0

@bartoszekkk No lepiej było dać mu pensję większą niż ma Piqué.

0

@sidzej W Sociedad jakoś wymiatał.

1

@bartoszekkk Co? Barça dawała 75 mln za niego. Odpuściła?

6

@skorupa1117 Ja właśnie czasem się zastanawiam czy oglądam te same mecze co niektórzy tutaj. W poprzednim sezonie często byłem zaskoczony że Aleñá zaczyna od początku lub wchodzi z ławki w dosyć trudnym momencie. Sam zawodnik mówił że nie spodziewał się aż tylu minut i jest ogromnie zadowolony. No ale przecież trener nie stawia na młodych.

11

@Bagsik88 Weź nie psuj wizerunku idealnego trenera Guardioli i słabiaka betona Valverde.

1

@zenoowity Ale dramatyzujesz. Skąd wiesz że Griezmann na lewym skrzydle nie będzie wymiatał? No i Suárez na emeryturze za rok xd

7

@RobiS Przytrzymaj wiadomość

0

@SmoloMonolo Możesz zrezygnować, sam tak zrobiłem. Właściwie to nawet nie musisz nic robić, po prostu nie wykonujesz wpłaty i usługa sama się wyłącza.

0

@matirix20 Ja właśnie zamierzam kupić Griezmanna na lewe skrzydło do Barçy. Zdziwiłem się że to jest jego najlepsza pozycja w grze, na prawej stronie jest dosyć słaby.

5

@Janiama Ja lubię czytać twoje wpisy i mam nadzieję że nie zrazisz się tymi negatywnymi komentarzami którzy niektórzy notorycznie wypisują w twoją stronę, często bez wyraźnego powodu.

0

@xJLx Mam się uczyć w domu? To po co płacę na publiczną szkołę?

0

@Polski_Nick Opis twoich przedmiotów zawodowych jest dokładnie taki sam jak moich :D

2

@Polski_Nick Poziom nauczania zawsze trzeba dostosować do najsłabszego ucznia i w tym jest problem. Edukacja powinna być przywilejem a nie przymusem. Ja właśnie skończyłem technikum i dokładnie tak jak u ciebie spora część klasy ma problem z dodawaniem ułamków. Powiem nawet więcej, nie wyszydzam nikogo ani nic ale był ze mną w klasie też taki jeden co miał problem z czytaniem. I z takimi osobami musiałem chodzić do klasy. Oczywiście na lekcjach nic nie robili poza graniem na telefonie i jak trzeba było coś zaliczyć to ich celem było 2 i spokój. Jak mam się czegokolwiek nauczyć w takiej klasie?

2

@Tales_Omletu Po co Suárez ma wejść za Dembélé? To już lepiej na odwrót.

0

@draxidox Mi zajęło niecałe pół sezonu w grze aby już zacząć ogarniać. Polecam zacząć Barceloną i pierwszy sezon traktować jako samouczek. Nie przejmuj się wynikami itp Próbuj wszystkich opcji i obserwuj jak one wpływają na zawodników. Jak dla mnie mało to realistyczne po prostu musisz poczuć jak działa ta gra. No i jak już uznasz że przyjemnie się gra to zacznij nową karierę np Barceloną i już graj na serio. Ja tak zrobiłem i obecnie jestem w ćwierćfinale LM oraz z 8 punktową przewagą w lidze :P

25

@Chaoss PiS od początku swoich rządów wprowadził lub podwyższył 31 podatków. Mam się cieszyć że obniżyli jedną rzecz?
Już nawet nie wspominam że te nagłe obniżki dziwnym trafem kilka miesięcy przed wyborami, no ale to na pewno nie ma związku z tym.

24

@LuisSalvano A to wycofanie coś zmienia? Sam fakt że w ogóle wytoczył ten proces już znika?

1

https://vimeo.com/10193575
Mój ulubiony film pokazujący piękno i wyjątkowość stylu Barçy za Guardioli.
Mimo że wiem że już nie można grać w ten sposób to jednak wewnątrz siebie mam takie ogromne pragnienie aby znowu Barça czarowała świat tak jak było to 10 lat temu. Tylko czy to jest możliwe? Myślę że nie. Ale i tak polecam obejrzeć każdemu kto jeszcze nie widział. Film ma 10 lat i jakość nie jest najlepsza ale montaż zdecydowanie na najwyższym poziomie.

2

@Zbyszard Na jakieś słabe zespoły u siebie wyszedłbym nawet bez Piqué. To jest Barça! Tutaj powinno się grać ofensywnie! No ale na pewno nie z Valverde...

6

@Suzu Jak dobrze mieć ten cały syf już za sobą :P

0

@Kompletny Jajaja.

4

@Jasieex Widziałem zapowiedzi no i nie wygląda to źle. Tylko cały czas martwi mnie sprawa Berlina. Jeżeli jego postać nie będzie wyłącznie jako retrospekcje to moim zdaniem serial dużo na tym straci.

0

@Ratamahatta Rozumiem ale cena sprzedaży Neymara nie wynikała w żadnym stopniu z jego wartości.

0

@Ratamahatta Neymar poszedł za tyle bo miał taką klauzulę.

1

@Barca_Big_Moment ter Stegen - Semedo, Piqué, Umtiti, Alba - Busquets, de Jong, Arthur - Messi, Suárez, Griezmann i jedziemy

0

@Copernicus Wiadomo, głównie o moje wpisy mi chodziło.

0

Macie jakieś nałogi? Moim jest La Rambla. Ile razy tutaj nie wejdę i nie przeczytam jakichś bzdur to sobie mówię że dobra, starczy tego. Po czym wchodzę ponownie po godzinie i co? Jeszcze większe bzdury czytam i tak w kółko. Na szczęście są one w mniejszości bo często można coś ciekawego się dowiedzieć.

0

@Jakchcesz Gra w tych rejonach ale wspólnie z Diego Costą

0

@Mr8lack Ja mogę polecić Monese. Jak byś chciał to mogę ci załatwić 15 funtów za darmo :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?