@Quavosk Zawsze mnie zastanawiał ten "argument". Tak jakby wyjechanie z kraju było czymś zajebistym. Akurat co do kobiet to się zgodzę, że powinny zobaczyć co to znaczy mieć, a właściwie nie mieć żadnych praw i wtedy porównać z Polską. Ale każda krytyka rządu spotyka się z właśnie takim stwierdzeniem że można wyjechać, to nie jest problem. No można, sam wyjechałem i co? To wcale nie jest takie super, tęsknię za moim miastem, za znajomymi, za polskim klimatem. Chciałbym mieszkać w Polsce, ale po prostu nie mam takich możliwości tam. Co mi to dało że wyjechałem? Mam więcej pieniędzy i to wszystko. Wolałbym zarabiać trochę mniej i żyć w moim kraju. No ale niestety "trochę mniej" to nie jest obecne 3 razy mniej za tą samą pracę.
@konrad1661 Brzmi to rozsądnie. Pamiętam że mi przy maturach mówili że jak trochę się przekroczy to nic się nie dzieje, więc to "trochę" może być faktycznie 10%.
19
"I ja mu wtedy mówię, Pep, weź ty spróbuj tego Messiego dać na dziewiątkę, ale trochę głębiej..." - Joan Laporta
3
@Quavosk Zawsze mnie zastanawiał ten "argument". Tak jakby wyjechanie z kraju było czymś zajebistym. Akurat co do kobiet to się zgodzę, że powinny zobaczyć co to znaczy mieć, a właściwie nie mieć żadnych praw i wtedy porównać z Polską. Ale każda krytyka rządu spotyka się z właśnie takim stwierdzeniem że można wyjechać, to nie jest problem. No można, sam wyjechałem i co? To wcale nie jest takie super, tęsknię za moim miastem, za znajomymi, za polskim klimatem. Chciałbym mieszkać w Polsce, ale po prostu nie mam takich możliwości tam. Co mi to dało że wyjechałem? Mam więcej pieniędzy i to wszystko. Wolałbym zarabiać trochę mniej i żyć w moim kraju. No ale niestety "trochę mniej" to nie jest obecne 3 razy mniej za tą samą pracę.
8
Już 9:30, a w klubie dalej syf. Hahaha, a wy się łudziliście że coś się zmieni wraz z przyjściem Laporty.
42
Joan Laporta zmierzający do biur klubowych, aby ogarnąć ten cały burdel.
https://streamable.com/9cov3h
20
@wpwelement Dam nawet lajka, ale za tygodniowy immunitet.
10
Ale się dzieje! Font się odpalił na Twitterze!
https://zapodaj.net/images/6273e316de9de.png
2
Czy regulamin fcbarca.com zabrania obrażania samego siebie?
45
Klasyczek https://zapodaj.net/images/ac5156df59906.jpg
0
@ściah Aj Janusz, za szybko skreślasz Freixę.
0
@konrad1661 Brzmi to rozsądnie. Pamiętam że mi przy maturach mówili że jak trochę się przekroczy to nic się nie dzieje, więc to "trochę" może być faktycznie 10%.
0
@lucas/catalan Argentyna bo Messi.
4
Trzeba by spytać Laporty, chociaż ostatnio ma tyle na głowie że...
15
Co za weekend, wszystko się układa dla nas wspaniale. Nic tylko czekać aż to wszystko pierdolnie.
3
Najlepiej jakby zespół z Madrytu przegrał.
0
@BarcaInfo Ale kurdupel obok Thiago.
4
@xBoMBoWiECx A my chcemy miliony na jakieś Hålandy, a takie perełki mamy u siebie w klubie...
1
@PatrykBarca Już dawno wszystko policzone, tak jak w każdych innych wyborach.
7
Czy jeśli patrzę w lustro i podoba mi co widzę, to są to objawy homoseksualizmu?
1
@Kgorecki2500 Chyba tak nie jest, Jan Paweł II miał numer 108 000, a jeśli chodzi o kolejność to był socio nr 91 522
0
Tęsknią za sobą pewnie.
https://streamable.com/kdcmhf
10
@PatrychoO Wy na poważnie myślicie że jemu chodzi o fakt że nie będzie mógł oglądać narysowanych cycków animowanego królika?
1
Tylko mi podoba się koszulka na przyszły sezon?
1
@mat32 Pokaż mi punkt regulaminu który tego zabrania.
10
Somsiad z Madrytu obchodzi urodziny. Z tej okazji warto życzyć mu wszystkiego najgorszego.
0
Ciekawe jakby porównać ile goli w dogrywkach przeciwko Sevilli strzelili Braithwaite i Cristiano.
0
@Martwy Tak to sobie tłumacz ;)
1
@Martwy Najbardziej lubię @Colon a najbardziej nie lubię @Martwy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wiecie dlaczego bocian stoi na jednej nodze?
24
@Roobo Mam to w dupie.