Nie wiem czy jest to spowodowane moim bólem dupy przez wynik, ale wczoraj okropnie słuchało mi się komentatorów na eleven. Czułem wielką stronniczość promadrycką z ich strony. Może to tylko moje wrażenie, czy wy też tak ich odbieraliscie?
Śmiać mi się chce jak prostą piłkę gra Real. Albo do boku i wrzuta, albo laga na Vinicusa i on biegnie 40 metrów i podaje komuś przed pole karne. Śmieszne i smutne że taka gra wystarcza. Jakbym widział mecz w FIFIE. A sam Klasyk też niezwykle zabawny, tylko bardziej taki kabaret. Benzema strzela gola piętką, Mingueza nie trafia w przycisk strzału a i tak pada gol, Kroos strzela w dziurę w murze, odbija Dest i Alba i wpada gol, Messi prawie wkręca z różnego, ulewa, ogólnie Klasyk rozgrywany na orliku, Casemiro historyczny występ bo dostaje czerwoną, a jak by tego było mało to dostaje ją za dwie żółte w odstępie minuty za faule delikatne jak na niego, najgroźniejszy nas strzał w meczu pada w ostatniej minucie gdy ter Stegen powędrował w pole karne Realu, a sam strzał w ostatniej sekundzie ląduje na poprzeczce, dwa możliwe karne ale dosyć delikatne i nieoczywiste, piłkarze obu drużyn mieli sporo niecelnych podań czy poślizgnięć na murawie. No czy to był normalny mecz? Szkoda że ten strzał Moriby nie wpadł, to byłyby dopiero jaja gdyby Real nie wygrał tego meczu XD, ogólnie dobry opis tego meczu to właśnie: XD. Trochę zawiedziony jestem (który to raz już?), ale sytuacja nie jest tragiczna, musimy wygrać z Athletikiem, a w lidze mamy ten bezpośredni mecz z Atléti, nie sądzę żeby drużyny z Madrytu zdobyły komplet punktów do końca. Natomiast jeżeli przegramy finał pucharu no to naprawdę może być nieciekawie jeśli chodzi o morale i nastawienie drużyny na końcówkę sezonu.
@GeneralXavi One Blade mam i mocno polecam choć używam go tylko do ciała, do twarzy mam jakąś zwykłą golarkę widać na ten temat się nie wypowiem. Ale gdybyś się zastanawiał nad tym Philipsem to naprawdę warto bo za niską cenę otrzymujesz super narzędzie. W zestawie są dwa ostrza więc można używać jednego do ciała a drugiego do twarzy.
Jak to zwykle bywa z moimi planami kolejny raz się nie uda. Wszystko się za dobrze układało, dzisiaj akurat jedyny wolny dzień w tygodniu, pracuję tylko na drugie zmiany więc oglądanie meczu odpada gdy pracuję, zaplanowałem sobie cały dzień, miałem pokupować jakieś gadżety typu czipsy i browarki do meczu aby w pełni cieszyć się tym świętem. Aż mnie wczoraj z rana dopadło, zapalenie gardła, zatkany nos, ogólne osłabienie. Ledwo mogę ślinę przełykać. No nic, trzeba będzie przeżyć to bez wspomagaczy. Dawno nie byłem tak nakręcony przed Klasykiem, chyba ostatni raz to ligowe w 2017 na Bernabéu. Nie wiem czy to takie myślenie życzeniowe ale mam tak dobre odczucia co do tego meczu, wierzę że chłopaki pokażą charakter. Zapnijcie pasy to będzie piękny wieczór!
@Krychaaa10 Chciałbym wynik typu 3-2 dla nas, zwycięski gol w końcówce po walce przez cały mecz. Uważam że to najlepiej by zadziałało na morale drużyny, nawet bardziej niż łatwe 3-0. Ale jesteśmy w takiej sytuacji że przyjmę nawet 1-0 po samobóju Modricia w ostatniej minucie.
@VamosRakieta Żona: Cały czas rozmyśla, pewnie zdradza mnie i myśli o tej szmacie @kakusus : Hmm, a może by jednak 4-3-3? Najważniejsze żeby Piqué nie zagrał…
Załóżmy sytuację że dwóch zawodników kładzie się na piłce, zasłaniając ją brzuchami tak że nie da się jej wykopać. I tak sobie leżą. Czy to jest zgodne z przepisami? Można podciągnąć pod niesportowe zachowanie ale to już chyba tylko interpretacja? Jest jakiś przepis o tym?
Ale jajca. Moja mama zamówiła sobie laptopy na media markt w Holandii. Jako opcję płatności wybrała raty przez bank Santander, bo mają tam taką opcję. No i normalnie wniosek złożony proszą o jakieś dokumenty, ale ostatecznie czegoś tam nie spełniała i nie wysłała i wniosek został bez rozstrzygnięcia. Aż tu po kilku dniach przychodzi kurier z przesyłką. A w środku 2 laptopy xD Na maila dostała potwierdzenie zakupu i płatności, zupełnie tak jakby przyznali te raty. Jednak tak nie jest bo nie ma żadnej informacji z banku. Okazało się że mieli jakąś awarię systemu i stąd to zamieszanie. Sytuacja wygląda tak że ma w domu dwa laptopy razem z dowodem zapłaty, ale nic nie płaciła i nie musi bo oficjalnie nie ma żadnych rat przyznanych. No i pytanie co można zrobić w takiej sytuacji. Czy oni mają podstawę prawną aby wymagać odesłania sprzętu? Bo przecież w czym moja mama winna? Normalnie złożyła wniosek i tyle, nie jej wina że mają burdel w systemie, dostała przesyłkę to odebrała. O 14 ma zadzwonić pracownik aby wyjaśnić tą sytuację no i ja mam rozmawiać bo tylko ja znam angielski. No i zastanawiamy się jak to będzie, mama chce żeby jej to rozłożyli na raty no bo tak chciała przy składaniu wniosku. Wydaje się to logiczne rozwiązanie, ciekawi mnie tylko czy mogą jakoś wymagać odesłania bez przyznawania żadnych rat. No bo jak by nie było, laptopy ma i potwierdzenie zakupu również, więc jak mogą wymagać odesłania? Nie powiem, ciekawa sprawa :D
Mam nadzieję że Komisja Europejska w najbliższych dniach wprowadzi jakieś nowe podatki w ramach walki z globalnym ociepleniem. Mam już dosyć tych opadów gradu połączonych z zimnym wiatrem.
@tbas No popatrz, ja głosuję na Konfederację a nie obchodzi mnie co mówi lider tej partii. I uważam że aborcja powinna mieć miejsce jako zabieg medyczny, jesteśmy na tyle rozwinięci że możemy to przeprowadzać jako po prostu ratowanie zdrowia i życia matki i/lub dziecka. Natomiast pomysł aborcji "na żądanie" do któregoś tygodnia ciąży jest według mnie obrzydliwy.
@tomek8756 A jak ustalić czy na pewno doszło do gwałtu i w wyniku tego doszło do ciąży? Pytam poważnie bo samo zdanie "aborcja w przypadku gwałtu" jest według mnie poprawne i powinna być taka możliwość tylko jak by to wyglądało w praktyce?
0
Nie wiem czy jest to spowodowane moim bólem dupy przez wynik, ale wczoraj okropnie słuchało mi się komentatorów na eleven. Czułem wielką stronniczość promadrycką z ich strony. Może to tylko moje wrażenie, czy wy też tak ich odbieraliscie?
0
@Chaoss Ja jednak uważam że Johan Cruyff lepiej opisuje na czym polega piłka nożna.
1
@xBoMBoWiECx D - wszystkie z powyższych
12
Śmiać mi się chce jak prostą piłkę gra Real. Albo do boku i wrzuta, albo laga na Vinicusa i on biegnie 40 metrów i podaje komuś przed pole karne. Śmieszne i smutne że taka gra wystarcza. Jakbym widział mecz w FIFIE. A sam Klasyk też niezwykle zabawny, tylko bardziej taki kabaret. Benzema strzela gola piętką, Mingueza nie trafia w przycisk strzału a i tak pada gol, Kroos strzela w dziurę w murze, odbija Dest i Alba i wpada gol, Messi prawie wkręca z różnego, ulewa, ogólnie Klasyk rozgrywany na orliku, Casemiro historyczny występ bo dostaje czerwoną, a jak by tego było mało to dostaje ją za dwie żółte w odstępie minuty za faule delikatne jak na niego, najgroźniejszy nas strzał w meczu pada w ostatniej minucie gdy ter Stegen powędrował w pole karne Realu, a sam strzał w ostatniej sekundzie ląduje na poprzeczce, dwa możliwe karne ale dosyć delikatne i nieoczywiste, piłkarze obu drużyn mieli sporo niecelnych podań czy poślizgnięć na murawie. No czy to był normalny mecz? Szkoda że ten strzał Moriby nie wpadł, to byłyby dopiero jaja gdyby Real nie wygrał tego meczu XD, ogólnie dobry opis tego meczu to właśnie: XD. Trochę zawiedziony jestem (który to raz już?), ale sytuacja nie jest tragiczna, musimy wygrać z Athletikiem, a w lidze mamy ten bezpośredni mecz z Atléti, nie sądzę żeby drużyny z Madrytu zdobyły komplet punktów do końca. Natomiast jeżeli przegramy finał pucharu no to naprawdę może być nieciekawie jeśli chodzi o morale i nastawienie drużyny na końcówkę sezonu.
29
Prawdziwy kibic Realu nie wie co to porażka. On w ogóle nic nie wie.
1
@GeneralXavi https://allegro.pl/oferta/philips-oneblade-qp2620-20-golarka-do-brody-ciala-8859266215
24
@BarcaInfo Można o nim mówić dużo ale ten człowiek ma serce bordowo granatowe. On czuje każdy Klasyk.
1
@GeneralXavi One Blade mam i mocno polecam choć używam go tylko do ciała, do twarzy mam jakąś zwykłą golarkę widać na ten temat się nie wypowiem. Ale gdybyś się zastanawiał nad tym Philipsem to naprawdę warto bo za niską cenę otrzymujesz super narzędzie. W zestawie są dwa ostrza więc można używać jednego do ciała a drugiego do twarzy.
3
@Pawlak1992 Guardiola
5
@Kiko Ale dziś chyba żaden ważny samolot nie leci.
4
@arkasath Frankie de Jong i Griezzman lubią to.
4
Jak to zwykle bywa z moimi planami kolejny raz się nie uda. Wszystko się za dobrze układało, dzisiaj akurat jedyny wolny dzień w tygodniu, pracuję tylko na drugie zmiany więc oglądanie meczu odpada gdy pracuję, zaplanowałem sobie cały dzień, miałem pokupować jakieś gadżety typu czipsy i browarki do meczu aby w pełni cieszyć się tym świętem. Aż mnie wczoraj z rana dopadło, zapalenie gardła, zatkany nos, ogólne osłabienie. Ledwo mogę ślinę przełykać. No nic, trzeba będzie przeżyć to bez wspomagaczy. Dawno nie byłem tak nakręcony przed Klasykiem, chyba ostatni raz to ligowe w 2017 na Bernabéu. Nie wiem czy to takie myślenie życzeniowe ale mam tak dobre odczucia co do tego meczu, wierzę że chłopaki pokażą charakter. Zapnijcie pasy to będzie piękny wieczór!
2
@Krychaaa10 Chciałbym wynik typu 3-2 dla nas, zwycięski gol w końcówce po walce przez cały mecz. Uważam że to najlepiej by zadziałało na morale drużyny, nawet bardziej niż łatwe 3-0. Ale jesteśmy w takiej sytuacji że przyjmę nawet 1-0 po samobóju Modricia w ostatniej minucie.
28
@VamosRakieta Żona: Cały czas rozmyśla, pewnie zdradza mnie i myśli o tej szmacie
@kakusus : Hmm, a może by jednak 4-3-3? Najważniejsze żeby Piqué nie zagrał…
1
Załóżmy sytuację że dwóch zawodników kładzie się na piłce, zasłaniając ją brzuchami tak że nie da się jej wykopać. I tak sobie leżą. Czy to jest zgodne z przepisami? Można podciągnąć pod niesportowe zachowanie ale to już chyba tylko interpretacja? Jest jakiś przepis o tym?
12
@patry295 Jak na razie przeciwnicy transferu idą łeb w łeb z przeciwnikami transferu.
7
Wypłata na koncie to i humor jakiś taki lepszy :D
21
@Black_Wolf - Oferujemy 10 mln rocznie.
- Chcę grać dla Barçy, wystarczy mi 7 mln.
- 13 mln to moje ostatnie słowo.
- No dobre.
1
@wojopancer W tej sytuacji bez wahania wybrałbym Argentynę.
2
@Junngeas Szału szału nie robi
0
@mikiiki 2000 zł brutto
26
@BarcaInfo Panowie, chorizo do góry i golimy frajerów!
0
Ale jajca. Moja mama zamówiła sobie laptopy na media markt w Holandii. Jako opcję płatności wybrała raty przez bank Santander, bo mają tam taką opcję. No i normalnie wniosek złożony proszą o jakieś dokumenty, ale ostatecznie czegoś tam nie spełniała i nie wysłała i wniosek został bez rozstrzygnięcia. Aż tu po kilku dniach przychodzi kurier z przesyłką. A w środku 2 laptopy xD Na maila dostała potwierdzenie zakupu i płatności, zupełnie tak jakby przyznali te raty. Jednak tak nie jest bo nie ma żadnej informacji z banku. Okazało się że mieli jakąś awarię systemu i stąd to zamieszanie. Sytuacja wygląda tak że ma w domu dwa laptopy razem z dowodem zapłaty, ale nic nie płaciła i nie musi bo oficjalnie nie ma żadnych rat przyznanych. No i pytanie co można zrobić w takiej sytuacji. Czy oni mają podstawę prawną aby wymagać odesłania sprzętu? Bo przecież w czym moja mama winna? Normalnie złożyła wniosek i tyle, nie jej wina że mają burdel w systemie, dostała przesyłkę to odebrała. O 14 ma zadzwonić pracownik aby wyjaśnić tą sytuację no i ja mam rozmawiać bo tylko ja znam angielski. No i zastanawiamy się jak to będzie, mama chce żeby jej to rozłożyli na raty no bo tak chciała przy składaniu wniosku. Wydaje się to logiczne rozwiązanie, ciekawi mnie tylko czy mogą jakoś wymagać odesłania bez przyznawania żadnych rat. No bo jak by nie było, laptopy ma i potwierdzenie zakupu również, więc jak mogą wymagać odesłania? Nie powiem, ciekawa sprawa :D
0
@lampa16 Złota dekada
20
@pele1282 Nie wiem gdzie tutaj hejt na 10-letnie dziecko.
3
@barcelonaLM A tam, już raz się dałem nabrać. To wszystko jest teatrzyk.
9
Mam nadzieję że Komisja Europejska w najbliższych dniach wprowadzi jakieś nowe podatki w ramach walki z globalnym ociepleniem. Mam już dosyć tych opadów gradu połączonych z zimnym wiatrem.
5
@tbas No popatrz, ja głosuję na Konfederację a nie obchodzi mnie co mówi lider tej partii. I uważam że aborcja powinna mieć miejsce jako zabieg medyczny, jesteśmy na tyle rozwinięci że możemy to przeprowadzać jako po prostu ratowanie zdrowia i życia matki i/lub dziecka. Natomiast pomysł aborcji "na żądanie" do któregoś tygodnia ciąży jest według mnie obrzydliwy.
4
@tomek8756 A jak ustalić czy na pewno doszło do gwałtu i w wyniku tego doszło do ciąży? Pytam poważnie bo samo zdanie "aborcja w przypadku gwałtu" jest według mnie poprawne i powinna być taka możliwość tylko jak by to wyglądało w praktyce?
0
@Werka7 Valdés - Alves, Piqué, Puyol, Abidal - Busquets, Xavi, Iniesta - Pedro, Messi, Villa