1

@SaulGoodman No używają. Mój znajomy ma sfałszowane prawo jazdy już kilkanaście lat i kilka razy łapała go policja a dalej jeździ z tym dokumentem.

0

@olsen Jeżeli chce jednorazowo gdzieś polecieć a nie chce przyjmować tej substancji to co ma innego zrobić. Znam osobiście ludzi którzy kupili sobie prawo jazdy czy nawet paszport i używają je normalnie więc z zaświadczeniem o szczepieniu też raczej nie powinno być problemu.

7

Wczoraj w pracy byłem świadkiem ciekawej rozmowy na temat szczepionek. Jakiś chłopak gadał że nie chce się szczepić a by sobie poleciał gdzieś. To mu powiedziałem że niech sobie kupi fałszywe zaświadczenie o szczepieniu i tyle. A on na to że tak się nie da bo "szczepionka zostawia na skórze kod kreskowy który oni potem skanują i tak potwierdzają że ktoś był zaszczepiony". Najlepsze jest to że on mówił całkowicie poważnie. No zamurowało mnie. Nic na to nie odpowiedziałem.

53

Jak zostanę moderatorem to w końcu zapanuje tu prawo i sprawiedliwość.

2

@xVENUMx Tak jak @GeneralXavi napisał. Tylko jak będziesz brał antybiotyk to bierz równocześnie również osłonkę. Mi pani w aptece tak radziła i nie posłuchałem, a potem miałem problemy.

5

@fart Bez testów nie ma zakażeń. Bez zakażeń nie ma wirusa. A bez wirusa… Nie ma wirusa.

3

@macio_944 Właśnie też nie zrozumiałem zupełnie gdzie tu coś o wywyższaniu się. Zawsze traktowałem to jako po prostu śmieszną nazwę bez żadnych negatywnych konotacji.

6

Śmiesznie to wygląda jak pierwszym kapitanem jest Marcelo. To trochę tak jakby u nas kapitanem był Alba.

4

@FafitFCB Dla mnie to zatrzymywanie czasu to jedna z największych bzdur jakie można wprowadzić.

0

Co to za piłkarz?
-najlepszy w historii

Nagroda za poprawną odpowiedź: 1 (słownie: jeden) zielony

0

@DonMatteo901 Mowa nienawiści i szurstwo.

1

@Jakchcesz Osoba a instytucja jaką jest klub sportowy to naprawdę jedno i to samo.

13

@DonMatteo901 Według mnie powinniśmy oprócz tego zadeklarować potępienie dla mordowania małych piesków oraz śmiecenia na ulicach.

1

@Encore Mi wszystko działa. Najbardziej lubię ten nowy dźwięk dawania polecenia.

35

@msmsms Co to za mowa nienawiści? A nie pomyślałeś o tych wszystkich ludziach, którym się po prostu nie chce?

6

@Criss18Barca Chcesz się szczepić? Szczepisz się. Nie chcesz się szczepić? Szczepisz się bo chcesz mieć pracę, iść do restauracji albo wyjechać na wakacje.

6

@CuleNaZawsze1899 Tak, tylko ty.

0

@4drian0 Wspaniałe wiadomości. To wszystko to tylko twoje wibracje ego.

2

@against_modern_football Musimy się szczepić żeby wrócić do normalności.

38

Niedaleko mnie otworzyli nowy sklep. Na kasie jest tam taka młoda ładna dziewczyna. Była dla mnie dziwnie miła, uśmiechała się zalotnie, chwaliła moje buty. Co ona myśli że jak będzie ze mną flirtowała to będę częściej kupował u niej? Haha. Dobra, teraz idę do sklepu bo już czwarty raz dziś zorientowałem się że zapomniałem czegoś. Pilnie potrzebuję cząbru.

1

@Rewolucja123 Ja używam Sony Vegas.

26

@Trexas Naszego czego?

17

Zapraszam na drugą część podsumowania La Rambli. Dobór muzyki jest całkowicie przypadkowy. Opinie mile widziane. https://streamable.com/7d7ewm

2

@Bykunn Nie napisałem że miałem zły humor. Po prostu jak to rano, człowiek wstaje no i nie jest zbytnio zadowolony, ale natknąłem się na zdjęcie Włochów z pucharem i przypomniało mi się to z Messim, no i od razu uśmiech się pojawił.

6

Może jestem fanboyem, ale nawet teraz rano wstałem w niezbyt dobrym humorze, ale przypomniałem sobie Messiego który przeszczęśliwy dzwonił do rodziny i pokazywał synowi ten złoty medal i od razu humor mi się poprawił.

2

@ranger3120

mogą się zainspirować tym filmikiem
@Comentateiro To znaczy że żyją w ciągłym strachu karmiąc się tymi rewelacjami z telewizora, potulnie siedząc w domkach i stosując się do poleceń panów, którzy te same zalecenia poza kamerami mają totalnie w dupie.

27

@MesQueUnClub96 A 2 dni temu Argentyna Leo Messiego wygrała Copa America.

32

Byłem właśnie w galerii handlowej i powitał mnie wielki ekran z wyświetloną informacją że nadciąga potężna meksykańska odmiana korony. Świeżo po wycofaniu się z konieczności noszenia maseczek rząd holenderski pomału decyduje się na przywracania restrykcji związanych z restauracjami czy eventami, czemu towarzyszy kolejna już odmiana wirusa. Był wirus chiński, był brytyjski, był indyjski, jest meksykański, będzie ... . Ten teatr się prędko nie skończy. Szkoda mi ludzi którzy aktywnie biorą w nim udział.

3

@ViscaBarca123 Benvenuto Giorgio!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?