92

Nie roztrwonisz przewagi w rewanżu, jeśli przegrasz pierwszy mecz. https://zapodaj.net/images/b736dcc1d70ec.jpg

0

Ciekawą sytuację miałem wczoraj w pracy. Byłem podrywany przez geja xD Chyba powinienem uznać to za komplement.

18

Panie kochany ja nie architekt - kafle kładę. Każą kłaść, to kładę, nie każą, nie kładę.

10

@DonMatteo901 Ja uważam że prostytutki powinny być państwowe. W gimnazjum śmiali się ze mnie że jestem prawiczkiem. Taka pomoc od państwa pomogłaby wielu młodym ludziom.

1

@macio_944 Mój ulubiony cytat Cruyffa.

1

Yerbacze, yerbownicy, poyerbańce... Pomóżcie. Zalałem sobie normalnie yerbę rano i tradycyjnie chciałem żeby mi wykrzywiło mordę przy pierwszym łyku. Tak też się stało ale z innego powodu, zamiast potężnej goryczy poczułem słony smak. Mówię co jest. Może to dlatego że niedawno myłem zęby, albo nieopatrznie zalałem wrzątkiem... Albo mi się wydawało... Piję dalej i znowu to samo, mówię coś jest nie tak. Wyrzuciłem i wsypałem nową. Pilnowałem wody i idealną zalałem. I znowu to samo. O co może chodzić? Yerba nie jest nowa, wczoraj było wszystko w porządku. Czy jakiś dowcipniś zasrany dosypał mi soli?

1

Valdés - Alves, Piqué, Puyol, Abidal - Busquets, Xavi, Iniesta - Pedro, Messi, Villa

36

@Yosemite Skoro Guardiola wygrał tryplet od razu, a potem Enrique zrobił to samo więc się da! Nie ma sensu trzymać trenera który tego nie osiągnie w pierwszym sezonie. Uważam że powinno się wymieniać trenera co sezon, aż komuś się uda wygrać wszystko od razu.

0

Są jakieś kluby z jednego miasta które się lubią? Albo przynajmniej nie nie lubią? Ciekawi mnie czy jest gdzieś coś takiego jak "derby przyjaźni" czy coś.

6

Wow, dobra robota. Szanuję że chce się wam wkładać dodatkowy wysiłek tworząc wideo, sam wiem ile to dodatkowej pracy, więc tym większy szacun! ;)
Choć jeżeli forma opisowa wciąż będzie się pojawiać na stronie, to osobiście skróciłbym nieco wideo. Jakaś muzyczka w tle zamiast komentarza przy ocenach byłaby lepsza moim zdaniem. Bo to trochę takie dwa razy robienie tego samego, zwłaszcza gdy tekst czytany jest inny niż w opisie na stronie. Niemniej graficznie bardzo ładnie.

0

@Transu96 Nie gram w gry więc inicjatywa nie dla mnie, niemniej fajny pomysł. Przypomniało mi się "jeden na jednego" w Awanturze o kasę :D

2

@Quavosk Ja bym przesunął de Jonga do obrony i Konrada na skrzydło za Lengleta. Do tego jeszcze kogoś na atak.

3

No niezły ten FM xD
Gram z Atlético mecz ligowy, pierwsza połowa wyrównana. W drugiej mam przewagę ale nie udaje się strzelić. 88 minuta samobój Lengleta i 0-1. 93 minuta samobój Piqué i 0-2. W strzałach 13-6.

1

Gdyby mecz z Bayernem 2-8 był pierwszym w dwumeczu, to myślicie że udałoby się nam odrobić straty w rewanżu?

2

@KORTIS Myślę że najpierw to wyjedzie do Argentyny. A później być może wróci, jakiś prezydent honorowy czy coś takiego. Z tego co cały czas mówi to nie widzi siebie w roli trenera młodzieży.

1

Kiedyś latałem na lotni bez lotni…

1

Świat dziś mieni się milionem barw.

0

@SkilledHydra16 no i co z tego?

0

@kuz no i co z tego?

0

Na każde stwierdzenie czy opinię można odpowiedzieć "no i co z tego?".

0

@Czajka90 Hi (sorry for my bad English)

0

@Kapitan_SW Tego akurat nie rozumiem dlaczego tak zrobił. Ale ogólnie to jest to prawdziwe dzieło. Oglądałem to kilka lat temu i zapamiętałem jako mocny film o uzależnieniach. Przed chwilą obejrzałem drugi raz, już bardziej świadomie i jestem pod ogromnym wrażeniem. Poza samą historią która pokazuje nie tylko ćpunów, ale cały proces niszczenia człowieka, genialny montaż, a o muzyce to nawet nie ma co pisać, to trzeba po prostu posłuchać.

9

Requiem dla snu to jest arcydzieło.

2

@ksobi Jasne że tak, dodatkowo do końca sezonu było mniej niż teraz. Nie wiem skąd tyle niedowiarków. A jak się uda to pierwsi będą krzyczeć że zawsze wierzyli w tą drużynę!

3

Dni od ostatniej gleby na lodzie: 0

8

@MesQueUnClub96 Widać ilu jest prawdziwych kibiców... Jednego kliknięcia nie są w stanie poświęcić dla wygranej ukochanej drużyny...

3

@LeoMessi1994 Ja pizzę jem bez żadnego sosu bo to według mnie tylko zabija cały smak pizzy. Ale to też zależy jaką się je.

0

@BarcaInfo A wygrali z Bayernem 8-2? No właśnie.

1

@Colon Ja to mam chyba jeszcze mniejsze IQ bo skręcam w lewo na rondzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?