1

@Kapitan hawk Czemu zmieniłeś :( Odkąd pamiętam był Tsubasa

0

@bafi Myślę że tak.

5

@didzejos Jak najwięcej słówek się ucz i zacznij oglądać mecze z hiszpańskim komentarzem. Tak osłuchasz się z tym językiem i schematy budowy zdań same ci wejdą do głowy. Potem będziesz tylko dokładał odpowiednie słówka. Najlepiej jak usłyszysz jakieś słówko którego nie znasz a wydaje ci się że ciekawie brzmi to spróbuj napisać je w tłumaczu, tak też nauczysz się jak się zapisuje dane słowa ze słuchu. Ja tak robiłem i teraz potrafię nawet wychwytywać w którym miejscu w słowie występują litery á czy é itp A gramatyki jako samej nie uczyłem się nigdy. Polecam taki sposób bo ucząc się hiszpańskiego przez mecze Barçy to właściwie przyjemne z pożytecznym. Polecam też na przykład przeczytać jakieś wypowiedzi piłkarza po polsku a następnie obejrzeć nagranie z tej wypowiedzi. Pamiętasz o czym on mówił no i słuchasz tego i wychwytujesz pojedyncze słówka jakie znasz i już resztę się domyślasz co on mówi, tak też można się nauczyć mówić.

2

@sokot xD ty weź już lepiej nic nie pisz więcej

0

Czemu nikt jeszcze nie narzeka na temperaturę?

0

@Rewolucja123 xD usunęli, co to był za spoiler niby?

2

Komentarz usunięty

0

@robsoNele Weź się zastanów nad tym co tu napisałeś

5

@Bernard777 Z tym "trenerem" byliśmy 3 mecze od tego więc po co tu ta szydera?

0

@SuperPatsonFCB A ja się czuję bardzo poszkodowany. Przy świetle dziennym zupełnie inaczej się ogląda takie mecze. Również LM o 19 tragicznie mi się oglądało.

0

@dawo17 Co oni mają z tą 16...

0

@vadner Hehehe.

0

@shinthps XD no serio nie byłem na podlasiu. Chyba naprawdę to jak inny kraj.

0

@shinthps Sos? xD

12

@ksobi 8,99 zł miesięcznie za rutinoscorbin

5

@Copernicus 1175 zł xD

7

@badej60 In football: good-better-Messi

0

@VenoM @SkN grzywna za wypowiedź, ale jeszcze dodatkowo może dostać te zawieszenie

2

@TheNekro94 Pewnie chodzi ci o scenę z początku, chwilę po napadzie. No to oczywiście że się z tym zgadzam jednak nie wiem jak ty ale odczuwałem ogromne napięcie, tak jakbym ja tam siedział zamiast nich :D Najbardziej chyba jak padło pytanie "jak się rozbraja taką bombę?" Byłem pewny że już koniec ale Nairobi zaczęła nawijać. No i chyba o to chodziło, żeby wzbudzić napięcie, i to im się udało.

1

@SkN To za czerwoną kartkę. W grę wchodzi zawieszenie na 24 miesiące za wypowiedzi.

1

[SPOILERY SKAZANY NA ŚMIERĆ sezon 1 oraz możliwe DOM Z PAPIERU (dopiero dalej, oznaczone)]

Zacząłem oglądać sobie pierwszy sezon Skazanego na śmierć bo już dawno miałem się za to zabrać a zachęciły mnie komentarze m.in. @KamQiX które zarzucały Domowi z papieru brak realizmu itp przy jednoczesnym podziwie dla Skazanego za ten właśnie realizm i perfekcyjny plan. Obejrzałem 5 odcinków no i rzeczywiście plan wydaje się co najmniej równie skomplikowany co plan Profesora jednak mówienie o realizmie? Właśnie w 5 lub 4 odcinku gdy Michael wymknął się przed kontrolą na dach i gdy klawisz zauważył że go nie ma to ogłosił alarm i blokadę całego więzienia. Michael był uwięziony na dachu, świeciły na niego reflektory, wszędzie roiło się od policjantów z psami. No i jakimś cudem udało mu się w kilka chwil zejść z dachu, minąć wszystkich wślizgnąć się do gabinetu dyrektora sekundę przed jego powrotem. Samo wejście na dach to było grube kilka minut, a on w minutę zszedł i wślizgnął się przez wentylację. Trochę to mało realistyczne czyż nie? Według mnie równie co
(wiem że @KamQiX zacząłeś oglądać 1 sezon więc) [tutaj SPOILER z 1 sezonu DOMU Z PAPIERU]


Tokio wjeżdżająca z powrotem do mennicy na motorze przebijająca się przez całe te okopy policji.

[KONIEC SPOILERA]


Żeby nie było nie krytykuję Skazanego bo bardzo mi się podoba jak dotychczas tylko po prostu również tu są nierealistyczne momenty. Co sądzicie?

2

@fcbarcafan19 Co głupota? Cenzurowali premiery tego filmu. To poszedłem specjalnie do kina. Gdyby nie ich cenzura to bym nie poszedł, podobnie jak pewnie więcej ludzi.

2

@Wawrzyszewski Śmieszne że ludzie są tacy głupi. Gdyby te kolejne sklepy nie bojkotowały tej gazety to myślę że zainteresowanie byłoby dużo mniejsze. A tak część osób kupi ją tylko dlatego że są przeciwni cenzurze. Podobnie było z rządem i filmem Kler. To był mój pierwszy film na jaki poszedłem do kina. I poszedłem wyłącznie dlatego aby "zrobić na złość" PiSowi. Walcząc z czymś i cenzurując to nieświadomie działa się na korzyść tego czegoś.

0

@Orlik00 Co ty chcesz od Georginy.

3

@Janiama Przejście do któregoś z tych klubów zapewni mu kolejne 22-25 % jakości gry.

4

@MartiNJ11 Ten z Ajaxu xD

0

@KamQiX Wydaje mi się że chodzi tylko o młodych ze szkółki.

1

@PanRol Niemożliwe. Valverde nie daje szans młodym.

1

@koksik2700 Co to znowu za bzdury? Uważasz że po Romie Valverde nie wyciągnął wniosków co do rotowania drużyną i dobierania taktyki na rewanż?

0

@AmigoBlancos Alfredo Martínez


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?