1

@Bobo25 No w sumie tak, ja piszę za siebie. Z małym dzieckiem faktycznie jest inaczej bo ciągle rośnie, ja znam swoje rozmiary więc łatwiej jest trafić.

19

@VamosRakieta Jak chodziłem do szkoły to te ferie dwutygodniowe jakoś szybciej leciały…

3

@tomek8756 Polecam zakupy online. Od kilku lat nie byłem w sklepie odzieżowym bo to po prostu jest niewygodne i nieopłacalne. W internecie ceny są niższe, do tego liczne rabaty, darmowa dostawa i zwrot. Na spokojnie można przymierzyć w domu i ewentualnie odesłać. Dzięki temu przynajmniej w tym aspekcie nie odczuwam skutków lockdownu. A ubrania zamawiam średnio co dwa tygodnie.
Oczywiście nie chodzi mi o to żeby nie krytykować zamknięcia tych sklepów, po prostu wskazówka jak można sobie z tym poradzić.

32

@Bobo25 Szkoda że u tego fryzjera standardy sanitarne są dużo wyższe niż u pani z biedronki i to nawet bez pandemii.

16

@Bobo25 Here we go again :D

2

@Michal_2003 Fajna kobita

12

@Quavosk No niezły lockdown. Fryzjer może iść do biedronki, ale kasjer z biedronki nie może iść do fryzjera. Idiotyzm goni idiotyzm i to niestety nie tylko u nas. A najgorsze że nic nie wskazuje aby miało się to skończyć.

150

Kurde, ale prawie wpadłem! Siedzę sobie spokojnie przy komputerze przeglądając realmadryt.pl aż tu nagle wpada do pokoju moja mama i pyta się co robię. Na szczęście zdążyłem przełączyć na kartę z pornhubem. Łatwiej się wytłumaczyć i mniejszy wstyd.

3

Jeżeli potwierdzi się więcej przypadków kowida w Realu, to jedynym wyjściem jest przyznanie walkowera w Klasyku. Nie możemy narażać zdrowia naszych zawodników.

39

A to Varane nie może po prostu zagrać w maseczce?

0

@Bartek22 Głupoty piszesz. Widziałeś dwumecz z Chelsea w 2009? Znaczy rewanż, czy widziałeś rewanż?

10

@RomanHoffer Musisz kupić nowy dom z nieprzepalonymi żarówkami w żyrandolu.

1

@Striker Muszę zejść z boiska jak Ramos.

2

Ale się wystraszyłem teraz. La Liga na Facebooku wstawiła post o Klasyku i tam jest data 11 kwietnia. W pośpiechu sprawdziłem czy może przegapiłem newsa o przełożeniu meczu ale na szczęście wygląda na to że to po prostu błąd na grafice. Nawet sobie nie żartujcie tak, akurat sobotę mam wolne, a w niedzielę do pracy. Nie ma co, gacie do wymiany.

2

Ja się boję tej końcówki. Początek sezonu i wielu modliło się o miejsce dające awans do LM. Teraz brak dubletu będzie porażką.

1

@Kgorecki2500 Na setkę mam 3 sekundy.

0

@masq Poczekaj, drugie zalanie zazwyczaj jest lepsze.

0

@itmustbejoke Co to za fotomontaż? Liverpool zagrał genialny mecz i nas zmiażdżył.

4

@Comentateiro Jeszcze rzuci opaską kapitańską na murawę.

3

@Homeopata8989 Ja od ponad roku jestem zwolennikiem jego przyjścia. Cena poniżej 100 mln - brać bez zastanowienia.

0

@kubafcb102 Za Valverde też wiele razy zaczynał na ławce. Guardiola i Enrique nie rotowali nim.

23

@BarcaInfo Nic dziwnego, Niemcy dar przemawiania mają w genach, no czy tam Austriacy...

1

@FC1899Barca Też mi coś... Już dawno miałem taki domek w Minecraft.

5

@barpol11 Ciekawe jest to. Jakbym był gdzieś w Afryce gdzie większość jest czarna, no to chyba normalne że gdyby ktoś chciał powiedzieć coś o mnie, to powiedziałby "to ten biały", bo po prostu się wyróżniam i łatwiej sprecyzować o kogo chodzi. Gdzie tu rasizm?
Co innego oczywiście gdyby powiedział "ty białasie" to nie jest określenie wyglądu tylko inwektywa, tak jak "czarnuchu".

2

@marcin62 O kurde czyli te podatki naprawdę działają tak jak mówi rząd. Chyba się zastanowię nad moimi poglądami…

1

@Rastafarnianin Ja to widzę bardziej że się "odwaliła"bo też miała gdzieś wyjść a w ostatniej chwili coś się zmieniło i jednak nie idzie.

7

1

@maroon Za kolor skóry.

5

Uważam że powinniśmy uklęknąć przed rozpoczęciem meczu z Valladolid aby okazać wsparcie i szacunek zawodnikowi Valencii. Mam nadzieję że drużyna pokaże charakter i dzielnie okaże solidarność z kolejną ofiarą rasizmu. Warto także przypomnieć że ten pan był wizjonerem i wspierał ruch BLM na długo przed jego powstaniem: https://zapodaj.net/images/b949f7bf6356a.jpg

37

Nie zaglądaj w historię edycji tego posta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?