@K_Potocki Ja widziałem już informację że jakieś pobicie mężczyzny który ma albo kanał na yt albo konto na instagramie zostało sfabrykowane i ustawione :D Zrobione tylko po to aby zapewnić mu rozgłos. W dzisiejszych czasach nie można wierzyć ani zdjęciom ani filmom, wszystko można bardzo łatwo zmanipulować i niektórzy chyba zapominają co to jest ta "magia ekranu".
@Azi No bo homoseksualista to normalny człowiek, taki sam jak hetero. Różnica jest tylko w tym co robią z kim w łóżku, a to nie jest niczyja sprawa. I tutaj temat powinien się kończyć. Dyskryminacji homosiów już dawno nie ma i bardzo dobrze bo nie powinno jej być. Problemem jest domaganie się czegokolwiek dla kogoś wyłącznie z racji jego orientacji. Ja nie wiem, wspominałem to juz często ale powtórzę jeszcze raz. Mój kolega jest homosiem, żyje sobie normalnie, spotyka się z innymi w autach na jakichś parkingach i robi tam rzeczy które osobiście uważam za obrzydliwe ale to nie jest moja sprawa, podoba mu się to nich to robi. W rozmowie ze mną sam powiedział że "wku**ają go pe**ły" bo przez nich tacy homosie jak on są postrzegani jako ci kretyni z marszów itp. I tutaj jest problem niechęci do homosiów. Powinno się rozpowszechniać wśród ludzi że homoś to po prostu homoś, a nie g*j, pe*ał czy nie wiadomo co jeszcze że mu się coś należy itp. Ja czułbym zdegustowanie oglądając marsz heteroseksualistów, bo to nie konkretna orientacja jest problemem tylko wynoszenie spraw łóżkowych poza łóżko.
@Gaucho To jeden z powodów który czyni go lepszym od Maszyny. Mimo takiego traktowania praktycznie co mecz nie nurkuje, trzyma się na nogach do samego końca.
@Colon Ja właśnie nie rozumiem jak inteligentna osoba może pomyśleć że akcja "strefa wolna of LGBT" dotyczy osób homoseksualnych. Wydawało mi się że takie hasła są jasno odnoszące się do ideologii.
27
Wydaje się sympatyczny. W meczach w których grał prezentował się solidnie.
0
@normasubiektywna W 2008 była rewolucja.
0
@Kamill10 No ale jak to przecież LGBT to tylko wszystkie osoby homo itp to nie żadna ideologia ani polityka???
24
@damianex10 Co za kraj... Jakby to był bokser to jeszcze rozumiem ale bezbronny człowiek? Precz z homofobią!!
0
@nieprzysiadalnosc Pejoratywne? :D Dla mnie homoś brzmi pieszczotliwie i kojarzy się z czymś miłym.
0
@Copernicus No to dotyczy wyborów do Europarlamentu a ja pytam o krajowe, może tam są inne zasady.
0
Głosował ktoś kiedyś w wyborach parlamentarnych będąc za granicą? Jak to wygląda? Trzeba do ambasady polskiej się udać w dzień wyborów?
4
@Kvothe07 Jak obstawiasz Ekstraklasę to równie dobrze możesz te pieniądze przez okno wyrzucić.
0
@nwchades No tak samo jak związki zawodowe to pracownicy co nie?
3
@K_Potocki Ja widziałem już informację że jakieś pobicie mężczyzny który ma albo kanał na yt albo konto na instagramie zostało sfabrykowane i ustawione :D Zrobione tylko po to aby zapewnić mu rozgłos. W dzisiejszych czasach nie można wierzyć ani zdjęciom ani filmom, wszystko można bardzo łatwo zmanipulować i niektórzy chyba zapominają co to jest ta "magia ekranu".
5
@Azi No bo homoseksualista to normalny człowiek, taki sam jak hetero. Różnica jest tylko w tym co robią z kim w łóżku, a to nie jest niczyja sprawa. I tutaj temat powinien się kończyć. Dyskryminacji homosiów już dawno nie ma i bardzo dobrze bo nie powinno jej być. Problemem jest domaganie się czegokolwiek dla kogoś wyłącznie z racji jego orientacji.
Ja nie wiem, wspominałem to juz często ale powtórzę jeszcze raz. Mój kolega jest homosiem, żyje sobie normalnie, spotyka się z innymi w autach na jakichś parkingach i robi tam rzeczy które osobiście uważam za obrzydliwe ale to nie jest moja sprawa, podoba mu się to nich to robi. W rozmowie ze mną sam powiedział że "wku**ają go pe**ły" bo przez nich tacy homosie jak on są postrzegani jako ci kretyni z marszów itp. I tutaj jest problem niechęci do homosiów. Powinno się rozpowszechniać wśród ludzi że homoś to po prostu homoś, a nie g*j, pe*ał czy nie wiadomo co jeszcze że mu się coś należy itp.
Ja czułbym zdegustowanie oglądając marsz heteroseksualistów, bo to nie konkretna orientacja jest problemem tylko wynoszenie spraw łóżkowych poza łóżko.
82
@kamilo0066 Na tym polega równość. Masz ich popierać i tyle.
7
@Zawsze_Wierny xD
2
@BarcaInfo "zrównoważyć fundusze płac" czyli po prostu podwyżka dla Messiego xd
11
@Gaucho To jeden z powodów który czyni go lepszym od Maszyny. Mimo takiego traktowania praktycznie co mecz nie nurkuje, trzyma się na nogach do samego końca.
3
@Katalończyk 99 Najlepsze i tak są drewniane słomki opakowane pojedynczo w plastik xd
1
@Kajtek77 Z ciekawości. Ustawiasz sobie jakiś budzik że tak punktualnie o 20 wrzucasz zawsze? :D
1
@Janiama Jasne, nie ma problemu
1
@mesi8191 FM Edytor :D Jest oficjalna wersja
0
@Janiama Fajny pomysł. Można zrobić taką ankietę tutaj https://www.strawpoll.me/
1
@mesi8191 Jest.
0
@BigShaq Jaki kraj taki Zieliński.
0
@Wawrzyszewski w 0:12 o tym mówi, nie widziałem innych tłumaczeń, po prostu ze słuchu zrozumiałem to samo
3
@Colon Ja właśnie nie rozumiem jak inteligentna osoba może pomyśleć że akcja "strefa wolna of LGBT" dotyczy osób homoseksualnych. Wydawało mi się że takie hasła są jasno odnoszące się do ideologii.
0
@Wawrzyszewski To nie błąd.
1
@Odesseiron No możliwe, niemniej dopisali że chodzi o ideologię a nie o ludzi.
0
@Odesseiron https://www.newsweek.pl/polska/strefa-wolna-od-ideologii-lgbt-gazeta-polska-zmienia-tresc-naklejek/wbz1n5r
2
@Odesseiron Szkoda że na naklejkach nie było napisane "strefa wolna of LGBT"
0
@TheMugShot Dokładnie, a jak im się coś nie podoba to zawsze mogą wyjechać.
1
@Colon Lionel, Rodrigo i Matias.