0

@Kamiloza91 Są niby jakieś groźby że władze lig wykluczą te drużyny z krajowych rozgrywek ale to już jest tak niedorzeczne że trudno w to uwierzyć. W założeniu superliga ma po prostu być alternatywą dla LM.

2

@Kamiloza91 O czym ty mówisz? To jest turniej który ma zastąpić Ligę Mistrzów, a nie krajowe rozgrywki. Drużyny będą grać w swoich ligach, a w środy grać w superlidze tak jak by grali w LM.

80

Wraz z powstaniem Superligi moje życie zmieni się o 360 stopni.

7

@Ronaldinho10VB Dobrze że na Ulicy Sezamkowej pojawił się muppet murzyn.

6

Jeżeli chodzi o Superligę to nie jestem ekspertem, ale po przeanalizowaniu sytuacji oraz biorąc pod uwagę wszystkie aspekty i możliwości oparte na mojej zdolności intelektualnej oraz rozległych obserwacjach, doszedlem do konkretnego, jednoznacznego i uzasadnionego wniosku, że nie mogę się wypowiedzieć, gdyż jak wspomniałen na początku ekspertem nie jestem.

33

co sądzicie o szansach takiego związku na odległość że ja mieszkam na podkarpaciu a dua lipa nie wie o moim istnieniu?

6

@tomcias10 Bo śmierdzi im z buzi.

0

Ma ktoś może kupioną najnowszą płytę Dua Lipy? Mi właśnie przyszła no i okładka jak i cała książeczka są bardzo takie jakby niskiej jakości, nie wiem czy tak ma być czy może mi się trafiła taka wersja. Inne płyty jakoś są ładne i porządnie wykonane, choć to może celowy zabieg.

1

@iniesta98 Możesz kupić i od razu zrezygnować jeśli nie chcesz używać, chyba wszystkie mają jakiś okres próbny

10

@speed1 Nie przesadzasz trochę?

4

@Mathew86 Swego czasu Rooney był kreowany na takiego nr 3. Gdyby tylko Neymar nie odchodził to teraz byłby według mnie pewnym numerem 2 zaraz po Messim.

17

@Quavosk Dobrze że nie wiążą wypowiedzi tego pana który tam siedzi z Polską.

23

Leo kocha Barcelonę i mógłby grać za darmo więc na pewno się nie zgodzi na to i będzie chciał od razu podwyżki.

39

Nie wiem co ostatnio się dzieje z tą naszą La Ramblą. Wchodzę sobie normalnie jak co dzień by poczytać kłótnie polityczne, a tam coraz częściej się pojawia jakiś Neymar, Messi i ogólnie piłka nożna. Nie uważacie że to dziwne? Ja się pytam gdzie jest moderacja.

4

@IronSanHybrid No ale próbowali, tak?

0

@Cadafaz problem w tym że oni tak po prostu grają

23

Dzisiaj między 10:55 a 12:55 ma przyjechać kurier. No i jeszcze go nie było. Gnój jeden.

Dobra, nie uwierzycie ale właśnie przyjechał XD To jest dopiero siła La Rambli! Dziękuję kochani

10

W 1940 tym Niemcom jakoś łatwiej poszło we Francji.

0

@Colon Dua Lipa czyli podwójny przypał

3

Ja kocham Neymara. Ale kocham go tym bardziej im dalej jest od Barcelony.

3

@LeoMessi1994 Sądzę że zawsze przy końcowej scenie powrotu płaczę jak bóbr.

1

@Kgorecki2500 Ja za Bayernem, bo jak PSG wygra LM to Neymar poczuje się spełniony w Paryżu i będzie chciał wrócić.

22

@MesQueUnClub96 Nieźle. Ja sobie chyba zmienię avatar na hymn Realu.

3

@Bykunn Jakby się zachowywała prawidłowo to nic by jej się nie stało. Tak samo jak jakiś kibol zostanie śmiertelnie postrzelony podczas burd, sam jest sobie winien. Skończmy traktować ludzi jak głupie dzieci, niech każdy zna konsekwencje swoich decyzji.

15

Mój avatar, moja sprawa. Uprzejmie proszę o nieingerowanie w moje osobiste wybory. #PiekłoAvatarów

1

@Transu96 E tam, ogólnie o filmach czy o poradach można pisać bo to ma związek z Barceloną, czego nie rozumiesz?

6

@Neymarinho "Możecie pisać o wszystkim, do czasu gdy mi się to podoba" - twój komentarz w pigułce

1

@mrlogic90 Jasne że nie, na naszą korzyść przecież może się mylić. Co to za pytanie w ogóle? Mourinho co kolejkę płakał i był efekt tego, ile razy za jego kadencji Real był poszkodowany? Nie mówię oczywiście żeby przesadzać jak on, ale komentarze powinny być zdecydowane. Laporta też powinien działać. Niestety rzeczywistość jest taka że meczów nie rozgrywa się wyłącznie na boisku.

4

@Rust_Cohle A co to za transofobia? Chyba trzeba ogłosić La Ramblę stroną przyjazną LGBT.

2

@Ojciec5tkidzieci Podwójny przypał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?