fajna rozmowa dwóch Irańczyków. Zaciekawił mnie fragment gdzie dziewczyna powiedziała że lepiej czuje się w Polsce, bo tutaj ma takie same prawa jak mężczyźni. Ciekawe co na to bojująca lewica...
@Janiama A tam głupoty gadasz, co ty tam wiesz. Oni wiedzą lepiej. Rollercoaster co tydzień, od trypletu do tragedii, tak to się żyje na tej La Ramblowskiej wsi...
@clyde Niektórzy takim śmiechem reagują na negatywne emocje jak strach, bezsilność czy złość. Czy naprawdę według was on się śmiał bo ma wyjebane albo że rozbawił go fakt, że przez jego błąd drużyna traci punkty? xD Ja rozumiem emocje na gorąco po meczu ale już trochę czasu minęło.
@busquets5 Tu problemem jest kadra. Łatwo się powiedzieć że trener nie powinien wystawiać tego czy tamtego, ale już wskazać kogoś innego nie jest tak łatwo. Z kanapy łatwo się pisze co powinien trener robić, sytuacja się komplikuje gdy jest się tym trenerem i jest się rozliczanym za wyniki. Szkoda że tyle osób tego nie rozumie. Do teraz śmiać mi się chce z komentarzy które mówią że Valverde powinien zmienić Albę w przerwie na Anfield. No niby fajnie brzmi, może i powinien go zmienić. Ale niby kogo wpuścić za niego? Tutaj już cisza. Tak jak przed meczem głosy że Koeman to słaby trener bo nie ryzykuje ze składem. Sytuacja gdzie mamy szansę wykorzystać potknięcie Atlético i włączyć się do walki o mistrzostwo jest rzeczywiście świetnym momentem na ryzykowanie... Co za ludzie tutaj wypisują bzdury to się w głowie nie mieści po prostu.
Jedna rzecz mnie ciągle zastanawia. Wszystkie te obostrzenia są niezwykle szkodliwe, część z nich po prostu bezsensowne i uciążliwe. Liczba zakażeń wcale nie jest dużo mniejsza niż w miejscach ze słabszymi obostrzeniami. Więc nachodzi pytanie po co to wszystko? Czemu mamy to, co mamy? Komu to jest na rękę i jakie ma korzyści z niszczenia ludzi? Na to nie umiem sobie odpowiedzieć.
@macio_944 To jest pasta? Widzę że jednak na serio. To współczuję wam bo Biedronki u mnie zawsze były super. Regularnie robiłem tam zakupy i nie narzekałem na nic. No może poza kolejkami w takiej jednej, ale tam zawsze jedna kasa była otwarta i to dlatego... A tak to kupowałem w 4 różnych Biedronkach i nic złego mi się nie przydarzyło w żadnej.
@SiSenior Ja tam gardzę całym Realem i wszystkim co z nim związane. Nie czuję się głupi z tego powodu. Oczywiście nie zamierzam zabijać kogoś kto im kibicuje, ale sportowo ich nienawidzę.
Niby to januszowskie czy tam boomerskie ale ja na poważnie przy składaniu życzeń mówię czasem "no to zdrowia, zdrowia i jeszcze raz piniendzy" xD Fajny tekst. Przed chwilą właśnie składałem życzenia urodzinowe koledze.
Guardiola dzwoni do Bartomeu: Josep, to dobrze że mnie słuchasz, kto odpowiada za to jak wygląda w tym klubie? Ta... Nie wkūrwiaj mnie dobrze? Od 2 lat jest tak upiërdølony skład tutaj, że tylko że Messi jeszcze nie odszedł to się to jakoś uchowało i ludzie tego nie widzą. Może by ktoś ruszył dupsko po prostu i to ogarnął.
No co za gnoje. GLS. Dzisiaj miała być dostarczona przesyłka. Siedzę, czekam, sprawdzam na mailu i żadnej informacji. Wszedłem na śledzenie paczki, a tam informacja że nie było mnie w domu :D Mówię co jest nigdzie jeszcze nie wyszedłem, a tam data wczoraj godzina 13. No to niezła dostawa w piątek. Już pomijam że o tej godzinie byłem w domu, nawet mam paragon że byłem w sklepie o 12:46, a do domu mam z 5 minut. Najlepsze że nawet nie ma opcji ponownego dostarczenia jak to zwykle bywa w takiej sytuacji. Po prostu informacja że przesyłka wróciła do magazynu i tyle. Dodatkowo nawet nie mogę zadzwonić tam bo jest informacja że akurat dzisiaj w godzinach 12-17 jest przerwa techniczna i telefon będzie niedostępny. Jak żyć bracia i siostry? Problemy pierwszego świata...
Te reklamy to chyba serio się pojawiają nielubianym przez redakcję użytkownikom. Na kompie mam stronę dodaną do wyjątków w adblocku i pojawia mi się tylko baner. Na telefonie nie mam żadnego adblocka i reklama jaka się pojawia, i to nawet nie codziennie, to zwykła na całą stronę, nawet nie muszę klikać X żeby zniknęła, bo wystarczy kliknąć gdziekolwiek dookoła. Poza tym brak reklam. Warto mieć znajomości na szczytach władzy.
1
@Rust_Cohle Elegancja
0
1
@Janiama A tam głupoty gadasz, co ty tam wiesz. Oni wiedzą lepiej. Rollercoaster co tydzień, od trypletu do tragedii, tak to się żyje na tej La Ramblowskiej wsi...
2
@PatrychoO Niedziela, 14 godzina, słońce świeci, to nie są warunki do grania w piłkę.
1
@clyde Niektórzy takim śmiechem reagują na negatywne emocje jak strach, bezsilność czy złość. Czy naprawdę według was on się śmiał bo ma wyjebane albo że rozbawił go fakt, że przez jego błąd drużyna traci punkty? xD Ja rozumiem emocje na gorąco po meczu ale już trochę czasu minęło.
7
@Katalonbar od jego odejścia wszystko się sypie na świcie
0
@SamuraJack I popatrz nawet z takimi zawodnikami zdarzały się takie wpadki. Słaby trener ten Guardiola.
3
Taki Guardiola u nas to nigdy by nie stracił punktów ze słabą drużyną która stawia autobus w polu karnym…
0
@busquets5 Tu problemem jest kadra. Łatwo się powiedzieć że trener nie powinien wystawiać tego czy tamtego, ale już wskazać kogoś innego nie jest tak łatwo. Z kanapy łatwo się pisze co powinien trener robić, sytuacja się komplikuje gdy jest się tym trenerem i jest się rozliczanym za wyniki. Szkoda że tyle osób tego nie rozumie. Do teraz śmiać mi się chce z komentarzy które mówią że Valverde powinien zmienić Albę w przerwie na Anfield. No niby fajnie brzmi, może i powinien go zmienić. Ale niby kogo wpuścić za niego? Tutaj już cisza. Tak jak przed meczem głosy że Koeman to słaby trener bo nie ryzykuje ze składem. Sytuacja gdzie mamy szansę wykorzystać potknięcie Atlético i włączyć się do walki o mistrzostwo jest rzeczywiście świetnym momentem na ryzykowanie... Co za ludzie tutaj wypisują bzdury to się w głowie nie mieści po prostu.
0
@paweldunajecfcb Touré raczej nie pogra z Villą
1
Jedna rzecz mnie ciągle zastanawia. Wszystkie te obostrzenia są niezwykle szkodliwe, część z nich po prostu bezsensowne i uciążliwe. Liczba zakażeń wcale nie jest dużo mniejsza niż w miejscach ze słabszymi obostrzeniami. Więc nachodzi pytanie po co to wszystko? Czemu mamy to, co mamy? Komu to jest na rękę i jakie ma korzyści z niszczenia ludzi? Na to nie umiem sobie odpowiedzieć.
6
@Gaucho Racja. Powiedział Francuzowi żeby się nie napinał na Desta, bo ten go przeprosił. Idiota normalnie.
2
@macio_944 To jest pasta?
Widzę że jednak na serio. To współczuję wam bo Biedronki u mnie zawsze były super. Regularnie robiłem tam zakupy i nie narzekałem na nic. No może poza kolejkami w takiej jednej, ale tam zawsze jedna kasa była otwarta i to dlatego... A tak to kupowałem w 4 różnych Biedronkach i nic złego mi się nie przydarzyło w żadnej.
0
W 33 meczach 6 goli i 4 asysty. I to jest nasz najlepszy pomocnik. Jak tu ma być dobrze?
6
@KSSniper Uważam że jeden gol więcej w 2014 roku i nie byłoby w ogóle żadnej dyskusji na ten temat.
0
@SiSenior Ja tam gardzę całym Realem i wszystkim co z nim związane. Nie czuję się głupi z tego powodu. Oczywiście nie zamierzam zabijać kogoś kto im kibicuje, ale sportowo ich nienawidzę.
0
@marcin62 Stąd wysokie poparcie dla lewicy.
1
Niby to januszowskie czy tam boomerskie ale ja na poważnie przy składaniu życzeń mówię czasem "no to zdrowia, zdrowia i jeszcze raz piniendzy" xD Fajny tekst. Przed chwilą właśnie składałem życzenia urodzinowe koledze.
0
@marcin000019 perfumy
2
@Rust_Cohle Fakty, TVN
1
Guardiola dzwoni do Bartomeu:
Josep, to dobrze że mnie słuchasz, kto odpowiada za to jak wygląda w tym klubie? Ta... Nie wkūrwiaj mnie dobrze? Od 2 lat jest tak upiërdølony skład tutaj, że tylko że Messi jeszcze nie odszedł to się to jakoś uchowało i ludzie tego nie widzą. Może by ktoś ruszył dupsko po prostu i to ogarnął.
1
No co za gnoje. GLS. Dzisiaj miała być dostarczona przesyłka. Siedzę, czekam, sprawdzam na mailu i żadnej informacji. Wszedłem na śledzenie paczki, a tam informacja że nie było mnie w domu :D Mówię co jest nigdzie jeszcze nie wyszedłem, a tam data wczoraj godzina 13. No to niezła dostawa w piątek. Już pomijam że o tej godzinie byłem w domu, nawet mam paragon że byłem w sklepie o 12:46, a do domu mam z 5 minut. Najlepsze że nawet nie ma opcji ponownego dostarczenia jak to zwykle bywa w takiej sytuacji. Po prostu informacja że przesyłka wróciła do magazynu i tyle. Dodatkowo nawet nie mogę zadzwonić tam bo jest informacja że akurat dzisiaj w godzinach 12-17 jest przerwa techniczna i telefon będzie niedostępny. Jak żyć bracia i siostry? Problemy pierwszego świata...
14
@Janiama Co to znaczy? Czyli w każdym przypadku powinna być możliwość darmowej aborcji do 12. tygodnia?
1
@lucca87 Shakira moja pierwsza miłość.
1
@Kapitan_SW Nic takiego. Czasem tylko kolana bolą, ale da się przeżyć.
0
@Herato Wiesz że na początku Bojan miał lepsze statystyki od Messiego?
1
Te reklamy to chyba serio się pojawiają nielubianym przez redakcję użytkownikom. Na kompie mam stronę dodaną do wyjątków w adblocku i pojawia mi się tylko baner. Na telefonie nie mam żadnego adblocka i reklama jaka się pojawia, i to nawet nie codziennie, to zwykła na całą stronę, nawet nie muszę klikać X żeby zniknęła, bo wystarczy kliknąć gdziekolwiek dookoła. Poza tym brak reklam. Warto mieć znajomości na szczytach władzy.
2
@Rajek99 O kurde stary szacun. 2 zł postawić... To dopiero odwaga. Brawa dla tego pana.
1
@itmustbejoke Za ciemną ma skórę ten nasz koleżka...
0
@tobiasson92 A jak w tym Burundi z aborcją hmm?