@DonMatteo901 Ja uważam że prostytutki powinny być państwowe. W gimnazjum śmiali się ze mnie że jestem prawiczkiem. Taka pomoc od państwa pomogłaby wielu młodym ludziom.
Yerbacze, yerbownicy, poyerbańce... Pomóżcie. Zalałem sobie normalnie yerbę rano i tradycyjnie chciałem żeby mi wykrzywiło mordę przy pierwszym łyku. Tak też się stało ale z innego powodu, zamiast potężnej goryczy poczułem słony smak. Mówię co jest. Może to dlatego że niedawno myłem zęby, albo nieopatrznie zalałem wrzątkiem... Albo mi się wydawało... Piję dalej i znowu to samo, mówię coś jest nie tak. Wyrzuciłem i wsypałem nową. Pilnowałem wody i idealną zalałem. I znowu to samo. O co może chodzić? Yerba nie jest nowa, wczoraj było wszystko w porządku. Czy jakiś dowcipniś zasrany dosypał mi soli?
@Yosemite Skoro Guardiola wygrał tryplet od razu, a potem Enrique zrobił to samo więc się da! Nie ma sensu trzymać trenera który tego nie osiągnie w pierwszym sezonie. Uważam że powinno się wymieniać trenera co sezon, aż komuś się uda wygrać wszystko od razu.
Są jakieś kluby z jednego miasta które się lubią? Albo przynajmniej nie nie lubią? Ciekawi mnie czy jest gdzieś coś takiego jak "derby przyjaźni" czy coś.
Wow, dobra robota. Szanuję że chce się wam wkładać dodatkowy wysiłek tworząc wideo, sam wiem ile to dodatkowej pracy, więc tym większy szacun! ;) Choć jeżeli forma opisowa wciąż będzie się pojawiać na stronie, to osobiście skróciłbym nieco wideo. Jakaś muzyczka w tle zamiast komentarza przy ocenach byłaby lepsza moim zdaniem. Bo to trochę takie dwa razy robienie tego samego, zwłaszcza gdy tekst czytany jest inny niż w opisie na stronie. Niemniej graficznie bardzo ładnie.
No niezły ten FM xD Gram z Atlético mecz ligowy, pierwsza połowa wyrównana. W drugiej mam przewagę ale nie udaje się strzelić. 88 minuta samobój Lengleta i 0-1. 93 minuta samobój Piqué i 0-2. W strzałach 13-6.
@KORTIS Myślę że najpierw to wyjedzie do Argentyny. A później być może wróci, jakiś prezydent honorowy czy coś takiego. Z tego co cały czas mówi to nie widzi siebie w roli trenera młodzieży.
@Kapitan_SW Tego akurat nie rozumiem dlaczego tak zrobił. Ale ogólnie to jest to prawdziwe dzieło. Oglądałem to kilka lat temu i zapamiętałem jako mocny film o uzależnieniach. Przed chwilą obejrzałem drugi raz, już bardziej świadomie i jestem pod ogromnym wrażeniem. Poza samą historią która pokazuje nie tylko ćpunów, ale cały proces niszczenia człowieka, genialny montaż, a o muzyce to nawet nie ma co pisać, to trzeba po prostu posłuchać.
@ksobi Jasne że tak, dodatkowo do końca sezonu było mniej niż teraz. Nie wiem skąd tyle niedowiarków. A jak się uda to pierwsi będą krzyczeć że zawsze wierzyli w tą drużynę!
92
Nie roztrwonisz przewagi w rewanżu, jeśli przegrasz pierwszy mecz. https://zapodaj.net/images/b736dcc1d70ec.jpg
0
Ciekawą sytuację miałem wczoraj w pracy. Byłem podrywany przez geja xD Chyba powinienem uznać to za komplement.
18
Panie kochany ja nie architekt - kafle kładę. Każą kłaść, to kładę, nie każą, nie kładę.
10
@DonMatteo901 Ja uważam że prostytutki powinny być państwowe. W gimnazjum śmiali się ze mnie że jestem prawiczkiem. Taka pomoc od państwa pomogłaby wielu młodym ludziom.
1
@macio_944 Mój ulubiony cytat Cruyffa.
1
Yerbacze, yerbownicy, poyerbańce... Pomóżcie. Zalałem sobie normalnie yerbę rano i tradycyjnie chciałem żeby mi wykrzywiło mordę przy pierwszym łyku. Tak też się stało ale z innego powodu, zamiast potężnej goryczy poczułem słony smak. Mówię co jest. Może to dlatego że niedawno myłem zęby, albo nieopatrznie zalałem wrzątkiem... Albo mi się wydawało... Piję dalej i znowu to samo, mówię coś jest nie tak. Wyrzuciłem i wsypałem nową. Pilnowałem wody i idealną zalałem. I znowu to samo. O co może chodzić? Yerba nie jest nowa, wczoraj było wszystko w porządku. Czy jakiś dowcipniś zasrany dosypał mi soli?
1
Valdés - Alves, Piqué, Puyol, Abidal - Busquets, Xavi, Iniesta - Pedro, Messi, Villa
36
@Yosemite Skoro Guardiola wygrał tryplet od razu, a potem Enrique zrobił to samo więc się da! Nie ma sensu trzymać trenera który tego nie osiągnie w pierwszym sezonie. Uważam że powinno się wymieniać trenera co sezon, aż komuś się uda wygrać wszystko od razu.
0
Są jakieś kluby z jednego miasta które się lubią? Albo przynajmniej nie nie lubią? Ciekawi mnie czy jest gdzieś coś takiego jak "derby przyjaźni" czy coś.
6
Wow, dobra robota. Szanuję że chce się wam wkładać dodatkowy wysiłek tworząc wideo, sam wiem ile to dodatkowej pracy, więc tym większy szacun! ;)
Choć jeżeli forma opisowa wciąż będzie się pojawiać na stronie, to osobiście skróciłbym nieco wideo. Jakaś muzyczka w tle zamiast komentarza przy ocenach byłaby lepsza moim zdaniem. Bo to trochę takie dwa razy robienie tego samego, zwłaszcza gdy tekst czytany jest inny niż w opisie na stronie. Niemniej graficznie bardzo ładnie.
0
@Transu96 Nie gram w gry więc inicjatywa nie dla mnie, niemniej fajny pomysł. Przypomniało mi się "jeden na jednego" w Awanturze o kasę :D
2
@Quavosk Ja bym przesunął de Jonga do obrony i Konrada na skrzydło za Lengleta. Do tego jeszcze kogoś na atak.
3
No niezły ten FM xD
Gram z Atlético mecz ligowy, pierwsza połowa wyrównana. W drugiej mam przewagę ale nie udaje się strzelić. 88 minuta samobój Lengleta i 0-1. 93 minuta samobój Piqué i 0-2. W strzałach 13-6.
1
Gdyby mecz z Bayernem 2-8 był pierwszym w dwumeczu, to myślicie że udałoby się nam odrobić straty w rewanżu?
2
@KORTIS Myślę że najpierw to wyjedzie do Argentyny. A później być może wróci, jakiś prezydent honorowy czy coś takiego. Z tego co cały czas mówi to nie widzi siebie w roli trenera młodzieży.
1
Kiedyś latałem na lotni bez lotni…
1
Świat dziś mieni się milionem barw.
0
@SkilledHydra16 no i co z tego?
0
@kuz no i co z tego?
0
Na każde stwierdzenie czy opinię można odpowiedzieć "no i co z tego?".
0
@Czajka90 Hi (sorry for my bad English)
0
@Kapitan_SW Tego akurat nie rozumiem dlaczego tak zrobił. Ale ogólnie to jest to prawdziwe dzieło. Oglądałem to kilka lat temu i zapamiętałem jako mocny film o uzależnieniach. Przed chwilą obejrzałem drugi raz, już bardziej świadomie i jestem pod ogromnym wrażeniem. Poza samą historią która pokazuje nie tylko ćpunów, ale cały proces niszczenia człowieka, genialny montaż, a o muzyce to nawet nie ma co pisać, to trzeba po prostu posłuchać.
9
Requiem dla snu to jest arcydzieło.
2
@ksobi Jasne że tak, dodatkowo do końca sezonu było mniej niż teraz. Nie wiem skąd tyle niedowiarków. A jak się uda to pierwsi będą krzyczeć że zawsze wierzyli w tą drużynę!
3
Dni od ostatniej gleby na lodzie: 0
8
@MesQueUnClub96 Widać ilu jest prawdziwych kibiców... Jednego kliknięcia nie są w stanie poświęcić dla wygranej ukochanej drużyny...
3
@LeoMessi1994 Ja pizzę jem bez żadnego sosu bo to według mnie tylko zabija cały smak pizzy. Ale to też zależy jaką się je.
0
@BarcaInfo A wygrali z Bayernem 8-2? No właśnie.
1
@Colon Ja to mam chyba jeszcze mniejsze IQ bo skręcam w lewo na rondzie.
3
@macio_944 http://www.coachingkariery.pl/materialy/artykuly/jak-miec-wiecej-dystansu-do-siebie