0

@Bagsik88 A w ilu z tych meczów zagrał od początku dlatego że któryś z trójki Xavi, Iniesta i Busquets byli kontuzjowani? :D

12

@D10SLEO Ale to byłaby super zemsta na nich za te straszenie pozwami. Wpłacić 120 mln w jednocentówkach. A żeby było śmieszniej dać 1 euro za mało, niech liczą 2 razy xD

2

Ah Neymar... Neymar... Ty w ogóle nie powinieneś stąd odchodzić...

13

@Maximus2 Ja czekam na ofertę "Neymar + 100 mln w zamian za Rakiticia"

1

@Bagsik88 Myślę że bardziej chodziło mu o "ochłapy" w sensie że Keita wchodził często z ławki.

1

@aro1 Nieprawda. Pep by nie grał takimi zawodnikami. Tylko Valverde lubi takich defensywnych.

0

@robsesh Monese

1

@NGTRX No przecież widzisz w jakim tempie wszyscy biegli :P

0

@MaciasVEB Ja to widzę dokładnie tak samo. No ale jestem hipokrytą jak to niektórzy tutaj o mnie mówią bo wolałbym żeby Valverde odszedł lecz na chwilę obecną nie ma lepszego kandydata niż on. Za rok przyjdzie Koeman i zobaczymy co takiego wymyśli. A po nim już chyba Xavi.

0

@Chwytliwy Racja! A ten staruch Mikke to tylko gadać potrafi, co on zrobił przez te ostatnie 20 lat?

0

@BykFCB Akurat podobno Griezmann poinformował klub że Barça wpłaci klauzulę więc prawnie już jest zwolniony z konieczności treningów z Atléti.

1

@Colon Protest dotyczący "kontrowersyjnych" decyzji mod***acji?

11

@betonito To że nie trenują z klubem nie oznacza że leżą przed tv jedząc czipsy. Jest coś takiego jak trening indywidualny.

1

@kkbarca A co w tym takiego dziwnego skoro nawet w poprzednim sezonie graliśmy 4-2-3-1?

45

@Katalonczyk1995 Widzę stałeś się naczelnym komikiem La Rambli :d

8


Świetny film o Messim

0

@Dari0G No na pewno jest za PO skoro wyszydza PiS xD

3

@Thierry_Henry Podanie informacji to dzielenie się poglądami? xD

2

@Odesseiron Przecież efekt będzie taki sam jak wszelkie próby cenzury Kleru xD Już mnie ten cały Misiewicz zachęcił do tego aby obejrzeć ten film

1

@OsehShalom Neymar na wahadło i jazda

0

@derlysy1979 No tak panie dorosły, to że maturę pisałeś 10 lat temu czyni z ciebie bardziej wartościowego użytkownika niż ktoś kto będzie ją pisał za rok.

1

@MacixxPL Na lewej też może

0

@shoZu Zaczął później, wykorzystał do maksimum wydłużony urlop który mu przysługiwał z racji gry Francji w finale MŚ. I zebrał za to sporo krytyki.

2

@masq Przede wszystkim to de Ligtowi powinno zależeć żeby tu trafić.

1

@Wawrzyszewski Cały czas twierdzę że ta trójka dołączy do nas w tym okienku.

3

@IronSanHybrid Miałem niedawno pierwsze takie badania. Samo ukłucie może nieprzyjemne ale nie powiedziałbym że bolesne. Jednak trafila mi się bardzo profesjonalna pielęgniarka która trzykrotnie musiała wbijać igłę bo "oj nie trafiłam w żyłę, przepraszam" xD

1

@normasubiektywna Hipokrytą? xD
Chciałbym żeby odszedł bo wyraźnie nie radzi sobie z presją jaka jest na niego nakładana. To jest świetny fachowiec i taktyk, śmiać mi się chce jak tylu ludzi zarzuca mu że nie ma pomysłów taktycznych i nie potrafi reagować na wydarzenia na boisku, tyle razy potwierdził że potrafi, w pierwszym sezonie był wręcz wychwalany tutaj jak potrafił zmieniać grę drużyny po przerwie. Byłem i w sumie dalej jestem pełen podziwu dla niego za to co zrobił z nami po Superpucharze z Realem. Z zespołem rozbitym zdołał zdominować ligę grając pół roku z Deulofeu i potem z Paulinho w 4-4-2. Następny sezon dostał Dembélé i Coutinho i miałem nadzieję że pokaże jak ofensywnie chce grać. Niestety po jesiennych porażkach zrezygnował z tego i postawił na bardziej zachowawczą grę. Czy słusznie czy nie? Łatwo się ocenia sprzed komputera. Gorzej jeżeli osobiście odpowiadasz za każdy wynik. Świetny trener i taktyk jednak jego minimalizm nie pasuje do Barçy, choć jak pokazał poprzedni sezon może być skuteczny bo w LM graliśmy świetnie przez cały sezon, ale jednak tutaj oczekuje się czegoś innego.
No a czemu dobrze że jednak został? No bo kogo innego na jego miejsce? Z tego wszystkiego co działo się wokół klubu myślę że głównym kandydatem jest Koeman. Jednak on nie mógłby zostawić Holandii przed EURO. Dlatego został Valverde. Aby przetrwać ten rok, a jego umiejętności zapewnią jakiś poziom. A po EURO przychodzi Koeman. Tak to widzę. I dalej nie rozumiem zarzucania mi hipokryzji w tym temacie, może nie zrozumiałeś o co mi chodzi.

@barteq Dobrze napisane.

6

@capm A co masz na myśli "zwolennicy"? Uważam że obecnie nie ma lepszego trenera dostępnego dla Barçy niż on. Jednocześnie wolałbym żeby odszedł. Jestem zwolennikiem czy nie?

0

@Deathwing112 @Fawrf @hefaj6 @MXFCB a kto za Valverde?

0

@IronSanHybrid Nie wiem czy łamie ale przez takie spamowanie i wyciąganie swoich brudów na forum nie polepszasz swojej pozycji w oczach moderacji :P Lepiej załatwić na pw bezpośrednio z moderatorem i wyjaśnić sobie wszystko niż pisać publicznie, przynajmniej mi się tak wydaje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?