@Wilczeq Starsze pokolenia chwalą i wielbią Gierka bo budował mieszkania i zakłady za kredyty z Zachodu. Kto to spłaci? Nieważne, ważne że jest coś. Lata mijają a niektóre rzeczy się nie zmieniają.
@Colon Nagrywali kilka utworów razem, na pewno Black or White z tych bardziej znanych. Do tego MJ podczas śpiewania krzyczy "Slash" przed solówką gitarową w Privacy
i D.S.
choć kiedyś czytałem że w jednym z tych dwóch utworów (nie pamiętam już o który chodziło) pomimo tego okrzyku tak naprawdę Slash nie wystąpił, więc tu nie jestem pewny, musiałbym sprawdzić. No i chyba najsłynniejszy ich występ razem.
Podobno to nie było planowane i po prostu Slash tak się wczuł że nie chciał przerywać pomimo tego że MJ zaczął już występ Billie Jean.
@Daviix7 Nie wiem, ja się cieszę że wyjechałem wcześniej i jestem w miarę ustatkowany. Nie muszę nigdzie jeździć ani zmieniać pracy, co teraz jest znacznie utrudnione. Niemniej samej pracy nie ma wcale mniej, zapotrzebowanie jest nadal spore. Przynajmniej w Holandii.
@Transu96 Chodziło mi o sprawdzenie wszystkich, tak jak na LR pokazuje wszystkie z ostatnich np. 12 godzin. To byłaby dobra opcja, tak samo jak możliwość obejrzenia wszystkich poleconych przez siebie postów. Od najnowszych już masz, wystarczy wybrać wszystkie komentarze, od najstarszych w sumie też bo wystarczy włączyć ostatnią stronę.
Nie wiem skąd takie poruszenie tym rzekomym naruszeniem protokołu. Właśnie o tym mówi większość ludzi która narzeka na lockdowny. Nie chodzi o nieistnienie wirusa, tak jak to niektórzy, głównie z lewej strony, uważają. Chodzi o idiotyczne obostrzenia i restrykcje. Skoro nie można się spotykać w domach w większej liczbie osób niż 1-2, czy ile tam jest w Hiszpanii, no to dlaczego piłkarzy ma to nie obowiązywać? Prawo to prawo, nawet jak jest debilne, należy go przestrzegać i skoro doszło do jego naruszenia to nic dziwnego że mogą zostać podjęte konsekwencje. Pomijam już oczywiście cały sens tej całej szopki.
@Criss18Barca 5 lat już korzystam. Nie wyobrażam sobie życia bez niej. Muzyki słucham dużo i codziennie więc jest to niesamowicie wygodne że mam moje utwory na dowolnym urządzeniu. Sama aplikacja bardzo się zmieniała przez te lata ale wyłącznie pozytywnie, ciągle są aktualizacje i ulepszenia. 20 zł miesięcznie to tyle co nic, biorąc pod uwagę co dostajesz.
Piękna rockowa ballada. Słychać wyraźnie emocje w głosie, a i solówka Slasha cudowna. Mój ulubiony moment to 3:05 choć polecam posłuchać wersji albumowej
wyraźniej tam słychać głos. Sam utwór odbieram jako smutny, powtarzane słowa pod koniec połączone z łkaniem świadczą o wielkim zaangażowaniu emocjonalnym. Dziewczyna sprawia dużo bólu mężczyźnie, który zdaje sobie z tego sprawę i jest świadomy że jest ośmieszany przez nią, a mimo to nie może przestać jej kochać i jej pragnie. Nominuję @Ojciec5tkidzieci
@MontelQ Mnie zawsze śmieszy takie gadanie że "z takim składem każdy by wygrał". No to ciekawe czemu nie każdy wygrywa. Albo czemu City nie zatrudni takiego każdego tylko płaci grube miliony Guardioli. Przecież wyszłoby taniej.
@Joe_Pesci Stuknęło mu 200 mln obserwujących ale nie ma nastroju na świętowanie bo pełno jest prześladowań na mediach społecznościowych. Popiera akcję z Wielkiej Brytanii która ma za zadanie powstrzymać hejt i prześladowania w social mediach. Swoją drogą ciekawe czy sam to napisał czy to po prostu jakaś akcja.
Mija 16 lat od pierwszego gola Messiego w Barcelonie. Z tej okazji zapraszam na krótką podróż w czasie. Przypomnijmy sobie 16 magicznych momentów najlepszego piłkarza w historii.
1 Pierwszy gol w barwach Barcelony został anulowany przez sędziego. To nie powstrzymało młodego Leo, kilka minut później już oficjalnie stał się strzelcem gola dla Barcelony. Wspaniała podcinka poprzedzona podaniem od Ronaldinho, który namaścił tym swojego następcę. https://zapodaj.net/images/97aa3ec7bdfab.jpg
2 W wieku 19 lat Messi zdobył swojego pierwszego hattricka. Pierwsza ofiara? Real Madryt! Już wtedy wiadomo było że nie będzie to normalny piłkarz. https://zapodaj.net/images/45b4556c0ddfd.jpg
3 Nie zwalniamy tempa. Miesiąc po zdobyciu hattricka Leo ośmieszył pół drużyny Geatafe i strzelił gola porównywanego do tego Maradony z mundialu 1986. Encara Messi... https://zapodaj.net/images/10bf47f22acb4.jpg
4 Jest zbyt niski, aby strzelać gole głową? Nic z tych rzeczy. Mając obok siebie Ferdinanda, pokonał van der Sara piękną główką, a to wszystko w finale Ligi Mistrzów. https://zapodaj.net/images/8b0e8f366b2dc.jpg
6 2011 i półfinał Champions League. 2 gole Messiego dały Barcelonie wygraną w Madrycie. Na zdjęciu Leo zdobywa pierwszego gola. Drugi był przyćmiony niesamowitą asystą Busquetsa. https://zapodaj.net/images/8ffe28c18ca03.jpg
7 4 gole z Arsenalem były niesamowite? Oczywiście. To co powiedzieć o tym? 5 goli w jednym meczu Ligi Mistrzów. Nikt przed nim tego nie dokonał. Komentarz Guardioli po tym meczu: "Leo strzeli sześć, gdy będzie tego chciał" https://zapodaj.net/images/48c297b3de763.jpg
8 232 - tyle goli dla Barcelony strzelił jej najlepszy strzelec w historii, César Rodríguez. 57 lat później stracił to miano na rzecz Messiego. W meczu z Granadą Leo zdobył hattricka i oficjalnie stał się najlepszym strzelcem w historii klubu. https://zapodaj.net/images/af4986684114f.jpg
9 W meczu z Betisem strzelił swojego 86. gola w 2012, pobijając tym samym rekord Gerda Müllera z 1974. Ostatecznie rok 2012 skończył z 91 golami na koncie. K O S M O S . "Some says he is the greatest, and now statistically he is the greatest. Nobody has ever scored more goals in a calendar year than a great Lionel Messi." https://zapodaj.net/images/dd7b2943a467b.jpg
10 Po porażce w Mediolanie 0-2, Barcelona musiała odrabiać straty w rewanżu u siebie. Pierwszy sygnał do ataku dał Leo. W tylko sobie znany sposób zdołał zdobyć gola, będąc otoczonym przez pięciu rywali. https://zapodaj.net/images/b6de0a610a2a2.jpg
11 Kolejny hattrick z Realem. Barcelona wygrała na Bernabeu 4-3, a Leo strzelił 3 gole. Tak jak pierwszym razem, tak i teraz nie obyło się bez całowania herbu. https://zapodaj.net/images/f506f0bb4a89c.jpg
12 Strzelając gola Sevilli Leo stał się najlepszym strzelcem w historii La Ligi, wyprzedzając legendarnego Telmo Zarrę, kolejny hattrick w karierze oraz gole numer 251, 252 i 253 w lidze hiszpańskiej. Piękna celebracja z kolegami. https://zapodaj.net/images/60b5b968cd730.jpg
13 Magiczny, niezwykły, spektakularny, wielki, niesamowity, ogromny, sensacyjny, efektowny, cudowny, doskonały, fenomenalny, fantastyczny. To i tak za mało przymiotników, aby go opisać. Po prostu kolejny wielki i magiczny wieczór Messiego. https://zapodaj.net/images/7efa7ca72edf9.jpg
14 Koszmar Madrytu. W tym Klasyku emocje były dosłownie do ostatniej sekundy, a ostatnie słowo należało do Leo. Fajne ujęcie tuż po oddaniu strzału na wagę trzech punktów i późniejszej historycznej celebracji. https://zapodaj.net/images/3fa5b95c9f6a0.jpg
15 To zdjęcie sprawia że chce mi się płakać. Patrząc na obecną sytuację na świecie ze wzruszeniem można oglądać te wypełnione trybuny. I przypomnijmy sobie tylko tę atmosferę po tym wolnym Messiego. Byliśmy w niebie, niestety tylko po to aby tydzień później trafić do piekła... Gol numer 600 w karierze. https://zapodaj.net/images/db3f6e2404afa.jpg
16 Zrobiło się dosyć smutno, więc myślę że warto zakończyć pozytywnym akcentem. Bez wątpienia jest nim bomba z ostatniego meczu z PSG. Miejmy nadzieję że nie był to ostatni gol w Lidze Mistrzów w barwach Barcelony, ale nawet gdyby nim był, to i tak w jakim stylu... https://zapodaj.net/images/2a2bc35a95acc.jpg
16 lat, 16 zdjęć. Piękna historia wielkiego zawodnika. Nie bójmy się tego mówić głośno: najlepszy piłkarz w historii futbolu.
@BarcaInfo Ja pamiętam w 2015 gdy Real się potknął i mieliśmy szansę odzyskać lidera. Graliśmy w południe z Rayo Vallecano u siebie. Messi przed meczem dodał posta na FB że "nie możemy zawieść". No i nie zawiedli, skończyło się wygraną 6-1. Niesamowite ile takich okazji zmarnowaliśmy już.
18
@Pawlak1992 Niestety tej opcji nie przewiduję dla ludzi z choć odrobiną przyzwoitości.
0
Neymar... Neymar... A wy jak uważacie?
https://www.strawpoll.me/45230007
5
@Wilczeq Starsze pokolenia chwalą i wielbią Gierka bo budował mieszkania i zakłady za kredyty z Zachodu. Kto to spłaci? Nieważne, ważne że jest coś. Lata mijają a niektóre rzeczy się nie zmieniają.
0
@Transu96 Potwierdzam, jestem tą kasjerką.
4
@DaPidejpi Nonsensem jest samo to prawo, a nie to że organy je egzekwują.
1
@Colon Nagrywali kilka utworów razem, na pewno Black or White z tych bardziej znanych. Do tego MJ podczas śpiewania krzyczy "Slash" przed solówką gitarową w Privacy
0
@Daviix7 Nie wiem, ja się cieszę że wyjechałem wcześniej i jestem w miarę ustatkowany. Nie muszę nigdzie jeździć ani zmieniać pracy, co teraz jest znacznie utrudnione. Niemniej samej pracy nie ma wcale mniej, zapotrzebowanie jest nadal spore. Przynajmniej w Holandii.
0
@Transu96 Chodziło mi o sprawdzenie wszystkich, tak jak na LR pokazuje wszystkie z ostatnich np. 12 godzin.
To byłaby dobra opcja, tak samo jak możliwość obejrzenia wszystkich poleconych przez siebie postów.
Od najnowszych już masz, wystarczy wybrać wszystkie komentarze, od najstarszych w sumie też bo wystarczy włączyć ostatnią stronę.
0
Szkoda że nie można obejrzeć swoich najlepiej ocenianych komentarzy, tak jak na LR.
0
Podobny manewr jak Valverde z Iniestą
36
@JohnnyBarca Zawsze podziwiałem ją i jej walory. Piłkarskie oczywiście.
3
@marcin000019 To nie były śmieszki, od dwóch lat już płaciłem. Teraz tylko po prostu to ogłosili oficjalnie.
12
Nie wiem skąd takie poruszenie tym rzekomym naruszeniem protokołu. Właśnie o tym mówi większość ludzi która narzeka na lockdowny. Nie chodzi o nieistnienie wirusa, tak jak to niektórzy, głównie z lewej strony, uważają. Chodzi o idiotyczne obostrzenia i restrykcje. Skoro nie można się spotykać w domach w większej liczbie osób niż 1-2, czy ile tam jest w Hiszpanii, no to dlaczego piłkarzy ma to nie obowiązywać? Prawo to prawo, nawet jak jest debilne, należy go przestrzegać i skoro doszło do jego naruszenia to nic dziwnego że mogą zostać podjęte konsekwencje. Pomijam już oczywiście cały sens tej całej szopki.
3
@Criss18Barca 5 lat już korzystam. Nie wyobrażam sobie życia bez niej. Muzyki słucham dużo i codziennie więc jest to niesamowicie wygodne że mam moje utwory na dowolnym urządzeniu. Sama aplikacja bardzo się zmieniała przez te lata ale wyłącznie pozytywnie, ciągle są aktualizacje i ulepszenia. 20 zł miesięcznie to tyle co nic, biorąc pod uwagę co dostajesz.
2
@PatrychoO Czy to miłość, czy rozpusta?
5
@Colon Give in to Me - Michael Jackson
5
Trochę spóźnione ale niedawno był mój 2000. dzień na tej stronie. Warto się napić aby to uczcić.
1
@Messibestplayerintheworld Twój nick jest dobrym komentarzem do tej informacji
1
@Quavosk No faktycznie dobitka po niestrzelonym przez siebie karnym i rzut wolny to bardzo gole z gry.
0
VARcelona jego mać...
0
@MaziFCB Śmieszne że on tak gra od 6 lat.
1
@MontelQ Mnie zawsze śmieszy takie gadanie że "z takim składem każdy by wygrał". No to ciekawe czemu nie każdy wygrywa. Albo czemu City nie zatrudni takiego każdego tylko płaci grube miliony Guardioli. Przecież wyszłoby taniej.
13
@DonMatteo901 Chcesz powiedzieć że spędzałeś czas aktywnie na świeżym powietrzu bez maseczki zamiast siedzieć w domu przed komputerem?
3
@Joe_Pesci Stuknęło mu 200 mln obserwujących ale nie ma nastroju na świętowanie bo pełno jest prześladowań na mediach społecznościowych. Popiera akcję z Wielkiej Brytanii która ma za zadanie powstrzymać hejt i prześladowania w social mediach.
Swoją drogą ciekawe czy sam to napisał czy to po prostu jakaś akcja.
0
@lucas/catalan Ale... Ale... Ale oni wprowadzą adopcję dzieci dla par homo oraz aborcję "na życzenie"...
44
Mija 16 lat od pierwszego gola Messiego w Barcelonie. Z tej okazji zapraszam na krótką podróż w czasie.
Przypomnijmy sobie 16 magicznych momentów najlepszego piłkarza w historii.
1 Pierwszy gol w barwach Barcelony został anulowany przez sędziego. To nie powstrzymało młodego Leo, kilka minut później już oficjalnie stał się strzelcem gola dla Barcelony. Wspaniała podcinka poprzedzona podaniem od Ronaldinho, który namaścił tym swojego następcę.
https://zapodaj.net/images/97aa3ec7bdfab.jpg
2 W wieku 19 lat Messi zdobył swojego pierwszego hattricka. Pierwsza ofiara? Real Madryt! Już wtedy wiadomo było że nie będzie to normalny piłkarz. https://zapodaj.net/images/45b4556c0ddfd.jpg
3 Nie zwalniamy tempa. Miesiąc po zdobyciu hattricka Leo ośmieszył pół drużyny Geatafe i strzelił gola porównywanego do tego Maradony z mundialu 1986.
Encara Messi... https://zapodaj.net/images/10bf47f22acb4.jpg
4 Jest zbyt niski, aby strzelać gole głową? Nic z tych rzeczy. Mając obok siebie Ferdinanda, pokonał van der Sara piękną główką, a to wszystko w finale Ligi Mistrzów. https://zapodaj.net/images/8b0e8f366b2dc.jpg
5 Po tym meczu zaczęto nazywać go najlepszym w historii. 4 gole w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Przeciwnikiem oczywiście 4rsenal. https://zapodaj.net/images/50a539e44dff6.jpg
6 2011 i półfinał Champions League. 2 gole Messiego dały Barcelonie wygraną w Madrycie. Na zdjęciu Leo zdobywa pierwszego gola. Drugi był przyćmiony niesamowitą asystą Busquetsa. https://zapodaj.net/images/8ffe28c18ca03.jpg
7 4 gole z Arsenalem były niesamowite? Oczywiście. To co powiedzieć o tym? 5 goli w jednym meczu Ligi Mistrzów. Nikt przed nim tego nie dokonał. Komentarz Guardioli po tym meczu: "Leo strzeli sześć, gdy będzie tego chciał" https://zapodaj.net/images/48c297b3de763.jpg
8 232 - tyle goli dla Barcelony strzelił jej najlepszy strzelec w historii, César Rodríguez. 57 lat później stracił to miano na rzecz Messiego. W meczu z Granadą Leo zdobył hattricka i oficjalnie stał się najlepszym strzelcem w historii klubu. https://zapodaj.net/images/af4986684114f.jpg
9 W meczu z Betisem strzelił swojego 86. gola w 2012, pobijając tym samym rekord Gerda Müllera z 1974. Ostatecznie rok 2012 skończył z 91 golami na koncie. K O S M O S . "Some says he is the greatest, and now statistically he is the greatest. Nobody has ever scored more goals in a calendar year than a great Lionel Messi." https://zapodaj.net/images/dd7b2943a467b.jpg
10 Po porażce w Mediolanie 0-2, Barcelona musiała odrabiać straty w rewanżu u siebie. Pierwszy sygnał do ataku dał Leo. W tylko sobie znany sposób zdołał zdobyć gola, będąc otoczonym przez pięciu rywali. https://zapodaj.net/images/b6de0a610a2a2.jpg
11 Kolejny hattrick z Realem. Barcelona wygrała na Bernabeu 4-3, a Leo strzelił 3 gole. Tak jak pierwszym razem, tak i teraz nie obyło się bez całowania herbu. https://zapodaj.net/images/f506f0bb4a89c.jpg
12 Strzelając gola Sevilli Leo stał się najlepszym strzelcem w historii La Ligi, wyprzedzając legendarnego Telmo Zarrę, kolejny hattrick w karierze oraz gole numer 251, 252 i 253 w lidze hiszpańskiej. Piękna celebracja z kolegami. https://zapodaj.net/images/60b5b968cd730.jpg
13 Magiczny, niezwykły, spektakularny, wielki, niesamowity, ogromny, sensacyjny, efektowny, cudowny, doskonały, fenomenalny, fantastyczny.
To i tak za mało przymiotników, aby go opisać. Po prostu kolejny wielki i magiczny wieczór Messiego. https://zapodaj.net/images/7efa7ca72edf9.jpg
14 Koszmar Madrytu. W tym Klasyku emocje były dosłownie do ostatniej sekundy, a ostatnie słowo należało do Leo. Fajne ujęcie tuż po oddaniu strzału na wagę trzech punktów i późniejszej historycznej celebracji. https://zapodaj.net/images/3fa5b95c9f6a0.jpg
15 To zdjęcie sprawia że chce mi się płakać. Patrząc na obecną sytuację na świecie ze wzruszeniem można oglądać te wypełnione trybuny. I przypomnijmy sobie tylko tę atmosferę po tym wolnym Messiego. Byliśmy w niebie, niestety tylko po to aby tydzień później trafić do piekła...
Gol numer 600 w karierze. https://zapodaj.net/images/db3f6e2404afa.jpg
16 Zrobiło się dosyć smutno, więc myślę że warto zakończyć pozytywnym akcentem. Bez wątpienia jest nim bomba z ostatniego meczu z PSG.
Miejmy nadzieję że nie był to ostatni gol w Lidze Mistrzów w barwach Barcelony, ale nawet gdyby nim był, to i tak w jakim stylu...
https://zapodaj.net/images/2a2bc35a95acc.jpg
16 lat, 16 zdjęć. Piękna historia wielkiego zawodnika. Nie bójmy się tego mówić głośno: najlepszy piłkarz w historii futbolu.
4
@BarcaInfo Ja pamiętam w 2015 gdy Real się potknął i mieliśmy szansę odzyskać lidera. Graliśmy w południe z Rayo Vallecano u siebie. Messi przed meczem dodał posta na FB że "nie możemy zawieść". No i nie zawiedli, skończyło się wygraną 6-1. Niesamowite ile takich okazji zmarnowaliśmy już.
4
Koeman to totalny amator. Nawet oceniania pracy arbitra może się uczyć od Hajty
15
@macio_944 Nic nie ma, nic :D Nic się nie dzieje, to wszystko jest dla naszego dobra. Musimy tylko zaufać rządom.
9
@macio_944 No tak masz rację, lockdown też był na nie dłużej niż 2 tygodnie. A ludzie przeżywają go jak by to było na zawsze...