@PatrychoO Nie narzekaj, w Holandii wcale nie lepiej. 3 czerwca w Warszawie został wysłany list do mnie. Od 7 czerwca list jest w mieście 30 km ode mnie. Dziś jest 11 czerwca a ja dalej tego listu nie mam.
@LambiPL Jasne że tak. On nie prosił o ten transfer, to ktoś z Barçy go wybrał. Co miał zrobić? Odmówić? Do niego nie można mieć pretensji, umiejętności nie ma na ten klub, ale nie można mu zarzucić że się nie stara. Dostał szansę, to z niej skorzystał.
Kurde teraz jak tu taka fajna atmosfera. Przypomina mi to sytuacje w szkole gdy w jakiś dzień nie było jakiejś osoby która ciągle wkurzała wszystkich. Taki spokój był i wszyscy jacyś tacy weselsi byli.
@viscajasiek To bardziej chodzi o nawiązania w języku. "Prawe" jest lepsze, częściej używane w pozytywnym znaczeniu, w przeciwieństwie do "lewego". Na przykład mówi się że ktoś jest czyjaś prawą ręką. Ale na przykład jakieś papiery są lewe lub ktoś ma dwie lewe ręce. To bardziej żarty słowne a nie od razu obrażanie. Tak jest po prostu.
@Kgorecki2500 Większą abstrakcją jest to że pomimo takiego liczenia liczba zgonów i tak jest śmiesznie mała w porównaniu do wielkości tego teatru który się wyprawia.
@viscajasiek To że to nie jest wymysł autora plakatu. Jego wina że tak jest w kulturze chrześcijańskiej że zbawieni siedzą po prawicy? Ale spoko, fajnie wiedzieć że nazwanie socjalisty socjalistą to obelga.
@sebasek99 Jak najbardziej trzeba być utalentowanym i to wybitnie. Dlatego właśnie podziwia się prawdziwych artystów. Ty uważasz sztukę za wyłącznie formę rozrywki?
@sebasek99 Ja ciebie też nie obrażam, ani nie stwierdziłem że ty kogoś obrażasz. Po prostu z tego co piszesz wywnioskowałem że uważasz że głównie to jemu pisali teksty, a on je może nie tyle co dostawał co po prostu współtworzył, a prawda jest taka że właśnie większość tekstów, jak i sporo całych utworów, sam stworzył. Dla mnie to jest właśnie artysta, który jest na tyle utalentowany że potrafi stworzyć cały utwór, a nie tylko fenomenalnie zaśpiewać napisany przez kogoś tekst do napisanej przez kogoś melodii. W obecnych czasach wydaje mi się że głównie liczy się produkcja utworu. To producenci w głównej mierze odpowiedaja za sukces albumów. Jasne że zawsze będą wyjątki, ale jednak w dobie dzisiejszej technologii wcale nie trzeba być wybitnie utalentowany aby być popularnym i lubianym piosenkarzem. Nie twierdzę też że każdy może być taki, bo to też nieprawda. Tak jak pisałem bardziej cenię ogólny talent i możność tworzenia wielu elementów aniżeli sam głos. Dlatego jestem pod wrażeniem na przykład jak Charlie Puth potrafi za pomocą nagrań na telefon tworzyć cały utwór. Na YT są fragmenty gdzie pokazuje to. To są przykłady które znam, nie będę się wypowiadał kto tak nie robi, bo po prostu się tym nie interesowałem, więc nie mogę powiedzieć że oprócz niego nikt. Chodzi mi tylko o tworzenie, a nie wyłącznie zaśpiewanie. Co do autentyczności to uważam że nie można powiedzieć że wspomniane przez ciebie "Generalizując, to nie jest tak, że przychodzi do piosenkarza songwriter z tekstem, gitarzysta z liniami melodycznymi, klawiszowiec z akordami. Wszystko gotowe, nagrywamy hita. " jest prawdą, bo uważam że czasami zdarza się tak, ale to tylko moje zdanie i nie zgłębiałem się w to żeby być pewnym.
@sebasek99 Naprawdę nie rozumiem ciebie. Większość jego utworów napisał sam. I to zarówno jeśli chodzi o tekst, jak i o same melodie. Można znaleźć nagrania na którym sam po kolei wykonuje za pomocą ust wszystkie elementy utworu: bass, perkusję, akordy, chórki, oczywiście wokale. Wielu muzyków z którymi współpracował mówiło że byli pod wrażeniem tego jak dobrze wie co chce i jak dobrze potrafi to wytłumaczyć muzykom, pomimo że sam nie grał na żadnym instrumencie. On nie był tylko wokalistą ale aktywnie tworzył utwór od początku do końca. Największe hity, oprócz Thrillera, to jego dzieła tekstowe.
5
@DaPidejpi Jakiejś gównianej.
0
@tadzik447 A, rzeczywiście, 3 po 12.
1
@PatrychoO Nie narzekaj, w Holandii wcale nie lepiej. 3 czerwca w Warszawie został wysłany list do mnie. Od 7 czerwca list jest w mieście 30 km ode mnie. Dziś jest 11 czerwca a ja dalej tego listu nie mam.
0
@LambiPL Jasne że tak. On nie prosił o ten transfer, to ktoś z Barçy go wybrał. Co miał zrobić? Odmówić? Do niego nie można mieć pretensji, umiejętności nie ma na ten klub, ale nie można mu zarzucić że się nie stara. Dostał szansę, to z niej skorzystał.
1
@Colon Bjorn Bergenstrup.
46
Kurde teraz jak tu taka fajna atmosfera. Przypomina mi to sytuacje w szkole gdy w jakiś dzień nie było jakiejś osoby która ciągle wkurzała wszystkich. Taki spokój był i wszyscy jacyś tacy weselsi byli.
0
@daniel32778 Gdybym ja był moderatorem to w końcu zapanowałoby tu prawo i sprawiedliwość.
47
Co tu się dzieje ostatnio? Chyba nową firmę sprzątającą zatrudnili bo moderacja jak na razie zamiata wszystko.
12
@Jakchcesz "To właśnie wynik straszenia ludzi przez antyszczepionkowców niestety."
20
@Jakchcesz Masz rację. Przecież ludzie nie mdleją przy pobieraniu krwi czy innych szczepieniach.
13
@arkasath Kolejne ofiary korony. Będzie do statystyk.
1
@Kgorecki2500 Dowiesz się w swoim czasie.
0
Lepiej mieć Wijnalduma, czy nie mieć Wijnalduma?
0
@ranger3120 Szpinak? Jak mi dadzą, to jem.
9
@Heheszek71 Stanowski zaprasza samych mężczyzn dlatego że są mężczyznami, to przecież oczywiste.
3
@MesQueUnClub_87 Dokładnie. Pierwsze co mi się przypomina to ta sytuacja tuż po pierwszym gwizdku.
I zaraz po tym to
3
@viscajasiek To bardziej chodzi o nawiązania w języku. "Prawe" jest lepsze, częściej używane w pozytywnym znaczeniu, w przeciwieństwie do "lewego". Na przykład mówi się że ktoś jest czyjaś prawą ręką. Ale na przykład jakieś papiery są lewe lub ktoś ma dwie lewe ręce. To bardziej żarty słowne a nie od razu obrażanie. Tak jest po prostu.
25
@Kgorecki2500 Większą abstrakcją jest to że pomimo takiego liczenia liczba zgonów i tak jest śmiesznie mała w porównaniu do wielkości tego teatru który się wyprawia.
19
@Mathoue XD
2
@Jakchcesz Wszystko się zmienia tylko te rządy w Polsce cały czas do dupy.
7
@viscajasiek To że to nie jest wymysł autora plakatu. Jego wina że tak jest w kulturze chrześcijańskiej że zbawieni siedzą po prawicy?
Ale spoko, fajnie wiedzieć że nazwanie socjalisty socjalistą to obelga.
7
@viscajasiek Nie wiesz że to jest cytat z Biblii?
9
@viscajasiek Czyli określenie kogoś żydem, socjalistą czy ludowcem to obelgi?
12
@Kgorecki2500 Niektóre rzeczy się nie zmieniają.
4
@Messibestplayerintheworld Miło z jego strony.
7
@chavez No wiem. Siedziałem nad nim od 3 dni.
7
Wolelibyście wygrać 8 lig w 10 lat, czy mieć 10 lat bez żadnego pucharu?
0
@sebasek99 Jak najbardziej trzeba być utalentowanym i to wybitnie. Dlatego właśnie podziwia się prawdziwych artystów. Ty uważasz sztukę za wyłącznie formę rozrywki?
1
@sebasek99 Ja ciebie też nie obrażam, ani nie stwierdziłem że ty kogoś obrażasz. Po prostu z tego co piszesz wywnioskowałem że uważasz że głównie to jemu pisali teksty, a on je może nie tyle co dostawał co po prostu współtworzył, a prawda jest taka że właśnie większość tekstów, jak i sporo całych utworów, sam stworzył. Dla mnie to jest właśnie artysta, który jest na tyle utalentowany że potrafi stworzyć cały utwór, a nie tylko fenomenalnie zaśpiewać napisany przez kogoś tekst do napisanej przez kogoś melodii. W obecnych czasach wydaje mi się że głównie liczy się produkcja utworu. To producenci w głównej mierze odpowiedaja za sukces albumów. Jasne że zawsze będą wyjątki, ale jednak w dobie dzisiejszej technologii wcale nie trzeba być wybitnie utalentowany aby być popularnym i lubianym piosenkarzem. Nie twierdzę też że każdy może być taki, bo to też nieprawda. Tak jak pisałem bardziej cenię ogólny talent i możność tworzenia wielu elementów aniżeli sam głos. Dlatego jestem pod wrażeniem na przykład jak Charlie Puth potrafi za pomocą nagrań na telefon tworzyć cały utwór. Na YT są fragmenty gdzie pokazuje to. To są przykłady które znam, nie będę się wypowiadał kto tak nie robi, bo po prostu się tym nie interesowałem, więc nie mogę powiedzieć że oprócz niego nikt. Chodzi mi tylko o tworzenie, a nie wyłącznie zaśpiewanie.
Co do autentyczności to uważam że nie można powiedzieć że wspomniane przez ciebie "Generalizując, to nie jest tak, że przychodzi do piosenkarza songwriter z tekstem, gitarzysta z liniami melodycznymi, klawiszowiec z akordami. Wszystko gotowe, nagrywamy hita. " jest prawdą, bo uważam że czasami zdarza się tak, ale to tylko moje zdanie i nie zgłębiałem się w to żeby być pewnym.
0
@sebasek99 Naprawdę nie rozumiem ciebie. Większość jego utworów napisał sam. I to zarówno jeśli chodzi o tekst, jak i o same melodie. Można znaleźć nagrania na którym sam po kolei wykonuje za pomocą ust wszystkie elementy utworu: bass, perkusję, akordy, chórki, oczywiście wokale. Wielu muzyków z którymi współpracował mówiło że byli pod wrażeniem tego jak dobrze wie co chce i jak dobrze potrafi to wytłumaczyć muzykom, pomimo że sam nie grał na żadnym instrumencie. On nie był tylko wokalistą ale aktywnie tworzył utwór od początku do końca. Największe hity, oprócz Thrillera, to jego dzieła tekstowe.