@tomek256 No bo musisz się zaszczepić. Jak się zaszczepisz to w sumie wiele z tego nie masz, ale musisz się zaszczepić bo wszyscy muszą się zaszczepić no czego nie rozumiesz? Nie wiem, nie oglądasz tv czy co...
@against_modern_football Poza tym jednym dniem czuję się normalnie, to jest właśnie najlepsze że mam tego wirusa a jedyną rzeczą o jaką się martwię to te 2 tygodnie w domu.
@szymon351 Pracuję przez agencję pracy w Holandii. Nie jestem pewny jak to wygląda tutaj, ale nie wydaje mi się żeby byli zachwyceni jak przez 2 tygodnie nie będę mógł zjawić się w pracy.
No i najprawdopodobniej mam koronę. Od wczoraj nagle nie mam węchu u smaku, a przez kilka dni bolały mnie wszystkie mięśnie, jeden dzień nawet nie miałem siły wstać z łóżka. Niesamowite że taki groźny i śmiertelny wirus a ja najbardziej się boję 2 tygodni kwarantanny bo mogę przez to stracić pracę. Jest szansa że to może nie być covid? Objawy niby się zgadzają, oddycham perfekcyjnie więc strata zmysłów nie może być przez katar...
@marcin62 A co w tym złego że się wywyższa? Wiem że w teorii każdy jest równy no ale błagam. Tak jakby w Barcelonie Mingueza podskakiwał Piqué. Czy chcemy, czy nie, jest on tutaj jedną z największych postaci. A ujmujący jest fakt że jest tu parę takich co mają o sobie ogromne mniemanie a nic nie robią dla tej strony, a na pewno nic pożytecznego.
@Ingiel@Hosh dziękuję panowie. Tak się zastawiałem bo kilku ytberów nagrywa normalnie gameplay z tego, ale wiem że przynajmniej jeden dostał dostęp już wcześniej, reszta pewnie też testuje.
Cześć komputerowe świry. Pomóżcie koledze. Nie znam się zupełnie na grach. Chcę sobie kupić na Steamie zremasterowaną wersję Rome Total War. Premiera jest 29 kwietnia, ale teraz mogę kupić preorder za 29,99€. Jest tam też napisane że gra zostanie odblokowana 29 kwietnia. Więc co to jest ten preorder? Jaka różnica jak kupię teraz lub w dniu premiery? Będzie różnica w cenie? Jak kupię teraz to od razu mogę grać?
@Kusco15 No to niezłe przyzwyczajenie. Co kogo obchodzi czyjaś orientacja? To nie ma żadnego znaczenia bo to jest prywatna sprawa. Osoby homo żyją wśród nas bo to są takie same osoby jak hetero. Po co dorabiać do tego ideologie i dzielić ludzi na orientacje?
@FCB24 No widzisz, dokładnie to samo następuje w stosunku do osób homoseksualnych. No ale przecież LGBTQW walczy o poprawę ich życia! Więcej marszów, więcej propagandy!
Jak bym ja został moderatorem to dopiero byłby porządek. Gwarantuję wam że nie byłoby żadnych skarg na moderację. Po prostu wszyscy narzekacze dostaliby permy. A to wszystko w imię prawa i sprawiedliwości.
dwóch uczniów szkoły podstawowej robi live o rodzinie królewskiej w Anglii, live ten promuje akcję ratowania małego Frania który potrzebuje kosztownej operacji. Uważam że fajna inicjatywa, mimo że wykonanie nie jest najlepsze to jednak to są dzieci które coś robią. A co ty zrobiłeś ostatnio żeby pomóc komuś? Zachęcam do dołączania i wspomagania zbiórki. Dziękuję. Bezpośredni link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/fpotuk-franio
W Polsce część się otwiera część nie, a tymczasem tutaj od soboty znoszą obowiązek noszenia maseczek, sklepy, również te niespożywcze, będą normalnie otwarte, szkoły uczelnie fryzjerzy i siłownie otwarte i co najważniejsze koniec z zakazem sprzedaży alkoholu po godzinie 20.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Chaoss Dobra kolego wpadłeś, gadaj gdzie zamontowałeś te podsłuchy. Serio od kilku dni przymierzam się do zakupu tego samego modelu :D
4
Zacznijmy od tego że jestem tolerancyjny jak mogę, ale
0
@tomek256 No bo musisz się zaszczepić. Jak się zaszczepisz to w sumie wiele z tego nie masz, ale musisz się zaszczepić bo wszyscy muszą się zaszczepić no czego nie rozumiesz? Nie wiem, nie oglądasz tv czy co...
0
@against_modern_football Poza tym jednym dniem czuję się normalnie, to jest właśnie najlepsze że mam tego wirusa a jedyną rzeczą o jaką się martwię to te 2 tygodnie w domu.
0
@szymon351 Pracuję przez agencję pracy w Holandii. Nie jestem pewny jak to wygląda tutaj, ale nie wydaje mi się żeby byli zachwyceni jak przez 2 tygodnie nie będę mógł zjawić się w pracy.
1
No i najprawdopodobniej mam koronę. Od wczoraj nagle nie mam węchu u smaku, a przez kilka dni bolały mnie wszystkie mięśnie, jeden dzień nawet nie miałem siły wstać z łóżka. Niesamowite że taki groźny i śmiertelny wirus a ja najbardziej się boję 2 tygodni kwarantanny bo mogę przez to stracić pracę. Jest szansa że to może nie być covid? Objawy niby się zgadzają, oddycham perfekcyjnie więc strata zmysłów nie może być przez katar...
1
@marcin62 A co w tym złego że się wywyższa? Wiem że w teorii każdy jest równy no ale błagam. Tak jakby w Barcelonie Mingueza podskakiwał Piqué. Czy chcemy, czy nie, jest on tutaj jedną z największych postaci. A ujmujący jest fakt że jest tu parę takich co mają o sobie ogromne mniemanie a nic nie robią dla tej strony, a na pewno nic pożytecznego.
0
@Ingiel @Hosh dziękuję panowie. Tak się zastawiałem bo kilku ytberów nagrywa normalnie gameplay z tego, ale wiem że przynajmniej jeden dostał dostęp już wcześniej, reszta pewnie też testuje.
1
Cześć komputerowe świry. Pomóżcie koledze. Nie znam się zupełnie na grach. Chcę sobie kupić na Steamie zremasterowaną wersję Rome Total War. Premiera jest 29 kwietnia, ale teraz mogę kupić preorder za 29,99€. Jest tam też napisane że gra zostanie odblokowana 29 kwietnia. Więc co to jest ten preorder? Jaka różnica jak kupię teraz lub w dniu premiery? Będzie różnica w cenie? Jak kupię teraz to od razu mogę grać?
16
Z Fatiego już nic nie będzie, skończył się. Potrzebujemy młodszych zawodników.
4
@msmsms Ten z którym bardziej się zgadzasz.
1
@LS Nie wiem, za każdym razem gdy komentarz łamał regulamin. Kilka razy zdarzyło się nawet interweniować u moderacji na pw gdy komentarz wciąż wisiał.
0
@Kusco15 No to niezłe przyzwyczajenie. Co kogo obchodzi czyjaś orientacja? To nie ma żadnego znaczenia bo to jest prywatna sprawa. Osoby homo żyją wśród nas bo to są takie same osoby jak hetero. Po co dorabiać do tego ideologie i dzielić ludzi na orientacje?
5
@FCB24 No widzisz, dokładnie to samo następuje w stosunku do osób homoseksualnych. No ale przecież LGBTQW walczy o poprawę ich życia! Więcej marszów, więcej propagandy!
26
@Chakalaka A to on nie kibicuje Realowi?
5
@zadafcb Już to widzę jak świry cierpliwie czekają na konkretny dzień w kalendarzu żeby tylko wyjść i zgwałcić kogo tylko się napotka.
1
@MaziFCB https://www.transfermarkt.pl/jean-michael-seri/profil/spieler/178614 pewnie o niego chodzi
0
@Czajka90 https://zapodaj.net/images/756f60d6f9a85.jpg
0
@Barwindg Kto to?
0
Najlepsze Ramblowskie ksywki piłkarzy?
Maszyna, Grzmot - Cristiano
Sztanga - Busquets
Amigosi - wielu
Jakie są jeszcze?
1
Jak bym ja został moderatorem to dopiero byłby porządek. Gwarantuję wam że nie byłoby żadnych skarg na moderację. Po prostu wszyscy narzekacze dostaliby permy. A to wszystko w imię prawa i sprawiedliwości.
0
@eckov Właśnie nie wiem gdzie ale jest tam zajebiście.
1
Zachęcam do dołączania i wspomagania zbiórki. Dziękuję.
Bezpośredni link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/fpotuk-franio
6
@Lisek Ja bym zrobił od razu karne do 5 goli lub później 2 przewagi i tyle.
0
W Polsce część się otwiera część nie, a tymczasem tutaj od soboty znoszą obowiązek noszenia maseczek, sklepy, również te niespożywcze, będą normalnie otwarte, szkoły uczelnie fryzjerzy i siłownie otwarte i co najważniejsze koniec z zakazem sprzedaży alkoholu po godzinie 20.
3
@IronSanHybrid Ja bym dodał losowania drabinki dla większych emocji.
19
2 tygodnie lokdałnu, a wydaje się jakby minął rok...
30
@masq Zostaje świętym. To w odpowiedzi na jego liczne zasługi dla ludzkości, z których najważniejszą jest to że już nie żyje.
0
Kiedy przeglądasz sobie najlepsze momenty Superligi: https://streamable.com/dl9lqt