@chosenone Jakieś źródło wypowiedzi w której rzekomo ktoś tak powiedział? Wydaje mi się że to podobna sprawa jak z korwinowym globalnym ociepleniem. Zarzuca się mu że neguje fakt jego występowania, a on neguje wpływ człowieka na ocieplenie, a nie ocieplenie samo w sobie.
@chosenone Mówienie że ta cała pandemia jest potężnie rozdmuchana przez media i wyolbrzymiona to rzeczywiście negowanie istnienia wirusa. Krytykowanie rozmiaru wprowadzanych obostrzeń w stosunku do zagrosenia spowodowanego wirusem też jest negowaniem jego istnienia. Sceptycyzm do nieznanej szczepionki i sprzeciwianie się przymusowi szczepienia obywateli to też bycie przeciwko szczepieniom. Niezłe to rozumowanie. No ale pasuje do retoryki więc nic dziwnego.
Ale mi brakuje takiej atmosfery radości wokół tego klubu. Choćby rok 2011. Wygrywamy mistrzostwo i Ligę Mistrzów po wspaniałym sezonie. Koniec sezonu i zaczynają się transfery, cieszymy się z przyjścia młodego talentu z Serie A Sáncheza i długo oczekiwanego Fàbregasa. Wygrywamy Superpuchar po epickim dwumeczu z Realem, nowe nabytki szaleją w pierwszym meczu ligowym z Villarrealem na Camp Nou gdzie wygrywamy 5-0. Pięknie i radośnie.
@Qlewer Bo jak przechodzisz to najpierw mijasz pas którym auto jedzie z twojej lewej. Ja tam patrzę w zależności od potrzeby, jeśli jest naprawdę pusta droga to spojrzę i idę, a jeżeli jest zakręt zza którego może coś wyjechać to rozglądam się w trakcie przechodzenia.
@Hosh Ja uważam identycznie, nawet nie znając przepisów nie obchodzi mnie kto ma pierwszeństwo. Mam dużo więcej do stracenia niż kierowca chroniony przez kawał blachy więc to w moim interesie jest uważać.
Ciekawi mnie fakt że jeszcze w mojej podstawówce uczono że przed przejściem na drugą stronę ulicy należy "rozejrzeć się w lewo, prawo, lewo i dopiero po tym przejść", a teraz wprowadzają prawo że pieszy to święta krowa i ma zawsze pierwszeństwo. Kolejny raz wolę być tym zacofanym konserwatystą aniżeli postępowym.
Oglądam sobie fragmenty Ligi od kuchni Canal+ i nie mogę przestać oglądać kolejnych. Wspaniale jest to zrobione, obojętnie jakie drużyny i jaki sezon. Nie mogę zrozumieć jak taka gówniana liga jak Ekstraklasa może mieć tak fenomenalną otoczkę.
@Xenomorph To prawda, dodałbym też Moribę. Jednak my chyba chcemy być na szczycie już teraz, a nie za kilka lat. Nadzieje są, dlatego też nie musimy martwić się o przyszłość, mamy zdolną młodzież, trzeba dokupić im cracków którzy są świetni już teraz. @macio_944 Dlatego napisałem że te transfery są niezłe. Bardzo bym chciał aby te informacje o rzekomym sponsorze który sypnie grubą kasą były prawdziwe. Potrzebujemy jakości, a za nią trzeba słono płacić, na co nas na chwilę obecną nie stać. @MesQueUnClub_87 No niestety taka jest sytuacja w tej chwili. To tylko potęguje trudność zadania przed którym stoi Laporta.
Jeśli chcemy wrócić na szczyt, to musimy w końcu znowu mieć piłkarzy z topu. Czy Depay, Wijnaldum, i stary Aguero tacy są? Niewątpliwie grać w piłkę potrafią, jednak nie jestem pewny czy to wystarczy. Pomijając chwilową formę piłkarzami z topu u nas są ter Stegen, Alba, de Jong, Griezmann i Messi. Jeśli ten ostatni ma nam dać dużo radości to musi mieć wokół siebie najlepszych zawodników. De Ligt, Kimmich, Kane, Haaland. Jedni bardziej możliwi, inni mniej, ale na pewno każdy z miejsca podniósłby poziom drużyny. Dotychczasowe transfery są niezłe, ale wątpię czy one wystaczą.
Często deprecjonuje się Guardiolę i jego warsztat trenerski z powodu tego że trenuje tylko największe kluby. Skoro wygrywanie z nimi jest takie proste to dlaczego kluby nie zatrudnią byle kogo i przecież też będą wygrywać bo to łatwe, tylko wolą płacić grube miliony łysemu? Ile razy czytałem komentarz "z takim składem to nawet moja babcia by wygrywała".
@Dundersztyc Widzę że dla ciebie wszystko jest czarno białe, patrzysz na wynik i widzisz o ten wygrał czyli jest dobry, ten przegrał czyli jest słabszy. Infantylne podejście.
@Dundersztyc No Genialne porównanie, Guardiola przegrywał z najlepszym Realem w XXI w. oraz z Barceloną zgarniającą tryplet, mając przy tym kontuzje kluczowych graczy. Flick rozgromił Barcelonę Setiena.
@bartekvisca Właśnie. Swoje zarobił, niech zrezygnuje z należnych mu pieniędzy i odda artystom. Mi by wystarczyło 100 000, co za różnica czy będzie zarabiał 60 mln czy 30. To przecież to samo.
Taka prawda. Cały sezon robił świetną robotę. Teraz jest krytykowany jakby te ostatnie porażki to była w całości jego wina. Przypomina mi to sezon 18/19 z Valverde. Tak to jest jak się oczekuje wyników ponad stan.
0
@sendesara Ok, nie słyszałem o tym wcześniej.
1
@sendesara A czemu mają go wygwizdać?
0
@chosenone Jakieś źródło wypowiedzi w której rzekomo ktoś tak powiedział? Wydaje mi się że to podobna sprawa jak z korwinowym globalnym ociepleniem. Zarzuca się mu że neguje fakt jego występowania, a on neguje wpływ człowieka na ocieplenie, a nie ocieplenie samo w sobie.
1
@Kettger Szok. Członek partii o poglądach socjalistycznych ma socjalistyczne poglądy.
6
@chosenone Mówienie że ta cała pandemia jest potężnie rozdmuchana przez media i wyolbrzymiona to rzeczywiście negowanie istnienia wirusa. Krytykowanie rozmiaru wprowadzanych obostrzeń w stosunku do zagrosenia spowodowanego wirusem też jest negowaniem jego istnienia. Sceptycyzm do nieznanej szczepionki i sprzeciwianie się przymusowi szczepienia obywateli to też bycie przeciwko szczepieniom. Niezłe to rozumowanie. No ale pasuje do retoryki więc nic dziwnego.
9
Ale mi brakuje takiej atmosfery radości wokół tego klubu. Choćby rok 2011. Wygrywamy mistrzostwo i Ligę Mistrzów po wspaniałym sezonie. Koniec sezonu i zaczynają się transfery, cieszymy się z przyjścia młodego talentu z Serie A Sáncheza i długo oczekiwanego Fàbregasa. Wygrywamy Superpuchar po epickim dwumeczu z Realem, nowe nabytki szaleją w pierwszym meczu ligowym z Villarrealem na Camp Nou gdzie wygrywamy 5-0. Pięknie i radośnie.
0
Gwoliż jakim złośliwym kaprysom aury waszmość dobrodzieja persona tak późno w budzie się pojawia?
0
@Qlewer Bo ten pas jest bliżej ciebie gdy zaczynasz przechodzić.
4
@Qlewer Bo jak przechodzisz to najpierw mijasz pas którym auto jedzie z twojej lewej. Ja tam patrzę w zależności od potrzeby, jeśli jest naprawdę pusta droga to spojrzę i idę, a jeżeli jest zakręt zza którego może coś wyjechać to rozglądam się w trakcie przechodzenia.
7
@Hosh Ja uważam identycznie, nawet nie znając przepisów nie obchodzi mnie kto ma pierwszeństwo. Mam dużo więcej do stracenia niż kierowca chroniony przez kawał blachy więc to w moim interesie jest uważać.
0
@AdamS9882 Kimmich, de Ligt, Haaland za Piqué, Busquetsa i Coutinho.
51
Ciekawi mnie fakt że jeszcze w mojej podstawówce uczono że przed przejściem na drugą stronę ulicy należy "rozejrzeć się w lewo, prawo, lewo i dopiero po tym przejść", a teraz wprowadzają prawo że pieszy to święta krowa i ma zawsze pierwszeństwo. Kolejny raz wolę być tym zacofanym konserwatystą aniżeli postępowym.
0
Oglądam sobie fragmenty Ligi od kuchni Canal+ i nie mogę przestać oglądać kolejnych. Wspaniale jest to zrobione, obojętnie jakie drużyny i jaki sezon. Nie mogę zrozumieć jak taka gówniana liga jak Ekstraklasa może mieć tak fenomenalną otoczkę.
0
@Xenomorph To prawda, dodałbym też Moribę. Jednak my chyba chcemy być na szczycie już teraz, a nie za kilka lat. Nadzieje są, dlatego też nie musimy martwić się o przyszłość, mamy zdolną młodzież, trzeba dokupić im cracków którzy są świetni już teraz.
@macio_944 Dlatego napisałem że te transfery są niezłe. Bardzo bym chciał aby te informacje o rzekomym sponsorze który sypnie grubą kasą były prawdziwe. Potrzebujemy jakości, a za nią trzeba słono płacić, na co nas na chwilę obecną nie stać.
@MesQueUnClub_87 No niestety taka jest sytuacja w tej chwili. To tylko potęguje trudność zadania przed którym stoi Laporta.
1
Jeśli chcemy wrócić na szczyt, to musimy w końcu znowu mieć piłkarzy z topu. Czy Depay, Wijnaldum, i stary Aguero tacy są? Niewątpliwie grać w piłkę potrafią, jednak nie jestem pewny czy to wystarczy. Pomijając chwilową formę piłkarzami z topu u nas są ter Stegen, Alba, de Jong, Griezmann i Messi. Jeśli ten ostatni ma nam dać dużo radości to musi mieć wokół siebie najlepszych zawodników. De Ligt, Kimmich, Kane, Haaland. Jedni bardziej możliwi, inni mniej, ale na pewno każdy z miejsca podniósłby poziom drużyny. Dotychczasowe transfery są niezłe, ale wątpię czy one wystaczą.
1
@Coutinho007 Szczerze wątpię że byś wygrał.
7
Często deprecjonuje się Guardiolę i jego warsztat trenerski z powodu tego że trenuje tylko największe kluby. Skoro wygrywanie z nimi jest takie proste to dlaczego kluby nie zatrudnią byle kogo i przecież też będą wygrywać bo to łatwe, tylko wolą płacić grube miliony łysemu? Ile razy czytałem komentarz "z takim składem to nawet moja babcia by wygrywała".
4
@udarpawarotam Ale raczej nikt go nie przymusza do tych diet. Sam chciał być profesjonalnym piłkarzem.
0
@Dundersztyc Widzę że dla ciebie wszystko jest czarno białe, patrzysz na wynik i widzisz o ten wygrał czyli jest dobry, ten przegrał czyli jest słabszy. Infantylne podejście.
5
@JANEK777 No to był strajk kobiet czy strajk osób?
0
@Dundersztyc No Genialne porównanie, Guardiola przegrywał z najlepszym Realem w XXI w. oraz z Barceloną zgarniającą tryplet, mając przy tym kontuzje kluczowych graczy. Flick rozgromił Barcelonę Setiena.
4
@bartekvisca Właśnie. Swoje zarobił, niech zrezygnuje z należnych mu pieniędzy i odda artystom. Mi by wystarczyło 100 000, co za różnica czy będzie zarabiał 60 mln czy 30. To przecież to samo.
0
@Azi U mnie tak to wygląda https://zapodaj.net/images/714d4de86b22b.png
chyba kończy się premium...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
69
Jaś Kapela. Niby cały zespół, a jednak tylko jeden cymbał.
13
Taka prawda. Cały sezon robił świetną robotę. Teraz jest krytykowany jakby te ostatnie porażki to była w całości jego wina. Przypomina mi to sezon 18/19 z Valverde. Tak to jest jak się oczekuje wyników ponad stan.
9
Nasze życie to symulacja. Ludzie obudźcie się.
5
@socha Ma lewicowe poglądy więc jest trochę upośledzony.
1
@Ghazul3293 A podobają ci się białoskóre kobiety? Co to za pytanie w ogóle?
4
@macio_944 To już wszystkie fakty w dzisiejszych Faktach. Po więcej faktów zapraszam na Fakty po faktach.