@Ramos9248 Powinieneś dostać bana za punkt 9.3.1. regulaminu: - posiadanie awataru przedstawiającego treści, które mogą zostać uznane za obraźliwe, wulgarne lub naruszające zasady współżycia społecznego;
@DonMatteo901 Nie podoba mi się nakazywanie zawodnikom opuszczania boiska przy najbliższej linii. To był fajny element gry. Jasne że wkurzał gdy przegrywaliśmy i przeciwnik zdobywał sekundy ale pomagał gdy to my prowadziliśmy. Do tego brakuje mi wprowadzenia braku dobitki przy rzutach karnych.
@IAmBackCules Dokładnie, wtedy historia jakoś się zakończyła. A tutaj co wiemy? Nic. Może to dlatego że planują kolejny sezon. Byłem bardzo sceptyczny do trzeciego ale pokazali że można to w miarę sensownie połączyć. Jestem jak najbardziej za kolejnym sezonem.
@ksobi No nie wiem czy to dobry pomysł. Przeczytasz gdzieś spoiler i co wtedy? Cała przyjemność zepsuta, a tak to nic mi nie grozi już :D Choć czuję niedosyt bo nie podoba mi się zakończenie. Ciekawe czy zrobią kolejny sezon.
@marcinnikt Wszystkie. Nie żałuję że obejrzałem, no ale wiadomo 1 sezon był lepszy no bo nowość, tutaj wiele elementów się powtarzało więc nie było tego efektu.
@brashh No to prawda ale raczej nie chodzi o niego. Jeszcze nie widziałem w trzecim sezonie fragmentu z tym więc nie wiem ale już był akcent tego że faceci to seksiści i kobiety nie są gorsze nawet w napadaniu na banki więc domyślam się o co może chodzić z tym akcentem homo.
@antylegionista No właśnie też nie widzę nigdzie. Mój wpis o seksizmie został usunięty pewnie też za spojler xD Ciekawe czy jak napiszę że w trzecim odcinku strzelali z karabinu to też usuną.
@skubi99 Ja już się przyzwyczaiłem że tutaj niektórzy oglądają te mecze jakby nie oglądali :) I tak później można przeczytać że w poprzednim sezonie w Lidze Mistrzów graliśmy słabo, Aleñá nie był wprowadzany, Arthur podawał do najbliższego i nic poza tym, Rakitić-Vidal-Busi to była podstawowa pomoc czy Coutinho nie grał w środku pola nigdy. Tak już się powoli żyje na tej LaRamblowej wsi.
@lukaszbrk Bo na treningach pomija się najważniejszą rzecz czyli grę z piłką. W Barcelonie od małego wszyscy grają w dziada. W Polsce biegają kółka dookoła boiska.
0
@Ramos9248 No i banik za wycieczki personalne :D Zgłoszone.
16
@Ramos9248 Powinieneś dostać bana za punkt 9.3.1. regulaminu:
- posiadanie awataru przedstawiającego treści, które mogą zostać uznane za obraźliwe, wulgarne lub naruszające zasady współżycia społecznego;
2
@Drzakubs poważną, inteligentną osobą raczej ty nie jesteś skoro nie widzisz różnicy między osobami homo a działaczami LGBTQZ+
3
@patryk355 bardzo mi się podoba fakt że nie ma katastrofy związanej z lukami w fabule, ocena mocne 8/10
1
@kris81 To spodoba ci się jedna scena z nią później. Podpowiem że będzie w wannie.
0
@DonMatteo901 Nie podoba mi się nakazywanie zawodnikom opuszczania boiska przy najbliższej linii. To był fajny element gry. Jasne że wkurzał gdy przegrywaliśmy i przeciwnik zdobywał sekundy ale pomagał gdy to my prowadziliśmy.
Do tego brakuje mi wprowadzenia braku dobitki przy rzutach karnych.
0
@Grzesior667 Pewnie chcą następny sezon.
1
@Jericho No, niezłe te prace.
1
@IAmBackCules Dokładnie, wtedy historia jakoś się zakończyła. A tutaj co wiemy? Nic.
Może to dlatego że planują kolejny sezon. Byłem bardzo sceptyczny do trzeciego ale pokazali że można to w miarę sensownie połączyć. Jestem jak najbardziej za kolejnym sezonem.
1
@ksobi No nie wiem czy to dobry pomysł. Przeczytasz gdzieś spoiler i co wtedy? Cała przyjemność zepsuta, a tak to nic mi nie grozi już :D Choć czuję niedosyt bo nie podoba mi się zakończenie. Ciekawe czy zrobią kolejny sezon.
0
@marcinnikt Wszystkie. Nie żałuję że obejrzałem, no ale wiadomo 1 sezon był lepszy no bo nowość, tutaj wiele elementów się powtarzało więc nie było tego efektu.
0
[LA CASA DE PAPEL 3 SPOILER]
Zajebisty serial.
0
@brashh No to prawda ale raczej nie chodzi o niego. Jeszcze nie widziałem w trzecim sezonie fragmentu z tym więc nie wiem ale już był akcent tego że faceci to seksiści i kobiety nie są gorsze nawet w napadaniu na banki więc domyślam się o co może chodzić z tym akcentem homo.
2
[UWAGA SPOILER DOM Z PAPIERU SEZON 3]
W trzecim odcinku bohaterowie strzelają z pistoletów.
8
@Transu96 Budują domy z papieru.
0
@Kamiloza91 Ja cały dziś obejrzę żeby nie psuć sobie efektu przeczytaniem gdzieś spoilera.
0
@brashh 3 sezon robi Netflix.
1
@antylegionista No właśnie też nie widzę nigdzie. Mój wpis o seksizmie został usunięty pewnie też za spojler xD Ciekawe czy jak napiszę że w trzecim odcinku strzelali z karabinu to też usuną.
1
@skubi99 Ja już się przyzwyczaiłem że tutaj niektórzy oglądają te mecze jakby nie oglądali :) I tak później można przeczytać że w poprzednim sezonie w Lidze Mistrzów graliśmy słabo, Aleñá nie był wprowadzany, Arthur podawał do najbliższego i nic poza tym, Rakitić-Vidal-Busi to była podstawowa pomoc czy Coutinho nie grał w środku pola nigdy. Tak już się powoli żyje na tej LaRamblowej wsi.
0
@Wawrzyszewski O kurde xD Kolega mi mówił że najwcześniej jutro będą a tu proszę :D
15
@Momalsino xD
5
@Odesseiron Arthur też robił ogromne wrażenie na treningach. Oby z de Jongiem było tak samo jak z nim. To w końcu będziemy mieć wspaniałą pomoc.
0
@TheNekro94 Właśnie kupiłem jedno i coś nie chce przyjść :P
0
@jachuu9 za 23 minuty
0
@K_Potocki Nie wiem czy działają bo z tego co widziałem Netflix problemy z tym robi
0
Ma ktoś pożyczyć konto Netflix na dziś?
13
@lukaszbrk Bo na treningach pomija się najważniejszą rzecz czyli grę z piłką. W Barcelonie od małego wszyscy grają w dziada. W Polsce biegają kółka dookoła boiska.
0
@AmigoBlancos Hehe.
0
@BarcaInfo Mówi młodemu co ma robić, żadne wskazówki
24
@mart Ja bym chciał na taką trafić.