciekawe spostrzeżenie. Na pewno nie zgadzam się z nim całkowicie w temacie likwidacji spalonego. Tutaj widać że nie zna się na piłce, bo tylko taka osoba może to popierać. Na pierwszy rzut oka pomysł super, no bo właściwie po co te spalone? Zlikwidujmy, jakie to ma znaczenie że był 5 cm przed obrońcą? No to może i żadne znaczenie, ale w przypadku likwidacji spalonego cały system gry będzie musiał być zmieniony, nie będzie wtedy sensu grania w linii, no i też nie jestem przekonany czy dzięki temu padłoby więcej goli.
Choć może się nie znam, to w końcu Janusz wymyślił wślizg.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?