Profesor filologii polskiej na wykładzie: - Jak Państwo wiecie w językach słowiańskich jest nie tylko pojedyncze zaprzeczenie. Jest też podwójne zaprzeczenie. A nawet podwójne zaprzeczenie jako potwierdzenie. Nie ma natomiast podwójnego potwierdzenia jako zaprzeczenia. Na to student z ostatniej ławki: - Dobra, dobra.
@escarabajo Było tak bo Messi chciał zarabiać najwięcej na świecie, tak jak przystało na najlepszego piłkarza na świecie. I przynajmniej według mnie w pełni na to zasługuje. Oczywiście że na jego życie nie wpływa w żaden sposób czy będzie zarabiać 20 mln czy 30 ale nie o to tu chodzi. Wykonuje swoją pracę i wie ile mu się za to należy.
@Rewolucja123 No takie mało realne :P A w ogóle ty jakimś hakerem jesteś chyba, bo kolejny raz nie dostałem powiadomienia o twojej odpowiedzi @Robertinho
Przypomniało mi się jak ktoś dawno temu napisał tutaj że to niemożliwe żeby użytkownik mający ponad 2000 dni stażu na stronie był bez ani jednego bana. Właśnie sprawdziłem i ja mam 2100 dni i ani jednego bana. Jest nas więcej? Pochwalcie się.
@Colon Messi znowu jest krytykowany Nie widzisz? Jest sam w Argentynie On nie jest problemem, on jest rozwiązaniem Nie wiedzą jak skorzystać z korzyści Messiego
Tak jakby ktoś się zastanawiał co tam jest napisane
40
Fajnie jakby się dało jakoś zobaczyć wszystkie polecone przez siebie komentarze.
77
Profesor filologii polskiej na wykładzie:
- Jak Państwo wiecie w językach słowiańskich jest nie tylko pojedyncze zaprzeczenie. Jest też podwójne zaprzeczenie. A nawet podwójne zaprzeczenie jako potwierdzenie. Nie ma natomiast podwójnego potwierdzenia jako zaprzeczenia.
Na to student z ostatniej ławki:
- Dobra, dobra.
0
@escarabajo Było tak bo Messi chciał zarabiać najwięcej na świecie, tak jak przystało na najlepszego piłkarza na świecie. I przynajmniej według mnie w pełni na to zasługuje. Oczywiście że na jego życie nie wpływa w żaden sposób czy będzie zarabiać 20 mln czy 30 ale nie o to tu chodzi. Wykonuje swoją pracę i wie ile mu się za to należy.
0
@koksik2700 myślę że gdyby chodziło głównie o pieniądze to poszedłby do City Pepa
0
@Criss18Barca van Bommel, Davids, Afellay, Cillessen, de Jong łatwizna ;-)
0
@Kettger Mamy wolny rynek w Polsce?
2
@MatiFCB2000 W 2015 Messi zaobserwował profil Chelsea na Instagramie, a popatrz, wciąż gra u nas!
0
@Colon Drogi? Za darmo na cda jest.
1
@Barwindg Zapytaj Tottiego :D
0
@Mihcim https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/transfers/verein/131/plus/0?saison_id=2015&pos=&detailpos=&w_s=
4
@BigShaq Niesmaczne trochę.
1
@Chwytliwy De Ligt do nas idzie.
0
@Rewolucja123 No takie mało realne :P
A w ogóle ty jakimś hakerem jesteś chyba, bo kolejny raz nie dostałem powiadomienia o twojej odpowiedzi
@Robertinho
0
@szkutnik91 Busquets, de Jong, Arthur - marzenie...
0
@Cwaniak4 vs Huesca
0
@Socjopata Uuu bad boy
1
Przypomniało mi się jak ktoś dawno temu napisał tutaj że to niemożliwe żeby użytkownik mający ponad 2000 dni stażu na stronie był bez ani jednego bana. Właśnie sprawdziłem i ja mam 2100 dni i ani jednego bana. Jest nas więcej? Pochwalcie się.
0
@Barwindg Czemu Ludwiczek zniknął?
8
@Rewolucja123 Grubo. Bo mnie stać!
6
@Danny Gaucho nie szalej nie oddam cię, niech mnie zbanują za ciebie!
1
@kamiVeB RAC1
0
Idę sobie zaparzyć Colon i zabieram się do roboty.
0
@Colon Nie no wyluzuj, nie będę całego filmiku tłumaczył :P
0
@wachaFCB xD?
3
@Colon Messi znowu jest krytykowany
Nie widzisz? Jest sam w Argentynie
On nie jest problemem, on jest rozwiązaniem
Nie wiedzą jak skorzystać z korzyści Messiego
Tak jakby ktoś się zastanawiał co tam jest napisane
3
@klopx Mnie rozśmieszyło :D
4
@puyol_presidend5 Narzekanie na Valverde że niszczy styl i jednocześnie chcenie Kloppa na trenera xD
12
@Gerardo77 Mają rozmach...
0
@SuperPatsonFCB A może po prostu font La Ligi się zmienił?
0
@hefaj6 Kurde niestety przeczytałem jak się kończy... A brzmi fajnie, obejrzałbym sobie