@Trepyveb Chyba jednak Atlético 2015/16. Straszny to był okres ten początek kwietnia, tyle porażek jedna po drugiej. W Madrycie niby tylko 0-2, ale bezsilność jaką wtedy pokazywaliśmy na boisku była po prostu smutna.
@VbamboeB No właśnie też nie wiem co z tego. 500+ pewnie też bierze, bo jak dają to trzeba brać, ale przecież gdyby mógł to by to zlikwidował. Dla mnie normalna sytuacja. Ja też nie jestem zwolennikiem zasiłków, ale gdyby mi się jakiś należał to bym brał.
@VamosRakieta To jest podobna sytuacja jak z taxi i Uberem. Zamiast poluzować podatki dla taksówkarzy i tym samym ulżyć konsumentom no to lepiej jest opodatkować Ubera, tak samo jak taksówki i wtedy pasażer będzie płacił jeszcze więcej.
https://dzisiajwgliwicach.pl/gliwice-17-latek-smiertelnie-potracony-przebiegal-noca-przez-dk-88/ Jeśli nie czuję smutku przy takiej informacji to znaczy że coś jest ze mną nie tak? W sensie, szkoda że chłopak nie żyje, ale nie uważam że to jest tragedia bo z tego co jest napisane wyłącznie on jest temu winien. W nocy przebiega przez drogę szybkiego ruchu gdzie jest zakaz ruchu pieszych, niektórzy twierdzą że to było samobójstwo. Tak czy siak, za głupotę się płaci, czasami wysoką cenę. Jeżeli to było samobójstwo to tragedia jest na pewno dla rodziny chłopaka ale też i dla niewinnego a chyba najbardziej poszkodowanego w tej sytuacji kierowcy. Podobnie mam jak są informacje że ktoś zmarł przy skakaniu do wody w miejscach nieodpowiednich do tego, dla mnie to nie są tragedie, a bardziej "jednego idioty mniej".
Przygody z kurierami ciąg dalszy. DHL. Zamówiłem przesyłkę, opcję dostawy wybrałem taką że normalnie przychodzi do domu, a jak nikogo nie będzie to może zostawić paczkę pod takim zadaszeniem przed wejściem. Na stronie było napisane że kurier najpierw zadzwoni do drzwi i dopiero jak nie będzie nikogo to wtedy zostawi. Przewidywany czas to był dzisiaj do 14:25. Siedzę, czekam, nic się nie dzieje, z pół godziny temu wchodzę na śledzenie a tam informacja że przesyłka dostarczona o 12. No dzięki za poinformowanie! Nikt nie dzwonił więc wychodzę przed dom, sprawdzam to miejsce a tam pusto. Dzwonię na infolinię a tam typiara po sprawdzeniu mówi że no widzi że jest informacja że dostarczono ale w jej systemie paczka jest jako "w drodze". Więc mam poczekać i jeśli do jutra nie dostanę paczki to mam skontaktować się z wysyłającym, czyli w tym przypadku Zalando. No i tak myślę czy faktycznie to może być taki błąd? Czy po prostu robi se jajca ze mnie i powiedziała tak żebym się odramosował od niej? Miał ktoś podobnie?
Gdy gram w menadżera i wybieram jakiś skład to często zastanawiam się jakby skomentowała go La Rambla. Wyobrażam sobie komentarze w trakcie jakichś meczów czy po porażkach. Czy to już uzależnienie od LR?
La asistencia de Xavi para Messi, Messi, Messi, Messi, Messi, encara Messi, encara Messi, encara Messi, encara Messi, encara Messi, encara Messi, encara Messi, encara Messi, gol gol gol gol gol, golgolgolgolgolgolgolgolgol
@tobiasson92 No, a gdy Korwin pisze że obostrzenia są szkodliwe i pyta czy nie lepiej żeby kilka procent ludzi więcej zmarło a reszta żyła normalnie to się go oskarża że popiera pedofilię.
@Comentateiro A kiedyś też kobieta przepuściła mnie i pokazując żebym szedł powiedziała właśnie "please", w znaczeniu proszę, możesz iść. To też raczej niepoprawne. Co wtedy? "Go ahead"? Kiedyś nauczyciel angielskiego mówił mi że można mówić "after you" gdy chcemy kogoś przepuścić, ale to nie sądzę że wiele osób zna takie sformułowanie, zwłaszcza w pracy gdzie wiele osób z angielski zna słabo.
Ktoś kto się zna na angielskim. Czy można mówić "please" w znaczeniu "proszę" tak jak mówimy po polsku? Zawsze mnie to ciekawiło. Wczoraj w pracy ktoś podał mi kartkę i powiedział właśnie please, w znaczeniu proszę. No i nie wiem czy to poprawne? Bardziej popularne jest "here you are". To jest właśnie mój problem z angielskim, ale też z hiszpańskim, bo tam proszę jako por favor nie bardzo pasuje w tym kontekście, a bardziej "toma" czy rzadziej "aqui tienes". To jak to jest?
Największy wygrany tego sezonu porównując z poprzednim? Według mnie bez wątpienia de Jong. Mogę się mylić, ale z tego co widziałem to ani razu już nie był Frankiem.
@Chakalaka Skąd taki wniosek? W jednym z programów powiedział że gdy pedofil nie poprzestaje na "klepaniu po pupie" i idzie dalej to należy dać mu w mordę a następnie powinien odpowiadać karnie za pedofilię. Więc naprawdę jestem ciekawy jak można mówić że on popiera pedofilię. No ale w sumie według ciebie Tusk to największy patriota obecnie więc nie ma co się dziwić.
4
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/161688607_270939467815612_3991087467156479018_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=110474&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=cKOtlnJNIu0AX9A8dkM&tn=KBwCHm19qbTXTdju&_nc_ht=scontent-amt2-1.xx&tp=14&oh=b83df08eca1877c5809b96c86a279234&oe=6079F5E4
Jak zwykle najbardziej cierpią najmniejsi, szkoda że niestety cierpią bezsensownie.
9
@TheNekro94 Zgłoszone za spoiler.
4
@FanFcBarcy Bo nie ma dżemu
3
@pele1282 Macie właśnie tego Jacksona bez tych wszystkich efektów specjalnych. Tutaj to samo nagranie po edycji:
6
@lukaszmatusiewicz Niesamowite że ta okropna drużyna bez stylu bez kondycji bez wstydu bez niczego z nieudacznikiem na ławce była tak blisko trypletu.
0
@Trepyveb Chyba jednak Atlético 2015/16. Straszny to był okres ten początek kwietnia, tyle porażek jedna po drugiej. W Madrycie niby tylko 0-2, ale bezsilność jaką wtedy pokazywaliśmy na boisku była po prostu smutna.
6
@VbamboeB No właśnie też nie wiem co z tego. 500+ pewnie też bierze, bo jak dają to trzeba brać, ale przecież gdyby mógł to by to zlikwidował. Dla mnie normalna sytuacja. Ja też nie jestem zwolennikiem zasiłków, ale gdyby mi się jakiś należał to bym brał.
0
@regatta52 vs Bayern 2014/15, vs Chelsea 2017/2018, vs Real 2016/17
11
@VamosRakieta To jest podobna sytuacja jak z taxi i Uberem. Zamiast poluzować podatki dla taksówkarzy i tym samym ulżyć konsumentom no to lepiej jest opodatkować Ubera, tak samo jak taksówki i wtedy pasażer będzie płacił jeszcze więcej.
0
@Janas11224 No to zacznij może zmierzać w drugą stronę i spytaj jakim prawem zamknięte są boiska i inne rzeczy.
24
@Janas11224 No i problemem jest ta pierwsza rzecz, a nie otwarty kościół.
2
@Quavosk "to nie był prawdziwy lockdown"
6
https://dzisiajwgliwicach.pl/gliwice-17-latek-smiertelnie-potracony-przebiegal-noca-przez-dk-88/
Jeśli nie czuję smutku przy takiej informacji to znaczy że coś jest ze mną nie tak? W sensie, szkoda że chłopak nie żyje, ale nie uważam że to jest tragedia bo z tego co jest napisane wyłącznie on jest temu winien. W nocy przebiega przez drogę szybkiego ruchu gdzie jest zakaz ruchu pieszych, niektórzy twierdzą że to było samobójstwo. Tak czy siak, za głupotę się płaci, czasami wysoką cenę. Jeżeli to było samobójstwo to tragedia jest na pewno dla rodziny chłopaka ale też i dla niewinnego a chyba najbardziej poszkodowanego w tej sytuacji kierowcy.
Podobnie mam jak są informacje że ktoś zmarł przy skakaniu do wody w miejscach nieodpowiednich do tego, dla mnie to nie są tragedie, a bardziej "jednego idioty mniej".
2
@MesQueUnClub_87 "dla zorganizowanej grupy przestępczej kierowanej przez Jarosława Kaczyńskiego" nie nazwałbym jej zorganizowaną
2
@Katalonbar W sumie ta maseczka nie taka zła...
4
Przygody z kurierami ciąg dalszy. DHL. Zamówiłem przesyłkę, opcję dostawy wybrałem taką że normalnie przychodzi do domu, a jak nikogo nie będzie to może zostawić paczkę pod takim zadaszeniem przed wejściem. Na stronie było napisane że kurier najpierw zadzwoni do drzwi i dopiero jak nie będzie nikogo to wtedy zostawi. Przewidywany czas to był dzisiaj do 14:25. Siedzę, czekam, nic się nie dzieje, z pół godziny temu wchodzę na śledzenie a tam informacja że przesyłka dostarczona o 12. No dzięki za poinformowanie! Nikt nie dzwonił więc wychodzę przed dom, sprawdzam to miejsce a tam pusto. Dzwonię na infolinię a tam typiara po sprawdzeniu mówi że no widzi że jest informacja że dostarczono ale w jej systemie paczka jest jako "w drodze". Więc mam poczekać i jeśli do jutra nie dostanę paczki to mam skontaktować się z wysyłającym, czyli w tym przypadku Zalando. No i tak myślę czy faktycznie to może być taki błąd? Czy po prostu robi se jajca ze mnie i powiedziała tak żebym się odramosował od niej? Miał ktoś podobnie?
1
Gdy gram w menadżera i wybieram jakiś skład to często zastanawiam się jakby skomentowała go La Rambla. Wyobrażam sobie komentarze w trakcie jakichś meczów czy po porażkach. Czy to już uzależnienie od LR?
4
@LeoMessiah 90 i 70.
6
@KokoVIB No a jeśli zaczniemy wygrywać każdy mecz to będziemy niepokonani.
52
La asistencia de Xavi para Messi, Messi, Messi, Messi, Messi, encara Messi, encara Messi, encara Messi, encara Messi, encara Messi, encara Messi, encara Messi, encara Messi, gol gol gol gol gol, golgolgolgolgolgolgolgolgol
22
@Mixtape https://1afctp46bx432tis5o1jynp3-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2015/10/_D8E7211.jpg
15
@tobiasson92 No, a gdy Korwin pisze że obostrzenia są szkodliwe i pyta czy nie lepiej żeby kilka procent ludzi więcej zmarło a reszta żyła normalnie to się go oskarża że popiera pedofilię.
5
@Comentateiro Yyy, nie jestem ekspertem ale wydaje mi się że masz błąd w drugim zdaniu. Powinno być "jem gotowaną na parze soję na obiad".
14
@Denver Teraz wszelkie niepowodzenia można zwalić na zdalne. Za moich czasów winni byli nauczyciele i program nauczania. Każdy winny tylko nie ty sam.
1
@Comentateiro A kiedyś też kobieta przepuściła mnie i pokazując żebym szedł powiedziała właśnie "please", w znaczeniu proszę, możesz iść. To też raczej niepoprawne. Co wtedy? "Go ahead"?
Kiedyś nauczyciel angielskiego mówił mi że można mówić "after you" gdy chcemy kogoś przepuścić, ale to nie sądzę że wiele osób zna takie sformułowanie, zwłaszcza w pracy gdzie wiele osób z angielski zna słabo.
0
Ktoś kto się zna na angielskim. Czy można mówić "please" w znaczeniu "proszę" tak jak mówimy po polsku? Zawsze mnie to ciekawiło. Wczoraj w pracy ktoś podał mi kartkę i powiedział właśnie please, w znaczeniu proszę. No i nie wiem czy to poprawne? Bardziej popularne jest "here you are". To jest właśnie mój problem z angielskim, ale też z hiszpańskim, bo tam proszę jako por favor nie bardzo pasuje w tym kontekście, a bardziej "toma" czy rzadziej "aqui tienes". To jak to jest?
1
Największy wygrany tego sezonu porównując z poprzednim? Według mnie bez wątpienia de Jong. Mogę się mylić, ale z tego co widziałem to ani razu już nie był Frankiem.
19
@Chakalaka Skąd taki wniosek? W jednym z programów powiedział że gdy pedofil nie poprzestaje na "klepaniu po pupie" i idzie dalej to należy dać mu w mordę a następnie powinien odpowiadać karnie za pedofilię. Więc naprawdę jestem ciekawy jak można mówić że on popiera pedofilię. No ale w sumie według ciebie Tusk to największy patriota obecnie więc nie ma co się dziwić.
12
@Quavosk Krótko i na temat.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika