0

@sendesara Ok, nie słyszałem o tym wcześniej.

1

@sendesara A czemu mają go wygwizdać?

0

@chosenone Jakieś źródło wypowiedzi w której rzekomo ktoś tak powiedział? Wydaje mi się że to podobna sprawa jak z korwinowym globalnym ociepleniem. Zarzuca się mu że neguje fakt jego występowania, a on neguje wpływ człowieka na ocieplenie, a nie ocieplenie samo w sobie.

1

@Kettger Szok. Członek partii o poglądach socjalistycznych ma socjalistyczne poglądy.

6

@chosenone Mówienie że ta cała pandemia jest potężnie rozdmuchana przez media i wyolbrzymiona to rzeczywiście negowanie istnienia wirusa. Krytykowanie rozmiaru wprowadzanych obostrzeń w stosunku do zagrosenia spowodowanego wirusem też jest negowaniem jego istnienia. Sceptycyzm do nieznanej szczepionki i sprzeciwianie się przymusowi szczepienia obywateli to też bycie przeciwko szczepieniom. Niezłe to rozumowanie. No ale pasuje do retoryki więc nic dziwnego.

9

Ale mi brakuje takiej atmosfery radości wokół tego klubu. Choćby rok 2011. Wygrywamy mistrzostwo i Ligę Mistrzów po wspaniałym sezonie. Koniec sezonu i zaczynają się transfery, cieszymy się z przyjścia młodego talentu z Serie A Sáncheza i długo oczekiwanego Fàbregasa. Wygrywamy Superpuchar po epickim dwumeczu z Realem, nowe nabytki szaleją w pierwszym meczu ligowym z Villarrealem na Camp Nou gdzie wygrywamy 5-0. Pięknie i radośnie.

0

Gwoliż jakim złośliwym kaprysom aury waszmość dobrodzieja persona tak późno w budzie się pojawia?

0

@Qlewer Bo ten pas jest bliżej ciebie gdy zaczynasz przechodzić.

4

@Qlewer Bo jak przechodzisz to najpierw mijasz pas którym auto jedzie z twojej lewej. Ja tam patrzę w zależności od potrzeby, jeśli jest naprawdę pusta droga to spojrzę i idę, a jeżeli jest zakręt zza którego może coś wyjechać to rozglądam się w trakcie przechodzenia.

7

@Hosh Ja uważam identycznie, nawet nie znając przepisów nie obchodzi mnie kto ma pierwszeństwo. Mam dużo więcej do stracenia niż kierowca chroniony przez kawał blachy więc to w moim interesie jest uważać.

0

@AdamS9882 Kimmich, de Ligt, Haaland za Piqué, Busquetsa i Coutinho.

51

Ciekawi mnie fakt że jeszcze w mojej podstawówce uczono że przed przejściem na drugą stronę ulicy należy "rozejrzeć się w lewo, prawo, lewo i dopiero po tym przejść", a teraz wprowadzają prawo że pieszy to święta krowa i ma zawsze pierwszeństwo. Kolejny raz wolę być tym zacofanym konserwatystą aniżeli postępowym.

0

Oglądam sobie fragmenty Ligi od kuchni Canal+ i nie mogę przestać oglądać kolejnych. Wspaniale jest to zrobione, obojętnie jakie drużyny i jaki sezon. Nie mogę zrozumieć jak taka gówniana liga jak Ekstraklasa może mieć tak fenomenalną otoczkę.

0

@Xenomorph To prawda, dodałbym też Moribę. Jednak my chyba chcemy być na szczycie już teraz, a nie za kilka lat. Nadzieje są, dlatego też nie musimy martwić się o przyszłość, mamy zdolną młodzież, trzeba dokupić im cracków którzy są świetni już teraz.
@macio_944 Dlatego napisałem że te transfery są niezłe. Bardzo bym chciał aby te informacje o rzekomym sponsorze który sypnie grubą kasą były prawdziwe. Potrzebujemy jakości, a za nią trzeba słono płacić, na co nas na chwilę obecną nie stać.
@MesQueUnClub_87 No niestety taka jest sytuacja w tej chwili. To tylko potęguje trudność zadania przed którym stoi Laporta.

1

Jeśli chcemy wrócić na szczyt, to musimy w końcu znowu mieć piłkarzy z topu. Czy Depay, Wijnaldum, i stary Aguero tacy są? Niewątpliwie grać w piłkę potrafią, jednak nie jestem pewny czy to wystarczy. Pomijając chwilową formę piłkarzami z topu u nas są ter Stegen, Alba, de Jong, Griezmann i Messi. Jeśli ten ostatni ma nam dać dużo radości to musi mieć wokół siebie najlepszych zawodników. De Ligt, Kimmich, Kane, Haaland. Jedni bardziej możliwi, inni mniej, ale na pewno każdy z miejsca podniósłby poziom drużyny. Dotychczasowe transfery są niezłe, ale wątpię czy one wystaczą.

1

@Coutinho007 Szczerze wątpię że byś wygrał.

7

Często deprecjonuje się Guardiolę i jego warsztat trenerski z powodu tego że trenuje tylko największe kluby. Skoro wygrywanie z nimi jest takie proste to dlaczego kluby nie zatrudnią byle kogo i przecież też będą wygrywać bo to łatwe, tylko wolą płacić grube miliony łysemu? Ile razy czytałem komentarz "z takim składem to nawet moja babcia by wygrywała".

4

@udarpawarotam Ale raczej nikt go nie przymusza do tych diet. Sam chciał być profesjonalnym piłkarzem.

0

@Dundersztyc Widzę że dla ciebie wszystko jest czarno białe, patrzysz na wynik i widzisz o ten wygrał czyli jest dobry, ten przegrał czyli jest słabszy. Infantylne podejście.

5

@JANEK777 No to był strajk kobiet czy strajk osób?

0

@Dundersztyc No Genialne porównanie, Guardiola przegrywał z najlepszym Realem w XXI w. oraz z Barceloną zgarniającą tryplet, mając przy tym kontuzje kluczowych graczy. Flick rozgromił Barcelonę Setiena.

4

@bartekvisca Właśnie. Swoje zarobił, niech zrezygnuje z należnych mu pieniędzy i odda artystom. Mi by wystarczyło 100 000, co za różnica czy będzie zarabiał 60 mln czy 30. To przecież to samo.

0

@Azi U mnie tak to wygląda https://zapodaj.net/images/714d4de86b22b.png
chyba kończy się premium...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

69

Jaś Kapela. Niby cały zespół, a jednak tylko jeden cymbał.

13

Taka prawda. Cały sezon robił świetną robotę. Teraz jest krytykowany jakby te ostatnie porażki to była w całości jego wina. Przypomina mi to sezon 18/19 z Valverde. Tak to jest jak się oczekuje wyników ponad stan.

9

Nasze życie to symulacja. Ludzie obudźcie się.

5

@socha Ma lewicowe poglądy więc jest trochę upośledzony.

1

@Ghazul3293 A podobają ci się białoskóre kobiety? Co to za pytanie w ogóle?

4

@macio_944 To już wszystkie fakty w dzisiejszych Faktach. Po więcej faktów zapraszam na Fakty po faktach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?