40

Fajnie jakby się dało jakoś zobaczyć wszystkie polecone przez siebie komentarze.

77

Profesor filologii polskiej na wykładzie:
- Jak Państwo wiecie w językach słowiańskich jest nie tylko pojedyncze zaprzeczenie. Jest też podwójne zaprzeczenie. A nawet podwójne zaprzeczenie jako potwierdzenie. Nie ma natomiast podwójnego potwierdzenia jako zaprzeczenia.
Na to student z ostatniej ławki:
- Dobra, dobra.

0

@escarabajo Było tak bo Messi chciał zarabiać najwięcej na świecie, tak jak przystało na najlepszego piłkarza na świecie. I przynajmniej według mnie w pełni na to zasługuje. Oczywiście że na jego życie nie wpływa w żaden sposób czy będzie zarabiać 20 mln czy 30 ale nie o to tu chodzi. Wykonuje swoją pracę i wie ile mu się za to należy.

0

@koksik2700 myślę że gdyby chodziło głównie o pieniądze to poszedłby do City Pepa

0

@Criss18Barca van Bommel, Davids, Afellay, Cillessen, de Jong łatwizna ;-)

0

@Kettger Mamy wolny rynek w Polsce?

2

@MatiFCB2000 W 2015 Messi zaobserwował profil Chelsea na Instagramie, a popatrz, wciąż gra u nas!

0

@Colon Drogi? Za darmo na cda jest.

1

@Barwindg Zapytaj Tottiego :D

4

@BigShaq Niesmaczne trochę.

1

@Chwytliwy De Ligt do nas idzie.

0

@Rewolucja123 No takie mało realne :P
A w ogóle ty jakimś hakerem jesteś chyba, bo kolejny raz nie dostałem powiadomienia o twojej odpowiedzi
@Robertinho

0

@szkutnik91 Busquets, de Jong, Arthur - marzenie...

0

@Cwaniak4 vs Huesca

0

@Socjopata Uuu bad boy

1

Przypomniało mi się jak ktoś dawno temu napisał tutaj że to niemożliwe żeby użytkownik mający ponad 2000 dni stażu na stronie był bez ani jednego bana. Właśnie sprawdziłem i ja mam 2100 dni i ani jednego bana. Jest nas więcej? Pochwalcie się.

0

@Barwindg Czemu Ludwiczek zniknął?

8

@Rewolucja123 Grubo. Bo mnie stać!

6

@Danny Gaucho nie szalej nie oddam cię, niech mnie zbanują za ciebie!

1

@kamiVeB RAC1

0

Idę sobie zaparzyć Colon i zabieram się do roboty.

0

@Colon Nie no wyluzuj, nie będę całego filmiku tłumaczył :P

0

@wachaFCB xD?

3

@Colon Messi znowu jest krytykowany
Nie widzisz? Jest sam w Argentynie
On nie jest problemem, on jest rozwiązaniem
Nie wiedzą jak skorzystać z korzyści Messiego

Tak jakby ktoś się zastanawiał co tam jest napisane

3

@klopx Mnie rozśmieszyło :D

4

@puyol_presidend5 Narzekanie na Valverde że niszczy styl i jednocześnie chcenie Kloppa na trenera xD

12

@Gerardo77 Mają rozmach...

0

@SuperPatsonFCB A może po prostu font La Ligi się zmienił?

0

@hefaj6 Kurde niestety przeczytałem jak się kończy... A brzmi fajnie, obejrzałbym sobie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?